Japan Football Football Live Scores, Livescore

FT
12.03. 11:00
Honda Honda 3
Okinawa SV Okinawa SV 1
FT
12.03. 11:00
Tokyo Musashino City Tokyo Musashino City 2
Urayasu Urayasu 2
FT
12.03. 11:00
Veertien Mie Veertien Mie 2
Honda Lock Honda Lock 0
FT
12.03. 11:00
Verspah Oita Verspah Oita 0
Biwako Shiga Biwako Shiga 1
FT
12.03. 11:00
TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 1
Maruyasu Okazaki Maruyasu Okazaki 0
FT
12.03. 11:00
Criacao Shinjuku Criacao Shinjuku 0
Reinmeer Aomori Reinmeer Aomori 0
FT
12.03. 11:00
Suzuka Unlimited Suzuka Unlimited 1
Sony Sendai Sony Sendai 3
FT
18.03. 11:00
Maruyasu Okazaki Maruyasu Okazaki 0
Veertien Mie Veertien Mie 3
FT
19.03. 11:00
Honda Lock Honda Lock 0
Tokyo Musashino City Tokyo Musashino City 1
FT
19.03. 11:00
Kochi United Kochi United 0
Reinmeer Aomori Reinmeer Aomori 1
FT
19.03. 11:00
Okinawa SV Okinawa SV 1
Criacao Shinjuku Criacao Shinjuku 2
FT
19.03. 11:00
Sony Sendai Sony Sendai 2
Verspah Oita Verspah Oita 2
FT
19.03. 11:00
Urayasu Urayasu 1
Suzuka Unlimited Suzuka Unlimited 3
FT
19.03. 13:00
Biwako Shiga Biwako Shiga 2
Honda Honda 2
FT
25.03. 10:00
Suzuka Unlimited Suzuka Unlimited 0
Honda Lock Honda Lock 1
FT
26.03. 11:00
Honda Honda 1
Sony Sendai Sony Sendai 2
FT
26.03. 11:00
Tokyo Musashino City Tokyo Musashino City 0
Maruyasu Okazaki Maruyasu Okazaki 1
FT
26.03. 11:00
Veertien Mie Veertien Mie 1
TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 2
FT
26.03. 11:00
Verspah Oita Verspah Oita 2
Urayasu Urayasu 1
FT
26.03. 11:00
Kochi United Kochi United 1
Okinawa SV Okinawa SV 0
FT
26.03. 11:00
Criacao Shinjuku Criacao Shinjuku 0
Biwako Shiga Biwako Shiga 1
FT
01.04. 11:00
Maruyasu Okazaki Maruyasu Okazaki 2
Suzuka Unlimited Suzuka Unlimited 2
FT
01.04. 11:00
Honda Lock Honda Lock 0
Verspah Oita Verspah Oita 1
FT
02.04. 11:00
TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 4
Tokyo Musashino City Tokyo Musashino City 1
FT
02.04. 11:00
Sony Sendai Sony Sendai 1
Criacao Shinjuku Criacao Shinjuku 0
FT
02.04. 11:00
Biwako Shiga Biwako Shiga 1
Kochi United Kochi United 0
FT
02.04. 11:00
Urayasu Urayasu 1
Honda Honda 1
FT
02.04. 11:00
Okinawa SV Okinawa SV 1
Reinmeer Aomori Reinmeer Aomori 0
FT
08.04. 11:00
Honda Honda 0
Honda Lock Honda Lock 1
FT
08.04. 11:00
Tokyo Musashino City Tokyo Musashino City 1
Veertien Mie Veertien Mie 0
FT
09.04. 11:00
Verspah Oita Verspah Oita 1
Maruyasu Okazaki Maruyasu Okazaki 0
FT
09.04. 11:00
Suzuka Unlimited Suzuka Unlimited 2
TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 1
FT
09.04. 11:00
Kochi United Kochi United 2
Sony Sendai Sony Sendai 0
FT
09.04. 11:00
Criacao Shinjuku Criacao Shinjuku 2
Urayasu Urayasu 1
FT
09.04. 11:00
Biwako Shiga Biwako Shiga 1
Reinmeer Aomori Reinmeer Aomori 3
FT
15.04. 11:00
Maruyasu Okazaki Maruyasu Okazaki 1
Honda Honda 1
FT
15.04. 11:00
Honda Lock Honda Lock 2
Criacao Shinjuku Criacao Shinjuku 1
FT
15.04. 11:00
TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 0
Verspah Oita Verspah Oita 2
FT
15.04. 11:00
Sony Sendai Sony Sendai 1
Reinmeer Aomori Reinmeer Aomori 1
FT
15.04. 11:00
Urayasu Urayasu 1
Kochi United Kochi United 3
FT
16.04. 11:00
Veertien Mie Veertien Mie 1
Suzuka Unlimited Suzuka Unlimited 1
FT
16.04. 11:00
Biwako Shiga Biwako Shiga 3
Okinawa SV Okinawa SV 0
FT
29.04. 11:00
Honda Honda 1
TIAMO Hirakata TIAMO Hirakata 1
FT
29.04. 11:00
Criacao Shinjuku Criacao Shinjuku 1
Maruyasu Okazaki Maruyasu Okazaki 2
FT
30.04. 11:00
Reinmeer Aomori Reinmeer Aomori 1
Urayasu Urayasu 0
FT
30.04. 11:00
Verspah Oita Verspah Oita 0
Veertien Mie Veertien Mie 4
FT
30.04. 11:00
Suzuka Unlimited Suzuka Unlimited 2
Tokyo Musashino City Tokyo Musashino City 0
FT
30.04. 11:00
Kochi United Kochi United 0
Honda Lock Honda Lock 0
FT
30.04. 11:00
Okinawa SV Okinawa SV 0
Sony Sendai Sony Sendai 1
FT
13.05. 11:00
Maruyasu Okazaki Maruyasu Okazaki 2
Kochi United Kochi United 2
FT
08.03. 17:00
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 1
Jubilo Iwata Jubilo Iwata 0
FT
08.03. 17:00
Sagan Tosu Sagan Tosu 0
Consadole Sapporo Consadole Sapporo 0
FT
08.03. 17:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0
Urawa Urawa 0
FT
08.03. 17:00
Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse 3
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 2
FT
08.03. 17:00
Vissel Kobe Vissel Kobe 0
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 2
FT
08.03. 17:00
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 3
Yokohama FC Yokohama FC 1
FT
08.03. 17:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1
Kashima Kashima 1
FT
08.03. 17:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1
Albirex Niigata Albirex Niigata 0
FT
08.03. 17:00
Kyoto Sanga Kyoto Sanga 1
Gamba Osaka Gamba Osaka 3
FT
08.03. 17:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1
FC Tokyo FC Tokyo 0
FT
25.03. 12:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata 2
Consadole Sapporo Consadole Sapporo 3
FT
26.03. 12:00
Yokohama FC Yokohama FC 0
Vissel Kobe Vissel Kobe 1
FT
26.03. 12:00
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 2
FT
26.03. 12:00
Albirex Niigata Albirex Niigata 1
Kashima Kashima 0
FT
26.03. 13:00
Sagan Tosu Sagan Tosu 0
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 2
FT
26.03. 13:00
Urawa Urawa 1
Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse 1
FT
26.03. 13:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 0
Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0
FT
26.03. 13:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 3
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 3
FT
26.03. 13:00
FC Tokyo FC Tokyo 5
Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0
FT
26.03. 13:00
Gamba Osaka Gamba Osaka 1
Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1
FT
05.04. 17:00
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 2
Consadole Sapporo Consadole Sapporo 1
FT
05.04. 17:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata 1
Sagan Tosu Sagan Tosu 2
FT
05.04. 17:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 0
Urawa Urawa 0
FT
05.04. 17:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare 3
Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse 0
FT
05.04. 17:00
Vissel Kobe Vissel Kobe 0
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 5
FT
05.04. 17:00
Kashima Kashima 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 0
FT
05.04. 17:00
Albirex Niigata Albirex Niigata 2
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 0
FT
05.04. 17:00
Kyoto Sanga Kyoto Sanga 4
Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0
FT
05.04. 17:00
Gamba Osaka Gamba Osaka 3
FC Tokyo FC Tokyo 0
FT
05.04. 17:30
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 3
Yokohama FC Yokohama FC 2
FT
19.04. 17:00
Consadole Sapporo Consadole Sapporo 4
Sagan Tosu Sagan Tosu 1
FT
19.04. 17:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata 0
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 1
FT
19.04. 17:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 6
Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse 0
FT
19.04. 17:00
Yokohama FC Yokohama FC 0
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 2
FT
19.04. 17:00
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 2
Vissel Kobe Vissel Kobe 1
FT
19.04. 17:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 3
Albirex Niigata Albirex Niigata 2
FT
19.04. 17:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2
Kashima Kashima 1
FT
19.04. 17:00
FC Tokyo FC Tokyo 1
Gamba Osaka Gamba Osaka 0
FT
19.04. 17:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0
Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2
FT
19.04. 17:30
Urawa Urawa 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1
FT
24.05. 17:00
Consadole Sapporo Consadole Sapporo 3
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 2
FT
24.05. 17:00
Sagan Tosu Sagan Tosu 0
Jubilo Iwata Jubilo Iwata 2
FT
24.05. 17:00
Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse 3
Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2
FT
24.05. 17:00
Yokohama FC Yokohama FC 1
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0
FT
24.05. 17:00
Kashima Kashima 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 0
FT
24.05. 17:00
Albirex Niigata Albirex Niigata 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2
FT
24.05. 17:00
FC Tokyo FC Tokyo 0
Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0
FT
24.05. 17:00
Gamba Osaka Gamba Osaka 0
Kyoto Sanga Kyoto Sanga 1
FT
24.05. 17:30
Urawa Urawa 2
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 1
FT
24.05. 17:30
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0
Vissel Kobe Vissel Kobe 1
FT
11.03. 11:00
YSCC YSCC 1
Gainare Tottori Gainare Tottori 3
FT
04.03. 12:00
Sagamihara Sagamihara 2
Gainare Tottori Gainare Tottori 3
FT
05.03. 11:00
Nara Club Nara Club 0
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga 2
FT
05.03. 12:00
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki 1
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu 0
FT
05.03. 13:00
Ehime FC Ehime FC 1
Grulla Morioka Grulla Morioka 5
FT
05.03. 11:05
Imabari Imabari 1
Fukushima United Fukushima United 0
FT
05.03. 12:00
Kitakyushu Kitakyushu 1
FC Gifu FC Gifu 1
FT
04.03. 13:00
Kagoshima United Kagoshima United 2
Osaka Osaka 1
FT
04.03. 13:00
FC Ryukyu FC Ryukyu 1
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe 0
FT
05.03. 11:00
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 0
Parceiro Nagano Parceiro Nagano 2
FT
05.03. 11:00
YSCC YSCC 1
Kataller Toyama Kataller Toyama 2
FT
11.03. 13:00
Kagoshima United Kagoshima United 1
Imabari Imabari 1
FT
11.03. 15:00
FC Ryukyu FC Ryukyu 2
Grulla Morioka Grulla Morioka 1
FT
12.03. 11:00
Nara Club Nara Club 1
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe 1
FT
12.03. 11:00
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 0
Osaka Osaka 1
FT
12.03. 12:00
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu 2
Kataller Toyama Kataller Toyama 1
FT
12.03. 12:00
FC Gifu FC Gifu 1
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga 1
FT
12.03. 12:00
Kitakyushu Kitakyushu 3
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki 0
FT
12.03. 13:00
Sagamihara Sagamihara 2
Fukushima United Fukushima United 1
FT
12.03. 13:00
Ehime FC Ehime FC 1
Parceiro Nagano Parceiro Nagano 1
FT
18.03. 12:00
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu 0
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe 1
FT
18.03. 12:00
Osaka Osaka 0
Grulla Morioka Grulla Morioka 3
FT
18.03. 13:00
FC Gifu FC Gifu 1
Kagoshima United Kagoshima United 0
FT
19.03. 11:00
Fukushima United Fukushima United 0
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 1
FT
19.03. 11:00
YSCC YSCC 0
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga 3
FT
19.03. 11:00
Gainare Tottori Gainare Tottori 2
Ehime FC Ehime FC 3
FT
19.03. 11:00
Imabari Imabari 2
FC Ryukyu FC Ryukyu 2
FT
19.03. 12:00
Parceiro Nagano Parceiro Nagano 0
Nara Club Nara Club 3
FT
19.03. 12:00
Kataller Toyama Kataller Toyama 3
Kitakyushu Kitakyushu 2
FT
19.03. 12:00
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki 1
Sagamihara Sagamihara 0
FT
25.03. 12:00
Grulla Morioka Grulla Morioka 1
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu 1
FT
26.03. 11:00
Nara Club Nara Club 2
YSCC YSCC 2
FT
26.03. 11:00
Gainare Tottori Gainare Tottori 2
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki 2
FT
26.03. 11:00
Kagoshima United Kagoshima United 2
Sagamihara Sagamihara 1
FT
26.03. 12:00
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe 1
FC Gifu FC Gifu 0
FT
26.03. 12:00
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga 1
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 1
FT
26.03. 12:00
Kataller Toyama Kataller Toyama 3
Parceiro Nagano Parceiro Nagano 3
FT
26.03. 12:00
Kitakyushu Kitakyushu 0
Imabari Imabari 1
FT
26.03. 13:00
Ehime FC Ehime FC 2
Osaka Osaka 1
FT
26.03. 15:00
FC Ryukyu FC Ryukyu 0
Fukushima United Fukushima United 1
FT
01.04. 12:00
Osaka Osaka 0
Kataller Toyama Kataller Toyama 1
FT
01.04. 13:00
FC Gifu FC Gifu 3
FC Ryukyu FC Ryukyu 1
FT
02.04. 11:00
Imabari Imabari 1
Nara Club Nara Club 1
FT
02.04. 12:00
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe 1
Kitakyushu Kitakyushu 1
FT
02.04. 12:00
Fukushima United Fukushima United 0
Grulla Morioka Grulla Morioka 2
FT
02.04. 12:00
Sagamihara Sagamihara 0
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu 0
FT
02.04. 12:00
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga 0
Gainare Tottori Gainare Tottori 0
FT
02.04. 12:00
Parceiro Nagano Parceiro Nagano 1
YSCC YSCC 0
FT
02.04. 12:00
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki 2
Kagoshima United Kagoshima United 0
FT
02.04. 13:00
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 0
Ehime FC Ehime FC 0
FT
18.02. 12:00
Iwaki Iwaki 2
Fujieda MYFC Fujieda MYFC 3
FT
19.02. 14:00
Tochigi SC Tochigi SC 1
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 1
FT
18.02. 12:00
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma 0
Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0
FT
19.02. 12:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy 1
Kanazawa Kanazawa 0
FT
19.02. 12:00
Machida Zelvia Machida Zelvia 0
Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0
FT
18.02. 11:05
Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1
Montedio Yamagata Montedio Yamagata 2
FT
18.02. 12:00
Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse 0
Mito Hollyhock Mito Hollyhock 0
FT
18.02. 12:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata 2
Fagiano Okayama Fagiano Okayama 3
FT
18.02. 12:00
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1
Omiya Ardija Omiya Ardija 0
FT
19.02. 12:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis 1
Oita Trinita Oita Trinita 2
FT
18.02. 12:00
V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki 0
JEF United Chiba JEF United Chiba 1
FT
25.02. 11:00
Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1
Tokushima Vortis Tokushima Vortis 1
FT
25.02. 12:00
Omiya Ardija Omiya Ardija 2
Kanazawa Kanazawa 0
FT
25.02. 12:00
JEF United Chiba JEF United Chiba 1
Montedio Yamagata Montedio Yamagata 3
FT
25.02. 12:00
Fujieda MYFC Fujieda MYFC 2
V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki 0
FT
26.02. 11:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama 0
Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse 0
FT
26.02. 11:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 0
Blaublitz Akita Blaublitz Akita 1
FT
26.02. 11:05
Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1
Tochigi SC Tochigi SC 0
FT
26.02. 11:10
Oita Trinita Oita Trinita 1
Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0
FT
26.02. 11:15
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1
Jubilo Iwata Jubilo Iwata 1
FT
26.02. 12:00
Machida Zelvia Machida Zelvia 2
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma 0
FT
26.02. 13:00
Mito Hollyhock Mito Hollyhock 2
Iwaki Iwaki 2
FT
04.03. 12:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata 2
Montedio Yamagata Montedio Yamagata 1
FT
04.03. 12:00
Fujieda MYFC Fujieda MYFC 0
Blaublitz Akita Blaublitz Akita 1
FT
04.03. 12:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1
FT
04.03. 12:00
V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki 1
Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse 1
FT
05.03. 11:00
Iwaki Iwaki 0
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1
FT
05.03. 11:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 3
Omiya Ardija Omiya Ardija 0
FT
05.03. 12:00
JEF United Chiba JEF United Chiba 2
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma 2
FT
05.03. 12:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy 0
Ventforet Kofu Ventforet Kofu 0
FT
05.03. 12:00
Kanazawa Kanazawa 1
Machida Zelvia Machida Zelvia 2
FT
05.03. 12:00
Oita Trinita Oita Trinita 1
Tochigi SC Tochigi SC 0
FT
05.03. 13:00
Mito Hollyhock Mito Hollyhock 1
Fagiano Okayama Fagiano Okayama 1
FT
11.03. 11:00
Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2
Fujieda MYFC Fujieda MYFC 1
FT
11.03. 12:00
Omiya Ardija Omiya Ardija 1
Jubilo Iwata Jubilo Iwata 0
FT
11.03. 12:00
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi 1
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 3
FT
12.03. 12:00
Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0
Iwaki Iwaki 1
FT
12.03. 12:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita 1
JEF United Chiba JEF United Chiba 0
FT
12.03. 12:00
Tochigi SC Tochigi SC 0
V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki 0
FT
12.03. 12:00
Machida Zelvia Machida Zelvia 3
Mito Hollyhock Mito Hollyhock 0
FT
12.03. 12:00
Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse 0
Oita Trinita Oita Trinita 0
FT
12.03. 12:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama 3
Kanazawa Kanazawa 0
FT
12.03. 12:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis 0
Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2
FT
12.03. 15:00
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma 1
Montedio Yamagata Montedio Yamagata 0
FT
18.03. 12:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata 2
Shimizu S-pulse Shimizu S-pulse 2
FT
19.03. 12:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita 1
Mito Hollyhock Mito Hollyhock 1
FT
19.03. 12:00
Montedio Yamagata Montedio Yamagata 0
Machida Zelvia Machida Zelvia 3
FT
19.03. 12:00
Iwaki Iwaki 1
Tokushima Vortis Tokushima Vortis 0
FT
19.03. 12:00
Tochigi SC Tochigi SC 2
Omiya Ardija Omiya Ardija 1
FT
19.03. 12:00
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai 2
FT
17.02. 17:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 1
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 2
FT
18.02. 13:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 2
Gamba Osaka Gamba Osaka 2
FT
18.02. 12:00
FC Tokyo FC Tokyo 2
Urawa Urawa 0
FT
18.02. 12:00
Yokohama FC Yokohama FC 0
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1
FT
18.02. 12:00
Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0
Kashima Kashima 2
FT
18.02. 12:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka 2
Albirex Niigata Albirex Niigata 2
FT
18.02. 12:00
Vissel Kobe Vissel Kobe 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 0
FT
18.02. 12:00
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 0
Consadole Sapporo Consadole Sapporo 0
FT
18.02. 13:00
Sagan Tosu Sagan Tosu 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare 5
FT
24.02. 17:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2
Yokohama FC Yokohama FC 2
FT
25.02. 12:00
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 2
Urawa Urawa 0
FT
25.02. 13:00
Consadole Sapporo Consadole Sapporo 1
Vissel Kobe Vissel Kobe 3
FT
25.02. 13:00
Gamba Osaka Gamba Osaka 1
Sagan Tosu Sagan Tosu 1
FT
25.02. 13:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2
Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1
FT
25.02. 14:00
Kashima Kashima 1
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 2
FT
25.02. 14:00
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1
Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0
FT
26.02. 12:00
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1
Albirex Niigata Albirex Niigata 2
FT
26.02. 13:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 1
FC Tokyo FC Tokyo 1
FT
03.03. 17:00
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 1
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1
FT
04.03. 11:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1
FT
04.03. 12:00
Yokohama FC Yokohama FC 1
Kashima Kashima 3
FT
04.03. 12:00
Albirex Niigata Albirex Niigata 2
Consadole Sapporo Consadole Sapporo 2
FT
04.03. 12:00
Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2
FC Tokyo FC Tokyo 0
FT
04.03. 12:00
Vissel Kobe Vissel Kobe 4
Gamba Osaka Gamba Osaka 0
FT
04.03. 13:00
Urawa Urawa 2
Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1
FT
04.03. 13:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 0
FT
04.03. 13:00
Sagan Tosu Sagan Tosu 1
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0
FT
11.03. 12:00
Albirex Niigata Albirex Niigata 1
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 0
FT
11.03. 12:00
Vissel Kobe Vissel Kobe 0
Urawa Urawa 1
FT
12.03. 12:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka 2
Sagan Tosu Sagan Tosu 1
FT
12.03. 13:00
Consadole Sapporo Consadole Sapporo 2
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 0
FT
12.03. 13:00
Kashima Kashima 0
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 0
FT
12.03. 13:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 0
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 3
FT
12.03. 13:00
FC Tokyo FC Tokyo 3
Yokohama FC Yokohama FC 1
FT
12.03. 13:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare 0
Kyoto Sanga Kyoto Sanga 2
FT
12.03. 14:00
Gamba Osaka Gamba Osaka 1
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 2
FT
18.03. 12:00
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 2
Kashima Kashima 1
FT
18.03. 12:00
Yokohama FC Yokohama FC 1
Kyoto Sanga Kyoto Sanga 4
FT
18.03. 12:00
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 0
FC Tokyo FC Tokyo 0
FT
18.03. 13:00
Urawa Urawa 2
Albirex Niigata Albirex Niigata 1
FT
18.03. 13:00
Gamba Osaka Gamba Osaka 2
Consadole Sapporo Consadole Sapporo 2
FT
18.03. 13:00
Sagan Tosu Sagan Tosu 0
Vissel Kobe Vissel Kobe 1
FT
18.03. 14:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 0
Cerezo Osaka Cerezo Osaka 0
FT
19.03. 12:00
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 0
FT
19.03. 12:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 2
Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1
FT
31.03. 17:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 0
Urawa Urawa 3
FT
01.04. 12:00
Yokohama FC Yokohama FC 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 1
FT
01.04. 12:00
Albirex Niigata Albirex Niigata 1
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 3
FT
01.04. 12:00
Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0
Vissel Kobe Vissel Kobe 3
FT
01.04. 13:00
Kashima Kashima 1
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 2
FT
07.06. 16:30
Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma 1
FT
07.06. 17:00
Kanazawa Kanazawa 2
Machida Zelvia Machida Zelvia 3
FT
07.06. 17:00
Vegalta Sendai Vegalta Sendai 1
Fujieda MYFC Fujieda MYFC 0
FT
07.06. 17:00
V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki 0
Ventforet Kofu Ventforet Kofu 1
FT
07.06. 17:00
JEF United Chiba JEF United Chiba 0
Omiya Ardija Omiya Ardija 1
FT
07.06. 17:00
Mito Hollyhock Mito Hollyhock 1
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi 0
FT
07.06. 17:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita 1
Tochigi SC Tochigi SC 2
FT
20.05. 11:00
Parceiro Nagano Parceiro Nagano 2
Laranja Kyoto Laranja Kyoto 0
FT
20.05. 11:00
FC Gifu FC Gifu 2
Niigata University Niigata University 1
FT
20.05. 11:00
Fukushima United Fukushima United 4
North Asia University North Asia University 0
FT
20.05. 11:00
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 3
Tokai University Kumamot Tokai University Kumamot 0
FT
20.05. 13:00
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki 2
Saga LIXIL Saga LIXIL 1
FT
21.05. 11:00
Urayasu Urayasu 3
Tsukuba University Tsukuba University 2
FT
21.05. 11:00
Kataller Toyama Kataller Toyama 2
Hokuriku University Hokuriku University 1
FT
21.05. 11:00
Veertien Mie Veertien Mie 2
Gainare Tottori Gainare Tottori 0
FT
20.05. 11:00
Arterivo Wakayama Arterivo Wakayama 1
Kansai University Kansai University 3
FT
21.05. 11:00
Nara Club Nara Club 0
Honda Honda 1
FT
21.05. 11:00
Fukui United Fukui United 0
Bundy Onse Kakogawa Bundy Onse Kakogawa 1
FT
21.05. 11:00
Thank Kuriyama Thank Kuriyama 7
Yamagata University Yamagata University 0
FT
21.05. 11:00
Grulla Morioka Grulla Morioka 4
Criacao Shinjuku Criacao Shinjuku 0
FT
21.05. 11:00
Tonan Maebashi Tonan Maebashi 3
Yamanashi Gakuin Yamanashi Gakuin 4
FT
21.05. 11:00
SRC Hiroshima SRC Hiroshima 1
FC Tokushima FC Tokushima 3
FT
21.05. 11:00
Imabari Imabari 1
Mitsubishi Nagasaki Mitsubishi Nagasaki 0
FT
21.05. 11:00
FC Ryukyu FC Ryukyu 2
Mizushima Mizushima 1
FT
07.06. 17:00
Jubilo Iwata Jubilo Iwata 2
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki 0
FT
07.06. 17:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale 3
Tochigi City Tochigi City 1
FT
07.06. 17:00
FC Tokyo FC Tokyo 3
Fukushima United Fukushima United 1
FT
07.06. 17:00
Sagan Tosu Sagan Tosu 5
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 1
FT
14.06. 17:00
Vissel Kobe Vissel Kobe 3
Parceiro Nagano Parceiro Nagano 1
FT
07.06. 16:30
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 5
FC Tokushima FC Tokushima 0
FT
07.06. 17:00
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos 2
Urayasu Urayasu 0
FT
07.06. 17:00
Albirex Niigata Albirex Niigata 1
Biwako Shiga Biwako Shiga 0
FT
07.06. 17:00
Nagoya Grampus Nagoya Grampus 3
Veertien Mie Veertien Mie 2
FT
07.06. 17:00
Montedio Yamagata Montedio Yamagata 1
Sony Sendai Sony Sendai 0
FT
07.06. 17:00
Kashima Kashima 3
Honda Honda 0
FT
07.06. 17:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka 5
Bundy Onse Kakogawa Bundy Onse Kakogawa 0
FT
07.06. 17:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare 6
Thank Kuriyama Thank Kuriyama 1
FT
07.06. 17:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama 2
Kitakyushu Kitakyushu 1
FT
07.06. 17:00
Gamba Osaka Gamba Osaka 1
Kochi United Kochi United 2
05.11. 11:00 JEF United W JEF United W
Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W
05.11. 12:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W
Elfen Saitama W Elfen Saitama W
05.11. 13:00 Nojima Stella W Nojima Stella W
Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W
05.11. 12:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
06.11. 13:00 Urawa Reds W Urawa Reds W
Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W
26.11. 11:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W
26.11. 11:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W
Nojima Stella W Nojima Stella W
26.11. 12:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W
JEF United W JEF United W
26.11. 12:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W
Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W
26.11. 12:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W
INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W
03.12. 11:00 JEF United W JEF United W
Albirex Niigata W Albirex Niigata W
03.12. 12:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W
Urawa Reds W Urawa Reds W
03.12. 12:00 Nojima Stella W Nojima Stella W
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
04.12. 11:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W
Elfen Saitama W Elfen Saitama W
04.12. 12:00 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W
Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W
10.12. 11:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
JEF United W JEF United W
10.12. 11:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W
Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W
10.12. 12:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W
Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W
10.12. 12:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W
Nojima Stella W Nojima Stella W
11.12. 12:00 Urawa Reds W Urawa Reds W
INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W
24.12. 12:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W
Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W
24.12. 12:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W
Albirex Niigata W Albirex Niigata W
25.12. 11:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W
Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W
25.12. 12:00 Urawa Reds W Urawa Reds W
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
25.12. 12:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W
Nojima Stella W Nojima Stella W
07.01. 12:00 Nojima Stella W Nojima Stella W
Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W
07.01. 12:00 Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W
Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W
08.01. 11:00 JEF United W JEF United W
Urawa Reds W Urawa Reds W
  INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W
Albirex Niigata W Albirex Niigata W
09.01. 12:00 Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
04.03. 07:00 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W
04.03. 07:00 Elfen Saitama W Elfen Saitama W
Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W
04.03. 07:00 Nojima Stella W Nojima Stella W
JEF United W JEF United W
04.03. 07:00 Albirex Niigata W Albirex Niigata W
Urawa Reds W Urawa Reds W
04.03. 07:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W
Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W
11.03. 07:00 Urawa Reds W Urawa Reds W
Elfen Saitama W Elfen Saitama W
11.03. 07:00 Omiya Ardija Ventus W Omiya Ardija Ventus W
Sanfrecce Hiroshima W Sanfrecce Hiroshima W
11.03. 07:00 JEF United W JEF United W
Tokyo Verdy Beleza W Tokyo Verdy Beleza W
11.03. 07:00 Parceiro Nagano W Parceiro Nagano W
Albirex Niigata W Albirex Niigata W
11.03. 07:00 INAC Kobe Leonessa W INAC Kobe Leonessa W
Nojima Stella W Nojima Stella W

We use cookies to improve your onsite experience. By understanding how you use our products, we can improve navigation, build better features, and provide you with more relevant content and marketing messages. For more information about cookies, and to manage your preferences, please see our Cookie Policy. By continuing to use this site you are agreeing to our use of cookies and personal data in accordance with our Privacy Policy. You are also agreeing to the site’s Terms of Use.