Czech-Republic Football Football Live Scores, Livescore

FT
09.08. 19:30
Frýdek-Místek U19 Frýdek-Místek U19 1
Sparta Praha U19 Sparta Praha U19 0
FT
04.08. 16:00
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 4
Dukla Praha U19 Dukla Praha U19 0
FT
04.08. 19:00
Zlín U19 Zlín U19 2
České Budějovice U19 České Budějovice U19 4
FT
04.08. 16:00
Karviná U19 Karviná U19 4
Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1
FT
04.08. 18:15
Slovácko U19 Slovácko U19 1
Mladá Boleslav U19 Mladá Boleslav U19 5
FT
04.08. 16:00
Pardubice U19 Pardubice U19 4
Vysočina Jihlava U19 Vysočina Jihlava U19 0
FT
09.08. 18:30
Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 2
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 1
FT
12.08. 15:15
Dukla Praha U19 Dukla Praha U19 1
Pardubice U19 Pardubice U19 0
FT
12.08. 16:00
Mladá Boleslav U19 Mladá Boleslav U19 1
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 1
FT
11.08. 17:00
Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 5
Viktoria Plzeň U19 Viktoria Plzeň U19 0
FT
15.08. 18:30
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 1
Karviná U19 Karviná U19 3
FT
12.08. 16:00
Frýdek-Místek U19 Frýdek-Místek U19 0
Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 2
FT
12.08. 16:00
Vysočina Jihlava U19 Vysočina Jihlava U19 2
Zlín U19 Zlín U19 0
FT
12.08. 16:00
Sparta Praha U19 Sparta Praha U19 3
České Budějovice U19 České Budějovice U19 2
FT
19.08. 16:00
Viktoria Plzeň U19 Viktoria Plzeň U19 2
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 2
FT
19.08. 17:30
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 5
Slovan Liberec U19 Slovan Liberec U19 0
FT
19.08. 16:00
Slovácko U19 Slovácko U19 4
Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1
FT
16.08. 16:00
České Budějovice U19 České Budějovice U19 3
Vysočina Jihlava U19 Vysočina Jihlava U19 2
FT
19.08. 15:30
Karviná U19 Karviná U19 4
Frýdek-Místek U19 Frýdek-Místek U19 0
FT
19.08. 19:00
Zlín U19 Zlín U19 2
Dukla Praha U19 Dukla Praha U19 1
FT
19.08. 15:15
Pardubice U19 Pardubice U19 3
Mladá Boleslav U19 Mladá Boleslav U19 3
FT
19.08. 18:15
Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 1
Sparta Praha U19 Sparta Praha U19 1
FT
25.08. 16:00
Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 1
Karviná U19 Karviná U19 1
FT
25.08. 16:00
Dukla Praha U19 Dukla Praha U19 2
České Budějovice U19 České Budějovice U19 2
FT
26.08. 15:00
Slovan Liberec U19 Slovan Liberec U19 1
Pardubice U19 Pardubice U19 1
FT
26.08. 19:00
Mladá Boleslav U19 Mladá Boleslav U19 3
Zlín U19 Zlín U19 2
FT
29.08. 18:00
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 6
Slovácko U19 Slovácko U19 2
FT
25.08. 16:00
Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 2
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 1
FT
26.08. 15:00
Frýdek-Místek U19 Frýdek-Místek U19 1
Viktoria Plzeň U19 Viktoria Plzeň U19 1
FT
26.08. 16:00
Sparta Praha U19 Sparta Praha U19 1
Vysočina Jihlava U19 Vysočina Jihlava U19 1
FT
02.09. 16:00
Vysočina Jihlava U19 Vysočina Jihlava U19 1
Dukla Praha U19 Dukla Praha U19 1
FT
02.09. 17:15
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 0
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 3
FT
02.09. 15:30
Viktoria Plzeň U19 Viktoria Plzeň U19 5
Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 2
FT
02.09. 18:30
Karviná U19 Karviná U19 1
Sparta Praha U19 Sparta Praha U19 2
FT
02.09. 19:00
Zlín U19 Zlín U19 0
Slovan Liberec U19 Slovan Liberec U19 2
FT
02.09. 16:00
České Budějovice U19 České Budějovice U19 4
Mladá Boleslav U19 Mladá Boleslav U19 1
FT
02.09. 16:00
Slovácko U19 Slovácko U19 1
Frýdek-Místek U19 Frýdek-Místek U19 3
FT
02.09. 16:00
Pardubice U19 Pardubice U19 1
Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1
FT
09.09. 16:00
Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 1
Zlín U19 Zlín U19 0
FT
09.09. 16:30
Slovan Liberec U19 Slovan Liberec U19 1
České Budějovice U19 České Budějovice U19 3
FT
09.09. 16:00
Mladá Boleslav U19 Mladá Boleslav U19 1
Vysočina Jihlava U19 Vysočina Jihlava U19 3
FT
09.09. 15:00
Karviná U19 Karviná U19 1
Viktoria Plzeň U19 Viktoria Plzeň U19 0
FT
29.08. 16:00
Frýdek-Místek U19 Frýdek-Místek U19 2
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 0
FT
07.10. 18:00
Baník Ostrava U19 Baník Ostrava U19 3
České Budějovice U19 České Budějovice U19 3
FT
07.10. 16:00
Zbrojovka Brno U19 Zbrojovka Brno U19 4
Mladá Boleslav U19 Mladá Boleslav U19 2
FT
07.10. 15:00
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 0
Dukla Praha U19 Dukla Praha U19 1
FT
07.10. 16:00
Slovácko U19 Slovácko U19 1
Sigma Olomouc U19 Sigma Olomouc U19 2
FT
07.10. 16:00
Karviná U19 Karviná U19 6
Zlín U19 Zlín U19 2
FT
07.10. 16:00
Viktoria Plzeň U19 Viktoria Plzeň U19 3
Pardubice U19 Pardubice U19 0
FT
07.10. 16:00
Frýdek-Místek U19 Frýdek-Místek U19 2
Vysočina Jihlava U19 Vysočina Jihlava U19 2
FT
05.08. 15:15
Jablonec II Jablonec II 0
Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
FT
05.08. 15:30
Baník Souš Baník Souš 1
Pardubice II Pardubice II 1
FT
06.08. 15:15
Slovan Liberec II Slovan Liberec II 2
Slovan Velvary Slovan Velvary 4
FT
06.08. 15:15
Mladá Boleslav II Mladá Boleslav II 0
Sokol Zápy Sokol Zápy 1
FT
06.08. 15:15
Hradec Králové II Hradec Králové II 2
Přepeře Přepeře 3
FT
23.08. 22:30
Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou 2
Teplice II Teplice II 2
FT
06.08. 22:00
Sokol Brozany Sokol Brozany 2
Arsenal Česká Lípa Arsenal Česká Lípa 1
FT
11.08. 22:30
Kolín Kolín 3
Arsenal Česká Lípa Arsenal Česká Lípa 0
FT
12.08. 15:15
Pardubice II Pardubice II 2
Jablonec II Jablonec II 4
FT
12.08. 15:15
Mladá Boleslav II Mladá Boleslav II 2
Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0
FT
12.08. 15:30
Přepeře Přepeře 2
Slovan Liberec II Slovan Liberec II 3
FT
12.08. 22:00
Slovan Velvary Slovan Velvary 3
Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou 2
FT
12.08. 22:00
Sokol Živanice Sokol Živanice 0
Baník Souš Baník Souš 1
FT
13.08. 16:00
Teplice II Teplice II 2
Sokol Brozany Sokol Brozany 3
FT
13.08. 22:00
Sokol Zápy Sokol Zápy 5
Hradec Králové II Hradec Králové II 0
FT
19.08. 15:15
Jablonec II Jablonec II 2
Sokol Živanice Sokol Živanice 1
FT
19.08. 20:00
Baník Souš Baník Souš 0
Kolín Kolín 0
FT
20.08. 15:15
Hradec Králové II Hradec Králové II 1
Ústí nad Labem Ústí nad Labem 2
FT
20.08. 15:15
Mladá Boleslav II Mladá Boleslav II 1
Pardubice II Pardubice II 2
FT
20.08. 15:15
Slovan Liberec II Slovan Liberec II 0
Sokol Zápy Sokol Zápy 1
FT
20.08. 15:15
Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou 2
Přepeře Přepeře 1
FT
20.08. 22:00
Sokol Brozany Sokol Brozany 2
Slovan Velvary Slovan Velvary 2
FT
26.08. 22:00
Slovan Velvary Slovan Velvary 3
Arsenal Česká Lípa Arsenal Česká Lípa 0
FT
27.08. 22:00
Sokol Zápy Sokol Zápy 2
Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou 0
FT
27.08. 15:15
Pardubice II Pardubice II 1
Hradec Králové II Hradec Králové II 1
FT
26.08. 20:00
Baník Souš Baník Souš 1
Jablonec II Jablonec II 0
FT
26.08. 22:00
Sokol Živanice Sokol Živanice 2
Mladá Boleslav II Mladá Boleslav II 2
FT
27.08. 15:00
Slovan Liberec II Slovan Liberec II 0
Ústí nad Labem Ústí nad Labem 2
FT
26.08. 15:00
Kolín Kolín 1
Teplice II Teplice II 1
FT
26.08. 15:30
Přepeře Přepeře 1
Sokol Brozany Sokol Brozany 2
FT
01.09. 22:30
Arsenal Česká Lípa Arsenal Česká Lípa 2
Přepeře Přepeře 1
FT
03.09. 15:15
Hradec Králové II Hradec Králové II 3
Sokol Živanice Sokol Živanice 2
FT
03.09. 15:15
Slovan Liberec II Slovan Liberec II 1
Pardubice II Pardubice II 1
FT
02.09. 15:15
Jablonec II Jablonec II 3
Kolín Kolín 1
FT
03.09. 22:00
Sokol Brozany Sokol Brozany 0
Sokol Zápy Sokol Zápy 2
FT
03.09. 16:00
Teplice II Teplice II 1
Slovan Velvary Slovan Velvary 3
FT
03.09. 15:15
Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou 2
Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1
FT
09.09. 15:15
Jablonec II Jablonec II 1
Mladá Boleslav II Mladá Boleslav II 0
FT
09.09. 15:15
Pardubice II Pardubice II 2
Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou 4
FT
09.09. 22:00
Sokol Živanice Sokol Živanice 1
Slovan Liberec II Slovan Liberec II 1
FT
08.09. 22:00
Sokol Brozany Sokol Brozany 0
Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1
FT
09.09. 15:30
Přepeře Přepeře 2
Teplice II Teplice II 0
FT
09.09. 15:30
Kolín Kolín 0
Slovan Velvary Slovan Velvary 4
FT
08.10. 15:15
Mladá Boleslav II Mladá Boleslav II 2
Chlumec nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou 3
FT
07.10. 15:15
Jablonec II Jablonec II 1
Sokol Brozany Sokol Brozany 0
FT
08.10. 15:15
Hradec Králové II Hradec Králové II 0
Slovan Liberec II Slovan Liberec II 3
FT
08.10. 15:15
Pardubice II Pardubice II 1
Slovan Velvary Slovan Velvary 3
FT
07.10. 15:30
Kolín Kolín 2
Sokol Zápy Sokol Zápy 2
FT
07.10. 21:00
Sokol Živanice Sokol Živanice 1
Teplice II Teplice II 0
FT
05.08. 15:15
Vratimov Vratimov 6
Jeseník Jeseník 3
FT
05.08. 15:15
Opava II Opava II 1
Bospor Bohumín Bospor Bohumín 1
FT
05.08. 20:00
Břidličná Břidličná 0
Unie Hlubina Unie Hlubina 2
FT
24.08. 22:30
Polanka nad Odrou Polanka nad Odrou 1
Bílovec Bílovec 1
FT
22.08. 23:00
Beskyd Frenštát Beskyd Frenštát 0
Krnov Krnov 1
FT
04.08. 22:00
Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 0
Řepiště Řepiště 4
FT
12.08. 22:00
Unie Hlubina Unie Hlubina 0
Šumperk Šumperk 3
FT
13.08. 20:00
Krnov Krnov 4
Vítkovice Vítkovice 0
FT
13.08. 15:15
Havířov Havířov 1
Polanka nad Odrou Polanka nad Odrou 2
FT
13.08. 22:00
Beskyd Frenštát Beskyd Frenštát 2
Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 2
FT
13.08. 22:00
Bílovec Bílovec 4
Opava II Opava II 1
FT
19.08. 15:15
Vratimov Vratimov 2
Bílovec Bílovec 3
FT
06.09. 22:00
Opava II Opava II 0
Havířov Havířov 0
FT
20.08. 21:30
Šumperk Šumperk 4
Řepiště Řepiště 0
FT
27.08. 15:15
Havířov Havířov 0
Vratimov Vratimov 1
FT
26.08. 21:30
Unie Hlubina Unie Hlubina 5
Opava II Opava II 3
FT
27.08. 21:30
Bílovec Bílovec 2
Slavoj Olympia Bruntál Slavoj Olympia Bruntál 0
FT
26.08. 21:30
Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 3
Břidličná Břidličná 0
FT
27.08. 21:30
Beskyd Frenštát Beskyd Frenštát 0
Šumperk Šumperk 0
FT
27.08. 21:30
Bospor Bohumín Bospor Bohumín 1
Vítkovice Vítkovice 1
FT
02.09. 21:00
Břidličná Břidličná 0
Krnov Krnov 0
FT
02.09. 21:00
Jeseník Jeseník 1
Bospor Bohumín Bospor Bohumín 3
FT
03.09. 21:00
Polanka nad Odrou Polanka nad Odrou 0
Beskyd Frenštát Beskyd Frenštát 0
FT
02.09. 15:15
Opava II Opava II 4
Řepiště Řepiště 1
FT
02.09. 21:00
Vítkovice Vítkovice 1
Bílovec Bílovec 3
FT
09.09. 21:00
Unie Hlubina Unie Hlubina 4
Slavoj Olympia Bruntál Slavoj Olympia Bruntál 0
FT
09.09. 21:00
Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 1
Polanka nad Odrou Polanka nad Odrou 0
FT
07.10. 20:00
Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 3
Vítkovice Vítkovice 5
FT
08.10. 20:00
Krnov Krnov 1
Havířov Havířov 1
FT
08.10. 20:00
Beskyd Frenštát Beskyd Frenštát 1
Jeseník Jeseník 1
FT
07.10. 20:00
Břidličná Břidličná 2
Slavoj Olympia Bruntál Slavoj Olympia Bruntál 1
FT
07.10. 20:00
Unie Hlubina Unie Hlubina 2
Bílovec Bílovec 0
FT
08.10. 20:00
Šumperk Šumperk 5
Vratimov Vratimov 0
FT
07.10. 20:00
Řepiště Řepiště 1
Bospor Bohumín Bospor Bohumín 1
FT
14.10. 15:15
Vratimov Vratimov 5
Polanka nad Odrou Polanka nad Odrou 3
FT
14.10. 20:00
Jeseník Jeseník 2
Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 2
FT
15.10. 15:15
Havířov Havířov 3
Unie Hlubina Unie Hlubina 1
FT
15.10. 20:00
Slavoj Olympia Bruntál Slavoj Olympia Bruntál 2
Šumperk Šumperk 5
FT
15.10. 20:00
Bílovec Bílovec 0
Řepiště Řepiště 3
FT
15.10. 20:00
Bospor Bohumín Bospor Bohumín 4
Beskyd Frenštát Beskyd Frenštát 0
FT
14.10. 15:15
Opava II Opava II 5
Krnov Krnov 1
FT
14.10. 20:00
Vítkovice Vítkovice 6
Břidličná Břidličná 1
FT
21.10. 19:30
Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 0
Bospor Bohumín Bospor Bohumín 1
FT
20.10. 20:00
Opava II Opava II 6
Vratimov Vratimov 0
FT
20.08. 16:00
Horní Heršpice W Horní Heršpice W 1
Viktoria Plzeň W Viktoria Plzeň W 0
FT
21.08. 15:30
Dukla Praha W Dukla Praha W 0
Slavia Praha W Slavia Praha W 12
FT
14.09. 21:00
Slovan Liberec W Slovan Liberec W 1
Slovácko W Slovácko W 2
FT
27.08. 19:00
Slavia Praha W Slavia Praha W 3
Slovan Liberec W Slovan Liberec W 1
FT
27.08. 20:00
Sparta Praha W Sparta Praha W 7
Dukla Praha W Dukla Praha W 0
FT
27.08. 19:00
Slovácko W Slovácko W 3
Horní Heršpice W Horní Heršpice W 2
FT
10.09. 16:00
Horní Heršpice W Horní Heršpice W 1
Slavia Praha W Slavia Praha W 4
FT
10.09. 20:00
Viktoria Plzeň W Viktoria Plzeň W 0
Slovácko W Slovácko W 2
FT
10.09. 16:00
Slovan Liberec W Slovan Liberec W 1
Sparta Praha W Sparta Praha W 3
FT
17.09. 19:00
Slavia Praha W Slavia Praha W 8
Viktoria Plzeň W Viktoria Plzeň W 0
FT
18.09. 15:30
Dukla Praha W Dukla Praha W 0
Slovan Liberec W Slovan Liberec W 2
FT
17.09. 20:00
Sparta Praha W Sparta Praha W 2
Horní Heršpice W Horní Heršpice W 0
FT
25.09. 15:30
Viktoria Plzeň W Viktoria Plzeň W 1
Sparta Praha W Sparta Praha W 3
FT
24.09. 16:00
Horní Heršpice W Horní Heršpice W 2
Dukla Praha W Dukla Praha W 1
FT
01.10. 18:00
Slovan Liberec W Slovan Liberec W 6
Horní Heršpice W Horní Heršpice W 0
FT
15.10. 16:00
Viktoria Plzeň W Viktoria Plzeň W 0
Slovan Liberec W Slovan Liberec W 1
FT
16.10. 19:00
Slovácko W Slovácko W 5
Dukla Praha W Dukla Praha W 0
FT
15.10. 19:00
Slavia Praha W Slavia Praha W 2
Sparta Praha W Sparta Praha W 2
FT
23.10. 15:00
Slavia Praha W Slavia Praha W 10
Dukla Praha W Dukla Praha W 0
FT
23.10. 19:30
Slovácko W Slovácko W 1
Slovan Liberec W Slovan Liberec W 1
FT
23.10. 16:30
Viktoria Plzeň W Viktoria Plzeň W 3
Horní Heršpice W Horní Heršpice W 1
FT
29.10. 16:00
Horní Heršpice W Horní Heršpice W 1
Slovácko W Slovácko W 4
FT
28.10. 16:00
Dukla Praha W Dukla Praha W 0
Sparta Praha W Sparta Praha W 0
FT
01.10. 15:30
Viktoria Plzeň W Viktoria Plzeň W 0
Dukla Praha W Dukla Praha W 0
FT
20.08. 20:00
Sparta Praha W Sparta Praha W 8
Baník Ostrava W Baník Ostrava W 1
FT
27.08. 17:00
Baník Ostrava W Baník Ostrava W 0
Viktoria Plzeň W Viktoria Plzeň W 7
FT
11.09. 19:00
Dukla Praha W Dukla Praha W 0
Baník Ostrava W Baník Ostrava W 1
FT
17.09. 18:00
Baník Ostrava W Baník Ostrava W 0
Slovácko W Slovácko W 7
FT
24.09. 18:00
Slovan Liberec W Slovan Liberec W 2
Baník Ostrava W Baník Ostrava W 0
FT
01.10. 18:00
Baník Ostrava W Baník Ostrava W 0
Slavia Praha W Slavia Praha W 8
FT
15.10. 16:00
Horní Heršpice W Horní Heršpice W 4
Baník Ostrava W Baník Ostrava W 0
FT
22.10. 18:00
Baník Ostrava W Baník Ostrava W 0
Sparta Praha W Sparta Praha W 6
FT
05.08. 19:30
Přeštice Přeštice 1
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II 2
FT
05.08. 23:00
Karlovy Vary Karlovy Vary 0
Dukla Praha II Dukla Praha II 1
FT
06.08. 15:15
Admira Praha Admira Praha 0
Slavia Praha II Slavia Praha II 4
FT
06.08. 15:30
Viktoria Plzeň II Viktoria Plzeň II 3
Motorlet Praha Motorlet Praha 1
FT
06.08. 22:00
Povltava FA Povltava FA 1
Písek Písek 0
FT
12.08. 15:15
Písek Písek 3
Přeštice Přeštice 2
FT
12.08. 15:15
Motorlet Praha Motorlet Praha 4
Karlovy Vary Karlovy Vary 1
FT
12.08. 15:30
České Budějovice II České Budějovice II 2
Dukla Praha II Dukla Praha II 3
FT
12.08. 20:00
Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice 2
Loko Vltavín Loko Vltavín 1
FT
13.08. 15:15
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II 3
Viktoria Plzeň II Viktoria Plzeň II 1
FT
13.08. 15:15
Slavia Praha II Slavia Praha II 3
Králův Dvůr Králův Dvůr 0
FT
13.08. 22:00
Sokol Hostouň Sokol Hostouň 2
Admira Praha Admira Praha 1
FT
19.08. 15:15
Loko Vltavín Loko Vltavín 1
Slavia Praha II Slavia Praha II 3
FT
20.08. 15:15
Dukla Praha II Dukla Praha II 0
Motorlet Praha Motorlet Praha 1
FT
19.08. 23:00
Karlovy Vary Karlovy Vary 2
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II 1
FT
20.08. 15:15
Admira Praha Admira Praha 2
České Budějovice II České Budějovice II 1
FT
20.08. 15:30
Viktoria Plzeň II Viktoria Plzeň II 4
Písek Písek 1
FT
20.08. 22:00
Povltava FA Povltava FA 2
Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice 1
FT
26.08. 15:15
Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice 1
Přeštice Přeštice 1
FT
27.08. 20:30
Sokol Hostouň Sokol Hostouň 2
Loko Vltavín Loko Vltavín 1
FT
27.08. 15:15
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II 3
Dukla Praha II Dukla Praha II 3
FT
26.08. 15:30
České Budějovice II České Budějovice II 6
Motorlet Praha Motorlet Praha 1
FT
27.08. 15:15
Admira Praha Admira Praha 2
Králův Dvůr Králův Dvůr 1
FT
25.08. 23:00
Písek Písek 1
Karlovy Vary Karlovy Vary 0
FT
27.08. 15:15
Slavia Praha II Slavia Praha II 1
Povltava FA Povltava FA 0
FT
02.09. 15:15
Motorlet Praha Motorlet Praha 0
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II 0
FT
03.09. 15:30
Viktoria Plzeň II Viktoria Plzeň II 2
Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice 1
FT
03.09. 22:00
Povltava FA Povltava FA 1
Sokol Hostouň Sokol Hostouň 2
FT
02.09. 15:30
Králův Dvůr Králův Dvůr 5
České Budějovice II České Budějovice II 0
FT
02.09. 15:15
Loko Vltavín Loko Vltavín 4
Admira Praha Admira Praha 1
FT
02.09. 19:30
Přeštice Přeštice 4
Slavia Praha II Slavia Praha II 0
FT
03.09. 15:15
Dukla Praha II Dukla Praha II 2
Písek Písek 0
FT
09.09. 15:30
Králův Dvůr Králův Dvůr 0
Loko Vltavín Loko Vltavín 3
FT
09.09. 22:00
Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice 3
Karlovy Vary Karlovy Vary 1
FT
09.09. 15:15
Písek Písek 2
Motorlet Praha Motorlet Praha 0
FT
09.09. 15:30
České Budějovice II České Budějovice II 3
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II 2
FT
07.10. 15:15
Loko Vltavín Loko Vltavín 1
Viktoria Plzeň II Viktoria Plzeň II 1
FT
07.10. 15:30
Králův Dvůr Králův Dvůr 1
Karlovy Vary Karlovy Vary 3
FT
08.10. 21:00
Sokol Hostouň Sokol Hostouň 5
Motorlet Praha Motorlet Praha 2
FT
08.10. 21:00
Povltava FA Povltava FA 1
Přeštice Přeštice 1
FT
07.10. 21:00
Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice 4
Písek Písek 0
FT
08.10. 15:15
Admira Praha Admira Praha 1
Dukla Praha II Dukla Praha II 1
FT
08.10. 15:15
Slavia Praha II Slavia Praha II 1
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II 0
FT
14.10. 15:15
Motorlet Praha Motorlet Praha 2
Admira Praha Admira Praha 1
FT
15.10. 15:30
Viktoria Plzeň II Viktoria Plzeň II 2
Povltava FA Povltava FA 2
FT
14.10. 15:15
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II 0
Sokol Hostouň Sokol Hostouň 1
FT
14.10. 19:30
Přeštice Přeštice 1
České Budějovice II České Budějovice II 3
FT
15.10. 15:15
Dukla Praha II Dukla Praha II 1
Králův Dvůr Králův Dvůr 1
FT
17.06. 22:30
Hodonín Hodonín 0
Frýdlant Frýdlant 3
FT
17.06. 22:30
Zlín II Zlín II 3
Vrchovina Vrchovina 1
FT
17.06. 22:00
Hanácká Hanácká 1
Uničov Uničov 1
FT
17.06. 22:30
Velké Meziříčí Velké Meziříčí 1
Frýdek-Místek Frýdek-Místek 3
FT
05.08. 15:15
Třinec Třinec 1
Hodonín Hodonín 1
FT
05.08. 15:15
Tatran Bohunice Tatran Bohunice 0
Hlučín Hlučín 3
FT
05.08. 22:00
Uherský Brod Uherský Brod 0
Uničov Uničov 4
FT
05.08. 22:00
Frýdlant Frýdlant 3
Frýdek-Místek Frýdek-Místek 3
FT
06.08. 15:15
Baník Ostrava II Baník Ostrava II 2
Karviná II Karviná II 1
FT
06.08. 22:00
Znojmo Znojmo 1
Slovácko II Slovácko II 1
FT
11.08. 22:30
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice 1
Frýdek-Místek Frýdek-Místek 0
FT
11.08. 23:00
Start Brno Start Brno 1
Tatran Bohunice Tatran Bohunice 0
FT
12.08. 15:15
Slovan Rosice Slovan Rosice 0
Znojmo Znojmo 0
FT
12.08. 22:00
Hodonín Hodonín 1
Frýdlant Frýdlant 0
FT
12.08. 23:00
Hlučín Hlučín 3
Hranice Hranice 1
FT
13.08. 15:15
Uničov Uničov 1
Baník Ostrava II Baník Ostrava II 1
FT
13.08. 15:15
Karviná II Karviná II 1
Třinec Třinec 4
FT
13.08. 15:15
Slovácko II Slovácko II 1
Uherský Brod Uherský Brod 1
FT
13.08. 15:30
Zlín II Zlín II 1
Blansko Blansko 0
FT
19.08. 21:30
Znojmo Znojmo 2
Zlín II Zlín II 2
FT
19.08. 15:15
Tatran Bohunice Tatran Bohunice 0
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice 4
FT
19.08. 15:15
Třinec Třinec 1
Uničov Uničov 3
FT
19.08. 21:30
Uherský Brod Uherský Brod 0
Slovan Rosice Slovan Rosice 0
FT
20.08. 15:15
Baník Ostrava II Baník Ostrava II 1
Slovácko II Slovácko II 0
FT
27.08. 15:15
Uničov Uničov 5
Frýdlant Frýdlant 0
FT
26.08. 15:15
Tatran Bohunice Tatran Bohunice 4
Hranice Hranice 1
FT
27.08. 15:15
Slovácko II Slovácko II 2
Třinec Třinec 3
FT
27.08. 15:15
Karviná II Karviná II 2
Frýdek-Místek Frýdek-Místek 2
FT
25.08. 23:00
Start Brno Start Brno 3
Blansko Blansko 0
FT
25.08. 23:00
Hlučín Hlučín 2
Znojmo Znojmo 2
FT
27.08. 15:30
Zlín II Zlín II 0
Uherský Brod Uherský Brod 0
FT
02.09. 21:00
Hodonín Hodonín 1
Karviná II Karviná II 2
FT
03.09. 15:15
Baník Ostrava II Baník Ostrava II 1
Zlín II Zlín II 1
FT
02.09. 21:00
Frýdek-Místek Frýdek-Místek 2
Uničov Uničov 0
FT
02.09. 21:00
Uherský Brod Uherský Brod 1
Hlučín Hlučín 0
FT
01.09. 22:00
Znojmo Znojmo 2
Start Brno Start Brno 3
FT
02.09. 15:15
Třinec Třinec 3
Slovan Rosice Slovan Rosice 1
FT
01.09. 23:00
Hranice Hranice 0
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice 1
FT
01.09. 22:00
Blansko Blansko 2
Tatran Bohunice Tatran Bohunice 1
FT
08.09. 22:00
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice 0
Karviná II Karviná II 5
FT
08.09. 23:00
Hranice Hranice 2
Blansko Blansko 1
FT
09.09. 21:00
Start Brno Start Brno 4
Uherský Brod Uherský Brod 1
FT
09.09. 21:00
Slovan Rosice Slovan Rosice 3
Frýdlant Frýdlant 1
FT
08.09. 23:00
Hlučín Hlučín 1
Baník Ostrava II Baník Ostrava II 1
FT
08.09. 20:00
Zlín II Zlín II 2
Třinec Třinec 2
FT
06.10. 21:00
Viktoria Otrokovice Viktoria Otrokovice 2
Slovácko II Slovácko II 1
FT
08.10. 15:30
Zlín II Zlín II 1
Karviná II Karviná II 1
FT
05.08. 15:15
Mariánské Lázně Mariánské Lázně 0
Aritma Praha Aritma Praha 3
FT
05.08. 15:30
Klatovy Klatovy 2
Otava Katovice Otava Katovice 2
FT
06.08. 15:35
Jiskra Domažlice II Jiskra Domažlice II 0
Spartak Soběslav Spartak Soběslav 2
FT
05.08. 15:15
Petřín Plzeň Petřín Plzeň 1
Rokycany Rokycany 0
FT
05.08. 15:15
Baník Sokolov Baník Sokolov 1
Doubravka Doubravka 1
FT
06.08. 21:00
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 1
Příbram II Příbram II 5
FT
12.08. 15:30
Rokycany Rokycany 2
Jiskra Domažlice II Jiskra Domažlice II 1
FT
12.08. 22:00
Spartak Soběslav Spartak Soběslav 2
Hořovicko Hořovicko 3
FT
12.08. 22:00
Doubravka Doubravka 6
Slavoj Český Krumlov Slavoj Český Krumlov 0
FT
12.08. 22:00
Otava Katovice Otava Katovice 0
Příbram II Příbram II 0
FT
12.08. 22:00
Tachov Tachov 1
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 3
FT
12.08. 15:30
Komárov Komárov 1
Petřín Plzeň Petřín Plzeň 0
FT
12.08. 15:15
Aritma Praha Aritma Praha 2
Baník Sokolov Baník Sokolov 1
FT
19.08. 18:30
Slavoj Český Krumlov Slavoj Český Krumlov 0
Aritma Praha Aritma Praha 2
FT
20.08. 15:00
Příbram II Příbram II 2
Tachov Tachov 1
FT
19.08. 22:00
Hořovicko Hořovicko 1
Rokycany Rokycany 0
FT
19.08. 15:30
Jiskra Domažlice II Jiskra Domažlice II 2
Komárov Komárov 1
FT
19.08. 15:15
Baník Sokolov Baník Sokolov 3
Klatovy Klatovy 1
FT
20.08. 21:00
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 2
Spartak Soběslav Spartak Soběslav 0
FT
26.08. 22:00
Doubravka Doubravka 3
Jiskra Domažlice II Jiskra Domažlice II 3
FT
26.08. 22:00
Spartak Soběslav Spartak Soběslav 2
Příbram II Příbram II 5
FT
26.08. 22:00
Rokycany Rokycany 3
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 2
FT
25.08. 23:00
Mariánské Lázně Mariánské Lázně 2
Baník Sokolov Baník Sokolov 0
FT
26.08. 22:00
Otava Katovice Otava Katovice 3
Tachov Tachov 0
FT
26.08. 15:30
Komárov Komárov 2
Hořovicko Hořovicko 0
FT
26.08. 15:15
Aritma Praha Aritma Praha 1
Petřín Plzeň Petřín Plzeň 3
FT
02.09. 22:00
Slavoj Český Krumlov Slavoj Český Krumlov 1
Mariánské Lázně Mariánské Lázně 3
FT
02.09. 22:00
Tachov Tachov 1
Spartak Soběslav Spartak Soběslav 2
FT
02.09. 15:30
Jiskra Domažlice II Jiskra Domažlice II 0
Aritma Praha Aritma Praha 2
FT
02.09. 22:00
Hořovicko Hořovicko 0
Doubravka Doubravka 0
FT
02.09. 22:00
Příbram II Příbram II 1
Rokycany Rokycany 2
FT
03.09. 21:00
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 3
Komárov Komárov 2
FT
02.09. 15:15
Baník Sokolov Baník Sokolov 2
Otava Katovice Otava Katovice 1
FT
09.09. 15:15
Baník Sokolov Baník Sokolov 6
Slavoj Český Krumlov Slavoj Český Krumlov 1
FT
08.09. 22:30
Doubravka Doubravka 1
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 3
FT
09.09. 15:15
Mariánské Lázně Mariánské Lázně 1
Petřín Plzeň Petřín Plzeň 1
FT
09.09. 22:00
Rokycany Rokycany 1
Tachov Tachov 0
FT
09.09. 22:00
Otava Katovice Otava Katovice 3
Spartak Soběslav Spartak Soběslav 2
FT
09.09. 15:15
Aritma Praha Aritma Praha 0
Hořovicko Hořovicko 0
FT
09.09. 20:00
Klatovy Klatovy 1
Jiskra Domažlice II Jiskra Domažlice II 0
FT
09.09. 15:30
Komárov Komárov 2
Příbram II Příbram II 4
FT
07.10. 15:15
Petřín Plzeň Petřín Plzeň 6
Jiskra Domažlice II Jiskra Domažlice II 1
FT
07.10. 21:00
Doubravka Doubravka 0
Rokycany Rokycany 0
FT
07.10. 15:15
Mariánské Lázně Mariánské Lázně 3
Příbram II Příbram II 1
FT
07.10. 15:15
Baník Sokolov Baník Sokolov 4
Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec 0
FT
07.10. 21:00
Otava Katovice Otava Katovice 1
Komárov Komárov 2
FT
07.10. 21:00
Slavoj Český Krumlov Slavoj Český Krumlov 0
Hořovicko Hořovicko 1
FT
07.10. 15:15
Aritma Praha Aritma Praha 5
Spartak Soběslav Spartak Soběslav 0
FT
05.08. 15:15
Hřebeč Hřebeč 7
Sokol Nespeky Sokol Nespeky 1
FT
06.08. 19:00
Admira Praha II Admira Praha II 1
Olympie Březová Olympie Březová 1
FT
05.08. 15:15
Chomutov Chomutov 3
Hvězda Cheb Hvězda Cheb 0
FT
23.08. 22:30
Meteor Praha Meteor Praha 2
Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem 2
FT
04.08. 22:30
Kladno Kladno 7
Český Brod Český Brod 0
FT
05.08. 22:00
Slaný Slaný 3
Újezd Praha 4 Újezd Praha 4 4
FT
05.08. 22:00
Ostrov Ostrov 1
Štětí Štětí 3
FT
06.08. 22:00
Louny Louny 1
Neratovice-Byškovice Neratovice-Byškovice 0
FT
12.08. 15:15
Neratovice-Byškovice Neratovice-Byškovice 3
Kladno Kladno 0
FT
12.08. 15:15
Olympie Březová Olympie Březová 5
Louny Louny 1
FT
13.08. 15:15
Meteor Praha Meteor Praha 2
Admira Praha II Admira Praha II 1
FT
12.08. 21:00
Hvězda Cheb Hvězda Cheb 1
Ostrov Ostrov 0
FT
12.08. 22:00
Český Brod Český Brod 2
Slaný Slaný 3
FT
12.08. 15:15
Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem 0
Štětí Štětí 1
FT
12.08. 15:15
Újezd Praha 4 Újezd Praha 4 1
Hřebeč Hřebeč 3
FT
12.08. 22:00
Sokol Nespeky Sokol Nespeky 3
Chomutov Chomutov 3
FT
19.08. 15:15
Štětí Štětí 5
Hvězda Cheb Hvězda Cheb 0
FT
19.08. 15:15
Hřebeč Hřebeč 3
Český Brod Český Brod 0
FT
20.08. 19:00
Admira Praha II Admira Praha II 3
Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem 1
FT
19.08. 22:00
Slaný Slaný 0
Neratovice-Byškovice Neratovice-Byškovice 0
FT
19.08. 22:00
Ostrov Ostrov 4
Sokol Nespeky Sokol Nespeky 1
FT
20.08. 22:00
Louny Louny 1
Meteor Praha Meteor Praha 1
FT
27.08. 15:15
Meteor Praha Meteor Praha 2
Kladno Kladno 1
FT
27.08. 22:00
Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem 5
Hvězda Cheb Hvězda Cheb 2
FT
26.08. 22:00
Český Brod Český Brod 3
Chomutov Chomutov 5
FT
26.08. 15:15
Olympie Březová Olympie Březová 2
Slaný Slaný 1
FT
26.08. 15:15
Neratovice-Byškovice Neratovice-Byškovice 4
Hřebeč Hřebeč 0
FT
27.08. 19:00
Admira Praha II Admira Praha II 1
Louny Louny 0
FT
26.08. 15:15
Újezd Praha 4 Újezd Praha 4 2
Ostrov Ostrov 1
FT
26.08. 20:00
Sokol Nespeky Sokol Nespeky 1
Štětí Štětí 1
FT
02.09. 15:15
Štětí Štětí 1
Újezd Praha 4 Újezd Praha 4 2
FT
02.09. 15:15
Hřebeč Hřebeč 2
Olympie Březová Olympie Březová 2
FT
02.09. 15:15
Chomutov Chomutov 3
Neratovice-Byškovice Neratovice-Byškovice 1
FT
02.09. 21:00
Hvězda Cheb Hvězda Cheb 1
Sokol Nespeky Sokol Nespeky 0
FT
01.09. 22:30
Kladno Kladno 2
Admira Praha II Admira Praha II 0
FT
03.09. 22:00
Louny Louny 0
Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem 2
FT
02.09. 22:00
Ostrov Ostrov 2
Český Brod Český Brod 0
FT
02.09. 22:00
Slaný Slaný 2
Meteor Praha Meteor Praha 1
FT
09.09. 19:30
Český Brod Český Brod 0
Štětí Štětí 2
FT
09.09. 15:15
Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem 3
Sokol Nespeky Sokol Nespeky 1
FT
09.09. 15:15
Neratovice-Byškovice Neratovice-Byškovice 3
Ostrov Ostrov 1
FT
09.09. 15:15
Olympie Březová Olympie Březová 2
Chomutov Chomutov 2
FT
09.09. 15:15
Újezd Praha 4 Újezd Praha 4 4
Hvězda Cheb Hvězda Cheb 0
FT
07.10. 21:00
Slaný Slaný 0
Hřebeč Hřebeč 0
FT
08.10. 15:15
Meteor Praha Meteor Praha 4
Hvězda Cheb Hvězda Cheb 0
FT
08.10. 21:00
Louny Louny 0
Ostrov Ostrov 1
FT
07.10. 15:15
Kladno Kladno 1
Chomutov Chomutov 1
FT
07.10. 15:15
Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem 2
Český Brod Český Brod 1
FT
07.10. 15:15
Neratovice-Byškovice Neratovice-Byškovice 2
Újezd Praha 4 Újezd Praha 4 1
FT
07.10. 15:15
Olympie Březová Olympie Březová 3
Sokol Nespeky Sokol Nespeky 1
FT
06.08. 22:00
Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou 1
Dobrovice Dobrovice 0
FT
23.08. 23:00
Čáslav Čáslav 3
Trutnov Trutnov 1
FT
05.08. 15:30
Slavia Hradec Králové Slavia Hradec Králové 4
Kosmonosy Kosmonosy 0
FT
05.08. 15:15
Velké Hamry Velké Hamry 2
Letohrad Letohrad 0
FT
23.08. 23:00
Hlinsko Hlinsko 1
Spoje Praha Spoje Praha 2
FT
12.08. 15:30
Kosmonosy Kosmonosy 1
Velké Hamry Velké Hamry 4
FT
13.08. 21:00
Chrudim II Chrudim II 3
Čáslav Čáslav 2
FT
12.08. 22:00
Letohrad Letohrad 0
Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou 1
FT
13.08. 22:00
Cidlina Novy Bydzov Cidlina Novy Bydzov 2
Vysoké Mýto Vysoké Mýto 0
FT
12.08. 22:00
Dobrovice Dobrovice 0
Turnov Turnov 0
FT
13.08. 22:00
Hlinsko Hlinsko 1
Slavia Hradec Králové Slavia Hradec Králové 2
FT
19.08. 15:00
Trutnov Trutnov 0
Chrudim II Chrudim II 1
FT
19.08. 22:00
Vysoké Mýto Vysoké Mýto 0
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí 0
FT
20.08. 22:00
Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou 2
Kosmonosy Kosmonosy 0
FT
20.08. 22:00
Čáslav Čáslav 0
Cidlina Novy Bydzov Cidlina Novy Bydzov 3
FT
19.08. 15:15
Velké Hamry Velké Hamry 2
Hlinsko Hlinsko 0
FT
20.08. 22:00
Turnov Turnov 4
Letohrad Letohrad 0
FT
25.08. 23:00
Slavia Hradec Králové Slavia Hradec Králové 1
Velké Hamry Velké Hamry 2
FT
27.08. 22:00
Hlinsko Hlinsko 0
Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou 1
FT
27.08. 22:00
Cidlina Novy Bydzov Cidlina Novy Bydzov 1
Trutnov Trutnov 4
FT
26.08. 15:30
Spoje Praha Spoje Praha 1
Chrudim II Chrudim II 2
FT
26.08. 22:00
Dobrovice Dobrovice 0
Vysoké Mýto Vysoké Mýto 3
FT
26.08. 15:30
Kosmonosy Kosmonosy 0
Turnov Turnov 3
FT
03.09. 22:00
Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou 2
Slavia Hradec Králové Slavia Hradec Králové 0
FT
02.09. 15:15
Benešov Benešov 2
Kosmonosy Kosmonosy 0
FT
03.09. 22:00
Turnov Turnov 2
Hlinsko Hlinsko 1
FT
02.09. 22:00
Vysoké Mýto Vysoké Mýto 2
Letohrad Letohrad 0
FT
03.09. 22:00
Čáslav Čáslav 3
Dobrovice Dobrovice 1
FT
02.09. 15:15
Velké Hamry Velké Hamry 2
Spoje Praha Spoje Praha 1
FT
03.09. 18:00
Chrudim II Chrudim II 1
Cidlina Novy Bydzov Cidlina Novy Bydzov 1
FT
09.09. 15:15
Velké Hamry Velké Hamry 0
Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou 1
FT
09.09. 22:00
Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí 5
Chrudim II Chrudim II 0
FT
09.09. 15:15
Slavia Hradec Králové Slavia Hradec Králové 2
Turnov Turnov 1
FT
09.09. 22:00
Letohrad Letohrad 1
Čáslav Čáslav 0
FT
09.09. 16:00
Spoje Praha Spoje Praha 3
Cidlina Novy Bydzov Cidlina Novy Bydzov 1
FT
09.09. 22:00
Dobrovice Dobrovice 3
Trutnov Trutnov 2
FT
09.09. 15:30
Kosmonosy Kosmonosy 2
Vysoké Mýto Vysoké Mýto 3
FT
08.10. 15:15
Velké Hamry Velké Hamry 1
Čáslav Čáslav 0
FT
08.10. 21:00
Hlinsko Hlinsko 1
Chrudim II Chrudim II 0
FT
07.10. 15:15
Slavia Hradec Králové Slavia Hradec Králové 1
Trutnov Trutnov 0
FT
08.10. 21:00
Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou 0
Vysoké Mýto Vysoké Mýto 1
FT
08.10. 21:00
Turnov Turnov 4
Benešov Benešov 1
FT
07.10. 16:00
Spoje Praha Spoje Praha 3
Dobrovice Dobrovice 1
FT
07.10. 15:30
Kosmonosy Kosmonosy 3
Cidlina Novy Bydzov Cidlina Novy Bydzov 2
FT
14.10. 15:15
Benešov Benešov 5
Spoje Praha Spoje Praha 1
FT
14.10. 21:00
Trutnov Trutnov 1
Velké Hamry Velké Hamry 1
FT
15.10. 21:00
Cidlina Novy Bydzov Cidlina Novy Bydzov 1
Hlinsko Hlinsko 1
FT
16.08. 22:30
Tatran Všechovice Tatran Všechovice 1
Bzenec Bzenec 1
FT
05.08. 22:00
Viktorie Přerov Viktorie Přerov 0
Skaštice Skaštice 2
FT
05.08. 22:00
Nové Sady Nové Sady 1
Slavičín Slavičín 2
FT
12.08. 15:15
Nový Jičín Nový Jičín 0
Strání Strání 6
FT
12.08. 21:30
Jiskra Rýmařov Jiskra Rýmařov 1
Tatran Všechovice Tatran Všechovice 1
FT
12.08. 22:00
Skaštice Skaštice 2
Nové Sady Nové Sady 2
FT
12.08. 21:00
Bzenec Bzenec 1
Holešov Holešov 0
FT
11.08. 23:30
Baťov Baťov 3
Viktorie Přerov Viktorie Přerov 1
FT
20.08. 15:15
Slavičín Slavičín 2
Skaštice Skaštice 1
FT
20.08. 21:30
Tatran Všechovice Tatran Všechovice 2
Vsetín Vsetín 3
FT
20.08. 21:30
Strání Strání 3
Bzenec Bzenec 2
FT
19.08. 21:30
Nové Sady Nové Sady 1
Baťov Baťov 1
FT
19.08. 21:30
Viktorie Přerov Viktorie Přerov 0
Kozlovice Kozlovice 3
FT
26.08. 18:00
Bzenec Bzenec 4
Šternberk Šternberk 0
FT
25.08. 21:30
Nový Jičín Nový Jičín 0
Viktorie Přerov Viktorie Přerov 1
FT
26.08. 21:30
Jiskra Rýmařov Jiskra Rýmařov 4
Strání Strání 2
FT
03.09. 15:15
Slavičín Slavičín 0
Kozlovice Kozlovice 2
FT
02.09. 21:00
Holešov Holešov 5
Kostelec na Hané Kostelec na Hané 1
FT
02.09. 21:00
Skaštice Skaštice 1
Baťov Baťov 1
FT
02.09. 21:00
Šternberk Šternberk 1
Jiskra Rýmařov Jiskra Rýmařov 1
FT
02.09. 22:00
Nové Sady Nové Sady 5
Nový Jičín Nový Jičín 1
FT
01.09. 22:00
Viktorie Přerov Viktorie Přerov 1
Bzenec Bzenec 0
FT
09.09. 21:00
Bzenec Bzenec 5
Nové Sady Nové Sady 0
FT
09.09. 15:15
Nový Jičín Nový Jičín 1
Slavičín Slavičín 2
FT
09.09. 21:00
Jiskra Rýmařov Jiskra Rýmařov 1
Viktorie Přerov Viktorie Přerov 1
FT
07.10. 20:00
Bzenec Bzenec 0
Kozlovice Kozlovice 2
FT
08.10. 20:00
Tatran Všechovice Tatran Všechovice 4
Nové Sady Nové Sady 4
FT
07.10. 20:00
Vsetín Vsetín 1
Skaštice Skaštice 0
FT
07.10. 20:00
Jiskra Rýmařov Jiskra Rýmařov 1
Baťov Baťov 1
FT
15.10. 15:15
Slavičín Slavičín 2
Tatran Všechovice Tatran Všechovice 1
FT
14.10. 20:00
Viktorie Přerov Viktorie Přerov 0
Strání Strání 4
FT
14.10. 20:00
Skaštice Skaštice 3
Kostelec na Hané Kostelec na Hané 1
FT
14.10. 15:15
Nový Jičín Nový Jičín 1
Bzenec Bzenec 5
FT
14.10. 20:00
Nové Sady Nové Sady 2
Holešov Holešov 1
FT
15.10. 20:00
Kozlovice Kozlovice 1
Jiskra Rýmařov Jiskra Rýmařov 1
FT
05.08. 22:00
Vrchovina Vrchovina 4
Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 1
FT
05.08. 15:15
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 1
Stará Říše Stará Říše 1
FT
06.08. 21:30
Slavoj Polná Slavoj Polná 2
Velká Bíteš Velká Bíteš 1
FT
05.08. 22:00
Dálnice Speřice Dálnice Speřice 2
Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot 5
FT
06.08. 22:00
Sokol Tasovice Sokol Tasovice 1
Líšeň II Líšeň II 3
FT
23.08. 21:30
Břeclav Břeclav 1
Zbrojovka Brno II Zbrojovka Brno II 4
FT
13.08. 15:15
Zbrojovka Brno II Zbrojovka Brno II 3
Ždírec nad Doubravou Ždírec nad Doubravou 0
FT
13.08. 22:00
Velká Bíteš Velká Bíteš 2
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 5
FT
13.08. 22:00
Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot 3
Sokol Tasovice Sokol Tasovice 1
FT
13.08. 22:00
Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 2
Líšeň II Líšeň II 1
FT
13.08. 15:15
Velké Meziříčí Velké Meziříčí 3
Dálnice Speřice Dálnice Speřice 3
FT
19.08. 15:15
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 2
Humpolec Humpolec 1
FT
20.08. 21:30
Sokol Tasovice Sokol Tasovice 5
Velké Meziříčí Velké Meziříčí 1
FT
20.08. 21:30
Líšeň II Líšeň II 1
Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot 2
FT
19.08. 15:15
Břeclav Břeclav 1
Velká Bíteš Velká Bíteš 3
FT
27.08. 15:15
Zbrojovka Brno II Zbrojovka Brno II 1
Sokol Tasovice Sokol Tasovice 0
FT
27.08. 21:30
Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 0
Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot 2
FT
25.08. 23:00
Vrchovina Vrchovina 2
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 2
FT
02.09. 15:15
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 0
Pelhřimov Pelhřimov 0
FT
03.09. 21:00
Ždírec nad Doubravou Ždírec nad Doubravou 0
Humpolec Humpolec 0
FT
03.09. 21:00
Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot 4
Velké Meziříčí Velké Meziříčí 0
FT
02.09. 21:00
Dálnice Speřice Dálnice Speřice 0
Velká Bíteš Velká Bíteš 3
FT
03.09. 21:00
Slavoj Polná Slavoj Polná 2
Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 0
FT
03.09. 21:00
Sokol Tasovice Sokol Tasovice 3
Stará Říše Stará Říše 2
FT
09.09. 21:00
Velká Bíteš Velká Bíteš 1
Sokol Tasovice Sokol Tasovice 0
FT
08.10. 20:00
Pelhřimov Pelhřimov 2
Líšeň II Líšeň II 3
FT
08.10. 20:00
Slavoj Polná Slavoj Polná 2
Sokol Tasovice Sokol Tasovice 5
FT
07.10. 15:15
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 2
Dálnice Speřice Dálnice Speřice 3
FT
08.10. 20:00
Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 2
Stará Říše Stará Říše 1
FT
15.10. 20:00
Ždírec nad Doubravou Ždírec nad Doubravou 1
Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou 3
FT
15.10. 20:00
Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot 2
Pelhřimov Pelhřimov 2
FT
15.10. 20:00
Líšeň II Líšeň II 2
Slavoj Polná Slavoj Polná 1
FT
15.10. 15:15
Zbrojovka Brno II Zbrojovka Brno II 4
Humpolec Humpolec 1
FT
15.10. 20:00
Stará Říše Stará Říše 0
Velká Bíteš Velká Bíteš 1
FT
15.10. 20:00
Sokol Tasovice Sokol Tasovice 1
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 5
FT
15.10. 20:00
Dálnice Speřice Dálnice Speřice 3
Břeclav Břeclav 4
FT
21.10. 15:15
Břeclav Břeclav 1
Sokol Tasovice Sokol Tasovice 0
FT
22.10. 19:30
Pelhřimov Pelhřimov 2
Velké Meziříčí Velké Meziříčí 0
FT
22.10. 19:30
Humpolec Humpolec 2
Stará Říše Stará Říše 0
FT
22.10. 19:30
Slavoj Polná Slavoj Polná 1
Sokol Lanžhot Sokol Lanžhot 5
FT
21.10. 19:30
Ždírec nad Doubravou Ždírec nad Doubravou 1
Dálnice Speřice Dálnice Speřice 0
FT
21.10. 15:15
Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod 3
Líšeň II Líšeň II 1
FT
29.10. 16:15
Velké Meziříčí Velké Meziříčí 2
Slavoj Polná Slavoj Polná 0
<