Spain Football Football Live Scores, Livescore

FT
12.08. 00:30
Almeria Almeria 0
Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2
FT
13.08. 02:30
Athletic Club Athletic Club 0
Real Madrid Real Madrid 2
FT
15.08. 02:30
Atletico Madrid Atletico Madrid 3
Granada CF Granada CF 1
FT
13.08. 22:00
Celta Vigo Celta Vigo 0
Osasuna Osasuna 2
FT
12.08. 03:00
Sevilla Sevilla 1
Valencia Valencia 2
FT
13.08. 00:30
Las Palmas Las Palmas 1
Mallorca Mallorca 1
FT
14.08. 02:30
Getafe Getafe 0
Barcelona Barcelona 0
FT
14.08. 00:30
Villarreal Villarreal 1
Real Betis Real Betis 2
FT
12.08. 22:00
Real Sociedad Real Sociedad 1
Girona Girona 1
FT
15.08. 00:30
Cadiz Cadiz 1
Alaves Alaves 0
FT
20.08. 00:30
Almeria Almeria 1
Real Madrid Real Madrid 3
FT
21.08. 00:30
Barcelona Barcelona 2
Cadiz Cadiz 0
FT
22.08. 02:30
Granada CF Granada CF 0
Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2
FT
22.08. 00:00
Alaves Alaves 4
Sevilla Sevilla 3
FT
20.08. 02:30
Osasuna Osasuna 0
Athletic Club Athletic Club 2
FT
21.08. 02:30
Real Betis Real Betis 0
Atletico Madrid Atletico Madrid 0
FT
19.08. 22:00
Real Sociedad Real Sociedad 1
Celta Vigo Celta Vigo 1
FT
21.08. 00:00
Girona Girona 3
Getafe Getafe 0
FT
28.08. 02:30
Athletic Club Athletic Club 4
Real Betis Real Betis 2
FT
26.08. 02:30
Celta Vigo Celta Vigo 0
Real Madrid Real Madrid 1
FT
27.08. 00:30
Granada CF Granada CF 3
Mallorca Mallorca 2
FT
26.08. 00:30
Las Palmas Las Palmas 0
Real Sociedad Real Sociedad 0
FT
27.08. 00:00
Cadiz Cadiz 1
Almeria Almeria 1
FT
29.08. 02:30
Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
Atletico Madrid Atletico Madrid 7
FT
27.08. 22:30
Villarreal Villarreal 3
Barcelona Barcelona 4
FT
27.08. 02:30
Sevilla Sevilla 1
Girona Girona 2
FT
28.08. 00:30
Valencia Valencia 1
Osasuna Osasuna 2
FT
29.08. 00:30
Getafe Getafe 1
Alaves Alaves 0
FT
02.09. 03:00
Almeria Almeria 2
Celta Vigo Celta Vigo 3
FT
03.09. 02:00
Real Betis Real Betis 1
Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0
FT
02.09. 00:30
Cadiz Cadiz 3
Villarreal Villarreal 1
FT
03.09. 19:00
Girona Girona 1
Las Palmas Las Palmas 0
FT
02.09. 23:30
Alaves Alaves 1
Valencia Valencia 0
FT
03.09. 21:15
Mallorca Mallorca 0
Athletic Club Athletic Club 0
FT
04.09. 02:00
Osasuna Osasuna 1
Barcelona Barcelona 2
FT
02.09. 21:15
Real Madrid Real Madrid 2
Getafe Getafe 1
FT
02.09. 19:00
Real Sociedad Real Sociedad 5
Granada CF Granada CF 3
FT
07.10. 19:00
Cadiz Cadiz 0
Girona Girona 1
FT
08.10. 19:00
Villarreal Villarreal 1
Las Palmas Las Palmas 2
FT
22.10. 19:00
Las Palmas Las Palmas 0
Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1
FT
07.01. 18:30
Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo 2
Arroyo Arroyo 1
FT
07.01. 18:00
Castuera Castuera 4
Jerez Jerez 0
FT
07.01. 18:00
Don Benito Don Benito 3
Jaraíz Jaraíz 0
FT
07.01. 18:30
Fuente Cantos Fuente Cantos 0
Trujillo Trujillo 0
FT
07.01. 18:00
Villafranca Villafranca 0
CD Coria CD Coria 2
FT
07.01. 18:15
Azuaga Azuaga 2
Calamonte Calamonte 2
FT
14.01. 18:30
Arroyo Arroyo 2
Moralo Moralo 1
FT
14.01. 18:00
Olivenza Olivenza 1
Castuera Castuera 0
FT
14.01. 18:30
Jerez Jerez 2
Diocesano Diocesano 1
FT
14.01. 18:30
Trujillo Trujillo 1
Villafranca Villafranca 0
FT
14.01. 18:00
Calamonte Calamonte 2
RCP Valverdeño RCP Valverdeño 1
FT
21.01. 18:30
Calamonte Calamonte 1
Don Álvaro Don Álvaro 0
FT
21.01. 18:00
Trujillo Trujillo 1
Azuaga Azuaga 1
FT
21.01. 18:30
Jerez Jerez 0
Don Benito Don Benito 3
FT
21.01. 18:00
Olivenza Olivenza 1
Diocesano Diocesano 1
FT
21.01. 18:30
Arroyo Arroyo 0
Castuera Castuera 1
FT
12.09. 00:00
Llerenense Llerenense 1
Azuaga Azuaga 1
FT
11.09. 23:30
La Estrella La Estrella 3
Don Álvaro Don Álvaro 2
FT
11.09. 17:00
Olivenza Olivenza 3
Trujillo Trujillo 1
FT
12.09. 00:00
Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo 0
Arroyo Arroyo 3
FT
12.09. 00:30
Montehermoso Montehermoso 0
Moralo Moralo 1
FT
11.09. 23:30
Villafranca Villafranca 1
Miajadas Miajadas 0
FT
11.09. 17:00
Calamonte Calamonte 1
Fuente Cantos Fuente Cantos 1
FT
11.09. 17:30
Plasencia Plasencia 0
Jerez Jerez 3
FT
18.09. 17:00
Azuaga Azuaga 0
Plasencia Plasencia 0
FT
18.09. 23:30
Don Álvaro Don Álvaro 1
Llerenense Llerenense 2
FT
18.09. 17:30
Trujillo Trujillo 1
La Estrella La Estrella 0
FT
18.09. 23:00
Arroyo Arroyo 1
Olivenza Olivenza 3
FT
18.09. 00:30
Moralo Moralo 0
Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo 2
FT
18.09. 23:30
Miajadas Miajadas 0
Montehermoso Montehermoso 0
FT
18.09. 17:00
Fuente Cantos Fuente Cantos 1
Villafranca Villafranca 0
FT
18.09. 22:30
Jerez Jerez 3
Calamonte Calamonte 2
FT
25.09. 17:00
Azuaga Azuaga 2
Don Álvaro Don Álvaro 0
FT
24.09. 23:00
Llerenense Llerenense 0
Trujillo Trujillo 0
FT
25.09. 17:30
La Estrella La Estrella 0
Arroyo Arroyo 1
FT
25.09. 17:00
Olivenza Olivenza 1
Moralo Moralo 1
FT
24.09. 23:30
Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo 1
Miajadas Miajadas 1
FT
25.09. 22:30
Montehermoso Montehermoso 1
Fuente Cantos Fuente Cantos 1
FT
25.09. 23:00
Villafranca Villafranca 1
Jerez Jerez 4
FT
07.01. 18:00
Alcantarilla Alcantarilla 2
Algar Algar 0
FT
07.01. 18:15
El Palmar El Palmar 1
Lorca Deportiva Lorca Deportiva 1
FT
06.01. 16:00
Real Murcia II Real Murcia II 3
Balsicas Atlético Balsicas Atlético 2
FT
14.01. 17:45
Lorca Deportiva Lorca Deportiva 1
Cieza Cieza 2
FT
14.01. 18:15
Unión Molinense Unión Molinense 4
Montecasillas Montecasillas 1
FT
14.01. 16:00
Real Murcia II Real Murcia II 2
Plus Ultra Plus Ultra 0
FT
14.01. 18:00
UCAM Murcia II UCAM Murcia II 1
Alcantarilla Alcantarilla 0
FT
14.01. 18:00
UD Caravaca UD Caravaca 0
El Palmar El Palmar 0
FT
21.01. 18:00
Deportiva Minera Deportiva Minera 1
Real Murcia II Real Murcia II 0
FT
21.01. 18:15
El Palmar El Palmar 0
Unión Molinense Unión Molinense 4
FT
07.01. 18:00
Deportiva Minera Deportiva Minera 2
Muleño Muleño 1
FT
11.09. 15:00
Real Murcia II Real Murcia II 2
Deportiva Minera Deportiva Minera 0
FT
11.09. 23:00
CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 0
UD Caravaca UD Caravaca 1
FT
12.09. 00:00
Muleño Muleño 0
Racing Murcia Racing Murcia 0
FT
11.09. 16:00
La Unión Atlético La Unión Atlético 3
UCAM Murcia II UCAM Murcia II 0
FT
12.09. 00:00
Águilas Águilas 6
Bullense Bullense 1
FT
11.09. 23:30
Lorca Deportiva Lorca Deportiva 0
Alcantarilla Alcantarilla 0
FT
12.09. 00:00
Unión Molinense Unión Molinense 1
El Palmar El Palmar 3
FT
11.09. 23:45
Cieza Cieza 1
Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 2
FT
18.09. 23:00
Deportiva Minera Deportiva Minera 1
Cieza Cieza 1
FT
18.09. 17:00
UD Caravaca UD Caravaca 0
Real Murcia II Real Murcia II 2
FT
18.09. 16:00
Racing Murcia Racing Murcia 1
CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 0
FT
18.09. 16:00
UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
Muleño Muleño 1
FT
18.09. 23:30
Bullense Bullense 0
La Unión Atlético La Unión Atlético 3
FT
17.09. 23:00
Alcantarilla Alcantarilla 0
Águilas Águilas 3
FT
18.09. 23:30
El Palmar El Palmar 2
Lorca Deportiva Lorca Deportiva 3
FT
18.09. 16:30
Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 0
Unión Molinense Unión Molinense 0
FT
25.09. 22:30
Deportiva Minera Deportiva Minera 2
UD Caravaca UD Caravaca 0
FT
25.09. 15:00
Real Murcia II Real Murcia II 2
Racing Murcia Racing Murcia 4
FT
25.09. 23:00
CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 1
UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
FT
24.09. 23:00
Muleño Muleño 2
Bullense Bullense 1
FT
25.09. 16:00
La Unión Atlético La Unión Atlético 3
Alcantarilla Alcantarilla 0
FT
25.09. 23:00
Águilas Águilas 1
El Palmar El Palmar 0
FT
24.09. 23:00
Lorca Deportiva Lorca Deportiva 1
Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 0
FT
25.09. 23:30
Cieza Cieza 1
Unión Molinense Unión Molinense 1
FT
07.01. 19:30
Teror Teror 2
Atlético Victoria Atlético Victoria 3
FT
07.01. 19:00
Tamaraceite Tamaraceite 1
Tenerife II Tenerife II 4
FT
07.01. 19:00
Santa Úrsula Santa Úrsula 0
Panadería Pulido Panadería Pulido 1
FT
07.01. 19:00
Gran Tarajal Gran Tarajal 2
San Bartolomé San Bartolomé 1
FT
07.01. 19:00
Marino Marino 0
Las Palmas II Las Palmas II 0
FT
07.01. 19:00
La Cuadra La Cuadra 0
Arucas Arucas 5
FT
13.01. 19:30
Panadería Pulido Panadería Pulido 2
Marino Marino 1
FT
14.01. 18:00
Tenerife II Tenerife II 2
Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 1
FT
14.01. 18:30
Arucas Arucas 5
Santa Úrsula Santa Úrsula 1
FT
14.01. 19:00
Atlético Victoria Atlético Victoria 4
Gran Tarajal Gran Tarajal 2
FT
14.01. 19:00
Lanzarote Lanzarote 1
Tamaraceite Tamaraceite 0
FT
14.01. 19:00
Las Palmas II Las Palmas II 4
Buzanada Buzanada 0
FT
20.01. 19:30
Teror Teror 0
Tenerife II Tenerife II 3
FT
21.01. 19:45
Gran Tarajal Gran Tarajal 0
Ibarra Ibarra 0
FT
21.01. 19:00
Marino Marino 3
Arucas Arucas 0
FT
10.09. 03:00
Tamaraceite Tamaraceite 1
Las Palmas II Las Palmas II 1
FT
10.09. 23:00
Panadería Pulido Panadería Pulido 0
Arucas Arucas 0
FT
10.09. 18:00
Ibarra Ibarra 1
Gran Tarajal Gran Tarajal 1
FT
10.09. 23:30
Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 2
Lanzarote Lanzarote 2
FT
11.09. 17:00
Tenerife II Tenerife II 3
Marino Marino 2
FT
11.09. 18:00
UD San Fernando UD San Fernando 1
Mensajero Mensajero 2
FT
11.09. 18:00
La Cuadra La Cuadra 4
Santa Úrsula Santa Úrsula 1
FT
17.09. 03:00
Arucas Arucas 1
Tamaraceite Tamaraceite 1
FT
17.09. 22:30
Santa Úrsula Santa Úrsula 3
Ibarra Ibarra 0
FT
17.09. 23:30
Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 2
Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 0
FT
18.09. 18:00
Marino Marino 1
La Cuadra La Cuadra 1
FT
18.09. 18:00
Mensajero Mensajero 2
Tenerife II Tenerife II 0
FT
18.09. 18:00
Lanzarote Lanzarote 0
UD San Fernando UD San Fernando 2
FT
18.09. 18:00
Gran Tarajal Gran Tarajal 0
Panadería Pulido Panadería Pulido 1
FT
12.10. 18:30
Tamaraceite Tamaraceite 2
Gran Tarajal Gran Tarajal 0
FT
01.10. 23:00
Arucas Arucas 2
Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 1
FT
01.10. 22:30
Santa Úrsula Santa Úrsula 1
Tamaraceite Tamaraceite 0
FT
01.10. 23:00
Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 2
Tenerife II Tenerife II 0
FT
01.10. 23:00
Ibarra Ibarra 1
Panadería Pulido Panadería Pulido 2
FT
02.10. 18:00
Mensajero Mensajero 1
La Cuadra La Cuadra 1
FT
02.10. 18:30
Lanzarote Lanzarote 2
Marino Marino 0
FT
02.10. 18:00
Las Palmas II Las Palmas II 0
UD San Fernando UD San Fernando 1
FT
08.10. 03:00
UD San Fernando UD San Fernando 1
Arucas Arucas 1
FT
07.01. 17:30
Constància Constància 0
Manacor Manacor 2
FT
07.01. 18:00
Collerense Collerense 0
Santanyí Santanyí 2
FT
07.01. 18:00
Binissalem Binissalem 3
Alcúdia Alcúdia 1
FT
14.01. 18:00
Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 1
Portmany Portmany 0
FT
14.01. 18:30
Platges Calvià Platges Calvià 3
Inter Manacor Inter Manacor 2
FT
21.01. 18:00
Mallorca II Mallorca II 2
Manacor Manacor 1
FT
21.01. 17:30
Constància Constància 3
Sóller Sóller 0
FT
10.09. 21:00
Mercadal Mercadal 3
Sóller Sóller 0
FT
10.09. 21:30
Constància Constància 0
Penya Independent Penya Independent 2
FT
10.09. 22:00
Inter Manacor Inter Manacor 1
Portmany Portmany 1
FT
10.09. 22:00
PE Sant Jordi PE Sant Jordi 2
Collerense Collerense 0
FT
10.09. 23:00
Andratx Andratx 1
Manacor Manacor 0
FT
11.09. 00:30
Llosetense Llosetense 1
Santanyí Santanyí 1
FT
11.09. 22:00
CE Sant Jordi CE Sant Jordi 1
Binissalem Binissalem 2
FT
12.09. 00:00
Platges Calvià Platges Calvià 2
Poblense Poblense 0
FT
17.09. 22:00
Manacor Manacor 3
PE Sant Jordi PE Sant Jordi 2
FT
18.09. 00:30
Poblense Poblense 3
Inter Manacor Inter Manacor 0
FT
17.09. 23:30
Santanyí Santanyí 4
CE Sant Jordi CE Sant Jordi 0
FT
18.09. 00:30
Collerense Collerense 1
Constància Constància 1
FT
18.09. 17:00
Portmany Portmany 0
Andratx Andratx 0
FT
18.09. 17:00
Penya Independent Penya Independent 2
Mercadal Mercadal 0
FT
18.09. 22:00
Sóller Sóller 1
Llosetense Llosetense 3
FT
19.09. 00:00
Binissalem Binissalem 0
Platges Calvià Platges Calvià 0
FT
24.09. 22:00
Llosetense Llosetense 0
Penya Independent Penya Independent 0
FT
24.09. 21:30
Mercadal Mercadal 1
Collerense Collerense 1
FT
24.09. 22:00
Andratx Andratx 5
PE Sant Jordi PE Sant Jordi 2
FT
25.09. 23:00
Inter Manacor Inter Manacor 2
Binissalem Binissalem 0
FT
26.09. 00:00
Platges Calvià Platges Calvià 1
Santanyí Santanyí 2
FT
25.09. 22:00
CE Sant Jordi CE Sant Jordi 1
Sóller Sóller 1
FT
24.09. 22:30
Constància Constància 2
Manacor Manacor 2
FT
25.09. 17:00
Portmany Portmany 0
Poblense Poblense 2
FT
02.10. 21:30
Binissalem Binissalem 2
Portmany Portmany 0
FT
01.10. 22:00
PE Sant Jordi PE Sant Jordi 2
Constància Constància 2
FT
01.10. 23:00
Poblense Poblense 2
Andratx Andratx 2
FT
01.10. 21:30
Santanyí Santanyí 3
Inter Manacor Inter Manacor 1
FT
01.10. 22:30
Collerense Collerense 1
Llosetense Llosetense 3
FT
01.10. 21:30
Manacor Manacor 1
Mercadal Mercadal 0
FT
02.10. 17:00
Penya Independent Penya Independent 2
CE Sant Jordi CE Sant Jordi 0
FT
07.01. 18:00
Puente Genil Puente Genil 2
Utrera Utrera 3
FT
07.01. 18:00
Ayamonte Ayamonte 1
Xerez Xerez 2
FT
14.01. 18:00
Puente Genil Puente Genil 2
Bollullos Bollullos 0
FT
14.01. 18:00
Pozoblanco Pozoblanco 2
Xerez Deportivo Xerez Deportivo 2
FT
14.01. 18:00
Utrera Utrera 1
La Palma La Palma 1
FT
14.01. 18:00
Conil Conil 1
Coria CF Coria CF 1
FT
14.01. 18:00
Cartaya Cartaya 3
Ayamonte Ayamonte 0
FT
14.01. 18:00
Cabecense Cabecense 0
Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 1
FT
14.01. 18:30
Xerez Xerez 5
Atlético Espeleño Atlético Espeleño 0
FT
14.01. 18:00
Córdoba II Córdoba II 0
Sevilla III Sevilla III 0
FT
21.01. 18:00
Utrera Utrera 3
Coria CF Coria CF 0
FT
21.01. 18:00
Pozoblanco Pozoblanco 1
La Palma La Palma 0
FT
21.01. 18:00
Puente Genil Puente Genil 1
Xerez Deportivo Xerez Deportivo 1
FT
21.01. 18:00
Bollullos Bollullos 1
Sevilla III Sevilla III 0
FT
21.01. 18:00
Cabecense Cabecense 1
Gerena Gerena 2
FT
10.09. 22:30
Ceuta II Ceuta II 2
Rota Rota 1
FT
12.09. 00:00
Ayamonte Ayamonte 0
Cartaya Cartaya 1
FT
11.09. 01:00
Coria CF Coria CF 2
Bollullos Bollullos 0
FT
12.09. 00:00
Xerez Xerez 0
Puente Genil Puente Genil 1
FT
11.09. 17:00
Sevilla III Sevilla III 1
Antoniano Antoniano 1
FT
12.09. 00:00
Gerena Gerena 3
Conil Conil 0
FT
12.09. 00:00
Pozoblanco Pozoblanco 2
Atlético Espeleño Atlético Espeleño 1
FT
12.09. 01:00
Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 1
Córdoba II Córdoba II 1
FT
18.09. 17:00
Rota Rota 1
Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 0
FT
18.09. 01:30
Cartaya Cartaya 2
Ceuta II Ceuta II 2
FT
19.09. 00:00
Antoniano Antoniano 1
Ayamonte Ayamonte 0
FT
19.09. 00:00
Bollullos Bollullos 0
Sevilla III Sevilla III 2
FT
18.09. 23:30
Conil Conil 1
Coria CF Coria CF 0
FT
19.09. 00:00
Atlético Espeleño Atlético Espeleño 0
Gerena Gerena 1
FT
18.09. 23:00
Puente Genil Puente Genil 1
Pozoblanco Pozoblanco 2
FT
18.09. 17:00
Córdoba II Córdoba II 0
Xerez Xerez 0
FT
25.09. 17:00
Rota Rota 1
Cartaya Cartaya 0
FT
24.09. 23:00
Ceuta II Ceuta II 0
Antoniano Antoniano 1
FT
25.09. 17:00
Ayamonte Ayamonte 2
Bollullos Bollullos 0
FT
25.09. 22:30
Sevilla III Sevilla III 1
Conil Conil 0
FT
25.09. 00:00
Coria CF Coria CF 2
Atlético Espeleño Atlético Espeleño 2
FT
24.09. 23:00
Gerena Gerena 3
Puente Genil Puente Genil 2
FT
24.09. 17:00
Pozoblanco Pozoblanco 0
Córdoba II Córdoba II 0
FT
26.09. 00:00
Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 2
Xerez Xerez 1
FT
01.10. 23:00
Cartaya Cartaya 1