Victoria NPL 2 2022 live scores, results - Australia

Victoria NPL 2
2022/2023

Latest Scores

Victoria NPL 2 Round
17.06. 12:00 Eastern Lions Eastern Lions
Moreland Zebras Moreland Zebras
FT
18.03. 16:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 0
Pascoe Vale Pascoe Vale 0
FT
19.03. 11:00
Moreland City Moreland City 1
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
FT
19.03. 11:00
Brunswick City Brunswick City 4
Kingston City Kingston City 4
FT
19.03. 11:00
Northcote City Northcote City 2
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 0
FT
19.03. 11:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 0
Manningham United Blues Manningham United Blues 0
FT
19.03. 15:00
Langwarrin Langwarrin 0
Werribee City Werribee City 1
FT
25.03. 16:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 3
Langwarrin Langwarrin 1
FT
26.03. 11:00
Werribee City Werribee City 3
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 2
FT
11.06. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
Brunswick City Brunswick City 3
FT
26.03. 13:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 3
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
FT
28.03. 16:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 7
Northcote City Northcote City 1
FT
28.03. 16:30
Kingston City Kingston City 0
Moreland City Moreland City 5
FT
01.04. 16:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
Bulleen Lions Bulleen Lions 0
FT
02.04. 11:00
Brunswick City Brunswick City 0
Werribee City Werribee City 3
FT
02.04. 11:00
Northcote City Northcote City 1
Moreland City Moreland City 2
FT
02.04. 11:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 0
Pascoe Vale Pascoe Vale 2
FT
02.04. 11:00
Langwarrin Langwarrin 2
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 2
FT
02.04. 11:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
Kingston City Kingston City 2
FT
08.04. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 2
Brunswick City Brunswick City 2
FT
09.04. 12:00
Moreland City Moreland City 2
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
FT
09.04. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 7
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
FT
09.04. 12:00
Werribee City Werribee City 0
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
FT
11.04. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
Langwarrin Langwarrin 1
FT
11.04. 17:30
Kingston City Kingston City 2
Northcote City Northcote City 3
FT
15.04. 15:00
Moreland Zebras Moreland Zebras 4
Northcote City Northcote City 1
FT
16.04. 12:00
Brunswick City Brunswick City 0
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 5
FT
16.04. 12:00
Werribee City Werribee City 2
Kingston City Kingston City 3
FT
16.04. 12:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
Bulleen Lions Bulleen Lions 4
FT
16.04. 12:00
Langwarrin Langwarrin 1
Moreland City Moreland City 3
FT
16.04. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
Pascoe Vale Pascoe Vale 4
FT
22.04. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 4
Werribee City Werribee City 3
FT
23.04. 12:00
Moreland City Moreland City 3
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 2
FT
23.04. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 2
Manningham United Blues Manningham United Blues 0
FT
25.04. 14:30
Northcote City Northcote City 1
Langwarrin Langwarrin 1
FT
25.04. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 2
Brunswick City Brunswick City 1
FT
25.04. 17:30
Kingston City Kingston City 0
Moreland Zebras Moreland Zebras 3
FT
17.05. 16:30
Pascoe Vale Pascoe Vale 1
Kingston City Kingston City 2
FT
30.04. 12:00
Brunswick City Brunswick City 0
Moreland City Moreland City 5
FT
30.04. 12:00
Werribee City Werribee City 1
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 3
FT
30.04. 12:00
Langwarrin Langwarrin 2
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
FT
30.04. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 0
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
FT
30.04. 13:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
Northcote City Northcote City 3
FT
06.05. 17:30
Northcote City Northcote City 2
Brunswick City Brunswick City 2
FT
07.05. 12:00
Moreland City Moreland City 1
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
FT
07.05. 12:00
Moreland Zebras Moreland Zebras 3
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 2
FT
07.05. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 2
Pascoe Vale Pascoe Vale 0
FT
06.05. 17:30
Langwarrin Langwarrin 1
Kingston City Kingston City 1
FT
09.05. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 3
Werribee City Werribee City 0
FT
13.05. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 1
Bulleen Lions Bulleen Lions 0
FT
14.05. 12:00
Brunswick City Brunswick City 0
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
FT
14.05. 12:00
Werribee City Werribee City 0
Moreland City Moreland City 1
FT
14.05. 12:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
Langwarrin Langwarrin 6
FT
14.05. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 0
Northcote City Northcote City 3
FT
14.05. 13:00
Kingston City Kingston City 1
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 3
FT
20.05. 17:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
FT
20.05. 17:30
Northcote City Northcote City 4
Werribee City Werribee City 0
FT
21.05. 12:00
Moreland City Moreland City 3
Pascoe Vale Pascoe Vale 1
FT
21.05. 12:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
Kingston City Kingston City 4
FT
21.05. 12:00
Langwarrin Langwarrin 1
Brunswick City Brunswick City 2
FT
21.05. 12:00
Bulleen Lions Bulleen Lions 2
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 3
FT
27.05. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 7
Northcote City Northcote City 0
FT
28.05. 12:00
Brunswick City Brunswick City 1
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
FT
28.05. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 1
Moreland City Moreland City 0
FT
28.05. 12:00
Werribee City Werribee City 0
Moreland Zebras Moreland Zebras 4
FT
28.05. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
Langwarrin Langwarrin 1
FT
30.05. 17:30
Kingston City Kingston City 0
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
FT
03.06. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 3
Moreland Zebras Moreland Zebras 0
FT
04.06. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 4
Northcote City Northcote City 1
FT
04.06. 12:00
Werribee City Werribee City 0
Langwarrin Langwarrin 3
FT
04.06. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 4
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
FT
06.06. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 8
Moreland City Moreland City 0
FT
06.06. 17:30
Kingston City Kingston City 4
Brunswick City Brunswick City 2
FT
10.06. 17:30
Northcote City Northcote City 1
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
FT
11.06. 12:00
Moreland City Moreland City 3
Kingston City Kingston City 1
FT
11.06. 12:00
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 0
FT
26.03. 11:00
Brunswick City Brunswick City 1
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
FT
11.06. 12:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 0
Werribee City Werribee City 1
FT
11.06. 12:00
Langwarrin Langwarrin 1
Pascoe Vale Pascoe Vale 0
FT
18.06. 12:00
Moreland City Moreland City 2
Northcote City Northcote City 1
FT
18.06. 12:00
Pascoe Vale Pascoe Vale 3
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 0
FT
18.06. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 1
Langwarrin Langwarrin 1
FT
18.06. 12:00
Werribee City Werribee City 1
Brunswick City Brunswick City 2
FT
20.06. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 3
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
FT
20.06. 17:30
Kingston City Kingston City 0
Manningham United Blues Manningham United Blues 4
FT
24.06. 17:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 4
Moreland City Moreland City 1
FT
24.06. 17:30
Northcote City Northcote City 5
Kingston City Kingston City 2
FT
25.06. 12:00
Brunswick City Brunswick City 1
Pascoe Vale Pascoe Vale 1
FT
25.06. 12:00
Langwarrin Langwarrin 1
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
FT
25.06. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
Werribee City Werribee City 1
FT
25.06. 13:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 5
FT
01.07. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 0
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
FT
01.07. 17:30
Northcote City Northcote City 0
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
FT
02.07. 12:00
Moreland City Moreland City 3
Langwarrin Langwarrin 0
FT
02.07. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 2
Brunswick City Brunswick City 1
FT
02.07. 12:00
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
FT
04.07. 17:30
Kingston City Kingston City 1
Werribee City Werribee City 2
FT
05.08. 17:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
Kingston City Kingston City 0
FT
09.07. 12:00
Brunswick City Brunswick City 1
Bulleen Lions Bulleen Lions 0
FT
09.07. 12:00
Werribee City Werribee City 1
Pascoe Vale Pascoe Vale 3
FT
09.07. 12:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 0
Moreland City Moreland City 4
FT
09.07. 12:00
Langwarrin Langwarrin 2
Northcote City Northcote City 3
FT
09.07. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 1
FT
15.07. 17:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 5
Langwarrin Langwarrin 0
FT
16.07. 12:00
Moreland City Moreland City 1
Brunswick City Brunswick City 1
FT
16.07. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 1
Werribee City Werribee City 0
FT
16.07. 12:00
Northcote City Northcote City 4
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 0
FT
18.07. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
FT
18.07. 17:30
Kingston City Kingston City 0
Pascoe Vale Pascoe Vale 2
FT
23.07. 14:00
Pascoe Vale Pascoe Vale 5
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 1
FT
23.07. 12:00
Brunswick City Brunswick City 1
Northcote City Northcote City 2
FT
23.07. 12:00
Werribee City Werribee City 0
Bulleen Lions Bulleen Lions 2
FT
23.07. 12:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 0
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
FT
23.07. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
Moreland City Moreland City 2
FT
25.07. 17:30
Kingston City Kingston City 0
Langwarrin Langwarrin 0
FT
29.07. 17:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
Brunswick City Brunswick City 2
FT
29.07. 17:30
Northcote City Northcote City 1
Manningham United Blues Manningham United Blues 3
FT
30.07. 12:00
Moreland City Moreland City 3
Werribee City Werribee City 0
FT
30.07. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 2
Kingston City Kingston City 1
FT
30.07. 12:00
Langwarrin Langwarrin 3
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
FT
01.08. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 2
Pascoe Vale Pascoe Vale 3
FT
12.08. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 1
Moreland City Moreland City 2
FT
13.08. 12:00
Brunswick City Brunswick City 1
Langwarrin Langwarrin 2
FT
13.08. 12:00
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 3
Bulleen Lions Bulleen Lions 0
FT
13.08. 12:00
Werribee City Werribee City 0
Northcote City Northcote City 1
FT
13.08. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
FT
13.08. 13:00
Kingston City Kingston City 1
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 1
FT
20.08. 12:00
Moreland City Moreland City 1
North Geelong Warriors North Geelong Warriors 0
FT
20.08. 12:00
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
Werribee City Werribee City 3
FT
23.08. 16:30
Northcote City Northcote City 0
Pascoe Vale Pascoe Vale 3
FT
20.08. 12:00
Goulburn Valley Suns Goulburn Valley Suns 2
Brunswick City Brunswick City 4
FT
20.08. 12:00
Langwarrin Langwarrin 3
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
FT
20.08. 12:00
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
Kingston City Kingston City 1
FT
17.02. 15:45
Dandenong City Dandenong City 2
Brunswick City Brunswick City 0
FT
17.02. 16:00
Preston Lions Preston Lions 1
Pascoe Vale Pascoe Vale 2
FT
17.02. 16:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
Werribee City Werribee City 1
FT
17.02. 16:30
Northcote City Northcote City 1
Melbourne City II Melbourne City II 2
FT
18.02. 11:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 3
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
FT
18.02. 15:00
Langwarrin Langwarrin 3
Kingston City Kingston City 2
FT
19.02. 11:00
Western United II Western United II 1
Eastern Lions Eastern Lions 0
FT
24.02. 16:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 3
Dandenong City Dandenong City 1
FT
24.02. 16:30
Northcote City Northcote City 1
Langwarrin Langwarrin 2
FT
25.02. 11:00
Werribee City Werribee City 0
Preston Lions Preston Lions 1
FT
25.02. 11:00
Brunswick City Brunswick City 1
Western United II Western United II 2
FT
25.02. 11:00
Eastern Lions Eastern Lions 3
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
FT
27.02. 16:15
Kingston City Kingston City 2
Moreland Zebras Moreland Zebras 0
FT
27.02. 16:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 3
Melbourne City II Melbourne City II 0
FT
03.03. 15:45
Dandenong City Dandenong City 1
Preston Lions Preston Lions 4
FT
03.03. 16:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
Northcote City Northcote City 3
FT
04.03. 11:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
Brunswick City Brunswick City 3
FT
05.03. 11:00
Western United II Western United II 0
Pascoe Vale Pascoe Vale 3
FT
05.03. 11:00
Melbourne City II Melbourne City II 6
Eastern Lions Eastern Lions 3
FT
02.06. 17:15
Kingston City Kingston City 3
Werribee City Werribee City 3
FT
06.03. 16:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 0
Langwarrin Langwarrin 1
FT
10.03. 16:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 0
Manningham United Blues Manningham United Blues 3
FT
11.03. 11:00
Werribee City Werribee City 3
Dandenong City Dandenong City 3
FT
11.03. 11:00
Brunswick City Brunswick City 2
Melbourne City II Melbourne City II 1
FT
11.03. 11:00
Eastern Lions Eastern Lions 3
Langwarrin Langwarrin 2
FT
12.03. 11:00
Western United II Western United II 0
Preston Lions Preston Lions 1
FT
12.03. 12:45
Kingston City Kingston City 2
Northcote City Northcote City 0
FT
13.03. 16:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 0
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
FT
18.03. 11:00
Werribee City Werribee City 0
Northcote City Northcote City 1
FT
18.03. 11:00
Brunswick City Brunswick City 3
Langwarrin Langwarrin 3
FT
18.03. 11:00
Melbourne City II Melbourne City II 1
Pascoe Vale Pascoe Vale 2
FT
18.03. 11:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
Preston Lions Preston Lions 2
FT
18.03. 14:00
Moreland Zebras Moreland Zebras 0
Eastern Lions Eastern Lions 1
FT
19.03. 11:00
Western United II Western United II 1
Dandenong City Dandenong City 0
FT
20.03. 16:15
Kingston City Kingston City 2
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
FT
24.03. 15:45
Dandenong City Dandenong City 1
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
FT
24.03. 16:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 1
Langwarrin Langwarrin 4
FT
24.03. 16:30
Preston Lions Preston Lions 1
Melbourne City II Melbourne City II 1
FT
25.03. 11:00
Werribee City Werribee City 0
Western United II Western United II 1
FT
25.03. 11:00
Brunswick City Brunswick City 0
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
24.06. 12:00 Eastern Lions Eastern Lions
Kingston City Kingston City
FT
27.03. 16:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 4
Northcote City Northcote City 1
FT
31.03. 16:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 0
Pascoe Vale Pascoe Vale 1
FT
31.03. 16:30
Northcote City Northcote City 4
Eastern Lions Eastern Lions 1
FT
01.04. 11:00
Langwarrin Langwarrin 1
Preston Lions Preston Lions 2
FT
01.04. 11:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
Western United II Western United II 4
FT
02.04. 12:00
Melbourne City II Melbourne City II 1
Dandenong City Dandenong City 3
FT
02.04. 13:45
Kingston City Kingston City 1
Brunswick City Brunswick City 0
03.07. 17:15 Bulleen Lions Bulleen Lions
Werribee City Werribee City
FT
08.04. 12:00
Dandenong City Dandenong City 4
Langwarrin Langwarrin 0
FT
07.04. 17:00
Preston Lions Preston Lions 2
Moreland Zebras Moreland Zebras 0
FT
07.04. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 3
Kingston City Kingston City 3
FT
07.04. 17:15
Werribee City Werribee City 2
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
FT
08.04. 12:00
Brunswick City Brunswick City 2
Northcote City Northcote City 2
FT
08.04. 12:00
Eastern Lions Eastern Lions 4
Bulleen Lions Bulleen Lions 0
08.07. 12:00 Western United II Western United II
Melbourne City II Melbourne City II
FT
14.04. 17:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 0
Dandenong City Dandenong City 2
FT
15.04. 12:00
Northcote City Northcote City 2
Pascoe Vale Pascoe Vale 1
FT
15.04. 12:00
Langwarrin Langwarrin 1
Western United II Western United II 0
15.07. 12:00 Eastern Lions Eastern Lions
Werribee City Werribee City
FT
16.04. 12:00
Melbourne City II Melbourne City II 1
Manningham United Blues Manningham United Blues 4
FT
17.04. 17:15
Kingston City Kingston City 3
Preston Lions Preston Lions 3
FT
17.04. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 5
Brunswick City Brunswick City 2
FT
21.04. 16:45
Dandenong City Dandenong City 3
Kingston City Kingston City 0
FT
21.04. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 2
Bulleen Lions Bulleen Lions 2
FT
21.04. 17:15
Werribee City Werribee City 3
Melbourne City II Melbourne City II 2
FT
21.04. 17:30
Preston Lions Preston Lions 2
Northcote City Northcote City 1
FT
22.04. 12:00
Brunswick City Brunswick City 2
Eastern Lions Eastern Lions 1
FT
22.04. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 4
Langwarrin Langwarrin 1
FT
23.04. 12:00
Western United II Western United II 1
Moreland Zebras Moreland Zebras 0
FT
28.04. 17:15
Werribee City Werribee City 2
Brunswick City Brunswick City 1
FT
28.04. 17:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
FT
28.04. 17:30
Northcote City Northcote City 3
Dandenong City Dandenong City 0
FT
29.04. 12:00
Eastern Lions Eastern Lions 2
Pascoe Vale Pascoe Vale 0
FT
29.04. 12:00
Langwarrin Langwarrin 1
Melbourne City II Melbourne City II 5
FT
29.04. 13:00
Kingston City Kingston City 1
Western United II Western United II 0
FT
01.05. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 3
Preston Lions Preston Lions 4
FT
05.05. 16:45
Dandenong City Dandenong City 3
Bulleen Lions Bulleen Lions 0
FT
05.05. 17:00
Preston Lions Preston Lions 1
Eastern Lions Eastern Lions 2
FT
05.05. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 0
Brunswick City Brunswick City 1
FT
05.05. 17:30
Langwarrin Langwarrin 3
Werribee City Werribee City 2
FT
06.05. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 1
Kingston City Kingston City 2
FT
07.05. 12:00
Western United II Western United II 0
Northcote City Northcote City 1
FT
07.05. 12:00
Melbourne City II Melbourne City II 3
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
FT
12.05. 17:15
Werribee City Werribee City 5
Pascoe Vale Pascoe Vale 1
FT
12.05. 17:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 3
Langwarrin Langwarrin 2
FT
12.05. 17:30
Northcote City Northcote City 2
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
FT
13.05. 17:00
Brunswick City Brunswick City 1
Preston Lions Preston Lions 0
FT
13.05. 12:00
Eastern Lions Eastern Lions 1
Dandenong City Dandenong City 0
FT
13.05. 13:00
Kingston City Kingston City 0
Melbourne City II Melbourne City II 2
FT
14.05. 12:00
Western United II Western United II 3
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
FT
19.05. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 0
Preston Lions Preston Lions 1
FT
20.05. 12:00
Werribee City Werribee City 1
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
FT
20.05. 12:00
Brunswick City Brunswick City 0
Dandenong City Dandenong City 1
FT
21.05. 12:00
Eastern Lions Eastern Lions 0
Western United II Western United II 2
FT
21.05. 12:00
Melbourne City II Melbourne City II 2
Northcote City Northcote City 1
FT
22.05. 17:15
Kingston City Kingston City 1
Langwarrin Langwarrin 2
FT
22.05. 17:15
Bulleen Lions Bulleen Lions 5
Manningham United Blues Manningham United Blues 0
FT
26.05. 16:45
Dandenong City Dandenong City 3
Pascoe Vale Pascoe Vale 2
FT
26.05. 17:30
Preston Lions Preston Lions 1
Werribee City Werribee City 3
FT
26.05. 17:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
Kingston City Kingston City 5
FT
27.05. 12:00
Langwarrin Langwarrin 1
Northcote City Northcote City 2
FT
27.05. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 0
Eastern Lions Eastern Lions 0
FT
28.05. 12:00
Western United II Western United II 1
Brunswick City Brunswick City 2
FT
28.05. 12:00
Melbourne City II Melbourne City II 0
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
FT
02.06. 17:15
Pascoe Vale Pascoe Vale 3
Western United II Western United II 2
FT
04.03. 11:00
Werribee City Werribee City 1
Kingston City Kingston City 0
FT
02.06. 17:30
Preston Lions Preston Lions 2
Dandenong City Dandenong City 1
FT
02.06. 17:30
Northcote City Northcote City 1
Moreland Zebras Moreland Zebras 2
FT
03.06. 12:00
Brunswick City Brunswick City 1
Manningham United Blues Manningham United Blues 2
FT
03.06. 12:00
Langwarrin Langwarrin 0
Bulleen Lions Bulleen Lions 3
FT
03.06. 12:00
Eastern Lions Eastern Lions 1
Melbourne City II Melbourne City II 2
FT
09.06. 16:45
Dandenong City Dandenong City 1
Werribee City Werribee City 0
FT
09.06. 17:30
Preston Lions Preston Lions 2
Western United II Western United II 2
FT
09.06. 17:30
Moreland Zebras Moreland Zebras 1
Bulleen Lions Bulleen Lions 0
FT
09.06. 17:30
Northcote City Northcote City 1
Kingston City Kingston City 3
FT
09.06. 16:45
Langwarrin Langwarrin 2
Eastern Lions Eastern Lions 3
FT
10.06. 12:00
Melbourne City II Melbourne City II 1
Brunswick City Brunswick City 2
FT
10.06. 12:00
Manningham United Blues Manningham United Blues 4
Pascoe Vale Pascoe Vale 0
16.06. 16:45 Dandenong City Dandenong City
Western United II Western United II
16.06. 17:15 Pascoe Vale Pascoe Vale
Melbourne City II Melbourne City II
16.06. 17:30 Preston Lions Preston Lions
Manningham United Blues Manningham United Blues
16.06. 17:30 Northcote City Northcote City
Werribee City Werribee City
16.06. 17:30 Langwarrin Langwarrin
Brunswick City Brunswick City
19.06. 17:15 Bulleen Lions Bulleen Lions
Kingston City Kingston City
23.06. 17:30 Moreland Zebras Moreland Zebras
Brunswick City Brunswick City
23.06. 17:30 Northcote City Northcote City
Bulleen Lions Bulleen Lions
24.06. 12:00 Langwarrin Langwarrin
Pascoe Vale Pascoe Vale
23.06. 17:30 Melbourne City II Melbourne City II
Preston Lions Preston Lions
24.06. 12:00 Manningham United Blues Manningham United Blues
Dandenong City Dandenong City
24.06. 14:00 Western United II Western United II
Werribee City Werribee City
FT
27.03. 16:15
Kingston City Kingston City 5
Eastern Lions Eastern Lions 1
30.06. 16:45 Dandenong City Dandenong City
Melbourne City II Melbourne City II
30.06. 17:15 Pascoe Vale Pascoe Vale
Moreland Zebras Moreland Zebras
FT
01.04. 11:00
Werribee City Werribee City 2
Bulleen Lions Bulleen Lions 1
30.06. 17:30 Preston Lions Preston Lions
Langwarrin Langwarrin
01.07. 12:00 Brunswick City Brunswick City
Kingston City Kingston City
01.07. 12:00 Eastern Lions Eastern Lions
Northcote City Northcote City
02.07. 12:00 Western United II Western United II
Manningham United Blues Manningham United Blues
07.07. 17:30 Moreland Zebras Moreland Zebras
Preston Lions Preston Lions
07.07. 17:30 Northcote City Northcote City
Brunswick City Brunswick City
08.07. 12:00 Langwarrin Langwarrin
Dandenong City Dandenong City
FT
08.04. 12:00
Melbourne City II Melbourne City II 0
Western United II Western United II 4
08.07. 12:00 Manningham United Blues Manningham United Blues
Werribee City Werribee City
09.07. 13:45 Kingston City Kingston City
Pascoe Vale Pascoe Vale
10.07. 17:15 Bulleen Lions Bulleen Lions
Eastern Lions Eastern Lions
14.07. 16:45 Dandenong City Dandenong City
Moreland Zebras Moreland Zebras
14.07. 17:15 Pascoe Vale Pascoe Vale
Northcote City Northcote City
FT
14.04. 17:15
Werribee City Werribee City 1
Eastern Lions Eastern Lions 4
14.07. 17:30 Preston Lions Preston Lions
Kingston City Kingston City
15.07. 12:00 Brunswick City Brunswick City
Bulleen Lions Bulleen Lions
15.07. 12:00 Manningham United Blues Manningham United Blues
Melbourne City II Melbourne City II
16.07. 12:00 Western United II Western United II
Langwarrin Langwarrin
21.07. 17:30 Moreland Zebras Moreland Zebras
Western United II Western United II
21.07. 17:30 Northcote City Northcote City
Preston Lions Preston Lions
22.07. 12:00 Eastern Lions Eastern Lions
Brunswick City Brunswick City
22.07. 12:00 Langwarrin Langwarrin
Manningham United Blues Manningham United Blues
22.07. 12:00 Melbourne City II Melbourne City II
Werribee City Werribee City
21.07. 17:30 Kingston City Kingston City
Dandenong City Dandenong City
24.07. 17:15 Bulleen Lions Bulleen Lions
Pascoe Vale Pascoe Vale
28.07. 16:45 Dandenong City Dandenong City
Northcote City Northcote City
28.07. 17:15 Pascoe Vale Pascoe Vale
Eastern Lions Eastern Lions
28.07. 17:30 Preston Lions Preston Lions
Bulleen Lions Bulleen Lions
29.07. 12:00 Brunswick City Brunswick City
Werribee City Werribee City
29.07. 12:00 Melbourne City II Melbourne City II
Langwarrin Langwarrin
29.07. 12:00 Manningham United Blues Manningham United Blues
Moreland Zebras Moreland Zebras
29.07. 14:00 Western United II Western United II
Kingston City Kingston City
11.08. 17:15 Werribee City Werribee City
Langwarrin Langwarrin
11.08. 17:30 Moreland Zebras Moreland Zebras
Melbourne City II Melbourne City II
11.08. 17:30 Northcote City Northcote City
Western United II Western United II
12.08. 12:00 Brunswick City Brunswick City
Pascoe Vale Pascoe Vale
12.08. 12:00 Eastern Lions Eastern Lions
Preston Lions Preston Lions
11.08. 17:30 Kingston City Kingston City
Manningham United Blues Manningham United Blues
14.08. 17:15 Bulleen Lions Bulleen Lions
Dandenong City Dandenong City
19.08. 12:00 Preston Lions Preston Lions
Brunswick City Brunswick City
19.08. 12:00 Pascoe Vale Pascoe Vale
Werribee City Werribee City
19.08. 12:00 Dandenong City Dandenong City
Eastern Lions Eastern Lions
19.08. 12:00 Langwarrin Langwarrin
Moreland Zebras Moreland Zebras
19.08. 12:00 Melbourne City II Melbourne City II
Kingston City Kingston City
19.08. 12:00 Manningham United Blues Manningham United Blues
Northcote City Northcote City
19.08. 12:00 Bulleen Lions Bulleen Lions
Western United II Western United II

Scheduled

Victoria NPL 2 Round 1

We use cookies to improve your onsite experience. By understanding how you use our products, we can improve navigation, build better features, and provide you with more relevant content and marketing messages. For more information about cookies, and to manage your preferences, please see our Cookie Policy. By continuing to use this site you are agreeing to our use of cookies and personal data in accordance with our Privacy Policy. You are also agreeing to the site’s Terms of Use.