Brazil Football Football Live Scores, Livescore

FT
19.06. 01:00
Caçador Caçador 0
Juventus SC Juventus SC 2
FT
18.06. 21:00
Nação Nação 1
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 1
FT
19.06. 01:00
Carlos Renaux Carlos Renaux 0
Metropolitano Metropolitano 0
FT
19.06. 01:30
Internacional SC Internacional SC 1
Caravaggio Caravaggio 0
FT
25.06. 01:00
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 1
Metropolitano Metropolitano 0
FT
26.06. 01:00
Caravaggio Caravaggio 1
Caçador Caçador 1
FT
26.06. 01:00
Juventus SC Juventus SC 1
Santa Catarina Santa Catarina 1
FT
26.06. 01:00
Nação Nação 1
Internacional SC Internacional SC 1
FT
03.07. 01:00
Santa Catarina Santa Catarina 1
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 0
FT
02.07. 01:00
Carlos Renaux Carlos Renaux 1
Juventus SC Juventus SC 1
FT
10.07. 01:00
Caravaggio Caravaggio 0
Santa Catarina Santa Catarina 0
FT
10.07. 01:00
Internacional SC Internacional SC 1
Metropolitano Metropolitano 0
FT
09.07. 01:00
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 2
Carlos Renaux Carlos Renaux 1
FT
09.07. 01:30
Caçador Caçador 1
Nação Nação 2
FT
17.07. 01:00
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 4
Caçador Caçador 0
FT
17.07. 01:00
Metropolitano Metropolitano 0
Juventus SC Juventus SC 3
FT
17.07. 01:00
Caravaggio Caravaggio 3
Nação Nação 3
FT
17.07. 01:00
Santa Catarina Santa Catarina 2
Carlos Renaux Carlos Renaux 0
FT
24.07. 01:00
Internacional SC Internacional SC 0
Santa Catarina Santa Catarina 0
FT
24.07. 01:00
Carlos Renaux Carlos Renaux 0
Caravaggio Caravaggio 1
FT
24.07. 01:00
Nação Nação 3
Metropolitano Metropolitano 2
FT
24.07. 01:00
Juventus SC Juventus SC 0
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 0
FT
30.07. 05:00
Carlos Renaux Carlos Renaux 1
Santa Catarina Santa Catarina 1
FT
07.08. 01:00
Santa Catarina Santa Catarina 4
Carlos Renaux Carlos Renaux 1
FT
31.07. 01:00
Internacional SC Internacional SC 1
Juventus SC Juventus SC 1
FT
07.08. 01:00
Juventus SC Juventus SC 0
Internacional SC Internacional SC 1
FT
31.07. 01:00
Caravaggio Caravaggio 1
Nação Nação 0
FT
06.08. 01:00
Nação Nação 1
Caravaggio Caravaggio 0
FT
31.07. 01:00
Metropolitano Metropolitano 0
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 1
FT
07.08. 01:00
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 3
Metropolitano Metropolitano 1
FT
14.08. 01:00
Internacional SC Internacional SC 4
Santa Catarina Santa Catarina 2
FT
21.08. 01:00
Santa Catarina Santa Catarina 2
Internacional SC Internacional SC 2
FT
14.08. 01:00
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 0
Nação Nação 0
FT
20.08. 01:00
Nação Nação 1
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 1
FT
24.08. 06:30
Internacional SC Internacional SC 1
Nação Nação 0
FT
28.08. 01:00
Nação Nação 3
Internacional SC Internacional SC 0
FT
28.05. 07:00
Blumenau Blumenau 0
Tubarao Tubarao 0
FT
29.05. 07:00
Nação Nação 1
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 3
FT
29.05. 07:00
Atlético Catarinense Atlético Catarinense 1
Carlos Renaux Carlos Renaux 1
FT
29.05. 07:00
Internacional SC Internacional SC 0
Criciuma Criciuma 2
FT
29.05. 07:00
Caravaggio Caravaggio 0
Metropolitano Metropolitano 1
FT
04.06. 07:00
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 1
Blumenau Blumenau 2
FT
04.06. 07:00
Metropolitano Metropolitano 0
Nação Nação 0
FT
05.06. 07:00
Carlos Renaux Carlos Renaux 0
Caravaggio Caravaggio 1
FT
05.06. 07:00
Tubarao Tubarao 1
Internacional SC Internacional SC 3
FT
14.06. 07:00
Criciuma Criciuma 3
Atlético Catarinense Atlético Catarinense 1
FT
08.06. 07:00
Atlético Catarinense Atlético Catarinense 1
Tubarao Tubarao 2
FT
11.06. 07:00
Metropolitano Metropolitano 2
Carlos Renaux Carlos Renaux 0
FT
12.06. 07:00
Nação Nação 3
Blumenau Blumenau 0
FT
12.06. 07:00
Internacional SC Internacional SC 1
Guarani de Palhoça Guarani de Palhoça 1
FT
27.07. 00:45
Resende Resende 1
CFRJ / Maricá CFRJ / Maricá 0
FT
30.07. 00:45
Friburguense Friburguense 1
Resende Resende 0
FT
18.06. 01:00
Artsul Artsul 1
América RJ América RJ 0
FT
18.06. 01:00
Macaé Macaé 1
CFRJ / Maricá CFRJ / Maricá 2
FT
18.06. 01:00
Olaria Olaria 2
Friburguense Friburguense 0
FT
18.06. 01:00
Gonçalense Gonçalense 1
Cabofriense Cabofriense 0
FT
22.06. 01:00
Resende Resende 4
Sampaio Corrêa RJ Sampaio Corrêa RJ 1
FT
25.06. 01:00
Friburguense Friburguense 1
Macaé Macaé 2
FT
25.06. 01:00
CFRJ / Maricá CFRJ / Maricá 1
Gonçalense Gonçalense 2
FT
25.06. 01:00
Cabofriense Cabofriense 2
Americano Campos Americano Campos 1
FT
28.06. 01:00
CEAC / Araruama CEAC / Araruama 1
América RJ América RJ 1
FT
29.06. 01:00
Resende Resende 3
Artsul Artsul 1
FT
02.07. 00:45
Artsul Artsul 3
CEAC / Araruama CEAC / Araruama 2
FT
02.07. 00:45
Macaé Macaé 0
Sampaio Corrêa RJ Sampaio Corrêa RJ 0
FT
05.07. 00:45
Gonçalense Gonçalense 2
Friburguense Friburguense 1
FT
02.07. 00:45
Americano Campos Americano Campos 1
CFRJ / Maricá CFRJ / Maricá 0
FT
02.07. 00:45
América RJ América RJ 0
Cabofriense Cabofriense 0
FT
06.07. 00:45
Olaria Olaria 0
Resende Resende 0
FT
09.07. 00:45
Olaria Olaria 1
Artsul Artsul 1
FT
09.07. 00:45
Friburguense Friburguense 0
Americano Campos Americano Campos 1
FT
09.07. 00:45
CFRJ / Maricá CFRJ / Maricá 1
América RJ América RJ 2
FT
09.07. 00:45
Cabofriense Cabofriense 2
CEAC / Araruama CEAC / Araruama 1
FT
13.07. 00:45
Resende Resende 1
Macaé Macaé 2
FT
16.07. 00:45
Artsul Artsul 0
Cabofriense Cabofriense 0
FT
16.07. 00:45
Macaé Macaé 0
Olaria Olaria 2
FT
16.07. 00:45
América RJ América RJ 2
Friburguense Friburguense 1
FT
21.07. 00:45
Gonçalense Gonçalense 1
Resende Resende 0
FT
03.08. 00:45
Macaé Macaé 1
Artsul Artsul 4
FT
03.08. 00:45
Olaria Olaria 1
Gonçalense Gonçalense 2
FT
03.08. 00:45
Resende Resende 1
Americano Campos Americano Campos 1
FT
03.08. 00:45
Sampaio Corrêa RJ Sampaio Corrêa RJ 4
América RJ América RJ 3
FT
03.08. 00:45
Friburguense Friburguense 1
CEAC / Araruama CEAC / Araruama 0
FT
03.08. 00:45
CFRJ / Maricá CFRJ / Maricá 1
Cabofriense Cabofriense 2
FT
06.08. 00:45
Olaria Olaria 1
Gonçalense Gonçalense 0
FT
10.08. 00:45
Gonçalense Gonçalense 0
Olaria Olaria 1
FT
06.08. 00:45
Artsul Artsul 1
Sampaio Corrêa RJ Sampaio Corrêa RJ 0
FT
10.08. 00:45
Sampaio Corrêa RJ Sampaio Corrêa RJ 2
Artsul Artsul 0
FT
13.08. 00:45
Olaria Olaria 0
Sampaio Corrêa RJ Sampaio Corrêa RJ 0
FT
20.08. 00:45
Sampaio Corrêa RJ Sampaio Corrêa RJ 3
Olaria Olaria 1
FT
23.06. 01:00
América RJ América RJ 0
Friburguense Friburguense 0
FT
23.06. 01:00
Cabofriense Cabofriense 1
Gonçalense Gonçalense 2
FT
23.06. 01:00
Angra dos Reis Angra dos Reis 0
CFRJ / Maricá CFRJ / Maricá 1
FT
23.06. 01:00
Americano Campos Americano Campos 1
Sampaio Corrêa RJ Sampaio Corrêa RJ 2
FT
23.06. 01:00
Macaé Macaé 0
Artsul Artsul 0
FT
26.06. 00:45
Gonçalense Gonçalense 0
América RJ América RJ 1
FT
26.06. 00:45
CFRJ / Maricá CFRJ / Maricá 1
Cabofriense Cabofriense 1
FT
26.06. 00:45
Sampaio Corrêa RJ Sampaio Corrêa RJ 5
Angra dos Reis Angra dos Reis 1
FT
26.06. 00:45
Artsul Artsul 0
Americano Campos Americano Campos 0
FT
27.06. 00:45
Friburguense Friburguense 0
Olaria Olaria 1
FT
30.10. 02:30
Real Desportivo Ariquemes Real Desportivo Ariquemes 0
Tocantinópolis Tocantinópolis 4
FT
29.10. 06:00
Sao Raimundo Sao Raimundo 1
São Raimundo AM São Raimundo AM 2
FT
29.10. 08:00
Rio Branco Rio Branco 1
Tuna Luso Tuna Luso 1
FT
30.10. 03:00
Cuiaba Cuiaba 2
Costa Rica Costa Rica 0
FT
30.10. 08:00
Luverdense Luverdense 0
Brasiliense Brasiliense 1
FT
28.10. 05:00
Goias Goias 2
Real Noroeste Real Noroeste 2
FT
29.10. 06:00
Vila Nova Vila Nova 2
CEOV Operário CEOV Operário 1
FT
26.10. 06:00
Humaitá Humaitá 3
Náutico RR Náutico RR 0
FT
30.10. 07:00
Paysandu Paysandu 3
Humaitá Humaitá 0
FT
03.11. 01:00
Tuna Luso Tuna Luso 0
São Raimundo AM São Raimundo AM 3
FT
02.11. 07:30
Paysandu Paysandu 2
Tocantinópolis Tocantinópolis 0
FT
03.11. 07:00
Cuiaba Cuiaba 0
Brasiliense Brasiliense 3
FT
09.11. 07:00
São Raimundo AM São Raimundo AM 2
Paysandu Paysandu 2
FT
13.11. 04:30
Paysandu Paysandu 3
São Raimundo AM São Raimundo AM 0
FT
13.11. 02:00
Vila Nova Vila Nova 2
Brasiliense Brasiliense 1
FT
10.11. 06:00
Brasiliense Brasiliense 1
Vila Nova Vila Nova 1
FT
16.11. 04:30
Paysandu Paysandu 0
Vila Nova Vila Nova 0
FT
20.11. 05:00
Vila Nova Vila Nova 1
Paysandu Paysandu 1
FT
19.02. 05:00
Humaitá Humaitá 2
Trem Trem 0
FT
18.02. 05:00
Atlético Acreano Atlético Acreano 3
São Francisco São Francisco 6
FT
20.02. 01:00
Castanhal Castanhal 2
Real Desportivo Ariquemes Real Desportivo Ariquemes 3
FT
20.02. 05:00
Rio Branco Rio Branco 0
Princesa Solimões Princesa Solimões 1
FT
20.02. 04:00
União Rondonópolis União Rondonópolis 1
Real Noroeste Real Noroeste 0
FT
19.02. 02:00
Tocantinópolis Tocantinópolis 1
Operario Ferroviario Operario Ferroviario 1
FT
19.02. 01:30
Ceilândia Ceilândia 1
Rio Branco ES Rio Branco ES 0
FT
19.02. 04:00
Luverdense Luverdense 2
Interporto Interporto 1
FT
02.03. 06:00
Sao Raimundo Sao Raimundo 6
São Francisco São Francisco 0
FT
23.02. 07:00
Brasiliense Brasiliense 4
Tocantinópolis Tocantinópolis 2
FT
02.03. 05:00
remo remo 4
Humaitá Humaitá 1
FT
02.03. 06:00
Cuiaba Cuiaba 3
Ceilândia Ceilândia 0
FT
23.02. 06:00
Paysandu Paysandu 3
Real Desportivo Ariquemes Real Desportivo Ariquemes 0
FT
23.02. 06:00
Goias Goias 3
União Rondonópolis União Rondonópolis 0
FT
23.02. 07:00
Manaus FC Manaus FC 0
Princesa Solimões Princesa Solimões 2
FT
09.03. 07:00
Princesa Solimões Princesa Solimões 0
Paysandu Paysandu 0
FT
09.03. 06:00
Brasiliense Brasiliense 0
Goias Goias 0
FT
23.03. 05:00
Goias Goias 1
Brasiliense Brasiliense 0
FT
16.03. 05:30
Vila Nova Vila Nova 0
Cuiaba Cuiaba 2
FT
23.03. 06:00
Cuiaba Cuiaba 1
Vila Nova Vila Nova 1
FT
22.03. 05:00
remo remo 3
Sao Raimundo Sao Raimundo 0
FT
16.03. 06:00
Sao Raimundo Sao Raimundo 1
remo remo 0
FT
27.03. 02:00
Paysandu Paysandu 0
remo remo 1
FT
30.03. 06:00
remo remo 1
Paysandu Paysandu 2
FT
30.03. 05:00
Goias Goias 2
Cuiaba Cuiaba 0
FT
27.03. 05:00
Cuiaba Cuiaba 1
Goias Goias 0
FT
01.06. 06:00
Goias Goias 2
Paysandu Paysandu 1
FT
18.05. 06:00
Paysandu Paysandu 0
Goias Goias 2
FT
02.07. 01:00
Sao Bento Sao Bento 1
Mirassol Mirassol 1
FT
05.07. 06:00
Comercial Comercial 0
Marília Marília 1
FT
02.07. 05:00
Noroeste Noroeste 1
Grêmio Prudente Grêmio Prudente 0
FT
05.07. 05:00
XV de Piracicaba XV de Piracicaba 1
Ponte Preta Ponte Preta 0
FT
02.07. 02:00
RB Bragantino RB Bragantino 5
Juventus Juventus 2
FT
01.07. 05:00
Oeste Oeste 1
Primavera SP Primavera SP 2
FT
02.07. 01:00
Portuguesa Portuguesa 4
Santo André Santo André 0
FT
02.07. 20:00
Portuguesa Santista Portuguesa Santista 2
São José EC São José EC 0
FT
02.07. 20:00
EC São Bernardo EC São Bernardo 1
São Caetano São Caetano 0
FT
11.07. 05:00
Mirassol Mirassol 0
Noroeste Noroeste 1
FT
09.07. 02:00
Grêmio Prudente Grêmio Prudente 2
Comercial Comercial 0
FT
10.07. 02:00
Marília Marília 0
Sao Bento Sao Bento 0
FT
09.07. 01:00
Primavera SP Primavera SP 2
RB Bragantino RB Bragantino 0
FT
12.07. 01:00
Juventus Juventus 0
XV de Piracicaba XV de Piracicaba 0
FT
06.07. 01:00
Santo André Santo André 0
EC São Bernardo EC São Bernardo 1
FT
09.07. 05:00
São José EC São José EC 1
Portuguesa Portuguesa 0
FT
10.07. 04:00
Ponte Preta Ponte Preta 0
Oeste Oeste 1
FT
08.07. 01:00
São Caetano São Caetano 0
Portuguesa Santista Portuguesa Santista 2
FT
16.07. 20:00
Comercial Comercial 0
Mirassol Mirassol 3
FT
16.07. 02:30
Noroeste Noroeste 0
Sao Bento Sao Bento 0
FT
16.07. 05:00
Marília Marília 0
Grêmio Prudente Grêmio Prudente 0
FT
16.07. 01:00
RB Bragantino RB Bragantino 1
Ponte Preta Ponte Preta 1
FT
15.07. 05:00
Oeste Oeste 0
XV de Piracicaba XV de Piracicaba 1
FT
16.07. 20:00
Juventus Juventus 1
Primavera SP Primavera SP 1
FT
16.07. 05:00
São José EC São José EC 2
São Caetano São Caetano 0
FT
16.07. 20:00
Portuguesa Santista Portuguesa Santista 2
Santo André Santo André 1
FT
15.07. 01:00
EC São Bernardo EC São Bernardo 0
Portuguesa Portuguesa 3
FT
25.07. 05:00
Mirassol Mirassol 1
Grêmio Prudente Grêmio Prudente 0
FT
24.07. 02:30
Noroeste Noroeste 0
Marília Marília 1
FT
23.07. 01:00
Sao Bento Sao Bento 0
Comercial Comercial 0
FT
26.07. 05:00
XV de Piracicaba XV de Piracicaba 4
RB Bragantino RB Bragantino 0
FT
20.07. 01:00
Santo André Santo André 1
São Caetano São Caetano 1
FT
23.07. 03:00
Ponte Preta Ponte Preta 0
Primavera SP Primavera SP 1
FT
22.07. 05:00
Oeste Oeste 2
Juventus Juventus 2
FT
22.07. 21:00
EC São Bernardo EC São Bernardo 2
São José EC São José EC 3
FT
23.07. 03:00
Portuguesa Portuguesa 1
Portuguesa Santista Portuguesa Santista 0
FT
30.07. 04:00
Marília Marília 0
Mirassol Mirassol 2
FT
30.07. 20:00
Comercial Comercial 1
Noroeste Noroeste 3
FT
30.07. 02:00
Grêmio Prudente Grêmio Prudente 3
Sao Bento Sao Bento 0
FT
30.07. 01:00
Juventus Juventus 2
Ponte Preta Ponte Preta 1
FT
30.07. 02:00
RB Bragantino RB Bragantino 1
Oeste Oeste 2
FT
30.07. 01:00
Primavera SP Primavera SP 0
XV de Piracicaba XV de Piracicaba 1
FT
30.07. 05:00
São José EC São José EC 2
Santo André Santo André 0
FT
30.07. 20:00
Portuguesa Santista Portuguesa Santista 2
EC São Bernardo EC São Bernardo 1
FT
29.07. 01:00
São Caetano São Caetano 0
Portuguesa Portuguesa 1
FT
08.08. 05:00
Mirassol Mirassol 2
Sao Bento Sao Bento 0
FT
06.08. 05:00
Marília Marília 2
Comercial Comercial 2
FT
06.08. 02:00
Grêmio Prudente Grêmio Prudente 1
Noroeste Noroeste 1
FT
10.08. 01:00
Juventus Juventus 4
RB Bragantino RB Bragantino 3
FT
06.08. 01:00
Primavera SP Primavera SP 1
Oeste Oeste 3
FT
01.07. 01:00
Brasil de Pelotas U23 Brasil de Pelotas U23 1
Grêmio U23 Grêmio U23 6
FT
03.07. 01:00
Vila Nova U23 Vila Nova U23 1
RB Bragantino U23 RB Bragantino U23 1
FT
01.07. 01:00
Ponte Preta U23 Ponte Preta U23 1
Juventude U23 Juventude U23 0
FT
01.07. 01:00
Nautico U23 Nautico U23 0
Fluminense U23 Fluminense U23 2
FT
01.07. 01:00
Botafogo U23 Botafogo U23 4
Sport Recife U23 Sport Recife U23 2
FT
01.07. 01:00
Paysandu U23 Paysandu U23 0
Fortaleza U23 Fortaleza U23 1
FT
01.07. 01:00
CSA U23 CSA U23 0
Cuiabá U23 Cuiabá U23 1
FT
08.07. 01:00
Grêmio U23 Grêmio U23 1
Criciuma U23 Criciuma U23 1
FT
09.07. 01:00
Paraná U23 Paraná U23 2
Brasil de Pelotas U23 Brasil de Pelotas U23 2
FT
08.07. 01:00
RB Bragantino U23 RB Bragantino U23 1
Ponte Preta U23 Ponte Preta U23 1
FT
08.07. 01:00
Juventude U23 Juventude U23 0
Vila Nova U23 Vila Nova U23 1
FT
08.07. 01:00
Fluminense U23 Fluminense U23 2
Botafogo U23 Botafogo U23 2
FT
08.07. 01:00
Sport Recife U23 Sport Recife U23 1
Nautico U23 Nautico U23 0
FT
09.07. 01:00
Fortaleza U23 Fortaleza U23 1
CSA U23 CSA U23 1
FT
08.07. 02:00
Cuiabá U23 Cuiabá U23 5
Paysandu U23 Paysandu U23 0
FT
14.07. 01:00
Grêmio U23 Grêmio U23 2
Paraná U23 Paraná U23 0
FT
15.07. 01:00
Vitória U23 Vitória U23 2
Brasil de Pelotas U23 Brasil de Pelotas U23 0
FT
15.07. 02:00
RB Bragantino U23 RB Bragantino U23 6
Juventude U23 Juventude U23 1
FT
15.07. 01:00
Ponte Preta U23 Ponte Preta U23 0
Vila Nova U23 Vila Nova U23 0
FT
15.07. 01:00
Fluminense U23 Fluminense U23 0
Sport Recife U23 Sport Recife U23 0
FT
16.07. 01:00
Botafogo U23 Botafogo U23 4
Nautico U23 Nautico U23 0
FT
15.07. 01:00
Fortaleza U23 Fortaleza U23 2
Cuiabá U23 Cuiabá U23 3
FT
15.07. 01:00
CSA U23 CSA U23 1
Paysandu U23 Paysandu U23 2
FT
29.07. 01:00
Paraná U23 Paraná U23 3
Grêmio U23 Grêmio U23 1
FT
29.07. 01:00
Brasil de Pelotas U23 Brasil de Pelotas U23 0
Vitória U23 Vitória U23 2
FT
31.07. 01:00
Juventude U23 Juventude U23 0
RB Bragantino U23 RB Bragantino U23 4
FT
29.07. 01:00
Vila Nova U23 Vila Nova U23 1
Ponte Preta U23 Ponte Preta U23 0
FT
30.07. 01:00
Sport Recife U23 Sport Recife U23 2
Fluminense U23 Fluminense U23 0
FT
29.07. 01:00
Nautico U23 Nautico U23 0
Botafogo U23 Botafogo U23 1
FT
29.07. 01:00
Paysandu U23 Paysandu U23 1
CSA U23 CSA U23 2
FT
29.07. 03:00
Cuiabá U23 Cuiabá U23 0
Fortaleza U23 Fortaleza U23 0
FT
05.08. 01:00
Vitória U23 Vitória U23 0
Grêmio U23 Grêmio U23 2
FT
05.08. 01:00
Brasil de Pelotas U23 Brasil de Pelotas U23 0
Paraná U23 Paraná U23 3
FT
05.08. 01:00
Ponte Preta U23 Ponte Preta U23 1
RB Bragantino U23 RB Bragantino U23 1
FT
05.08. 01:00
Vila Nova U23 Vila Nova U23 2
Juventude U23 Juventude U23 0
FT
05.08. 01:00
Botafogo U23 Botafogo U23 0
Fluminense U23 Fluminense U23 4
FT
05.08. 01:00
Nautico U23 Nautico U23 1
Sport Recife U23 Sport Recife U23 1
FT
05.08. 01:00
CSA U23 CSA U23 0
Fortaleza U23 Fortaleza U23 2
FT
05.08. 02:00
Paysandu U23 Paysandu U23 0
Cuiabá U23 Cuiabá U23 1
FT
12.08. 01:00
Grêmio U23 Grêmio U23 5
Brasil de Pelotas U23 Brasil de Pelotas U23 0
FT
12.08. 01:00
Paraná U23 Paraná U23 2
Vitória U23 Vitória U23 1
FT
12.08. 01:00
RB Bragantino U23 RB Bragantino U23 2
Vila Nova U23 Vila Nova U23 1
FT
12.08. 01:00
Juventude U23 Juventude U23 1
Ponte Preta U23 Ponte Preta U23 6
FT
12.08. 01:00
Fluminense U23 Fluminense U23 2
Nautico U23 Nautico U23 0
FT
12.08. 01:00
Sport Recife U23 Sport Recife U23 3
Botafogo U23 Botafogo U23 0
FT
12.08. 01:00
Fortaleza U23 Fortaleza U23 7
Paysandu U23 Paysandu U23 0
FT
12.08. 01:00
Cuiabá U23 Cuiabá U23 1
CSA U23 CSA U23 0
FT
27.08. 01:00
Vila Nova U23 Vila Nova U23 1
Grêmio U23 Grêmio U23 0
FT
01.09. 01:00
Grêmio U23 Grêmio U23 2
Vila Nova U23 Vila Nova U23 4
FT
21.07. 05:00
Athletico PR U20 Athletico PR U20 2
Flamengo U20 Flamengo U20 1
FT
27.07. 02:00
Flamengo U20 Flamengo U20 4
Athletico PR U20 Athletico PR U20 1
FT
21.07. 01:00
Internacional U20 Internacional U20 0
Santos U20 Santos U20 2
FT
27.07. 01:00
Santos U20 Santos U20 3
Internacional U20 Internacional U20 0
FT
21.07. 02:30
Grêmio U20 Grêmio U20 1
Corinthians U20 Corinthians U20 2
FT
29.07. 01:00
Corinthians U20 Corinthians U20 2
Grêmio U20 Grêmio U20 1
FT
22.07. 02:30
Botafogo SP U20 Botafogo SP U20 3
Palmeiras U20 Palmeiras U20 3
FT
26.07. 02:00
Palmeiras U20 Palmeiras U20 4
Botafogo SP U20 Botafogo SP U20 0
FT
05.08. 05:00
Santos U20 Santos U20 1
Flamengo U20 Flamengo U20 2
FT
12.08. 21:30
Flamengo U20 Flamengo U20 3
Santos U20 Santos U20 1
FT
06.08. 21:00
Palmeiras U20 Palmeiras U20 5
Corinthians U20 Corinthians U20 1
FT
16.08. 07:30
Corinthians U20 Corinthians U20 0
Palmeiras U20 Palmeiras U20 1
FT
04.06. 21:00
Cruzeiro U20 Cruzeiro U20 0
Palmeiras U20 Palmeiras U20 4
FT
04.06. 21:00
Flamengo U20 Flamengo U20 4
São Paulo U20 São Paulo U20 0
FT
05.06. 01:00
América Mineiro U20 América Mineiro U20 5
Fortaleza U20 Fortaleza U20 0
FT
05.06. 01:00
Santos U20 Santos U20 2
Chapecoense U20 Chapecoense U20 0
FT
05.06. 01:00
RB Bragantino U20 RB Bragantino U20 1
Internacional U20 Internacional U20 2
FT
05.06. 06:00
Atlético Mineiro U20 Atlético Mineiro U20 2
Ceará U20 Ceará U20 1
FT
05.06. 20:00
Fluminense U20 Fluminense U20 0
Grêmio U20 Grêmio U20 1
FT
05.06. 20:00
Atlético GO U20 Atlético GO U20 1
Vasco da Gama U20 Vasco da Gama U20 3
FT
06.06. 02:00
Corinthians U20 Corinthians U20 0
Athletico PR U20 Athletico PR U20 1
FT
09.06. 01:00
Bahia U20 Bahia U20 0
Botafogo SP U20 Botafogo SP U20 2
FT
18.06. 20:00
Ceará U20 Ceará U20 1
América Mineiro U20 América Mineiro U20 1
FT
18.06. 20:00
Athletico PR U20 Athletico PR U20 0
Fluminense U20 Fluminense U20 1
FT
18.06. 20:00
Fortaleza U20 Fortaleza U20 3
Bahia U20 Bahia U20 3
FT
18.06. 21:00
Vasco da Gama U20 Vasco da Gama U20 2
Santos U20 Santos U20 0
FT
19.06. 01:00
Botafogo SP U20 Botafogo SP U20 0
Cruzeiro U20 Cruzeiro U20 1
FT
20.06. 20:00
Chapecoense U20 Chapecoense U20 1
RB Bragantino U20 RB Bragantino U20 3
FT
19.06. 21:00
Palmeiras U20 Palmeiras U20 1
Flamengo U20 Flamengo U20 3
FT
21.06. 01:00
São Paulo U20 São Paulo U20 3
Atlético Mineiro U20 Atlético Mineiro U20 2
FT
22.06. 01:00
Grêmio U20 Grêmio U20 2
Atlético GO U20 Atlético GO U20 1
FT
22.06. 01:00
Internacional U20 Internacional U20 0
Corinthians U20 Corinthians U20 5
FT
25.06. 20:00
Ceará U20 Ceará U20 5
São Paulo U20 São Paulo U20 2
FT
25.06. 23:45
Flamengo U20 Flamengo U20 2
Botafogo SP U20 Botafogo SP U20 0
FT
26.06. 01:00
Atlético Mineiro U20 Atlético Mineiro U20 1
Cruzeiro U20 Cruzeiro U20 1
FT
27.06. 01:00
Bahia U20 Bahia U20 1
América Mineiro U20 América Mineiro U20 3
FT
26.06. 01:00
Chapecoense U20 Chapecoense U20 1
Grêmio U20 Grêmio U20 1
FT
26.06. 01:00
Internacional U20 Internacional U20 3
Athletico PR U20 Athletico PR U20 1
FT
25.06. 21:00
Palmeiras U20 Palmeiras U20 2
Fortaleza U20 Fortaleza U20 0
FT
26.06. 20:00
Atlético GO U20 Atlético GO U20 1
Corinthians U20 Corinthians U20 5
FT
27.06. 02:00
Santos U20 Santos U20 1
RB Bragantino U20 RB Bragantino U20 1
FT
28.06. 01:00
Fluminense U20 Fluminense U20 0
Vasco da Gama U20 Vasco da Gama U20 0
FT
01.07. 01:00
Fortaleza U20 Fortaleza U20 0
Ceará U20 Ceará U20 1
FT
01.07. 07:30
Grêmio U20 Grêmio U20 0
Vasco da Gama U20 Vasco da Gama U20 1
FT
03.07. 21:00
Cruzeiro U20 Cruzeiro U20 0
Bahia U20 Bahia U20 0
FT
02.07. 20:00
Athletico PR U20 Athletico PR U20 4
Chapecoense U20 Chapecoense U20 1
FT
03.07. 01:00
Atlético Mineiro U20 Atlético Mineiro U20 0
Palmeiras U20 Palmeiras U20 1
FT
03.07. 01:00
RB Bragantino U20 RB Bragantino U20 2
Atlético GO U20 Atlético GO U20 3
FT
03.07. 01:00
Santos U20 Santos U20 3
Internacional U20 Internacional U20 0
FT
23.01. 02:00
Bela Vista TO Bela Vista TO 2
Araguacema Araguacema 1
FT
24.01. 02:00
Nova Conquista Nova Conquista 3
Gurupi Gurupi 1
FT
23.01. 02:00
Interporto Interporto 1
Palmas Palmas 0
FT
23.01. 02:00
Capital Capital 2
Tocantinópolis Tocantinópolis 1
FT
03.02. 02:00
Tocantins Miracema Tocantins Miracema 1
União Carmolandense União Carmolandense 1
FT
31.01. 02:00
Araguacema Araguacema 4
Tocantins Miracema Tocantins Miracema 1
FT
31.01. 02:00
Gurupi Gurupi 0
Bela Vista TO Bela Vista TO 0
FT
30.01. 02:00
Palmas Palmas 1
Nova Conquista Nova Conquista 1
FT
30.01. 02:00
Tocantinópolis Tocantinópolis 0
Interporto Interporto 0
FT
30.01. 04:30
União Carmolandense União Carmolandense 1
Capital Capital 0
FT
06.02. 02:00
Gurupi Gurupi 0
Araguacema Araguacema 0
FT
06.02. 02:00
Palmas Palmas 1
Tocantinópolis Tocantinópolis 2
FT
06.02. 02:00
Bela Vista TO Bela Vista TO 0
Interporto Interporto 0
FT
06.02. 02:00
Tocantins Miracema Tocantins Miracema 0
Capital Capital 2
FT
07.02. 02:00
Nova Conquista Nova Conquista 2
União Carmolandense União Carmolandense 2
FT
13.02. 02:00
Tocantinópolis Tocantinópolis 2
Araguacema Araguacema 1
FT
13.02. 02:00
Capital Capital 3
Gurupi Gurupi 0
FT
13.02. 02:00
União Carmolandense União Carmolandense 2
Palmas Palmas 1
FT
14.02. 02:00
Nova Conquista Nova Conquista 0
Bela Vista TO Bela Vista TO 0
FT
13.02. 02:00
Interporto Interporto 5
Tocantins Miracema Tocantins Miracema 0
FT
20.02. 02:00
Bela Vista TO Bela Vista TO 2
Capital Capital 3
FT
20.02. 02:00
Araguacema Araguacema 0
União Carmolandense União Carmolandense 1
FT
20.02. 02:00
Interporto Interporto 3
Nova Conquista Nova Conquista 0
FT
20.02. 02:00
Gurupi Gurupi 0
Tocantinópolis Tocantinópolis 2
FT
20.02. 02:00
Palmas Palmas 7
Tocantins Miracema Tocantins Miracema 0
FT
27.02. 04:30
União Carmolandense União Carmolandense 2
Gurupi Gurupi 1
FT
27.02. 02:00
Palmas Palmas 1
Araguacema Araguacema 1
FT
27.02. 04:30
Tocantinópolis Tocantinópolis 3
Bela Vista TO Bela Vista TO 1
FT
27.02. 04:30
Tocantins Miracema Tocantins Miracema 0
Nova Conquista Nova Conquista 2
FT
26.02. 02:00
Capital Capital 0
Interporto Interporto 0
FT
02.03. 04:30
Tocantinópolis Tocantinópolis 2
União Carmolandense União Carmolandense 0
FT
02.03. 02:00
Gurupi Gurupi 1
Palmas Palmas 3
FT
02.03. 02:00
Araguacema Araguacema 1
Interporto Interporto 2
FT
02.03. 02:00
Bela Vista TO Bela Vista TO 4
Tocantins Miracema Tocantins Miracema 0
FT
03.03. 05:00
Nova Conquista Nova Conquista 0
Capital Capital 1
FT
06.03. 02:00
Tocantins Miracema Tocantins Miracema 1
Gurupi Gurupi 3
FT
06.03. 02:00
Bela Vista TO Bela Vista TO 2
Palmas Palmas 1
FT
07.03. 02:00
Nova Conquista Nova Conquista 2
Tocantinópolis Tocantinópolis 3
FT
06.03. 02:00
Interporto Interporto 1
União Carmolandense União Carmolandense 1
FT
06.03. 02:00
Capital Capital 4
Araguacema Araguacema 1
FT
13.03. 02:00
Araguacema Araguacema 3
Nova Conquista Nova Conquista 1
FT
13.03. 02:00
Gurupi Gurupi 2
Interporto Interporto 3
FT
13.03. 02:00
Palmas Palmas 1
Capital Capital 1
FT
13.03. 02:00
Tocantinópolis Tocantinópolis 13
Tocantins Miracema Tocantins Miracema 1
FT
13.03. 02:00
União Carmolandense União Carmolandense 1
Bela Vista TO Bela Vista TO 0
FT
20.03. 02:00
Interporto Interporto 1
Capital Capital 0
FT
28.03. 01:45
Capital Capital 0
Interporto Interporto 0
FT
20.03. 20:00
União Carmolandense União Carmolandense 0
Tocantinópolis Tocantinópolis 1
FT
03.04. 02:00
Interporto Interporto 0
Tocantinópolis Tocantinópolis 0
FT
26.01. 07:00
Mixto Mixto 1
Luverdense Luverdense 1
FT
23.01. 02:30
Cuiaba Cuiaba 3
Ação Ação 0
FT
23.01. 05:00
Grêmio Sorriso Grêmio Sorriso 0
Nova Mutum EC Nova Mutum EC 1
FT
24.01. 04:00
Luverdense Luverdense 2
Sport Sinop Sport Sinop 0
FT
23.01. 02:30
Academia Academia 1
CEOV Operário CEOV Operário 0
FT
24.01. 04:00
Dom Bosco Dom Bosco 1
União Rondonópolis União Rondonópolis 0
FT
27.01. 02:30
União Rondonópolis União Rondonópolis 1
Cuiaba Cuiaba 2
FT
27.01. 06:00
CEOV Operário CEOV Operário 1
Dom Bosco Dom Bosco 2
FT
28.01. 02:30
Sport Sinop Sport Sinop 2
Grêmio Sorriso Grêmio Sorriso 0
FT
28.01. 02:30
Nova Mutum EC Nova Mutum EC 1
Luverdense Luverdense 0
FT
26.01. 06:30
Ação Ação 0
Academia Academia 1
FT
30.01. 05:00
Academia Academia 2
União Rondonópolis União Rondonópolis 1
FT
30.01. 07:00
Luverdense Luverdense 2
Cuiaba Cuiaba 1
FT
31.01. 04:00
Nova Mutum EC Nova Mutum EC 0
Sport Sinop Sport Sinop 0
FT
30.01. 02:30
CEOV Operário CEOV Operário 2
Grêmio Sorriso Grêmio Sorriso 0
FT
30.01. 05:30
Dom Bosco Dom Bosco 2
Ação Ação 1
FT
03.02. 06:00
União Rondonópolis União Rondonópolis 2
CEOV Operário CEOV Operário 1
FT
03.02. 06:30
Cuiaba Cuiaba 3
Nova Mutum EC Nova Mutum EC 2
FT
03.02. 06:30
Sport Sinop Sport Sinop 1
Academia Academia 0
FT
03.02. 07:00
Grêmio Sorriso Grêmio Sorriso 1
Dom Bosco Dom Bosco 1
FT
02.02. 06:00
Ação Ação 1
Luverdense Luverdense 1
FT
06.02. 02:30
CEOV Operário CEOV Operário 0
Cuiaba Cuiaba 1
FT
07.02. 04:00
Academia Academia 1
Grêmio Sorriso Grêmio Sorriso 0
FT
06.02. 06:00
Sport Sinop Sport Sinop 2
União Rondonópolis União Rondonópolis 1
FT
07.02. 04:00
Dom Bosco Dom Bosco 0
Luverdense Luverdense 1
FT
07.02. 04:00
Nova Mutum EC Nova Mutum EC 2
Ação Ação 2
FT
10.02. 06:30
Cuiaba Cuiaba 4
Academia Academia 0
FT
10.02. 06:00
União Rondonópolis União Rondonópolis 2
Grêmio Sorriso Grêmio Sorriso 1
FT
10.02. 06:00
Luverdense Luverdense 0
CEOV Operário CEOV Operário 0
FT
10.02. 06:00
Ação Ação 0
Sport Sinop Sport Sinop 1
FT
10.02. 07:00
Dom Bosco Dom Bosco 1
Nova Mutum EC Nova Mutum EC 1
FT
13.02. 02:30
Cuiaba Cuiaba 4
Dom Bosco Dom Bosco 0
FT
13.02. 05:00
Grêmio Sorriso Grêmio Sorriso 3
Ação Ação 2
FT
13.02. 04:30
Academia Academia 0
Luverdense Luverdense 3
FT
14.02. 04:00
Nova Mutum EC Nova Mutum EC 0
União Rondonópolis União Rondonópolis 1
FT
13.02. 05:00
Sport Sinop Sport Sinop 3
CEOV Operário CEOV Operário 2
FT
17.02. 06:30
Sport Sinop Sport Sinop 1
Cuiaba Cuiaba 1
FT
17.02. 07:00
Grêmio Sorriso Grêmio Sorriso 0
Luverdense Luverdense 3
FT
17.02. 06:00
União Rondonópolis União Rondonópolis 2
Ação Ação 1
FT
17.02. 06:30
CEOV Operário CEOV Operário 2
Nova Mutum EC Nova Mutum EC 1
FT
16.02. 06:30
Academia Academia 0
Dom Bosco Dom Bosco 0
FT
20.02. 02:30
Cuiaba Cuiaba 4
Grêmio Sorriso Grêmio Sorriso 0
FT
25.01. 07:30
CAP CAP 2
Atletico-MG Atletico-MG 1
FT
26.01. 07:00
Caldense Caldense 2
America Mineiro America Mineiro 1
FT
27.01. 06:00
Uberlandia Uberlandia 0
Athletic Club Athletic Club 1
FT
27.01. 05:00
Villa Nova Villa Nova 1
Atletico-MG Atletico-MG 1
FT
27.01. 03:00
Cruzeiro Cruzeiro 3
Uniao Trabalhadores Uniao Trabalhadores 0
FT
27.01. 06:00
Democrata GV Democrata GV 1
CAP CAP 1
FT
30.01. 21:00
Athletic Club Athletic Club 0
Cruzeiro Cruzeiro 1
FT
30.01. 02:30
Atletico-MG Atletico-MG 3
Tombense Tombense 0
FT
31.01. 05:00
America Mineiro America Mineiro 2
Democrata GV Democrata GV 0
FT
31.01. 02:00
Uniao Trabalhadores Uniao Trabalhadores 1
Caldense Caldense 3
FT
31.01. 02:00
CAP CAP 1
Uberlandia Uberlandia 2
FT
31.01. 03:00
Pouso Alegre Pouso Alegre 1
Villa Nova Villa Nova 1
FT
03.02. 07:30
Cruzeiro Cruzeiro 0
America Mineiro America Mineiro 2
FT
03.02. 05:30
Uberlandia Uberlandia 0
Atletico-MG Atletico-MG 4
FT
03.02. 05:30
Pouso Alegre Pouso Alegre 1
Athletic Club Athletic Club 4
FT
03.02. 06:00
Caldense Caldense 0
Tombense Tombense 2
FT
03.02. 06:00
CAP CAP 1
Uniao Trabalhadores Uniao Trabalhadores 0
FT
03.02. 06:30
Villa Nova Villa Nova 2
Democrata GV Democrata GV 2
FT
06.02. 21:00
Atletico-MG Atletico-MG 3
CAP CAP 0
FT
06.02. 05:30
America Mineiro America Mineiro 1
Athletic Club Athletic Club 1
FT
06.02. 02:30
Caldense Caldense 1
Cruzeiro Cruzeiro 2
FT
07.02. 02:00
Tombense Tombense 2
Villa Nova Villa Nova 1
FT
07.02. 02:00
Uniao Trabalhadores Uniao Trabalhadores 1
Uberlandia Uberlandia 1
FT
06.02. 02:00
Democrata GV Democrata GV 1
Pouso Alegre Pouso Alegre 0
FT
10.02. 05:30
Cruzeiro Cruzeiro 1
Democrata GV Democrata GV 0
FT
10.02. 01:30
Athletic Club Athletic Club 1
Tombense Tombense 0
FT
10.02. 06:00
CAP CAP 0
Caldense Caldense 2
FT
09.02. 07:30
Pouso Alegre Pouso Alegre 0
America Mineiro America Mineiro 1
FT
10.02. 06:00
Uberlandia Uberlandia 0
Villa Nova Villa Nova 0
FT
10.02. 07:30
Uniao Trabalhadores Uniao Trabalhadores 1
Atletico-MG Atletico-MG 0
FT
13.02. 02:30
America Mineiro America Mineiro 0
Atletico-MG Atletico-MG 2
FT
13.02. 01:00
Athletic Club Athletic Club 1
CAP CAP 0
FT
13.02. 21:00
Caldense Caldense 2
Pouso Alegre Pouso Alegre 1
FT
13.02. 05:00
Tombense Tombense 0
Cruzeiro Cruzeiro 3
FT
13.02. 06:00
Democrata GV Democrata GV 3
Uberlandia Uberlandia 0
FT
14.02. 02:00
Villa Nova Villa Nova 1
Uniao Trabalhadores Uniao Trabalhadores 1
FT
18.02. 06:00
Cruzeiro Cruzeiro 2
Uberlandia Uberlandia 1
FT
16.02. 07:00
Atletico-MG Atletico-MG 1
Athletic Club Athletic Club 0
FT
17.02. 05:00
America Mineiro America Mineiro 2
CAP CAP 0
FT
17.02. 05:30
Pouso Alegre Pouso Alegre 1
Uniao Trabalhadores Uniao Trabalhadores 1
FT
17.02. 06:00
Democrata GV Democrata GV 1
Tombense Tombense 0
FT
17.02. 06:30
Villa Nova Villa Nova 2
Caldense Caldense 0
FT
20.02. 01:00
Athletic Club Athletic Club 1
Democrata GV Democrata GV 0
FT
20.02. 21:00
CAP CAP 2
Tombense Tombense 1
FT
20.01. 20:00
Sao Francisco Sao Francisco 0
Caeté Caeté 1
FT
24.01. 20:00
Santa Rosa Santa Rosa 0
Sao Francisco Sao Francisco 1
FT
24.01. 20:00
Tuna Luso Tuna Luso 2
Bragantino PA Bragantino PA 2
FT
02.02. 19:30
Tapajós Tapajós 1
Independente PA Independente PA 1
FT
27.01. 04:00
Itupiranga Itupiranga 4
Caeté Caeté 1
FT
27.01. 07:30
Paysandu Paysandu 3
Bragantino PA Bragantino PA 1
FT
27.01. 06:00
Águia de Marabá Águia de Marabá 1
Tuna Luso Tuna Luso 1
FT
28.01. 01:30
Castanhal Castanhal 1
Paragominas Paragominas 0
FT
28.01. 07:30
remo remo 1
Amazônia PA Amazônia PA 0
FT
30.01. 01:30
Caeté Caeté 1
Tapajós Tapajós 0
FT
31.01. 01:30
Bragantino PA Bragantino PA 1
Águia de Marabá Águia de Marabá 0
FT
31.01. 02:00
Independente PA Independente PA 2
Itupiranga Itupiranga 0
FT
30.01. 19:30
Tuna Luso Tuna Luso 0
Paysandu Paysandu 3
FT
31.01. 01:30
Amazônia PA Amazônia PA 0
Castanhal Castanhal 0
FT
31.01. 02:00
Paragominas Paragominas 0
remo remo 0
FT
05.02. 19:30
Tapajós Tapajós 1
Castanhal Castanhal 0
FT
24.02. 02:00
Independente PA Independente PA 0
Paysandu Paysandu 1
FT
07.02. 02:00
Itupiranga Itupiranga 0
remo remo 3
FT
06.02. 19:30
Amazônia PA Amazônia PA 2
Tuna Luso Tuna Luso 4
FT
06.02. 01:30
Caeté Caeté 3
Águia de Marabá Águia de Marabá 1
FT
07.02. 02:00
Paragominas Paragominas 3
Bragantino PA Bragantino PA 2
FT
10.02. 01:30
Castanhal Castanhal 1
Itupiranga Itupiranga 2
FT
10.02. 06:00
Paysandu Paysandu 2
Caeté Caeté 0
FT
09.02. 19:30
Tuna Luso Tuna Luso 2
Paragominas Paragominas 1
FT
10.02. 01:30
Bragantino PA Bragantino PA 1
Amazônia PA Amazônia PA 0
FT
10.02. 06:00
Águia de Marabá Águia de Marabá 0
Independente PA Independente PA 0
FT
11.02. 06:00
remo remo 2
Tapajós Tapajós 1
FT
13.02. 02:00
Itupiranga Itupiranga 2
Águia de Marabá Águia de Marabá 4
FT
13.02. 01:30
Castanhal Castanhal 2
Bragantino PA Bragantino PA 1
FT
13.02. 06:00
Paragominas Paragominas 2
Independente PA Independente PA 3
FT
13.02. 19:30
Tapajós Tapajós 0
Paysandu Paysandu 0
FT
13.02. 19:30
Amazônia PA Amazônia PA 0
Caeté Caeté 1
FT
14.02. 04:00
remo remo 0
Tuna Luso Tuna Luso 0
FT
17.02. 06:00
Águia de Marabá Águia de Marabá 2
Tapajós Tapajós 1
FT
17.02. 01:30
Bragantino PA Bragantino PA 1
remo remo 1
FT
18.02. 04:00
Independente PA Independente PA 0
Amazônia PA Amazônia PA 1
FT
17.02. 06:00
Paysandu Paysandu 4
Itupiranga Itupiranga 0
FT
17.02. 19:30
Tuna Luso Tuna Luso 0
Castanhal Castanhal 2
FT
18.02. 01:30
Caeté Caeté 0
Paragominas Paragominas 0
FT
21.02. 19:30
Tapajós Tapajós 1
Amazônia PA Amazônia PA 0
FT
23.02. 01:00
Itupiranga Itupiranga 1
Paragominas Paragominas 1
FT
21.02. 03:00
Águia de Marabá Águia de Marabá 1
Castanhal Castanhal 0
FT
21.02. 01:30
Caeté Caeté 2
Bragantino PA Bragantino PA 1
FT
21.02. 02:00
Independente PA Independente PA 1
Tuna Luso Tuna Luso 0