Sweden Football Football Live Scores, Livescore

FT
17.06. 19:00
Jitex W Jitex W 2
Mallbacken W Mallbacken W 1
FT
17.06. 20:00
Uddevalla W Uddevalla W 2
Gamla Upsala W Gamla Upsala W 0
FT
17.06. 20:00
Sundsvall W Sundsvall W 3
Bollstanäs W Bollstanäs W 1
FT
17.06. 21:00
AIK AIK 5
Lidköping W Lidköping W 1
FT
18.06. 19:00
Häcken II Häcken II 0
Bromölla W Bromölla W 2
FT
18.06. 20:00
Alingsås W Alingsås W 1
Trelleborg W Trelleborg W 3
FT
18.06. 21:45
Umeå Umeå 1
Eskilstuna United Eskilstuna United 1
FT
22.06. 00:00
Jitex W Jitex W 1
Uddevalla W Uddevalla W 2
FT
22.06. 23:00
Mallbacken W Mallbacken W 0
Umeå Umeå 1
FT
23.06. 00:00
Bollstanäs W Bollstanäs W 1
Eskilstuna United Eskilstuna United 2
FT
23.06. 00:00
Gamla Upsala W Gamla Upsala W 4
Sundsvall W Sundsvall W 1
FT
23.06. 00:00
Lidköping W Lidköping W 1
Alingsås W Alingsås W 2
FT
22.06. 22:30
Bromölla W Bromölla W 0
AIK AIK 5
FT
25.06. 20:00
Trelleborg W Trelleborg W 2
Häcken II Häcken II 0
FT
01.07. 18:00
AIK AIK 2
Jitex W Jitex W 1
FT
01.07. 18:00
Umeå Umeå 0
Gamla Upsala W Gamla Upsala W 0
FT
01.07. 19:00
Sundsvall W Sundsvall W 1
Häcken II Häcken II 3
FT
01.07. 19:00
Trelleborg W Trelleborg W 1
Bollstanäs W Bollstanäs W 1
FT
01.07. 20:00
Uddevalla W Uddevalla W 1
Bromölla W Bromölla W 3
FT
01.07. 20:00
Mallbacken W Mallbacken W 0
Alingsås W Alingsås W 0
FT
02.07. 20:00
Eskilstuna United Eskilstuna United 2
Lidköping W Lidköping W 2
FT
08.07. 18:00
Alingsås W Alingsås W 1
Umeå Umeå 0
FT
08.07. 19:00
Bromölla W Bromölla W 1
Mallbacken W Mallbacken W 5
FT
08.07. 20:00
Häcken II Häcken II 0
Eskilstuna United Eskilstuna United 1
FT
08.07. 20:00
Gamla Upsala W Gamla Upsala W 2
Uddevalla W Uddevalla W 0
FT
08.07. 20:00
Lidköping W Lidköping W 2
AIK AIK 3
FT
08.07. 19:00
Bollstanäs W Bollstanäs W 2
Sundsvall W Sundsvall W 2
FT
09.07. 20:00
Jitex W Jitex W 0
Trelleborg W Trelleborg W 2
FT
12.08. 18:00
Bromölla W Bromölla W 1
Sundsvall W Sundsvall W 2
FT
12.08. 20:00
Uddevalla W Uddevalla W 2
Lidköping W Lidköping W 0
FT
12.08. 20:00
Mallbacken W Mallbacken W 3
Gamla Upsala W Gamla Upsala W 1
FT
12.08. 20:00
Umeå Umeå 2
Bollstanäs W Bollstanäs W 3
FT
13.08. 20:00
Eskilstuna United Eskilstuna United 0
AIK AIK 3
FT
13.08. 20:00
Trelleborg W Trelleborg W 3
Alingsås W Alingsås W 1
FT
15.08. 00:00
Häcken II Häcken II 2
Jitex W Jitex W 5
FT
19.08. 19:00
Gamla Upsala W Gamla Upsala W 3
Jitex W Jitex W 0
FT
19.08. 19:00
Trelleborg W Trelleborg W 4
Mallbacken W Mallbacken W 1
FT
19.08. 20:00
Alingsås W Alingsås W 2
Bromölla W Bromölla W 1
FT
19.08. 20:00
Lidköping W Lidköping W 1
Eskilstuna United Eskilstuna United 2
FT
19.08. 21:00
AIK AIK 8
Uddevalla W Uddevalla W 0
FT
20.08. 19:00
Bollstanäs W Bollstanäs W 0
Häcken II Häcken II 0
FT
20.08. 21:00
Sundsvall W Sundsvall W 0
Umeå Umeå 1
FT
26.08. 18:00
Bromölla W Bromölla W 6
Gamla Upsala W Gamla Upsala W 2
FT
26.08. 18:00
Uddevalla W Uddevalla W 0
Umeå Umeå 3
FT
26.08. 19:00
Häcken II Häcken II 0
Alingsås W Alingsås W 5
FT
26.08. 19:00
Jitex W Jitex W 5
Bollstanäs W Bollstanäs W 1
FT
26.08. 19:00
Lidköping W Lidköping W 4
Sundsvall W Sundsvall W 0
FT
26.08. 19:00
Mallbacken W Mallbacken W 2
AIK AIK 4
FT
27.08. 18:00
Eskilstuna United Eskilstuna United 2
Trelleborg W Trelleborg W 3
FT
02.09. 18:00
Sundsvall W Sundsvall W 2
Uddevalla W Uddevalla W 0
FT
18.06. 18:00
Piteå Piteå 2
Kalmar W Kalmar W 1
FT
19.06. 23:00
Rosengård W Rosengård W 5
Uppsala W Uppsala W 2
FT
20.06. 00:00
Hammarby Hammarby 1
KIF Örebro KIF Örebro 0
FT
20.06. 00:00
Brommapojkarna W Brommapojkarna W 1
Vittsjö Vittsjö 1
FT
20.06. 00:00
Kristianstad Kristianstad 0
Häcken Häcken 0
FT
20.06. 00:00
Växjö Växjö 2
Norrköping W Norrköping W 3
FT
21.06. 00:00
Linköping Linköping 4
Djurgården Djurgården 1
FT
25.06. 21:00
Häcken Häcken 3
Växjö Växjö 0
FT
25.06. 21:00
Kalmar W Kalmar W 2
Kristianstad Kristianstad 3
FT
25.06. 20:00
Uppsala W Uppsala W 1
Piteå Piteå 2
FT
25.06. 20:00
KIF Örebro KIF Örebro 1
Rosengård W Rosengård W 1
FT
25.06. 20:00
Vittsjö Vittsjö 0
Hammarby Hammarby 2
FT
27.06. 00:00
Djurgården Djurgården 2
Brommapojkarna W Brommapojkarna W 2
FT
27.06. 00:00
Norrköping W Norrköping W 0
Linköping Linköping 0
FT
30.06. 00:00
Piteå Piteå 4
Djurgården Djurgården 0
FT
30.06. 23:00
Kristianstad Kristianstad 1
Vittsjö Vittsjö 6
FT
02.07. 18:00
Linköping Linköping 4
Uppsala W Uppsala W 0
FT
02.07. 20:00
Rosengård W Rosengård W 2
Norrköping W Norrköping W 1
FT
02.07. 20:00
Kalmar W Kalmar W 0
Häcken Häcken 3
FT
02.07. 20:00
KIF Örebro KIF Örebro 1
Växjö Växjö 2
FT
04.07. 00:00
Brommapojkarna W Brommapojkarna W 0
Hammarby Hammarby 0
FT
07.07. 23:00
Häcken Häcken 2
KIF Örebro KIF Örebro 1
FT
07.07. 23:00
Rosengård W Rosengård W 1
Linköping Linköping 3
FT
08.07. 00:00
Hammarby Hammarby 0
Piteå Piteå 0
FT
08.07. 20:00
Uppsala W Uppsala W 2
Kristianstad Kristianstad 2
FT
09.07. 18:00
Brommapojkarna W Brommapojkarna W 0
Norrköping W Norrköping W 2
FT
09.07. 18:00
Vittsjö Vittsjö 5
Djurgården Djurgården 1
FT
09.07. 20:00
Växjö Växjö 1
Kalmar W Kalmar W 1
FT
04.09. 23:00
Djurgården Djurgården 1
Kristianstad Kristianstad 1
FT
05.09. 00:00
Kalmar W Kalmar W 0
Vittsjö Vittsjö 6
FT
02.09. 20:00
Norrköping W Norrköping W 0
KIF Örebro KIF Örebro 1
FT
03.09. 20:00
Uppsala W Uppsala W 0
Brommapojkarna W Brommapojkarna W 0
FT
02.09. 00:00
Linköping Linköping 0
Häcken Häcken 0
FT
01.09. 23:00
Piteå Piteå 1
Rosengård W Rosengård W 0
FT
02.09. 00:00
Växjö Växjö 0
Hammarby Hammarby 3
FT
08.09. 23:00
Häcken Häcken 0
Rosengård W Rosengård W 0
FT
26.08. 20:00
Brommapojkarna W Brommapojkarna W 2
Linköping Linköping 5
FT
09.09. 20:00
Norrköping W Norrköping W 2
Uppsala W Uppsala W 1
FT
07.10. 20:00
Hammarby Hammarby 1
Kristianstad Kristianstad 2
FT
07.10. 20:00
Norrköping W Norrköping W 3
Kalmar W Kalmar W 0
FT
07.10. 20:00
KIF Örebro KIF Örebro 1
Brommapojkarna W Brommapojkarna W 4
FT
14.10. 20:00
Häcken Häcken 4
Brommapojkarna W Brommapojkarna W 0
FT
14.10. 20:00
Rosengård W Rosengård W 1
Hammarby Hammarby 5
FT
22.06. 00:00
Zenith Zenith 2
Oddevold Oddevold 1
FT
27.06. 00:00
Torestorp-Älekulla Torestorp-Älekulla 0
falkenbergs FF falkenbergs FF 11
FT
27.06. 22:30
Gute Gute 1
Stocksund Stocksund 3
FT
28.06. 00:00
Täby Täby 0
United Nordic United Nordic 3
FT
29.06. 00:00
Karlberg Karlberg 1
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale 2
FT
29.06. 00:00
Simrishamn Simrishamn 0
Olympic Olympic 5
FT
29.06. 01:00
Skå IK Bygdegård Skå IK Bygdegård 0
IFK Österåker IFK Österåker 4
FT
30.06. 00:00
Jönköpings BK Jönköpings BK 5
Hemgårdarnas Hemgårdarnas 1
FT
01.07. 18:00
Högsäter Högsäter 0
IF Karlstad IF Karlstad 3
FT
02.07. 22:00
Åsarp-Trädet Åsarp-Trädet 1
Jonsered Jonsered 3
FT
30.06. 00:00
Hudiksvall Hudiksvall 7
Gottne Gottne 0
FT
24.08. 00:00
Stocksund Stocksund 0
GIF Sundsvall GIF Sundsvall 2
FT
25.08. 00:00
IFK Österåker IFK Österåker 0
Sirius Sirius 6
FT
23.08. 23:30
IF Karlstad IF Karlstad 1
Ostersunds FK Ostersunds FK 2
FT
23.08. 22:00
Roslagsbro Roslagsbro 0
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna 5
FT
23.08. 23:00
Sandviken Sandviken 1
Djurgardens IF Djurgardens IF 5
FT
24.08. 23:00
Lucksta Lucksta 0
IFK Norrkoping IFK Norrkoping 6
FT
22.08. 23:00
Katrineholms SK Katrineholms SK 0
Degerfors IF Degerfors IF 3
FT
24.08. 00:00
Franke Franke 0
Skövde AIK Skövde AIK 5
FT
24.08. 00:00
United Nordic United Nordic 3
Jonkopings Sodra Jonkopings Sodra 0
FT
23.08. 00:00
Sollentuna Sollentuna 0
gefle IF gefle IF 1
FT
23.08. 00:00
IFK Luleå IFK Luleå 2
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna 1
FT
23.08. 00:00
Örebro Syrianska Örebro Syrianska 0
Vasteras SK FK Vasteras SK FK 3
FT
24.08. 00:00
Lund Lund 0
IF elfsborg IF elfsborg 2
FT
24.08. 00:00
falkenbergs FF falkenbergs FF 1
Osters IF Osters IF 2
FT
24.08. 00:00
Jönköpings BK Jönköpings BK 0
Orgryte IS Orgryte IS 2
FT
23.08. 23:00
Trollhättan Trollhättan 0
Landskrona BoIS Landskrona BoIS 4
FT
23.08. 00:00
Rosengård Rosengård 0
Helsingborg Helsingborg 3
FT
23.08. 00:00
Berga Berga 1
IFK Varnamo IFK Varnamo 2
FT
24.08. 00:00
Zenith Zenith 0
IFK Goteborg IFK Goteborg 2
FT
24.08. 00:00
Husqvarna Husqvarna 0
trelleborgs FF trelleborgs FF 2
FT
23.08. 23:30
Smedby Smedby 0
Malmo FF Malmo FF 2
FT
24.08. 00:00
IFK Hässleholm IFK Hässleholm 0
Halmstad Halmstad 4
FT
23.08. 00:00
Hässleholms IF Hässleholms IF 2
Gais Gais 3
FT
24.08. 23:00
Karlshamn Karlshamn 0
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC 1
FT
24.08. 00:00
Olympic Olympic 0
Mjallby AIF Mjallby AIF 1
FT
23.08. 23:00
Tvååker Tvååker 1
kalmar FF kalmar FF 2
FT
16.08. 23:30
dalkurd FF dalkurd FF 0
AIK stockholm AIK stockholm 3
FT
02.07. 19:00
Enköping Enköping 1
Uppsala Uppsala 0
FT
30.06. 01:00
Järfälla Järfälla 1
Stocksund Stocksund 3
FT
02.07. 22:00
Arlanda Arlanda 2
Täby Täby 2
FT
01.04. 21:00
Herrestads Herrestads 4
FBK Karlstad FBK Karlstad 1
FT
01.04. 19:00
Säffle SK Säffle SK 3
Nordvärmland Nordvärmland 1
FT
01.04. 19:00
IFK Skövde IFK Skövde 0
Stenungsund Stenungsund 1
FT
01.04. 18:00
Torslanda Torslanda 1
Gauthiod Gauthiod 0
FT
02.04. 19:00
Grebbestad Grebbestad 2
Yxhult Yxhult 2
FT
02.04. 21:00
Vänersborgs FK Vänersborgs FK 1
Lidköping Lidköping 1
FT
02.04. 18:00
Zenith Zenith 1
Forward Forward 0
FT
07.04. 19:00
Nordvärmland Nordvärmland 1
Grebbestad Grebbestad 2
FT
07.04. 21:00
Yxhult Yxhult 0
Herrestads Herrestads 3
FT
07.04. 00:00
Stenungsund Stenungsund 1
Zenith Zenith 0
FT
07.04. 18:00
Lidköping Lidköping 2
Torslanda Torslanda 2
FT
10.04. 18:00
Forward Forward 0
Säffle SK Säffle SK 1
FT
07.04. 19:00
Gauthiod Gauthiod 1
IFK Skövde IFK Skövde 4
FT
07.04. 18:00
FBK Karlstad FBK Karlstad 3
Vänersborgs FK Vänersborgs FK 0
FT
15.04. 21:00
Vänersborgs FK Vänersborgs FK 0
Herrestads Herrestads 3
FT
15.04. 18:00
Zenith Zenith 0
Gauthiod Gauthiod 6
FT
15.04. 19:00
Säffle SK Säffle SK 1
Stenungsund Stenungsund 3
FT
15.04. 19:00
Grebbestad Grebbestad 2
Forward Forward 1
FT
16.04. 19:00
Nordvärmland Nordvärmland 1
Yxhult Yxhult 0
FT
16.04. 19:45
Torslanda Torslanda 3
FBK Karlstad FBK Karlstad 2
FT
15.04. 00:00
IFK Skövde IFK Skövde 1
Lidköping Lidköping 1
FT
22.04. 18:00
Lidköping Lidköping 3
Zenith Zenith 2
FT
22.04. 18:00
FBK Karlstad FBK Karlstad 3
IFK Skövde IFK Skövde 2
FT
22.04. 20:00
Yxhult Yxhult 0
Vänersborgs FK Vänersborgs FK 2
FT
22.04. 19:00
Gauthiod Gauthiod 6
Säffle SK Säffle SK 0
FT
23.04. 18:00
Herrestads Herrestads 0
Torslanda Torslanda 1
FT
23.04. 18:00
Forward Forward 2
Nordvärmland Nordvärmland 0
FT
22.04. 00:00
Stenungsund Stenungsund 1
Grebbestad Grebbestad 1
FT
29.04. 21:00
Nordvärmland Nordvärmland 1
Stenungsund Stenungsund 3
FT
29.04. 18:00
Forward Forward 0
Yxhult Yxhult 0
FT
29.04. 18:00
Torslanda Torslanda 2
Vänersborgs FK Vänersborgs FK 2
FT
29.04. 19:00
IFK Skövde IFK Skövde 1
Herrestads Herrestads 0
FT
30.04. 21:00
Zenith Zenith 3
FBK Karlstad FBK Karlstad 2
FT
30.04. 19:00
Säffle SK Säffle SK 0
Lidköping Lidköping 2
FT
29.04. 00:00
Grebbestad Grebbestad 2
Gauthiod Gauthiod 1
FT
06.05. 18:00
Stenungsund Stenungsund 4
Forward Forward 0
FT
06.05. 18:00
Herrestads Herrestads 2
Zenith Zenith 0
FT
07.05. 19:00
Yxhult Yxhult 0
Torslanda Torslanda 2
FT
06.05. 00:00
Lidköping Lidköping 1
Grebbestad Grebbestad 3
FT
06.05. 00:00
FBK Karlstad FBK Karlstad 1
Säffle SK Säffle SK 0
FT
06.05. 00:30
Vänersborgs FK Vänersborgs FK 2
IFK Skövde IFK Skövde 3
FT
07.05. 21:00
Gauthiod Gauthiod 1
Nordvärmland Nordvärmland 1
FT
13.05. 19:00
Forward Forward 5
Gauthiod Gauthiod 1
FT
13.05. 18:00
Zenith Zenith 1
Vänersborgs FK Vänersborgs FK 2
FT
13.05. 00:15
Säffle SK Säffle SK 2
Herrestads Herrestads 0
FT
13.05. 19:00
Grebbestad Grebbestad 1
FBK Karlstad FBK Karlstad 1
FT
14.05. 21:00
Nordvärmland Nordvärmland 1
Lidköping Lidköping 3
FT
08.06. 00:45
Frösö Frösö 0
IFK Östersund IFK Östersund 2
FT
01.04. 19:00
Älgarna Älgarna 2
Ytterhogdal Ytterhogdal 0
FT
01.04. 19:00
Skellefteå Skellefteå 2
Sandviks Sandviks 0
FT
01.04. 21:00
Team Thoren Team Thoren 3
Notvikens IK Notvikens IK 0
FT
02.04. 20:00
IFK Luleå IFK Luleå 6
Kiruna FF Kiruna FF 0
FT
01.04. 19:00
Friska Viljor Friska Viljor 3
Storfors Storfors 0
FT
01.04. 20:00
Bergnäsets Bergnäsets 1
Gottne Gottne 1
FT
07.04. 00:30
Storfors Storfors 0
Bergnäsets Bergnäsets 0
FT
10.04. 18:30
IFK Östersund IFK Östersund 3
Älgarna Älgarna 0
FT
07.04. 00:30
Sandviks Sandviks 1
Frösö Frösö 1
FT
10.04. 18:00
Kiruna FF Kiruna FF 0
Skellefteå Skellefteå 2
FT
10.04. 20:00
Gottne Gottne 0
IFK Luleå IFK Luleå 3
FT
10.04. 21:00
Notvikens IK Notvikens IK 1
Friska Viljor Friska Viljor 1
FT
07.04. 20:00
Ytterhogdal Ytterhogdal 0
Team Thoren Team Thoren 2
FT
15.04. 19:00
Skellefteå Skellefteå 1
Gottne Gottne 1
FT
15.04. 21:00
Sandviks Sandviks 0
IFK Östersund IFK Östersund 1
FT
15.04. 20:00
Friska Viljor Friska Viljor 9
Ytterhogdal Ytterhogdal 1
FT
18.04. 00:00
Bergnäsets Bergnäsets 1
Notvikens IK Notvikens IK 1
FT
18.04. 00:00
IFK Luleå IFK Luleå 1
Storfors Storfors 1
FT
15.04. 17:00
Frösö Frösö 2
Kiruna FF Kiruna FF 2
FT
16.04. 21:00
Team Thoren Team Thoren 5
Älgarna Älgarna 1
FT
22.04. 21:00
Storfors Storfors 2
Skellefteå Skellefteå 3
FT
25.04. 00:30
Notvikens IK Notvikens IK 2
IFK Luleå IFK Luleå 2
FT
22.04. 17:00
Ytterhogdal Ytterhogdal 3
Bergnäsets Bergnäsets 2
FT
22.04. 00:00
Älgarna Älgarna 1
Friska Viljor Friska Viljor 3
FT
23.04. 21:00
IFK Östersund IFK Östersund 0
Team Thoren Team Thoren 4
FT
22.04. 22:00
Gottne Gottne 3
Frösö Frösö 1
FT
22.04. 18:00
Kiruna FF Kiruna FF 3
Sandviks Sandviks 1
FT
29.04. 19:00
Skellefteå Skellefteå 4
Notvikens IK Notvikens IK 0
FT
29.04. 00:30
Sandviks Sandviks 1
Gottne Gottne 1
FT
30.04. 18:00
Kiruna FF Kiruna FF 1
IFK Östersund IFK Östersund 3
FT
29.04. 00:00
Friska Viljor Friska Viljor 0
Team Thoren Team Thoren 1
FT
29.04. 21:00
Bergnäsets Bergnäsets 0
Älgarna Älgarna 0
FT
29.04. 17:00
Frösö Frösö 3
Storfors Storfors 5
FT
30.04. 18:00
IFK Luleå IFK Luleå 2
Ytterhogdal Ytterhogdal 0
FT
06.05. 18:00
Ytterhogdal Ytterhogdal 0
Skellefteå Skellefteå 3
FT
07.05. 18:00
IFK Östersund IFK Östersund 1
Friska Viljor Friska Viljor 3
FT
06.05. 17:00
Gottne Gottne 2
Kiruna FF Kiruna FF 0
FT
06.05. 18:00
Storfors Storfors 0
Sandviks Sandviks 2
FT
07.05. 20:00
Notvikens IK Notvikens IK 1
Frösö Frösö 1
FT
06.05. 17:00
Älgarna Älgarna 2
IFK Luleå IFK Luleå 3
FT
07.05. 18:00
Team Thoren Team Thoren 1
Bergnäsets Bergnäsets 0
FT
14.05. 21:00
Sandviks Sandviks 2
Notvikens IK Notvikens IK 2
FT
13.05. 19:00
Kiruna FF Kiruna FF 2
Storfors Storfors 2
FT
01.04. 21:00
Syrianska FC Syrianska FC 2
Rågsved Rågsved 0
FT
01.04. 19:30
Nyköping Nyköping 0
Farsta Farsta 0
FT
01.04. 00:00
Smedby Smedby 0
Mjölby Mjölby 0
FT
02.04. 19:00
Karlslund Karlslund 3
Haninge Haninge 1
FT
01.04. 19:00
Huddinge Huddinge 2
Assyriska FF Assyriska FF 3
FT
02.04. 20:00
Arameiska / Syrianska Arameiska / Syrianska 0
Sleipner Sleipner 1
FT
09.04. 21:00
Assyriska FF Assyriska FF 2
Smedby Smedby 1
FT
07.04. 20:00
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna 2
Huddinge Huddinge 1
FT
07.04. 19:00
Sleipner Sleipner 3
Karlslund Karlslund 1
FT
09.04. 21:00
Mjölby Mjölby 1
Syrianska FC Syrianska FC 3
FT
09.04. 19:00
Haninge Haninge 1
Nacka Iliria Nacka Iliria 1
FT
07.04. 01:00
Farsta Farsta 0
Arameiska / Syrianska Arameiska / Syrianska 0
FT
08.04. 01:00
Rågsved Rågsved 1
Nyköping Nyköping 1
FT
15.04. 21:00
Assyriska FF Assyriska FF 4
Mjölby Mjölby 0
FT
15.04. 19:00
Karlslund Karlslund 2
Farsta Farsta 1
FT
15.04. 19:00
Huddinge Huddinge 2
Haninge Haninge 3
FT
15.04. 20:00
Arameiska / Syrianska Arameiska / Syrianska 3
Rågsved Rågsved 2
FT
16.04. 18:00
Nyköping Nyköping 2
Syrianska FC Syrianska FC 3
FT
15.04. 00:30
Smedby Smedby 0
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna 1
FT
15.04. 00:30
Nacka Iliria Nacka Iliria 2
Sleipner Sleipner 1
FT
22.04. 19:00
Rågsved Rågsved 1
Karlslund Karlslund 1
FT
22.04. 21:00
Syrianska FC Syrianska FC 1
Arameiska / Syrianska Arameiska / Syrianska 2
FT
22.04. 21:00
Sleipner Sleipner 1
Huddinge Huddinge 1
FT
22.04. 01:00
Farsta Farsta 2
Nacka Iliria Nacka Iliria 3
FT
23.04. 21:00
Mjölby Mjölby 2
Nyköping Nyköping 4
FT
23.04. 19:00
Haninge Haninge 0
Smedby Smedby 3
FT
22.04. 00:15
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna 1
Assyriska FF Assyriska FF 3
FT
30.04. 21:00
Assyriska FF Assyriska FF 1
Haninge Haninge 2
FT
29.04. 18:00
Smedby Smedby 0
Sleipner Sleipner 2
FT
29.04. 21:00
Arameiska / Syrianska Arameiska / Syrianska 1
Nyköping Nyköping 5
FT
30.04. 21:00
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna 1
Mjölby Mjölby 1
FT
29.04. 00:30
Nacka Iliria Nacka Iliria 4
Rågsved Rågsved 0
FT
30.04. 19:00
Karlslund Karlslund 1
Syrianska FC Syrianska FC 0
FT
30.04. 19:00
Huddinge Huddinge 3
Farsta Farsta 1
FT
06.05. 20:00
Mjölby Mjölby 1
Arameiska / Syrianska Arameiska / Syrianska 0
FT
06.05. 19:00
Haninge Haninge 1
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna 0
FT
06.05. 00:30
Sleipner Sleipner 2
Assyriska FF Assyriska FF 1
FT
06.05. 21:00
Farsta Farsta 7
Smedby Smedby 2
FT
06.05. 01:00
Rågsved Rågsved 1
Huddinge Huddinge 1
FT
07.05. 21:00
Syrianska FC Syrianska FC 1
Nacka Iliria Nacka Iliria 0
FT
07.05. 18:00
Nyköping Nyköping 4
Karlslund Karlslund 2
FT
13.05. 00:15
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna 3
Sleipner Sleipner 4
FT
13.05. 00:30
Nacka Iliria Nacka Iliria 3
Nyköping Nyköping 3
FT
13.05. 19:00
Smedby Smedby 3
Rågsved Rågsved 1
FT
13.05. 21:00
Huddinge Huddinge 2
Syrianska FC Syrianska FC 2
FT
02.04. 19:00
Boden Boden 4
Hammarby Talang Hammarby Talang 1
FT
02.04. 21:00
dalkurd FF dalkurd FF 4
Vasalund Vasalund 0
FT
01.04. 21:00
Stocksund Stocksund 0
IF Karlstad IF Karlstad 3
FT
01.04. 18:00
Motala Motala 1
Sollentuna Sollentuna 0
FT
01.04. 21:00
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale 2
Sylvia Sylvia 0
FT
02.04. 21:00
Täby Täby 1
Piteå Piteå 2
FT
02.04. 21:00
United Nordic United Nordic 1
Sandviken Sandviken 2
FT
02.04. 20:30
Örebro Syrianska Örebro Syrianska 1
Umeå FC Umeå FC 0
FT
08.04. 21:00
Hammarby Talang Hammarby Talang 2
Täby Täby 0
FT
10.04. 21:00
IF Karlstad IF Karlstad 1
United Nordic United Nordic 1
FT
09.04. 21:00
Sylvia Sylvia 2
Motala Motala 1
FT
07.04. 19:00
Piteå Piteå 2
Stocksund Stocksund 3
FT
07.04. 19:00
Sandviken Sandviken 3
Örebro Syrianska Örebro Syrianska 0
FT
07.04. 00:00
Sollentuna Sollentuna 1
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale 1
FT
10.04. 20:00
Umeå FC Umeå FC 3
dalkurd FF dalkurd FF 0
FT
10.04. 20:00
Vasalund Vasalund 1
Boden Boden 2
FT
15.04. 21:00
dalkurd FF dalkurd FF 1
Sollentuna Sollentuna 0
FT
16.04. 20:00
Stocksund Stocksund 1
Boden Boden 2
FT
15.04. 21:00
Motala Motala 1
Sandviken Sandviken 3
FT
16.04. 21:00
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale 1
IF Karlstad IF Karlstad 2
FT
15.04. 21:00
Täby Täby 2
Sylvia Sylvia 0
FT
16.04. 20:00
United Nordic United Nordic 2
Umeå FC Umeå FC 3
FT
15.04. 19:00
Vasalund Vasalund 2
Piteå Piteå 1
FT
15.04. 18:00
Örebro Syrianska Örebro Syrianska 0
Hammarby Talang Hammarby Talang 1
FT
22.04. 21:00
Boden Boden 0
Umeå FC Umeå FC 3
FT
23.04. 21:00
Hammarby Talang Hammarby Talang 2
Sylvia Sylvia 1
FT
22.04. 21:00
IF Karlstad IF Karlstad 2
Täby Täby 3
FT
22.04. 18:00
Motala Motala 0
Stocksund Stocksund 2
FT
23.04. 20:00
Piteå Piteå 0
United Nordic United Nordic 1
FT
22.04. 21:00
Sandviken Sandviken 1
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale 2
FT
22.04. 18:00
Sollentuna Sollentuna 2
Vasalund Vasalund 1
FT
22.04. 21:00
Örebro Syrianska Örebro Syrianska 0
dalkurd FF dalkurd FF 3
FT
29.04. 21:00
dalkurd FF dalkurd FF 1
Motala Motala 0
FT
01.05. 21:00
Hammarby Talang Hammarby Talang 3
Piteå Piteå 1
FT
29.04. 21:00
Sylvia Sylvia 1
Sollentuna Sollentuna 0
FT
29.04. 21:00
Stocksund Stocksund 2
United Nordic United Nordic 3
FT
30.04. 18:00
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale 1
Boden Boden 2
FT
29.04. 18:00
Täby Täby 2
Örebro Syrianska Örebro Syrianska 1
FT
29.04. 21:00
Umeå FC Umeå FC 1
Sandviken Sandviken 3
FT
29.04. 21:00
Vasalund Vasalund 2
IF Karlstad IF Karlstad 0
FT
07.05. 19:00
Boden Boden 0
Örebro Syrianska Örebro Syrianska 2
FT
06.05. 21:00
Stocksund Stocksund 0
Hammarby Talang Hammarby Talang 1
FT
06.05. 18:00
Motala Motala 0
Stockholm Internazionale Stockholm Internazionale 2
FT
06.05. 20:00
Piteå Piteå 0
dalkurd FF dalkurd FF 2
FT
07.05. 22:00
Sandviken Sandviken 0
Vasalund Vasalund 2
FT
07.05. 21:00
Sollentuna Sollentuna 1
IF Karlstad IF Karlstad 0
FT
06.05. 18:00
Umeå FC Umeå FC 1
Sylvia Sylvia 3
FT
06.05. 21:00
United Nordic United Nordic 2
Täby Täby 1
FT
13.05. 21:00
Boden Boden 0
Sandviken Sandviken 2
FT
13.05. 21:00
Hammarby Talang Hammarby Talang 3
Umeå FC Umeå FC 2
FT
01.04. 18:00
Västra Frölunda Västra Frölunda 1
Nässjö Nässjö 1
FT
01.04. 21:00
Tölö Tölö 0
Onsala Onsala 0
FT
01.04. 21:00
Qviding FIF Qviding FIF 4
Sävedalen Sävedalen 0
FT
01.04. 21:00
Tord Tord 0
Laholm Laholm 0
FT
01.04. 00:00
Lindome Lindome 1
Landvetter IS Landvetter IS 2
FT
02.04. 18:00
Varbergs GIF Varbergs GIF 3
Hittarp Hittarp 2
FT
02.04. 19:00
Astrio Astrio 2
Husqvarna Husqvarna 1
FT
07.04. 00:30
Landvetter IS Landvetter IS 0
Varbergs GIF Varbergs GIF 1
FT
07.04. 21:00
Nässjö Nässjö 1
Lindome Lindome 1
FT
07.04. 19:00
Onsala Onsala 4
Tord Tord 1
FT
07.04. 18:30
Sävedalen Sävedalen 0
Västra Frölunda Västra Frölunda 1
FT
07.04. 18:00
Husqvarna Husqvarna 3
Qviding FIF Qviding FIF 0
FT
07.04. 19:00
Laholm Laholm 0
Astrio Astrio 1
FT
07.04. 18:00
Hittarp Hittarp 4
Tölö Tölö 0
FT
15.04. 19:00
Astrio Astrio 2
Onsala Onsala 0
FT
15.04. 21:00
Qviding FIF Qviding FIF 4
Laholm Laholm 0
FT
15.04. 18:00
Lindome Lindome 2
Sävedalen Sävedalen 0
FT
15.04. 21:00
Tord Tord 3
Hittarp Hittarp 0
FT
16.04. 21:00
Nässjö Nässjö 1
Landvetter IS Landvetter IS 1
FT
16.04. 18:45
Tölö Tölö 3
Varbergs GIF Varbergs GIF 2
FT
16.04. 18:00
Västra Frölunda Västra Frölunda 2
Husqvarna Husqvarna 1
FT
22.04. 17:00
Hittarp Hittarp 1
Astrio Astrio 1
FT
22.04. 19:00
Varbergs GIF Varbergs GIF 0
Tord Tord 1
FT
22.04. 19:00
Laholm Laholm 2
Västra Frölunda Västra Frölunda 1
FT
22.04. 00:00
Landvetter IS Landvetter IS 0
Tölö Tölö 0
FT
21.04. 23:30
Onsala Onsala 4
Qviding FIF Qviding FIF 0
FT
23.04. 18:00
Husqvarna Husqvarna 2
Lindome Lindome 3
FT
23.04. 18:30
Sävedalen Sävedalen 1
Nässjö Nässjö 0
FT
28.04. 23:15
Nässjö Nässjö 2
Husqvarna Husqvarna 1
FT
29.04. 00:00
Sävedalen Sävedalen 1
Landvetter IS Landvetter IS 2
FT
29.04. 18:00
Västra Frölunda Västra Frölunda 0
Onsala Onsala 5
FT
28.04. 23:30
Astrio Astrio 3
Varbergs GIF Varbergs GIF 2
FT
29.04. 18:00
Lindome Lindome 1
Laholm Laholm 0
FT
30.04. 18:00
Qviding FIF Qviding FIF 4
Hittarp Hittarp 1
FT
30.04. 21:00
Tord Tord 1
Tölö Tölö 0
FT
06.05. 18:00
Husqvarna Husqvarna 1
Sävedalen Sävedalen 0
FT
06.05. 18:00
Onsala Onsala 2
Lindome Lindome 2
FT
06.05. 21:00
Tölö Tölö 1
Astrio Astrio 0
FT
06.05. 18:00
Landvetter IS Landvetter IS 3
Tord Tord 1
FT
07.05. 19:00
Laholm Laholm 1
Nässjö Nässjö 0
FT
07.05. 17:00
Hittarp Hittarp 1
Västra Frölunda Västra Frölunda 1
FT
07.05. 18:00
Varbergs GIF Varbergs GIF 0
Qviding FIF Qviding FIF 2
FT
13.05. 18:00
Husqvarna Husqvarna 1
Landvetter IS Landvetter IS 1
FT
13.05. 19:00
Astrio Astrio 2
Tord Tord 1
FT
13.05. 21:00
Qviding FIF Qviding FIF 8
Tölö Tölö 0
FT
13.05. 18:00
Lindome Lindome 4
Hittarp Hittarp 1
FT
14.05. 21:00
Nässjö Nässjö 1
Onsala Onsala 3
FT
01.04. 21:00
Järfälla Järfälla 5
Viggbyholms IK Viggbyholms IK 0
FT
01.04. 21:00
Arlanda Arlanda 4
Enskede Enskede 3
FT
01.04. 21:00
Hudiksvall Hudiksvall 1
IFK Österåker IFK Österåker 1
FT
01.04. 20:00
Skiljebo Skiljebo 2
Gute Gute 0
FT
02.04. 19:00
Karlberg Karlberg 3
Uppsala Uppsala 0
FT
01.04. 21:00
Kvarnsveden Kvarnsveden 2
Franke Franke 3
FT
02.04. 18:00
Kungsängen Kungsängen 2
Sandvikens AIK Sandvikens AIK 1
FT
08.04. 21:00
Franke Franke 1
Arlanda Arlanda 2
FT
07.04. 19:00
IFK Österåker IFK Österåker 2
Kvarnsveden Kvarnsveden 1
FT
10.04. 22:00
Sandvikens AIK Sandvikens AIK 1
Hudiksvall Hudiksvall 1
FT
07.04. 00:00
Enskede Enskede 1
Järfälla Järfälla 0
FT
10.04. 18:00
Gute Gute 0
Kungsängen Kungsängen 1
FT
09.04. 17:00
Uppsala Uppsala 1
Skiljebo Skiljebo 1
FT
07.04. 19:00
Viggbyholms IK Viggbyholms IK 1
Karlberg Karlberg 1
FT
15.04. 00:00
Kvarnsveden Kvarnsveden 0
Sandvikens AIK Sandvikens AIK 2
FT
15.04. 18:00
Kungsängen Kungsängen 4
Uppsala Uppsala 0
FT
15.04. 18:00
Skiljebo Skiljebo 2
Karlberg Karlberg 3
FT
15.04. 00:00
Enskede Enskede 1
Viggbyholms IK Viggbyholms IK 1
FT
15.04. 17:30
Hudiksvall Hudiksvall 2
Gute Gute 0
FT
16.04. 21:00
Arlanda Arlanda 2
IFK Österåker IFK Österåker 1
FT
16.04. 21:00
Järfälla Järfälla 2
Franke Franke 3
FT
22.04. 17:30
Uppsala Uppsala 0
Hudiksvall Hudiksvall 5
FT
22.04. 21:00
Karlberg Karlberg 1
Kungsängen Kungsängen 2
FT
22.04. 20:30
Viggbyholms IK Viggbyholms IK 3
Skiljebo Skiljebo 0
FT
22.04. 22:00
Gute Gute 1
Kvarnsveden Kvarnsveden 0
FT
23.04. 19:00
Sandvikens AIK Sandvikens AIK 1
Arlanda Arlanda 1
FT
23.04. 21:00
Franke Franke 0
Enskede Enskede 2
FT
23.04. 19:00
IFK Österåker IFK Österåker 4
Järfälla Järfälla 0
FT
29.04. 19:00
Enskede Enskede 5
IFK Österåker IFK Österåker 2
FT
29.04. 21:00
Franke Franke 1
Viggbyholms IK Viggbyholms IK 2
FT
29.04. 18:00
Hudiksvall Hudiksvall 2
Karlberg Karlberg 2
FT
29.04. 21:00
Järfälla Järfälla 2
Sandvikens AIK Sandvikens AIK 1
FT
30.04. 18:00
Kungsängen Kungsängen 0
Skiljebo Skiljebo 4
FT
30.04. 18:00
Kvarnsveden Kvarnsveden 0
Uppsala Uppsala 0
FT
29.04. 20:00
Arlanda Arlanda 1
Gute Gute 1
FT
06.05. 19:00
Sandvikens AIK Sandvikens AIK 2
Enskede Enskede 1
FT
06.05. 21:00
Karlberg Karlberg 4
Kvarnsveden Kvarnsveden 0
FT
07.05. 21:30
Viggbyholms IK Viggbyholms IK 1
Kungsängen Kungsängen 0
FT
06.05. 19:00
IFK Österåker IFK Österåker 0
Franke Franke 0
FT
06.05. 22:00
Gute Gute 1
Järfälla Järfälla 0
FT
07.05. 17:00
Uppsala Uppsala 2
Arlanda Arlanda 3
FT
07.05. 19:00
Skiljebo Skiljebo 2
Hudiksvall Hudiksvall 0
FT
13.05. 21:00
Kvarnsveden Kvarnsveden 2
Skiljebo Skiljebo 5
FT
13.05. 21:00
Arlanda Arlanda 1
Karlberg Karlberg 2
FT
13.05. 21:00
Järfälla Järfälla 4
Uppsala Uppsala 0
FT
13.05. 19:00
Enskede Enskede 2
Gute Gute 0
FT
14.05. 21:00
Franke Franke 1
Sandvikens AIK Sandvikens AIK 2
FT
01.04. 19:00
Räppe Räppe 5
Berga Berga 1
FT
01.04. 18:00
IFK Trelleborg IFK Trelleborg 2
IFK Malmö IFK Malmö 0
FT
01.04. 18:00
Balkan Balkan 0
Österlen Österlen 1
FT
01.04. 19:00
Hässleholms IF Hässleholms IF 1
Nosaby Nosaby 1
FT
02.04. 19:00
Karlskrona Karlskrona 5
VMA VMA 0
FT
02.04. 19:00
Simrishamn Simrishamn 1
Rosengård Rosengård 1
FT
01.04. 00:00
Kristianstad Kristianstad 2
IFK Hässleholm IFK Hässleholm 0
FT
07.04. 20:00
Berga Berga 2
IFK Trelleborg IFK Trelleborg 4
FT
08.04. 18:00
Rosengård Rosengård 2
Karlskrona Karlskrona 0
FT
07.04. 19:00
IFK Hässleholm IFK Hässleholm 3
Simrishamn Simrishamn 1
FT
10.04. 18:00
Österlen Österlen 0
Hässleholms IF Hässleholms IF 2
FT
07.04. 18:00
VMA VMA 2
Räppe Räppe 5
FT
07.04. 19:00
Nosaby Nosaby 1
Kristianstad Kristianstad 0
FT
09.04. 19:00
IFK Malmö IFK Malmö 1
Balkan Balkan 4
FT
15.04. 19:00
Kristianstad Kristianstad 2
Österlen Österlen 1
FT
15.04. 19:00
Simrishamn Simrishamn 3
Nosaby Nosaby 0
FT
15.04. 00:30
Karlskrona Karlskrona 1
IFK Hässleholm IFK Hässleholm 1
FT
15.04. 18:00
VMA VMA 0
Berga Berga 2
FT
15.04. 00:00
Balkan Balkan 3
IFK Trelleborg IFK Trelleborg 2
FT
15.04. 00:00
Hässleholms IF Hässleholms IF 1
IFK Malmö IFK Malmö 0
FT
15.04. 18:00
Räppe Räppe 2
Rosengård Rosengård 2
FT
22.04. 19:00
IFK Malmö IFK Malmö 0
Kristianstad Kristianstad 0
FT
22.04. 18:00
IFK Trelleborg IFK Trelleborg 0
Hässleholms IF Hässleholms IF 1
FT
22.04. 21:00
Nosaby Nosaby 0
Karlskrona Karlskrona 2
FT
23.04. 18:00
Österlen Österlen 1
Simrishamn Simrishamn 4
FT
23.04. 19:00
Berga Berga 1
Balkan Balkan 3
FT
22.04. 00:00
IFK Hässleholm IFK Hässleholm 2
Räppe Räppe 1
FT
23.04. 18:00
Rosengård Rosengård 3
VMA VMA 0
FT
29.04. 19:00
Rosengård Rosengård 0
Berga Berga 1
FT
29.04. 00:00
Hässleholms IF Hässleholms IF 0
Balkan Balkan 0
FT
29.04. 21:00
Räppe Räppe 1
Nosaby Nosaby 2
FT
28.04. 23:30
VMA VMA 1
IFK Hässleholm IFK Hässleholm 3
FT
03.05. 00:00
Kristianstad Kristianstad 0
IFK Trelleborg IFK Trelleborg 0
FT
30.04. 19:00
Simrishamn Simrishamn 2
IFK Malmö IFK Malmö 2
FT
30.04. 18:00
Karlskrona Karlskrona 3
Österlen Österlen 2
FT
06.05. 19:00
Berga Berga 3
Hässleholms IF Hässleholms IF 1
FT
06.05. 00:00
IFK Hässleholm IFK Hässleholm 2
Rosengård Rosengård 4
FT
06.05. 19:00
Österlen Österlen 1
Räppe Räppe 3
FT
06.05. 18:00
Balkan Balkan 0
Kristianstad Kristianstad 2
FT
05.05. 23:30
Nosaby Nosaby 0
VMA VMA 2
FT
07.05. 19:00
IFK Malmö IFK Malmö 1
Karlskrona Karlskrona 2
FT
07.05. 20:00
IFK Trelleborg IFK Trelleborg 3
Simrishamn Simrishamn 0
FT
13.05. 18:00
VMA VMA 3
Österlen Österlen 3
FT
13.05. 19:00
IFK Hässleholm IFK Hässleholm 2
Berga Berga 1
FT
13.05. 19:00
Simrishamn Simrishamn 4
Balkan Balkan 1
FT
13.05. 19:00
Karlskrona Karlskrona 3
IFK Trelleborg IFK Trelleborg 2
FT
14.05. 18:00
Rosengård Rosengård 1
Nosaby Nosaby 0
FT
16.05. 00:00
Kristianstad Kristianstad 1
Hässleholms IF Hässleholms IF 1
FT
08.07. 00:00
Landskrona BoIS Landskrona BoIS 1
Jonkopings Sodra Jonkopings Sodra 1
FT
08.07. 00:00
Orebro SK Orebro SK 1
Osters IF Osters IF 1
FT
09.07. 22:00
Skövde AIK Skövde AIK 0
Gais Gais 0
FT
08.07. 20:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall 1
Vasteras SK FK Vasteras SK FK 3
FT
08.07. 22:00
gefle IF gefle IF 2
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna 0
FT
09.07. 20:00
IK brage IK brage 4
Orgryte IS Orgryte IS 1
FT
11.07. 00:00
Helsingborg Helsingborg 1
Ostersunds FK Ostersunds FK 0
FT
11.07. 00:00
trelleborgs FF trelleborgs FF 0
Utsikten Utsikten 3
FT
15.07. 00:00
Osters IF Osters IF 2
Skövde AIK Skövde AIK 1
FT
15.07. 18:00
Jonkopings Sodra Jonkopings Sodra 1
GIF Sundsvall GIF Sundsvall 0
FT
15.07. 20:00
Orgryte IS Orgryte IS 1
Helsingborg Helsingborg 2
FT
15.07. 20:00
Vasteras SK FK Vasteras SK FK 1
Utsikten Utsikten 0
FT
15.07. 22:00
Ostersunds FK Ostersunds FK 4
Landskrona BoIS Landskrona BoIS 1
FT
16.07. 20:00
Gais Gais 1
gefle IF gefle IF 1
FT
16.07. 20:00
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna 2
IK brage IK brage 1
FT
18.07. 00:00
Orebro SK Orebro SK 0
trelleborgs FF trelleborgs FF 0
FT
22.07. 18:00
Landskrona BoIS Landskrona BoIS 1
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna 2
FT
22.07. 20:00
gefle IF gefle IF 2
Ostersunds FK Ostersunds FK 2
FT
22.07. 20:00
Skövde AIK Skövde AIK 2
Orgryte IS Orgryte IS 0
FT
22.07. 20:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall 2
Orebro SK Orebro SK 2
FT
23.07. 18:00
Utsikten Utsikten 2
Jonkopings Sodra Jonkopings Sodra 1
FT
23.07. 20:00
IK brage IK brage 1
Osters IF Osters IF 2
FT
25.07. 00:00
Gais Gais 0
Vasteras SK FK Vasteras SK FK 2
FT
25.07. 00:00
Helsingborg Helsingborg 1
trelleborgs FF trelleborgs FF 3
FT
29.07. 00:00
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna 3
Skövde AIK Skövde AIK 0
FT
29.07. 18:00
Ostersunds FK Ostersunds FK 1
GIF Sundsvall GIF Sundsvall 1
FT
29.07. 20:00
Orgryte IS Orgryte IS 1
IK brage IK brage 1
FT
29.07. 20:00
Osters IF Osters IF 4
Jonkopings Sodra Jonkopings Sodra 0
FT
30.07. 18:00
trelleborgs FF trelleborgs FF 0
Landskrona BoIS Landskrona BoIS 3
FT
30.07. 20:00
Vasteras SK FK Vasteras SK FK 1
gefle IF gefle IF 0
FT
01.08. 00:00
Orebro SK Orebro SK 0
Gais Gais 0
FT
01.08. 00:00
Utsikten Utsikten 1
Helsingborg Helsingborg 1
FT
06.08. 22:00
Gais Gais 3
GIF Sundsvall GIF Sundsvall 3
FT
05.08. 20:00
Landskrona BoIS Landskrona BoIS 0
Ostersunds FK Ostersunds FK 1
FT
05.08. 20:00
Jonkopings Sodra Jonkopings Sodra 0
Utsikten Utsikten 2
FT
09.08. 00:00
Helsingborg Helsingborg 2
Orgryte IS Orgryte IS 3
FT
05.08. 18:00
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna 1
Osters IF Osters IF 1
FT
05.08. 20:00
gefle IF gefle IF 2
IK brage IK brage 0
FT
06.08. 20:00
Skövde AIK Skövde AIK 0
Vasteras SK FK Vasteras SK FK 2
FT
08.08. 00:00
trelleborgs FF trelleborgs FF 2
Orebro SK Orebro SK 2
FT
15.08. 00:00