Segunda División 2022 live scores, results - Peru

Segunda División
2022/2023

Latest Scores

Segunda División Round
FT
04.04. 01:00
Union Comercio Union Comercio 1
Cusco Cusco 0
FT
03.04. 03:30
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 2
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 0
FT
04.04. 03:30
Union Huaral Union Huaral 3
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 0
FT
09.06. 08:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 1
FT
03.04. 03:30
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 2
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 1
FT
04.04. 03:30
Juan Aurich Juan Aurich 0
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 2
FT
11.04. 01:00
Santos Santos 2
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 2
FT
11.04. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 1
Union Comercio Union Comercio 1
FT
11.04. 03:30
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 2
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 0
FT
11.04. 03:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 2
Juan Aurich Juan Aurich 1
FT
11.04. 03:30
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 1
Union Huaral Union Huaral 1
FT
09.04. 07:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 0
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
FT
18.04. 01:00
Union Comercio Union Comercio 3
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
FT
17.04. 03:00
Cusco Cusco 2
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 2
FT
18.04. 03:30
Union Huaral Union Huaral 0
Santos Santos 0
FT
18.04. 03:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 1
FT
18.04. 03:30
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 1
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1
FT
18.04. 03:30
Juan Aurich Juan Aurich 4
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 2
FT
25.04. 01:00
Santos Santos 4
Juan Aurich Juan Aurich 0
FT
24.04. 01:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 0
Union Huaral Union Huaral 1
FT
25.04. 03:30
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
Cusco Cusco 1
FT
25.04. 03:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 1
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 0
FT
25.04. 03:30
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 3
Alianza Universidad Alianza Universidad 2
FT
24.04. 03:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 0
Union Comercio Union Comercio 2
FT
02.05. 01:00
Union Comercio Union Comercio 2
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 0
FT
02.05. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 2
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
FT
01.05. 03:00
Cusco Cusco 2
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 0
FT
02.05. 03:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 4
Santos Santos 1
FT
30.04. 23:30
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 1
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 0
FT
02.05. 03:30
Juan Aurich Juan Aurich 1
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 2
FT
09.05. 03:00
Santos Santos 2
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 0
FT
08.05. 03:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 1
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
FT
09.05. 03:30
Union Huaral Union Huaral 0
Juan Aurich Juan Aurich 0
FT
08.05. 03:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 0
Cusco Cusco 0
FT
09.05. 03:30
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 2
Union Comercio Union Comercio 1
FT
08.05. 03:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 0
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 1
FT
16.05. 01:00
Union Comercio Union Comercio 3
Santos Santos 1
FT
16.05. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 1
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 0
FT
16.05. 03:00
Cusco Cusco 2
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 1
FT
16.05. 03:30
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 1
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 0
FT
16.05. 03:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
Union Huaral Union Huaral 3
FT
15.05. 03:00
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 4
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 1
FT
23.05. 01:00
Santos Santos 1
Cusco Cusco 2
FT
22.05. 01:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 0
Union Comercio Union Comercio 1
FT
23.05. 03:30
Union Huaral Union Huaral 1
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 1
FT
23.05. 03:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 5
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 1
FT
23.05. 03:30
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 3
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 0
FT
23.05. 03:30
Juan Aurich Juan Aurich 3
Alianza Universidad Alianza Universidad 3
FT
30.05. 01:00
Union Comercio Union Comercio 4
Union Huaral Union Huaral 0
FT
30.05. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 1
Santos Santos 1
FT
29.05. 03:00
Cusco Cusco 3
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 0
FT
30.05. 03:30
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 1
FT
28.05. 23:30
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 4
Juan Aurich Juan Aurich 3
FT
29.05. 01:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 0
FT
06.06. 01:00
Santos Santos 3
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
FT
05.06. 03:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 2
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 1
FT
06.06. 03:30
Union Huaral Union Huaral 0
Cusco Cusco 1
FT
05.06. 03:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 2
FT
06.06. 03:45
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 0
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 0
FT
06.06. 03:30
Juan Aurich Juan Aurich 2
Union Comercio Union Comercio 1
FT
13.06. 01:00
Union Comercio Union Comercio 3
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
FT
13.06. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 1
Union Huaral Union Huaral 1
FT
12.06. 03:00
Cusco Cusco 2
Juan Aurich Juan Aurich 0
FT
13.06. 03:30
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 0
FT
13.06. 01:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 1
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 2
FT
12.06. 03:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 0
Santos Santos 1
FT
20.06. 01:00
Santos Santos 2
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 2
FT
19.06. 03:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 1
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1
FT
20.06. 03:30
Union Huaral Union Huaral 1
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
FT
20.06. 03:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 0
Cusco Cusco 2
FT
18.06. 23:30
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 2
Union Comercio Union Comercio 3
FT
20.06. 03:30
Juan Aurich Juan Aurich 4
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 3
FT
27.06. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 2
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
FT
27.06. 03:00
Cusco Cusco 3
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 2
FT
27.06. 03:00
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 1
Juan Aurich Juan Aurich 1
FT
27.06. 03:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 2
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 1
FT
27.06. 03:30
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 2
Santos Santos 0
FT
27.06. 03:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1
Union Huaral Union Huaral 1
FT
04.07. 03:00
Cusco Cusco 4
Union Comercio Union Comercio 1
FT
04.07. 03:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 3
Union Huaral Union Huaral 1
FT
04.07. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 2
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 0
FT
04.07. 03:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1
Juan Aurich Juan Aurich 0
FT
04.07. 03:30
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
FT
04.07. 03:30
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 2
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 2
FT
11.07. 03:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 3
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 0
FT
10.07. 03:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 0
Santos Santos 1
FT
11.07. 01:00
Union Comercio Union Comercio 4
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 1
FT
11.07. 01:00
Juan Aurich Juan Aurich 2
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 2
FT
11.07. 03:30
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 4
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
FT
11.07. 03:30
Union Huaral Union Huaral 2
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 1
FT
18.07. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 0
Cusco Cusco 1
FT
18.07. 03:30
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
Union Comercio Union Comercio 0
FT
18.07. 03:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 2
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
FT
18.07. 03:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 2
FT
18.07. 03:00
Santos Santos 1
Union Huaral Union Huaral 0
FT
18.07. 03:30
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 4
Juan Aurich Juan Aurich 0
FT
25.07. 03:30
Union Huaral Union Huaral 1
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 1
FT
25.07. 01:00
Union Comercio Union Comercio 4
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1
FT
24.07. 01:00
Juan Aurich Juan Aurich 0
Santos Santos 1
FT
25.07. 03:30
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 2
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 1
FT
24.07. 03:00
Cusco Cusco 3
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
FT
25.07. 03:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 2
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 2
FT
01.08. 03:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 0
Union Comercio Union Comercio 3
FT
01.08. 03:30
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 1
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 1
FT
01.08. 03:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 2
Cusco Cusco 2
FT
01.08. 03:00
Santos Santos 2
Alianza Universidad Alianza Universidad 2
FT
01.08. 03:30
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 2
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 0
FT
31.07. 03:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 0
Juan Aurich Juan Aurich 0
FT
08.08. 03:30
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 1
Santos Santos 1
FT
06.08. 08:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 6
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 1
FT
08.08. 03:00
Juan Aurich Juan Aurich 4
Union Huaral Union Huaral 1
FT
07.08. 03:00
Cusco Cusco 2
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 0
FT
08.08. 01:00
Union Comercio Union Comercio 4
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 0
FT
08.08. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 2
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1
FT
15.08. 03:00
Santos Santos 1
Union Comercio Union Comercio 0
FT
15.08. 03:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 2
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 3
FT
15.08. 03:30
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 1
Cusco Cusco 1
FT
15.08. 03:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
FT
15.08. 03:30
Union Huaral Union Huaral 1
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
FT
14.08. 03:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 0
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 0
FT
22.08. 03:00
Cusco Cusco 4
Santos Santos 1
FT
22.08. 01:00
Union Comercio Union Comercio 4
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 0
FT
22.08. 03:30
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 3
Union Huaral Union Huaral 1
FT
22.08. 03:30
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 1
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 1
FT
22.08. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 2
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 1
FT
22.08. 03:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 3
Juan Aurich Juan Aurich 1
FT
29.08. 03:30
Union Huaral Union Huaral 2
Union Comercio Union Comercio 1
FT
29.08. 03:00
Santos Santos 1
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 0
FT
28.08. 03:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 1
Cusco Cusco 2
FT
29.08. 03:30
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 3
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 2
FT
29.08. 03:00
Juan Aurich Juan Aurich 2
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 1
FT
29.08. 03:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 0
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 0
FT
05.09. 03:30
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 1
Santos Santos 2
FT
05.09. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 1
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 0
FT
05.09. 03:00
Cusco Cusco 2
Union Huaral Union Huaral 0
FT
05.09. 03:30
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 3
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
FT
05.09. 03:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 1
FT
05.09. 01:00
Union Comercio Union Comercio 4
Juan Aurich Juan Aurich 0
FT
10.09. 07:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
Union Comercio Union Comercio 1
FT
12.09. 03:30
Union Huaral Union Huaral 1
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 0
FT
12.09. 03:00
Juan Aurich Juan Aurich 0
Cusco Cusco 3
FT
11.09. 03:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 2
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 1
FT
12.09. 03:30
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 6
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 2
FT
12.09. 03:00
Santos Santos 1
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 2
FT
19.09. 03:00
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 3
Santos Santos 0
FT
18.09. 03:00
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 2
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 2
FT
19.09. 03:30
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 1
Union Huaral Union Huaral 3
FT
19.09. 03:00
Cusco Cusco 2
Alianza Universidad Alianza Universidad 1
FT
19.09. 01:00
Union Comercio Union Comercio 4
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 0
FT
19.09. 03:00
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 4
Juan Aurich Juan Aurich 0
FT
26.09. 03:00
Alianza Universidad Alianza Universidad 4
Alfonso Ugarte Puno Alfonso Ugarte Puno 2
FT
26.09. 03:00
Comerciantes Unidos Comerciantes Unidos 2
Cusco Cusco 1
FT
25.09. 03:00
Juan Aurich Juan Aurich 3
Sport Chavelines Juniors Sport Chavelines Juniors 0
FT
25.09. 03:00
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol 2
Deportivo Llacuabamba Deportivo Llacuabamba 0
FT
26.09. 03:00
Santos Santos 5
Cultural Santa Rosa Cultural Santa Rosa 0
FT
26.09. 03:00
Union Huaral Union Huaral 2
Molinos El Pirata Molinos El Pirata 1

Scheduled

Segunda División Round 1

We use cookies to improve your onsite experience. By understanding how you use our products, we can improve navigation, build better features, and provide you with more relevant content and marketing messages. For more information about cookies, and to manage your preferences, please see our Cookie Policy. By continuing to use this site you are agreeing to our use of cookies and personal data in accordance with our Privacy Policy. You are also agreeing to the site’s Terms of Use.