Australia Football Football Live Scores, Livescore

FT
04.05. 16:30
Western Pride Western Pride 2
Ipswich Knights Ipswich Knights 1
FT
03.05. 16:30
Southside Eagles Southside Eagles 4
SWQ Thunder SWQ Thunder 2
FT
04.05. 16:30
Mitchelton Mitchelton 4
Rochedale Rovers Rochedale Rovers 5
FT
26.02. 16:00
Magpies Crusaders Magpies Crusaders 3
Brisbane Strikers Brisbane Strikers 6
FT
04.05. 16:30
SC Wanderers SC Wanderers 1
Caboolture Caboolture 4
FT
25.03. 17:00
Redlands United Redlands United 4
Mitchelton Mitchelton 0
FT
26.03. 15:15
Rochedale Rovers Rochedale Rovers 3
Southside Eagles Southside Eagles 3
FT
26.03. 15:00
SWQ Thunder SWQ Thunder 3
Magpies Crusaders Magpies Crusaders 2
FT
26.03. 16:00
Brisbane Strikers Brisbane Strikers 3
Western Pride Western Pride 1
FT
27.03. 13:45
Ipswich Knights Ipswich Knights 0
SC Wanderers SC Wanderers 3
FT
16.04. 15:00
Western Pride Western Pride 1
Magpies Crusaders Magpies Crusaders 4
FT
19.06. 13:00
Mitchelton Mitchelton 3
Caboolture Caboolture 4
FT
15.04. 14:15
SWQ Thunder SWQ Thunder 1
Rochedale Rovers Rochedale Rovers 4
FT
17.04. 13:35
Southside Eagles Southside Eagles 0
Redlands United Redlands United 1
FT
17.04. 15:00
SC Wanderers SC Wanderers 2
Brisbane Strikers Brisbane Strikers 2
FT
19.03. 15:00
SWQ Thunder SWQ Thunder 3
Western Pride Western Pride 2
FT
19.03. 15:00
Caboolture Caboolture 2
Southside Eagles Southside Eagles 1
FT
19.03. 16:00
Magpies Crusaders Magpies Crusaders 3
SC Wanderers SC Wanderers 1
FT
20.03. 12:00
Ipswich Knights Ipswich Knights 2
Mitchelton Mitchelton 1
FT
20.03. 13:15
Redlands United Redlands United 1
Rochedale Rovers Rochedale Rovers 2
FT
26.07. 16:30
Mitchelton Mitchelton 4
Brisbane Strikers Brisbane Strikers 0
FT
02.04. 15:00
Southside Eagles Southside Eagles 1
Ipswich Knights Ipswich Knights 0
FT
03.04. 12:00
Western Pride Western Pride 3
SC Wanderers SC Wanderers 2
FT
03.04. 12:00
SWQ Thunder SWQ Thunder 2
Redlands United Redlands United 2
FT
03.04. 13:15
Rochedale Rovers Rochedale Rovers 1
Caboolture Caboolture 2
FT
09.04. 15:00
Caboolture Caboolture 1
Redlands United Redlands United 6
FT
09.04. 16:00
Brisbane Strikers Brisbane Strikers 1
Southside Eagles Southside Eagles 0
FT
09.04. 16:00
Magpies Crusaders Magpies Crusaders 0
Mitchelton Mitchelton 3
FT
10.04. 12:00
Ipswich Knights Ipswich Knights 4
Rochedale Rovers Rochedale Rovers 4
FT
10.04. 13:15
SC Wanderers SC Wanderers 1
SWQ Thunder SWQ Thunder 3
FT
23.04. 15:00
Redlands United Redlands United 4
Ipswich Knights Ipswich Knights 0
FT
23.04. 15:00
SWQ Thunder SWQ Thunder 4
Caboolture Caboolture 2
FT
23.04. 15:00
Southside Eagles Southside Eagles 1
Magpies Crusaders Magpies Crusaders 2
FT
23.04. 15:15
Western Pride Western Pride 2
Mitchelton Mitchelton 1
FT
24.04. 13:15
Rochedale Rovers Rochedale Rovers 4
Brisbane Strikers Brisbane Strikers 3
FT
21.06. 16:30
Western Pride Western Pride 4
Southside Eagles Southside Eagles 1
FT
30.04. 16:00
Brisbane Strikers Brisbane Strikers 1
Redlands United Redlands United 2
FT
30.04. 16:00
Magpies Crusaders Magpies Crusaders 2
Rochedale Rovers Rochedale Rovers 3
FT
01.05. 12:00
Ipswich Knights Ipswich Knights 1
Caboolture Caboolture 2
FT
01.05. 15:00
SC Wanderers SC Wanderers 2
Mitchelton Mitchelton 1
FT
07.05. 15:00
Redlands United Redlands United 7
Magpies Crusaders Magpies Crusaders 0
FT
07.05. 15:00
Southside Eagles Southside Eagles 1
SC Wanderers SC Wanderers 1
FT
06.08. 15:00
Rochedale Rovers Rochedale Rovers 2
Western Pride Western Pride 1
FT
26.05. 17:00
SWQ Thunder SWQ Thunder 6
Ipswich Knights Ipswich Knights 1
FT
08.05. 15:00
Caboolture Caboolture 2
Brisbane Strikers Brisbane Strikers 4
FT
03.06. 17:30
Western Pride Western Pride 5
Redlands United Redlands United 2
FT
19.02. 11:30
Adelaide Raiders Adelaide Raiders 1
Adelaide Victory Adelaide Victory 1
FT
19.02. 11:30
Playford City Patriots Playford City Patriots 5
Port Adelaide Pirates Port Adelaide Pirates 0
FT
19.02. 11:30
Para Hills Knights Para Hills Knights 2
West Adelaide West Adelaide 2
FT
19.02. 11:30
Fulham United Fulham United 2
Modbury Jets Modbury Jets 4
FT
20.02. 11:30
Adelaide University Adelaide University 0
Adelaide Hills Hawks Adelaide Hills Hawks 2
FT
21.02. 17:00
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles 4
Eastern United Eastern United 1
FT
25.02. 16:00
Modbury Jets Modbury Jets 5
Playford City Patriots Playford City Patriots 0
FT
26.02. 11:30
Port Adelaide Pirates Port Adelaide Pirates 1
Adelaide University Adelaide University 0
FT
26.02. 11:30
Adelaide Victory Adelaide Victory 1
Eastern United Eastern United 1
FT
26.02. 11:30
West Adelaide West Adelaide 4
Adelaide Raiders Adelaide Raiders 2
FT
26.02. 12:30
Adelaide Hills Hawks Adelaide Hills Hawks 0
Para Hills Knights Para Hills Knights 1
FT
28.02. 17:00
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles 0
Fulham United Fulham United 0
FT
04.03. 16:00
Adelaide Raiders Adelaide Raiders 2
Adelaide Hills Hawks Adelaide Hills Hawks 0
FT
05.04. 16:30
Playford City Patriots Playford City Patriots 2
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles 0
FT
05.03. 11:30
Adelaide Victory Adelaide Victory 1
West Adelaide West Adelaide 1
FT
05.03. 11:30
Para Hills Knights Para Hills Knights 3
Port Adelaide Pirates Port Adelaide Pirates 0
FT
05.03. 11:30
Adelaide University Adelaide University 2
Modbury Jets Modbury Jets 5
FT
05.03. 11:30
Fulham United Fulham United 1
Eastern United Eastern United 1
FT
11.03. 16:00
Adelaide Hills Hawks Adelaide Hills Hawks 0
West Adelaide West Adelaide 4
FT
11.03. 16:00
Modbury Jets Modbury Jets 2
Para Hills Knights Para Hills Knights 0
FT
12.03. 11:30
Playford City Patriots Playford City Patriots 2
Eastern United Eastern United 3
FT
12.03. 11:30
Fulham United Fulham United 2
Adelaide Victory Adelaide Victory 1
FT
12.03. 15:30
Port Adelaide Pirates Port Adelaide Pirates 1
Adelaide Raiders Adelaide Raiders 2
FT
07.05. 12:30
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles 2
Adelaide University Adelaide University 0
FT
25.03. 16:00
Adelaide Raiders Adelaide Raiders 0
Modbury Jets Modbury Jets 2
FT
27.03. 14:00
Eastern United Eastern United 2
Adelaide University Adelaide University 1
FT
26.03. 11:30
Playford City Patriots Playford City Patriots 2
Fulham United Fulham United 0
FT
26.03. 11:30
Adelaide Victory Adelaide Victory 1
Adelaide Hills Hawks Adelaide Hills Hawks 1
FT
26.03. 12:00
Para Hills Knights Para Hills Knights 2
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles 1
FT
26.03. 11:30
West Adelaide West Adelaide 2
Port Adelaide Pirates Port Adelaide Pirates 1
FT
19.04. 17:00
Modbury Jets Modbury Jets 1
West Adelaide West Adelaide 1
FT
02.04. 10:30
Fulham United Fulham United 1
Adelaide University Adelaide University 2
FT
04.04. 18:00
Eastern United Eastern United 0
Para Hills Knights Para Hills Knights 1
FT
02.04. 11:30
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles 2
Adelaide Raiders Adelaide Raiders 2
FT
02.04. 11:30
Port Adelaide Pirates Port Adelaide Pirates 3
Adelaide Hills Hawks Adelaide Hills Hawks 0
FT
02.04. 11:30
Adelaide Victory Adelaide Victory 2
Playford City Patriots Playford City Patriots 0
FT
09.04. 12:30
Adelaide Raiders Adelaide Raiders 2
Eastern United Eastern United 1
FT
09.04. 12:30
Port Adelaide Pirates Port Adelaide Pirates 0
Adelaide Victory Adelaide Victory 0
FT
09.04. 12:30
Para Hills Knights Para Hills Knights 2
Fulham United Fulham United 1
FT
11.05. 17:00
Adelaide University Adelaide University 2
Playford City Patriots Playford City Patriots 0
FT
09.04. 12:30
West Adelaide West Adelaide 1
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles 3
FT
09.04. 16:30
Adelaide Hills Hawks Adelaide Hills Hawks 1
Modbury Jets Modbury Jets 6
FT
23.04. 12:30
Eastern United Eastern United 1
West Adelaide West Adelaide 2
FT
03.05. 17:00
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles 3
Adelaide Hills Hawks Adelaide Hills Hawks 1
FT
13.03. 11:30
Mounties Wanderers Mounties Wanderers 1
Bonnyrigg White Eagles Bonnyrigg White Eagles 0
FT
12.03. 15:00
Western Sydney W. II Western Sydney W. II 3
NWS Spirit NWS Spirit 0
FT
12.03. 15:00
St. George Saints St. George Saints 0
Hakoah Sydney City Hakoah Sydney City 1
FT
12.03. 15:00
Northern Tigers Northern Tigers 8
Blacktown Spartans Blacktown Spartans 2
FT
12.03. 15:00
Hills Brumbies Hills Brumbies 1
SD Raiders SD Raiders 2
FT
13.03. 12:00
Central Coast II Central Coast II 1
St George City FA St George City FA 2
FT
19.03. 15:30
Mounties Wanderers Mounties Wanderers 2
Hakoah Sydney City Hakoah Sydney City 2
FT
19.03. 15:00
SD Raiders SD Raiders 4
St. George Saints St. George Saints 1
FT
19.03. 15:00
Western Sydney W. II Western Sydney W. II 7
Hills Brumbies Hills Brumbies 1
FT
19.03. 15:30
NWS Spirit NWS Spirit 0
Blacktown Spartans Blacktown Spartans 1
FT
19.03. 15:00
Northern Tigers Northern Tigers 0
St George City FA St George City FA 0
FT
19.03. 15:00
Bonnyrigg White Eagles Bonnyrigg White Eagles 2
Central Coast II Central Coast II 2
FT
11.06. 16:00
Hakoah Sydney City Hakoah Sydney City 0
Bonnyrigg White Eagles Bonnyrigg White Eagles 0
FT
26.03. 15:00
SD Raiders SD Raiders 0
NWS Spirit NWS Spirit 1
FT
26.03. 15:00
St. George Saints St. George Saints 1
Blacktown Spartans Blacktown Spartans 0
FT
26.03. 15:00
St George City FA St George City FA 3
Western Sydney W. II Western Sydney W. II 2
FT
26.03. 15:00
Hills Brumbies Hills Brumbies 2
Northern Tigers Northern Tigers 3
FT
27.03. 12:00
Central Coast II Central Coast II 2
Mounties Wanderers Mounties Wanderers 1
FT
18.06. 16:00
Western Sydney W. II Western Sydney W. II 1
Mounties Wanderers Mounties Wanderers 0
FT
02.04. 15:00
Bonnyrigg White Eagles Bonnyrigg White Eagles 1
Hills Brumbies Hills Brumbies 0
FT
02.04. 15:00
St George City FA St George City FA 2
Hakoah Sydney City Hakoah Sydney City 3
FT
02.04. 15:30
NWS Spirit NWS Spirit 0
Central Coast II Central Coast II 0
FT
02.04. 15:00
Northern Tigers Northern Tigers 2
St. George Saints St. George Saints 1
FT
02.04. 15:30
Blacktown Spartans Blacktown Spartans 2
SD Raiders SD Raiders 2
FT
09.04. 16:00
Hakoah Sydney City Hakoah Sydney City 0
Central Coast II Central Coast II 2
FT
09.04. 14:00
SD Raiders SD Raiders 1
Mounties Wanderers Mounties Wanderers 2
FT
09.04. 16:00
St. George Saints St. George Saints 1
St George City FA St George City FA 1
FT
09.04. 16:30
NWS Spirit NWS Spirit 3
Bonnyrigg White Eagles Bonnyrigg White Eagles 1
FT
09.04. 16:00
Hills Brumbies Hills Brumbies 2
Blacktown Spartans Blacktown Spartans 2
FT
10.04. 12:00
Western Sydney W. II Western Sydney W. II 1
Northern Tigers Northern Tigers 2
FT
15.04. 16:00
Northern Tigers Northern Tigers 6
SD Raiders SD Raiders 0
FT
16.04. 16:00
Mounties Wanderers Mounties Wanderers 5
Hills Brumbies Hills Brumbies 0
FT
14.04. 17:00
Hakoah Sydney City Hakoah Sydney City 1
NWS Spirit NWS Spirit 1
FT
16.04. 16:00
Bonnyrigg White Eagles Bonnyrigg White Eagles 1
St. George Saints St. George Saints 1
FT
16.04. 16:00
St George City FA St George City FA 2
Blacktown Spartans Blacktown Spartans 0
FT
17.04. 12:00
Central Coast II Central Coast II 4
Western Sydney W. II Western Sydney W. II 3
FT
23.04. 14:00
NWS Spirit NWS Spirit 2
Northern Tigers Northern Tigers 3
FT
09.07. 16:00
SD Raiders SD Raiders 1
St George City FA St George City FA 2
FT
23.04. 16:00
Hills Brumbies Hills Brumbies 3
Hakoah Sydney City Hakoah Sydney City 1
FT
23.04. 16:00
Western Sydney W. II Western Sydney W. II 2
Bonnyrigg White Eagles Bonnyrigg White Eagles 2
FT
23.04. 16:00
St. George Saints St. George Saints 1
Mounties Wanderers Mounties Wanderers 2
FT
23.04. 16:00
Blacktown Spartans Blacktown Spartans 2
Central Coast II Central Coast II 0
FT
30.04. 16:00
Mounties Wanderers Mounties Wanderers 2
Blacktown Spartans Blacktown Spartans 0
FT
18.07. 16:30
Perth Glory Perth Glory 0
Macarthur Macarthur 4
FT
09.08. 16:30
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles 0
Western United Western United 4
FT
04.08. 16:30
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic 2
Sydney United Sydney United 4
FT
13.08. 11:00
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 2
Melbourne City Melbourne City 3
FT
10.08. 16:30
Melbourne Knights Melbourne Knights 4
Lions Lions 1
FT
10.08. 16:30
Hellenic Athletic Hellenic Athletic 0
Inter Lions Inter Lions 6
FT
09.08. 16:30
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers 4
FT
10.08. 16:00
Moreton Bay United Moreton Bay United 0
Heidelberg United Heidelberg United 3
FT
04.08. 16:30
MetroStars MetroStars 5
Inglewood United Inglewood United 0
FT
14.08. 16:30
Northcote City Northcote City 0
Adelaide United Adelaide United 2
FT
04.08. 16:30
Mt Druitt Town Mt Druitt Town 3
Canberra FC Canberra FC 1
FT
09.08. 17:30
Floreat Athena Floreat Athena 1
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers 6
FT
09.08. 16:30
Gold Coast Knights Gold Coast Knights 1
Devonport City Devonport City 0
FT
14.08. 16:30
Campbelltown City Campbelltown City 2
Macarthur Macarthur 1
FT
30.08. 16:30
Mt Druitt Town Mt Druitt Town 0
Heidelberg United Heidelberg United 3
FT
29.08. 16:30
Melbourne Knights Melbourne Knights 2
Campbelltown City Campbelltown City 0
FT
29.08. 16:30
MetroStars MetroStars 1
Inter Lions Inter Lions 0
FT
30.08. 16:30
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers 0
Sydney Sydney 2
FT
29.08. 16:30
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers 5
Adelaide United Adelaide United 1
FT
26.08. 11:00
Sydney United Sydney United 0
Brisbane Roar Brisbane Roar 5
FT
30.08. 16:30
Gold Coast Knights Gold Coast Knights 0
Western United Western United 2
FT
27.08. 11:00
Melbourne City Melbourne City 3
Wellington Phoenix Wellington Phoenix 0
FT
07.10. 15:45
Sydney Sydney 3
Brisbane Roar Brisbane Roar 1
FT
12.05. 16:30
Newcastle Jets Newcastle Jets 3
Perth Glory Perth Glory 1
FT
13.05. 16:30
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers 1
Brisbane Roar Brisbane Roar 3
FT
03.08. 16:30
Peninsula Power Peninsula Power 4
NWS Spirit NWS Spirit 1
FT
27.07. 16:30
Brisbane City Brisbane City 3
Cockburn City Cockburn City 1
FT
27.07. 16:30
Adelaide City Adelaide City 1
Logan Lightning Logan Lightning 0
FT
30.07. 16:30
Newcastle Jets Newcastle Jets 0
Adelaide United Adelaide United 2
FT
21.07. 16:30
Bonnyrigg White Eagles Bonnyrigg White Eagles 0
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 5
FT
21.07. 17:30
Armadale Armadale 2
Modbury Jets Modbury Jets 5
FT
03.08. 16:30
Devonport City Devonport City 0
Wellington Phoenix Wellington Phoenix 4
FT
21.07. 16:30
Mindil Aces Mindil Aces 0
Avondale Avondale 6
FT
27.07. 16:30
Heidelberg United Heidelberg United 1
Brisbane Roar Brisbane Roar 3
FT
02.08. 16:30
Hamilton Olympic Hamilton Olympic 0
Melbourne City Melbourne City 1
FT
03.08. 16:30
Sydney United Sydney United 3
Monaro Panthers Monaro Panthers 0
FT
03.08. 16:30
Western United Western United 2
Melbourne Victory Melbourne Victory 1
FT
27.07. 16:30
Wollongong United Wollongong United 2
Green Gully Green Gully 3
FT
30.07. 14:30
Magpies Crusaders Magpies Crusaders 0
Macarthur Macarthur 6
FT
10.08. 16:30
Modbury Jets Modbury Jets 0
Macarthur Macarthur 4
FT
17.08. 16:30
Melbourne City Melbourne City 1
Wellington Phoenix Wellington Phoenix 2
FT
10.08. 16:30
Bentleigh Greens Bentleigh Greens 1
Sydney Sydney 2
FT
14.08. 13:00
Peninsula Power Peninsula Power 2
Green Gully Green Gully 1
FT
18.03. 16:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 0
Pascoe Vale Pascoe Vale 0
FT
19.03. 11:00
Moreland City Moreland City 1
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
FT
19.03. 11:00
Brunswick City Brunswick City 4
Kingston City Kingston City 4
FT
19.03. 11:00
Northcote City Northcote City 2
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 0
FT
19.03. 11:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 0
Manningham United Blues Manningham United Blues 0
FT
19.03. 15:00
Langwarrin Langwarrin 0
Werribee City Werribee City 1
FT
25.03. 16:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 3
Langwarrin Langwarrin 1
FT
26.03. 11:00
Werribee City Werribee City 3
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 2
FT
11.06. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
Brunswick City Brunswick City 3
FT
26.03. 13:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 3
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
FT
28.03. 16:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 7
Northcote City Northcote City 1
FT
28.03. 16:30
Kingston City Kingston City 0
Moreland City Moreland City 5
FT
01.04. 16:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
Bulleen Lions Bulleen Lions 0
FT
02.04. 11:00
Brunswick City Brunswick City 0
Werribee City Werribee City 3
FT
02.04. 11:00
Northcote City Northcote City 1
Moreland City Moreland City 2
FT
02.04. 11:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 0
Pascoe Vale Pascoe Vale 2
FT
02.04. 11:00
Langwarrin Langwarrin 2
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 2
FT
02.04. 11:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
Kingston City Kingston City 2
FT
08.04. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 2
Brunswick City Brunswick City 2
FT
09.04. 12:00
Moreland City Moreland City 2
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
FT
09.04. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 7
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
FT
09.04. 12:00
Werribee City Werribee City 0
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
FT
11.04. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
Langwarrin Langwarrin 1
FT
11.04. 17:30
Kingston City Kingston City 2
Northcote City Northcote City 3
FT
15.04. 15:00
Moreland Zebras Moreland Zebras 4
Northcote City Northcote City 1
FT
16.04. 12:00
Brunswick City Brunswick City 0
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 5
FT
16.04. 12:00
Werribee City Werribee City 2
Kingston City Kingston City 3
FT
16.04. 12:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
Bulleen Lions Bulleen Lions 4
FT
16.04. 12:00
Langwarrin Langwarrin 1
Moreland City Moreland City 3
FT
16.04. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
Pascoe Vale Pascoe Vale 4
FT
22.04. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 4
Werribee City Werribee City 3
FT
23.04. 12:00
Moreland City Moreland City 3
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 2
FT
23.04. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 2
Manningham United Blues Manningham United Blues 0
FT
25.04. 14:30
Northcote City Northcote City 1
Langwarrin Langwarrin 1
FT
25.04. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 2
Brunswick City Brunswick City 1
FT
25.04. 17:30
Kingston City Kingston City 0
Moreland Zebras Moreland Zebras 3
FT
17.05. 16:30
Pascoe Vale Pascoe Vale 1
Kingston City Kingston City 2
FT
30.04. 12:00
Brunswick City Brunswick City 0
Moreland City Moreland City 5
FT
30.04. 12:00
Werribee City Werribee City 1
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 3
FT
30.04. 12:00
Langwarrin Langwarrin 2
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
FT
30.04. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 0
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
FT
30.04. 13:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
Northcote City Northcote City 3
FT
06.05. 17:30
Northcote City Northcote City 2
Brunswick City Brunswick City 2
FT
07.05. 12:00
Moreland City Moreland City 1
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
FT
07.05. 12:00
Moreland Zebras Moreland Zebras 3
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 2
FT
07.05. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 2
Pascoe Vale Pascoe Vale 0
FT
06.05. 17:30
Langwarrin Langwarrin 1
Kingston City Kingston City 1
FT
09.05. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 3
Werribee City Werribee City 0
FT
13.05. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 1
Bulleen Lions Bulleen Lions 0
FT
18.03. 16:00
Olympia Warriors Olympia Warriors 0
South Hobart South Hobart 5
FT
19.03. 10:30
Kingborough Lions Kingborough Lions 0
Devonport City Devonport City 1
FT
19.03. 12:30
Launceston City Launceston City 4
Clarence Zebras Clarence Zebras 3
FT
19.03. 12:30
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 5
Riverside Riverside 0
FT
06.08. 11:00
South Hobart South Hobart 10
Launceston City Launceston City 1
FT
26.03. 10:30
Devonport City Devonport City 0
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 1
FT
26.03. 10:30
Riverside Riverside 0
Kingborough Lions Kingborough Lions 4
FT
26.03. 14:30
Olympia Warriors Olympia Warriors 0
Clarence Zebras Clarence Zebras 3
FT
01.04. 15:45
Launceston City Launceston City 4
Riverside Riverside 0
FT
02.04. 10:30
Olympia Warriors Olympia Warriors 0
Devonport City Devonport City 4
FT
02.04. 12:30
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 1
South Hobart South Hobart 1
FT
04.05. 16:30
Kingborough Lions Kingborough Lions 5
Clarence Zebras Clarence Zebras 0
FT
09.04. 11:00
South Hobart South Hobart 4
Kingborough Lions Kingborough Lions 4
FT
09.04. 11:30
Devonport City Devonport City 0
Launceston City Launceston City 0
FT
09.04. 11:30
Riverside Riverside 0
Olympia Warriors Olympia Warriors 5
FT
09.04. 13:30
Clarence Zebras Clarence Zebras 1
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 2
FT
23.04. 11:30
Devonport City Devonport City 1
South Hobart South Hobart 0
FT
23.04. 11:30
Clarence Zebras Clarence Zebras 1
Riverside Riverside 1
FT
23.04. 13:30
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 0
Launceston City Launceston City 1
FT
25.04. 15:30
Kingborough Lions Kingborough Lions 5
Olympia Warriors Olympia Warriors 1
FT
30.04. 11:00
South Hobart South Hobart 4
Clarence Zebras Clarence Zebras 0
FT
30.04. 11:30
Kingborough Lions Kingborough Lions 4
Launceston City Launceston City 1
FT
30.04. 13:30
Riverside Riverside 0
Devonport City Devonport City 6
FT
30.04. 15:30
Olympia Warriors Olympia Warriors 0
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 5
FT
14.05. 11:30
Devonport City Devonport City 2
Clarence Zebras Clarence Zebras 0
FT
14.05. 11:30
Riverside Riverside 0
South Hobart South Hobart 6
FT
14.05. 13:30
Launceston City Launceston City 4
Olympia Warriors Olympia Warriors 2
FT
14.05. 15:30
Kingborough Lions Kingborough Lions 1
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 3
FT
21.05. 11:30
Devonport City Devonport City 5
Kingborough Lions Kingborough Lions 1
FT
21.05. 11:30
Clarence Zebras Clarence Zebras 1
Launceston City Launceston City 1
FT
21.05. 11:30
Riverside Riverside 0
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 6
FT
21.05. 11:00
South Hobart South Hobart 7
Olympia Warriors Olympia Warriors 0
FT
03.06. 17:00
Olympia Warriors Olympia Warriors 0
Clarence Zebras Clarence Zebras 1
FT
04.06. 11:00
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 1
Devonport City Devonport City 2
FT
04.06. 11:30
Kingborough Lions Kingborough Lions 2
Riverside Riverside 1
FT
04.06. 13:30
Launceston City Launceston City 0
South Hobart South Hobart 4
FT
17.06. 16:30
Riverside Riverside 2
Launceston City Launceston City 5
FT
18.06. 11:00
South Hobart South Hobart 3
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 0
FT
18.06. 11:30
Devonport City Devonport City 10
Olympia Warriors Olympia Warriors 1
FT
18.06. 13:30
Clarence Zebras Clarence Zebras 0
Kingborough Lions Kingborough Lions 4
FT
24.06. 17:00
Kingborough Lions Kingborough Lions 1
South Hobart South Hobart 0
FT
25.06. 13:00
Olympia Warriors Olympia Warriors 4
Riverside Riverside 0
FT
25.06. 13:30
Launceston City Launceston City 1
Devonport City Devonport City 2
FT
25.06. 11:30
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 4
Clarence Zebras Clarence Zebras 0
FT
01.07. 17:00
Olympia Warriors Olympia Warriors 1
Kingborough Lions Kingborough Lions 3
FT
02.07. 11:00
South Hobart South Hobart 1
Devonport City Devonport City 2
FT
02.07. 11:30
Riverside Riverside 2
Clarence Zebras Clarence Zebras 11
FT
02.07. 13:30
Launceston City Launceston City 0
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 1
FT
09.07. 13:30
Kingborough Lions Kingborough Lions 1
Launceston City Launceston City 2
FT
09.07. 11:30
Glenorchy Knights Glenorchy Knights 2
Olympia Warriors Olympia Warriors 1
FT
27.04. 16:30
Peninsula Power Peninsula Power 5
Brisbane City Brisbane City 0
FT
04.05. 17:15
Gold Coast United Gold Coast United 6
Brisbane Roar II Brisbane Roar II 1
FT
04.05. 16:30
Logan Lightning Logan Lightning 0
Gold Coast Knights Gold Coast Knights 4
FT
03.05. 16:30
Capalaba Capalaba 3
Lions Lions 4
FT
03.05. 16:30
Moreton Bay United Moreton Bay United 0
SC Wanderers SC Wanderers 0
FT
27.04. 16:30
Olympic Olympic 1
Eastern Suburbs Eastern Suburbs 1
FT
26.03. 16:00
Lions Lions 4
Peninsula Power Peninsula Power 3
FT
11.06. 13:30
Gold Coast Knights Gold Coast Knights 4
Capalaba Capalaba 1
FT
11.06. 14:30
Brisbane City Brisbane City 1
Gold Coast United Gold Coast United 3
FT
27.07. 17:30
Eastern Suburbs Eastern Suburbs 2
Moreton Bay United Moreton Bay United 2
FT
27.03. 14:30
Brisbane Roar II Brisbane Roar II 0
Olympic Olympic 5
FT
27.03. 15:00
SC Wanderers SC Wanderers 3
Logan Lightning Logan Lightning 0
FT
14.04. 17:00
Moreton Bay United Moreton Bay United 1
Brisbane Roar II Brisbane Roar II 2
FT
16.04. 12:00
Brisbane City Brisbane City 0
Lions Lions 2
FT
16.04. 14:00
Logan Lightning Logan Lightning 2
Eastern Suburbs Eastern Suburbs 3
FT
16.04. 15:30
Peninsula Power Peninsula Power 1
Gold Coast Knights Gold Coast Knights 0
FT
16.04. 15:30
Capalaba Capalaba 1
SC Wanderers SC Wanderers 1
FT
17.04. 15:00
Olympic Olympic 2
Gold Coast United Gold Coast United 0
FT
26.06. 12:00
Gold Coast Knights Gold Coast Knights 1
Lions Lions 1
FT
19.03. 16:00
Olympic Olympic 1
Brisbane City Brisbane City 0
FT
19.03. 16:00
Eastern Suburbs Eastern Suburbs 3
Capalaba Capalaba 2
FT
20.03. 14:15
Brisbane Roar II Brisbane Roar II 2
Logan Lightning Logan Lightning 2
FT
20.03. 15:00
SC Wanderers SC Wanderers 2
Peninsula Power Peninsula Power 0
FT
20.03. 15:00
Gold Coast United Gold Coast United 1
Moreton Bay United Moreton Bay United 1
FT
01.04. 17:30
Logan Lightning Logan Lightning 1
Gold Coast United Gold Coast United 0
FT
10.08. 16:50
Brisbane City Brisbane City 1
Gold Coast Knights Gold Coast Knights 2
FT
02.04. 15:30
Peninsula Power Peninsula Power 5
Eastern Suburbs Eastern Suburbs 0
FT
02.04. 15:30
Moreton Bay United Moreton Bay United 2
Olympic Olympic 3
FT
02.04. 16:00
Lions Lions 6
SC Wanderers SC Wanderers 1
FT
03.04. 14:00
Capalaba Capalaba 0
Brisbane Roar II Brisbane Roar II 5
FT
09.04. 14:00
Olympic Olympic 3
Logan Lightning Logan Lightning 2
FT
09.04. 15:30
Moreton Bay United Moreton Bay United 0
Brisbane City Brisbane City 2
FT
10.04. 13:15
SC Wanderers SC Wanderers 1
Gold Coast Knights Gold Coast Knights 1
FT
08.07. 17:30
Brisbane Roar II Brisbane Roar II 1
Peninsula Power Peninsula Power 2
FT
10.04. 15:00
Gold Coast United Gold Coast United 2
Capalaba Capalaba 0
FT
10.04. 15:30
Eastern Suburbs Eastern Suburbs 1
Lions Lions 4
FT
22.04. 17:30
Lions Lions 4
Brisbane Roar II Brisbane Roar II 0
FT
23.04. 15:00
Peninsula Power Peninsula Power 3
Gold Coast United Gold Coast United 1
FT
23.04. 15:00
Logan Lightning Logan Lightning 4
Moreton Bay United Moreton Bay United 3
FT
23.04. 15:15
Capalaba Capalaba 2
Olympic Olympic 2
FT
24.04. 12:00
Gold Coast Knights Gold Coast Knights 0
Eastern Suburbs Eastern Suburbs 1
FT
24.04. 12:00
Brisbane City Brisbane City 4
SC Wanderers SC Wanderers 4
FT
29.04. 16:30
Moreton Bay United Moreton Bay United 9
Capalaba Capalaba 0
FT
30.04. 15:00
Gold Coast United Gold Coast United 3
Lions Lions 3
FT
27.08. 16:00
Logan Lightning Logan Lightning 1
Brisbane City Brisbane City 4
FT
30.04. 16:00
Eastern Suburbs Eastern Suburbs 2
SC Wanderers SC Wanderers 2
FT
17.08. 16:30
Brisbane Roar II Brisbane Roar II 1
Gold Coast Knights Gold Coast Knights 3
FT
01.05. 15:00
Olympic Olympic 6
Peninsula Power Peninsula Power 1
FT
08.05. 12:00
Brisbane City Brisbane City 2
Eastern Suburbs Eastern Suburbs 1
FT
07.05. 13:30
Gold Coast Knights Gold Coast Knights 1
Gold Coast United Gold Coast United 0
FT
19.03. 14:00
Armadale Armadale 1
Stirling Lions Stirling Lions 2
FT
11.05. 18:00
Cockburn City Cockburn City 1
Sorrento Sorrento 2
FT
19.03. 14:00
Perth RedStar Perth RedStar 2
Gwelup Croatia Gwelup Croatia 1
FT
19.03. 14:00
Balcatta Balcatta 0
Inglewood United Inglewood United 3
FT
03.05. 18:00
Perth Perth 2
Floreat Athena Floreat Athena 2
FT
10.05. 18:00
Perth Glory II Perth Glory II 2
Bayswater City Bayswater City 2
FT
18.06. 14:00
Gwelup Croatia Gwelup Croatia 0
Cockburn City Cockburn City 1
FT
26.03. 14:00
Floreat Athena Floreat Athena 5
Balcatta Balcatta 0
FT
26.03. 14:00
Bayswater City Bayswater City 2
Perth RedStar Perth RedStar 3
FT
26.03. 14:00
Inglewood United Inglewood United 1
Perth Glory II Perth Glory II 2
FT
26.03. 14:00
Sorrento Sorrento 5
Armadale Armadale 1
FT
26.03. 16:00
Stirling Lions Stirling Lions 1
Perth Perth 0
FT
01.04. 18:30
Perth Glory II Perth Glory II 1
Floreat Athena Floreat Athena 3
FT
02.04. 14:00
Cockburn City Cockburn City 1
Bayswater City Bayswater City 4
FT
31.05. 19:00
Perth Perth 0
Armadale Armadale 3
FT
02.04. 14:00
Perth RedStar Perth RedStar 2
Inglewood United Inglewood United 0
FT
25.05. 18:00
Balcatta Balcatta 1
Stirling Lions Stirling Lions 5
FT
02.04. 14:00
Sorrento Sorrento 2
Gwelup Croatia Gwelup Croatia 0
FT
19.04. 18:00
Armadale Armadale 6
Balcatta Balcatta 0
FT
09.04. 14:00
Perth Perth 0
Sorrento Sorrento 0
FT
09.04. 14:00
Floreat Athena Floreat Athena 3
Perth RedStar Perth RedStar 2
FT
09.04. 14:00
Bayswater City Bayswater City 2
Gwelup Croatia Gwelup Croatia 2
FT
09.04. 14:00
Inglewood United Inglewood United 2
Cockburn City Cockburn City 2
FT
09.04. 14:00
Stirling Lions Stirling Lions 0
Perth Glory II Perth Glory II 3
FT
15.04. 18:30
Perth Glory II Perth Glory II 1
Armadale Armadale 1
FT
16.04. 14:00
Gwelup Croatia Gwelup Croatia 0
Inglewood United Inglewood United 2
FT
16.04. 14:00
Cockburn City Cockburn City 3
Floreat Athena Floreat Athena 0
FT
16.04. 14:00
Perth RedStar Perth RedStar 3
Stirling Lions Stirling Lions 4
FT
26.07. 18:00
Balcatta Balcatta 0
Perth Perth 1
FT
16.04. 14:00
Sorrento Sorrento 1
Bayswater City Bayswater City 2
FT
29.04. 18:30
Perth Glory II Perth Glory II 0
Perth Perth 0
FT
30.04. 14:00
Armadale Armadale 1
Perth RedStar Perth RedStar 4
FT
30.04. 14:00
Floreat Athena Floreat Athena 4
Gwelup Croatia Gwelup Croatia 2
FT
30.04. 14:00
Balcatta Balcatta 2
Sorrento Sorrento 5
FT
30.04. 14:00
Inglewood United Inglewood United 1
Bayswater City Bayswater City 2
FT
05.07. 18:30
Stirling Lions Stirling Lions 1
Cockburn City Cockburn City 0
FT
06.05. 18:30
Perth Glory II Perth Glory II 1
Balcatta Balcatta 0
FT
07.05. 14:00
Cockburn City Cockburn City 2
Armadale Armadale 2
FT
23.07. 12:00
Perth RedStar Perth RedStar 2
Perth Perth 0
FT
07.05. 14:00
Bayswater City Bayswater City 6
Floreat Athena Floreat Athena 1
FT
23.08. 18:00
Sorrento Sorrento 2
Inglewood United Inglewood United 1
FT
08.05. 14:00
Gwelup Croatia Gwelup Croatia 0
Stirling Lions Stirling Lions 1
FT
14.05. 14:00
Armadale Armadale 2
Gwelup Croatia Gwelup Croatia 1
FT
06.08. 14:00
Perth Perth 3
Cockburn City Cockburn City 3
FT
14.05. 14:00
Floreat Athena Floreat Athena 1
Inglewood United Inglewood United 1
FT
14.05. 14:00
Balcatta Balcatta 1
Perth RedStar Perth RedStar 2
FT
14.05. 14:00
Stirling Lions Stirling Lions 1
Bayswater City Bayswater City 0
FT
05.08. 18:30
Perth Glory II Perth Glory II 1
Sorrento Sorrento 5
FT
21.05. 14:00
Gwelup Croatia Gwelup Croatia 0
Perth Perth 7
FT
21.05. 14:00
Cockburn City Cockburn City 0
Balcatta Balcatta 0
FT
18.02. 16:00
Adelaide City Adelaide City 3
Campbelltown City Campbelltown City 1
FT
19.02. 09:45
Adelaide United II Adelaide United II 1
Sturt Lions Sturt Lions 3
FT
19.02. 11:30
Cumberland United Cumberland United 1
Croydon Kings Croydon Kings 2
FT
19.02. 13:30
White City Woodville White City Woodville 0
South Adelaide Panthers South Adelaide Panthers 3
FT
19.02. 15:30
Adelaide Olympic Adelaide Olympic 2
MetroStars MetroStars 3
FT
19.02. 16:45
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla 0
Adelaide Comets Adelaide Comets 5
FT
25.02. 16:00
Campbelltown City Campbelltown City 2
MetroStars MetroStars 3
FT
25.02. 16:00
Adelaide Olympic Adelaide Olympic 4
White City Woodville White City Woodville 2
FT
25.02. 16:45
Croydon Kings Croydon Kings 0
Adelaide City Adelaide City 0
FT
04.06. 14:45
Adelaide Comets Adelaide Comets 2
Cumberland United Cumberland United 1
FT
26.02. 11:00
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla 3
Sturt Lions Sturt Lions 0
FT
26.02. 11:30
South Adelaide Panthers South Adelaide Panthers 6
Adelaide United II Adelaide United II 0
FT
04.03. 16:45
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla 2
South Adelaide Panthers South Adelaide Panthers 3
FT
04.03. 17:00
Adelaide Comets Adelaide Comets 2
Sturt Lions Sturt Lions 0
FT
05.03. 12:30
White City Woodville White City Woodville 2
Campbelltown City Campbelltown City 2
FT
05.03. 13:30
Adelaide City Adelaide City 5
Cumberland United Cumberland United 1
FT
05.03. 16:15
Adelaide United II Adelaide United II 3
Adelaide Olympic Adelaide Olympic 1
FT
06.03. 11:30
MetroStars MetroStars 1
Croydon Kings Croydon Kings 2
FT
12.03. 11:00
Croydon Kings Croydon Kings 1
White City Woodville White City Woodville 2
FT
12.03. 11:30
Cumberland United Cumberland United 0
MetroStars MetroStars 2
FT
12.03. 11:30
South Adelaide Panthers South Adelaide Panthers 2
Sturt Lions Sturt Lions 3
FT
12.03. 11:30
Campbelltown City Campbelltown City 5
Adelaide United II Adelaide United II 2
FT
12.03. 13:30
Adelaide City Adelaide City 1
Adelaide Comets Adelaide Comets 1
FT
12.03. 15:30
Adelaide Olympic Adelaide Olympic 2
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla 2
FT
24.06. 17:45
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla 1
Campbelltown City Campbelltown City 2
FT
26.03. 11:30
White City Woodville White City Woodville 2
Cumberland United Cumberland United 0
FT
25.06. 12:30
Adelaide Comets Adelaide Comets 2
South Adelaide Panthers South Adelaide Panthers 0
FT
05.04. 17:00
MetroStars MetroStars 0
Adelaide City Adelaide City 3
FT
26.03. 15:30
Adelaide Olympic Adelaide Olympic 3
Sturt Lions Sturt Lions 4
FT
26.03. 16:00
Adelaide United II Adelaide United II 3
Croydon Kings Croydon Kings 4
FT
01.04. 16:45
Croydon Kings Croydon Kings 0
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla 0
FT
02.04. 11:30
Cumberland United Cumberland United 0
Adelaide United II Adelaide United II 4
FT
02.04. 11:30
Adelaide City Adelaide City 4
White City Woodville White City Woodville 2
FT
02.04. 11:30
Campbelltown City Campbelltown City 1
Sturt Lions Sturt Lions 1
FT
02.04. 11:30
Adelaide Olympic Adelaide Olympic 4
South Adelaide Panthers South Adelaide Panthers 0
FT
01.04. 16:00
MetroStars MetroStars 1
Adelaide Comets Adelaide Comets 1
FT
09.04. 12:00
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla 0
Cumberland United Cumberland United 1
FT
09.04. 12:30
White City Woodville White City Woodville 3
MetroStars MetroStars 2
FT
09.04. 12:30
Sturt Lions Sturt Lions 0
Croydon Kings Croydon Kings 4
FT
09.04. 12:30
South Adelaide Panthers South Adelaide Panthers 0
Campbelltown City Campbelltown City 1
FT
12.04. 18:00
Adelaide Comets Adelaide Comets 1
Adelaide Olympic Adelaide Olympic 0
FT
09.04. 12:30
Adelaide United II Adelaide United II 2
Adelaide City Adelaide City 4
FT
22.04. 17:45
Croydon Kings Croydon Kings 1
South Adelaide Panthers South Adelaide Panthers 1
FT
23.04. 12:30
Cumberland United Cumberland United 1
Sturt Lions Sturt Lions 3
FT
23.04. 12:30
Adelaide City Adelaide City 1
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla 1
FT
23.04. 13:00
Adelaide Comets Adelaide Comets 2
White City Woodville White City Woodville 1
FT
23.04. 14:30
Campbelltown City Campbelltown City 3
Adelaide Olympic Adelaide Olympic 0
FT
23.04. 15:15
Adelaide United II Adelaide United II 2
MetroStars MetroStars 3
FT
29.04. 17:00
Adelaide Olympic Adelaide Olympic 1
Croydon Kings Croydon Kings 0
FT
30.04. 12:00
West Torrens Birkalla West Torrens Birkalla 0
MetroStars MetroStars 1
FT
17.02. 15:30
South Melbourne South Melbourne 3
Heidelberg United Heidelberg United 1
FT
18.02. 15:30
Dandenong City Dandenong City 0
Melbourne Knights Melbourne Knights 5
FT
18.02. 16:30
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 2
Green Gully Green Gully 3
FT
19.02. 11:15
Avondale Avondale 3
Bentleigh Greens Bentleigh Greens 1
FT
19.02. 13:30
Port Melbourne Port Melbourne 1
St. Albans Saints St. Albans Saints 1
FT
19.02. 15:00
Dandenong Thunder Dandenong Thunder 2
Eastern Lions Eastern Lions 1
FT
19.02. 15:30
Altona Magic Altona Magic 0
Hume City Hume City 0
FT
25.02. 15:30
Melbourne Knights Melbourne Knights 0
Avondale Avondale 3
FT
25.02. 16:00
Green Gully Green Gully 1
Altona Magic Altona Magic 0
FT
25.02. 16:30
Bentleigh Greens Bentleigh Greens 2
South Melbourne South Melbourne 3
FT
26.02. 11:00
Eastern Lions Eastern Lions 2
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 3
FT
26.02. 15:00
Hume City Hume City 3
Port Melbourne Port Melbourne 3
FT
27.02. 11:00
Heidelberg United Heidelberg United 0
Dandenong Thunder Dandenong Thunder 4
FT
27.02. 13:00
St. Albans Saints St. Albans Saints 2
Dandenong City Dandenong City 1
FT
04.03. 15:30
Dandenong City Dandenong City 2
Hume City Hume City 1
FT
04.03. 15:30
South Melbourne South Melbourne 2
Melbourne Knights Melbourne Knights 0
FT
04.03. 16:30
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 2
Dandenong Thunder Dandenong Thunder 1
FT
04.03. 16:30
Bentleigh Greens Bentleigh Greens 1
Heidelberg United Heidelberg United 0
FT
05.03. 11:15
Avondale Avondale 0
St. Albans Saints St. Albans Saints 1
FT
05.03. 13:30
Port Melbourne Port Melbourne 2
Green Gully Green Gully 0
FT
05.03. 15:30
Altona Magic Altona Magic 0
Eastern Lions Eastern Lions 1
FT
11.03. 15:30
Melbourne Knights Melbourne Knights 3
Bentleigh Greens Bentleigh Greens 2
FT
11.03. 16:00
Green Gully Green Gully 1
Dandenong City Dandenong City 0
FT
12.03. 11:00
Eastern Lions Eastern Lions 0
Port Melbourne Port Melbourne 3
FT
12.03. 15:00
Hume City Hume City 0
Avondale Avondale 3
FT
12.03. 15:00
Dandenong Thunder Dandenong Thunder 0
Altona Magic Altona Magic 2
FT
13.03. 11:00
Heidelberg United Heidelberg United 2
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 0
FT
13.03. 13:00
St. Albans Saints St. Albans Saints 1
South Melbourne South Melbourne 4
FT
18.03. 15:30
Dandenong City Dandenong City 2
Eastern Lions Eastern Lions 2
FT
18.03. 15:30
Melbourne Knights Melbourne Knights 0
Heidelberg United Heidelberg United 4
FT
18.03. 15:30
South Melbourne South Melbourne 5
Hume City Hume City 0
FT
18.03. 16:30
Bentleigh Greens Bentleigh Greens 1
St. Albans Saints St. Albans Saints 0
FT
19.03. 11:15
Avondale Avondale 1
Green Gully Green Gully 0
FT
19.03. 13:30
Port Melbourne Port Melbourne 1
Dandenong Thunder Dandenong Thunder 0
FT
19.03. 15:30
Altona Magic Altona Magic 0
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 3
FT
25.03. 16:30
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 1
Port Melbourne Port Melbourne 1
FT
26.03. 11:00
Eastern Lions Eastern Lions 2
Avondale Avondale 4
FT
26.03. 11:45
Green Gully Green Gully 0
South Melbourne South Melbourne 2
FT
26.03. 15:00
Hume City Hume City 3
Bentleigh Greens Bentleigh Greens 4
FT
25.03. 15:30
Dandenong Thunder Dandenong Thunder 2
Dandenong City Dandenong City 2
FT
27.03. 11:00
Heidelberg United Heidelberg United 1
Altona Magic Altona Magic 2
FT
27.03. 14:00
St. Albans Saints St. Albans Saints 0
Melbourne Knights Melbourne Knights 2
FT
01.04. 15:30
Dandenong City Dandenong City 0
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons 4
FT
01.04. 15:30
Melbourne Knights Melbourne Knights 3
Hume City Hume City 0
FT
01.04. 16:30
Bentleigh Greens Bentleigh Greens 3
Green Gully Green Gully 0
FT
02.04. 13:30
Port Melbourne Port Melbourne 1
Altona Magic Altona Magic 0
FT
02.04. 14:45
South Melbourne South Melbourne 5
Eastern Lions Eastern Lions 0
FT
02.04. 15:00
Dandenong Thunder Dandenong Thunder 2
Avondale Avondale 1
FT
03.04. 12:00
Heidelberg United Heidelberg United 0
St. Albans Saints St. Albans Saints 2
FT
08.04. 17:00
Green Gully Green Gully 2
Melbourne Knights Melbourne Knights 1
FT
16.03. 15:00
Mt Druitt Town Mt Druitt Town 3
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers 5
FT
21.05. 16:00
Marconi Stallions Marconi Stallions 2
Sutherland Sharks Sutherland Sharks 1
FT
05.03. 14:45
Sydney Olympic Sydney Olympic 0
Manly United Manly United 1
FT
06.03. 11:00
Sydney United Sydney United 1
Wollongong Wolves Wollongong Wolves 0
FT
06.03. 11:00
Blacktown City Blacktown City 1
Rockdale City Suns Rockdale City Suns 0
FT
06.03. 14:30
Sydney II Sydney II 3
North Shore Mariners North Shore Mariners 2
FT
27.05. 16:00
Mt Druitt Town Mt Druitt Town 1
Blacktown City Blacktown City 1
FT
11.03. 15:00
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers 1
Manly United Manly United 0
FT
12.03. 11:30
Sutherland Sharks Sutherland Sharks 2
Sydney United Sydney United 3
FT
12.03. 08:00
North Shore Mariners North Shore Mariners 0
Wollongong Wolves Wollongong Wolves 4
FT
13.03. 12:00
Sydney Olympic Sydney Olympic 1
Rockdale City Suns Rockdale City Suns 1
FT
13.03. 14:30
Sydney II Sydney II 1
Marconi Stallions Marconi Stallions 0
FT
19.03. 11:30
Sutherland Sharks Sutherland Sharks 2
Manly United Manly United 0
FT
18.03. 15:30
Wollongong Wolves Wollongong Wolves 2
Sydney II Sydney II 2
FT
20.03. 11:00
Sydney United Sydney United 2
Mt Druitt Town Mt Druitt Town 2
FT
13.04. 16:45
Blacktown City Blacktown City 2
Marconi Stallions Marconi Stallions 2
FT
20.03. 12:00
Rockdale City Suns Rockdale City Suns 2
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers 1
FT
20.03. 12:00
Sydney Olympic Sydney Olympic 2
North Shore Mariners North Shore Mariners 0
FT
25.03. 15:00
Mt Druitt Town Mt Druitt Town 2
Sutherland Sharks Sutherland Sharks 3
FT
27.04. 16:30
Wollongong Wolves Wollongong Wolves 3
Sydney Olympic Sydney Olympic 3
FT
26.03. 11:00
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers 1
Blacktown City Blacktown City 0
FT
26.03. 15:00
Marconi Stallions Marconi Stallions 2
Rockdale City Suns Rockdale City Suns 2
FT
27.03. 11:00
North Shore Mariners North Shore Mariners 4
Sydney United Sydney United 2
FT
27.03. 14:30
Sydney II Sydney II 2
Manly United Manly United 2
FT
02.04. 13:00
Manly United Manly United 3
North Shore Mariners North Shore Mariners 0
FT
01.04. 15:15
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers 2
Wollongong Wolves Wollongong Wolves 0
FT
02.04. 11:30
Sutherland Sharks Sutherland Sharks 3
Sydney II Sydney II 4
FT
02.04. 15:00
Marconi Stallions Marconi Stallions 1
Sydney Olympic Sydney Olympic 2
FT
03.04. 12:00
Blacktown City Blacktown City 1
Sydney United Sydney United 2
FT
03.04. 13:00
Rockdale City Suns Rockdale City Suns 2
Mt Druitt Town Mt Druitt Town 2
FT
09.04. 16:00
Manly United Manly United 2
Wollongong Wolves Wollongong Wolves 0
FT
26.04. 16:30
Mt Druitt Town Mt Druitt Town 2
Marconi Stallions Marconi Stallions 4
FT
09.04. 12:30
Sutherland Sharks Sutherland Sharks 0
Sydney Olympic Sydney Olympic 2
FT
09.04. 12:00
North Shore Mariners North Shore Mariners 1
Blacktown City Blacktown City 3
FT
10.04. 12:00
Sydney United Sydney United 0
Rockdale City Suns Rockdale City Suns 2
FT
10.04. 15:30
Sydney II Sydney II 4
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers 3
FT
15.04. 17:00
Mt Druitt Town Mt Druitt Town 4
North Shore Mariners North Shore Mariners 2
FT
16.04. 14:30
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers 3
Sutherland Sharks Sutherland Sharks 0
FT
16.04. 16:00
Marconi Stallions Marconi Stallions 1
Manly United Manly United 1
FT
18.04. 12:00
Sydney United Sydney United 0
Sydney Olympic Sydney Olympic 3
FT
17.04. 12:00
Blacktown City Blacktown City 4
Sydney II Sydney II 2
FT
17.04. 13:00
Rockdale City Suns Rockdale City Suns 2
Wollongong Wolves Wollongong Wolves 1
FT
09.07. 12:00
Manly United Manly United 1
Blacktown City Blacktown City 6
FT
22.04. 16:30
Wollongong Wolves Wollongong Wolves 3
Mt Druitt Town Mt Druitt Town 0
FT
23.04. 12:30
Sutherland Sharks Sutherland Sharks 0
Rockdale City Suns Rockdale City Suns 3
FT
23.04. 16:00
Marconi Stallions Marconi Stallions 4
Sydney United Sydney United 2
FT
24.04. 12:00
North Shore Mariners North Shore Mariners 3
APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt Tigers 3
FT
24.04. 13:30
Sydney II Sydney II 3
Sydney Olympic Sydney Olympic 1
FT
30.04. 16:00
Mt Druitt Town Mt Druitt Town 2
Manly United Manly United 4
FT
30.04. 16:00
Marconi Stallions Marconi Stallions 2
Wollongong Wolves Wollongong Wolves 0