Regionalliga - Mitte 2022 live scores, results - Austria

Regionalliga - Mitte
2022/2023

Latest Scores

Regionalliga - Mitte Round
FT
28.07. 23:00
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 1
Gurten Gurten 3
FT
29.07. 00:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 2
Ried II Ried II 1
FT
29.07. 00:00
SK Vorwarts Steyr SK Vorwarts Steyr 1
LASK Juniors LASK Juniors 0
FT
29.07. 00:00
Voitsberg Voitsberg 4
Weiz Weiz 0
FT
29.07. 00:00
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 2
Wallern / Marienkirchen Wallern / Marienkirchen 1
FT
29.07. 00:00
Allerheiligen Allerheiligen 1
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 2
FT
30.07. 22:30
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 1
Hertha Hertha 4
FT
06.09. 00:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 3
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 0
FT
05.08. 00:00
Wallern / Marienkirchen Wallern / Marienkirchen 1
SK Vorwarts Steyr SK Vorwarts Steyr 0
FT
05.08. 00:00
Hertha Hertha 3
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 0
FT
05.08. 00:00
LASK Juniors LASK Juniors 2
Voitsberg Voitsberg 2
FT
09.08. 00:00
Weiz Weiz 2
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 3
FT
05.08. 22:00
Ried II Ried II 0
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 5
FT
05.08. 23:00
Gurten Gurten 1
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 2
FT
15.08. 21:00
St. Anna St. Anna 1
Allerheiligen Allerheiligen 4
FT
12.08. 00:00
SK Vorwarts Steyr SK Vorwarts Steyr 1
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 0
FT
12.08. 00:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 0
Hertha Hertha 3
FT
12.08. 00:00
Voitsberg Voitsberg 4
Wallern / Marienkirchen Wallern / Marienkirchen 0
FT
12.08. 00:00
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 1
Ried II Ried II 5
FT
12.08. 00:00
Allerheiligen Allerheiligen 0
Gurten Gurten 5
FT
12.08. 00:00
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 1
St. Anna St. Anna 1
FT
13.08. 22:00
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 2
Weiz Weiz 3
FT
13.08. 22:30
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 4
LASK Juniors LASK Juniors 4
FT
19.08. 22:00
Ried II Ried II 3
St. Anna St. Anna 4
FT
19.08. 23:30
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 1
Voitsberg Voitsberg 2
FT
26.08. 00:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
LASK Juniors LASK Juniors 1
FT
26.08. 00:00
SK Vorwarts Steyr SK Vorwarts Steyr 2
Ried II Ried II 1
FT
26.08. 00:00
Voitsberg Voitsberg 4
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 1
FT
26.08. 00:30
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 1
WSPG Wels WSPG Wels 1
FT
26.08. 00:00
Allerheiligen Allerheiligen 4
Weiz Weiz 0
FT
26.08. 22:00
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 2
Wallern / Marienkirchen Wallern / Marienkirchen 5
FT
27.08. 00:00
St. Anna St. Anna 0
Gurten Gurten 1
FT
27.08. 22:00
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 0
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 5
FT
02.09. 00:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 3
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 0
FT
02.09. 00:30
SK Vorwarts Steyr SK Vorwarts Steyr 1
Voitsberg Voitsberg 0
FT
02.09. 00:00
LASK Juniors LASK Juniors 5
Allerheiligen Allerheiligen 1
FT
02.09. 00:00
Weiz Weiz 2
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 1
FT
02.09. 00:00
Wallern / Marienkirchen Wallern / Marienkirchen 5
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 0
FT
02.09. 21:00
Ried II Ried II 1
Gurten Gurten 0
FT
02.09. 00:00
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 2
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 1
FT
02.09. 00:00
WSPG Wels WSPG Wels 4
St. Anna St. Anna 0
FT
10.09. 00:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 1
FT
09.09. 00:00
Voitsberg Voitsberg 3
Ried II Ried II 0
FT
09.09. 00:00
Gurten Gurten 0
WSPG Wels WSPG Wels 0
FT
09.09. 00:00
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 3
LASK Juniors LASK Juniors 1
FT
10.09. 00:00
St. Anna St. Anna 1
Weiz Weiz 0
FT
09.09. 00:00
Allerheiligen Allerheiligen 1
Wallern / Marienkirchen Wallern / Marienkirchen 3
83  Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 0
79  Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 1
SK Vorwarts Steyr SK Vorwarts Steyr 1
FT
08.10. 20:00
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 3
Ried II Ried II 3
90  Weiz Weiz 1
LASK Juniors LASK Juniors 1
88  WSPG Wels WSPG Wels 2
Wallern / Marienkirchen Wallern / Marienkirchen 2
FT
07.10. 21:00
Gurten Gurten 2
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 1
87  Allerheiligen Allerheiligen 1
Voitsberg Voitsberg 0
90  St. Anna St. Anna 1
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 0
70  SK Vorwarts Steyr SK Vorwarts Steyr 0
St. Anna St. Anna 0
46  Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 0
WSPG Wels WSPG Wels 2
59  Voitsberg Voitsberg 1
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 1
FT
15.10. 19:30
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 3
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
69  Gurten Gurten 3
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 1
FT
14.10. 21:00
Ried II Ried II 2
LASK Juniors LASK Juniors 5
58  Wallern / Marienkirchen Wallern / Marienkirchen 3
Weiz Weiz 0
FT
14.10. 20:00
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 1
Allerheiligen Allerheiligen 2
88  Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 4
Ried II Ried II 2
90  Weiz Weiz 1
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 2
87  LASK Juniors LASK Juniors 1
Wallern / Marienkirchen Wallern / Marienkirchen 1
88  WSPG Wels WSPG Wels 2
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 2
88  St. Anna St. Anna 1
Voitsberg Voitsberg 5
88  Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 0
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 1
FT
21.10. 21:00
Gurten Gurten 1
SK Vorwarts Steyr SK Vorwarts Steyr 1
90  Allerheiligen Allerheiligen 2
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 0
83  Gurten Gurten 0
Voitsberg Voitsberg 1
88  Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 2
Allerheiligen Allerheiligen 0
87  SK Vorwarts Steyr SK Vorwarts Steyr 0
WSPG Wels WSPG Wels 0
FT
28.10. 20:30
Ried II Ried II 0
Wallern / Marienkirchen Wallern / Marienkirchen 3
FT
29.10. 21:00
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 0
St. Anna St. Anna 0
89  Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 2
Weiz Weiz 4
72  Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 0
LASK Juniors LASK Juniors 3
FT
29.10. 20:00
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 3
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 1
45  Weiz Weiz 0
SK Vorwarts Steyr SK Vorwarts Steyr 1
45  LASK Juniors LASK Juniors 0
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 0
45  Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 2
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
89  St. Anna St. Anna 4
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 0
89  Allerheiligen Allerheiligen 2
Ried II Ried II 3
66  Gurten Gurten 0
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 2
45  WSPG Wels WSPG Wels 1
Voitsberg Voitsberg 1
45  Wallern / Marienkirchen Wallern / Marienkirchen 0
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 0
FT
23.07. 00:00
Leoben Leoben 3
LASK Juniors LASK Juniors 1
FT
23.07. 00:00
Kalsdorf Kalsdorf 2
Hertha Hertha 4
FT
23.07. 00:00
Gurten Gurten 1
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 1
FT
23.07. 00:00
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 0
St. Anna St. Anna 3
FT
23.07. 00:00
Treibach Treibach 2
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 2
FT
23.07. 00:00
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 0
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 1
FT
23.07. 00:00
Allerheiligen Allerheiligen 2
Weiz Weiz 2
FT
23.07. 00:00
Ried II Ried II 3
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 0
FT
29.07. 22:00
LASK Juniors LASK Juniors 4
Gurten Gurten 0
FT
30.07. 00:00
Hertha Hertha 4
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 1
FT
30.07. 00:00
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 3
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 0
FT
30.07. 00:00
Weiz Weiz 1
Treibach Treibach 3
FT
30.07. 00:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 0
Leoben Leoben 5
FT
31.07. 00:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
Ried II Ried II 3
FT
30.07. 22:00
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 1
Allerheiligen Allerheiligen 1
FT
31.07. 00:00
St. Anna St. Anna 2
Kalsdorf Kalsdorf 1
FT
06.08. 00:00
Treibach Treibach 1
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 1
FT
06.08. 00:00
Leoben Leoben 0
Hertha Hertha 0
FT
06.08. 00:00
Kalsdorf Kalsdorf 2
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 4
FT
06.08. 00:00
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 2
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 2
FT
06.08. 00:00
Allerheiligen Allerheiligen 0
LASK Juniors LASK Juniors 7
FT
06.08. 00:00
Ried II Ried II 4
Weiz Weiz 0
FT
07.08. 00:00
St. Anna St. Anna 3
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 6
FT
07.08. 00:00
Gurten Gurten 1
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 1
FT
13.08. 00:30
Hertha Hertha 1
Gurten Gurten 0
FT
13.08. 00:00
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 2
Leoben Leoben 2
FT
13.08. 00:00
Weiz Weiz 0
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 0
FT
13.08. 00:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 0
Allerheiligen Allerheiligen 0
FT
13.08. 00:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
St. Anna St. Anna 2
FT
13.08. 00:00
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 1
Kalsdorf Kalsdorf 3
FT
13.08. 22:00
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 4
Ried II Ried II 1
FT
13.08. 22:00
LASK Juniors LASK Juniors 1
Treibach Treibach 1
FT
20.08. 00:00
Kalsdorf Kalsdorf 1
Leoben Leoben 5
FT
20.08. 00:00
Treibach Treibach 1
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 1
FT
20.08. 00:00
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 2
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
FT
20.08. 00:00
Gurten Gurten 1
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 1
FT
20.08. 00:00
Allerheiligen Allerheiligen 0
Hertha Hertha 2
FT
20.08. 00:00
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 3
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 2
FT
20.08. 00:00
Ried II Ried II 0
LASK Juniors LASK Juniors 3
FT
21.08. 00:00
St. Anna St. Anna 4
Weiz Weiz 2
FT
27.08. 00:00
Weiz Weiz 1
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 3
FT
27.08. 00:00
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 3
Allerheiligen Allerheiligen 1
FT
27.08. 00:00
Leoben Leoben 1
Gurten Gurten 1
FT
27.08. 00:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 1
Ried II Ried II 1
FT
27.08. 00:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 2
Kalsdorf Kalsdorf 0
FT
27.08. 00:00
Hertha Hertha 4
Treibach Treibach 0
FT
27.08. 22:00
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 0
St. Anna St. Anna 2
FT
27.08. 21:00
LASK Juniors LASK Juniors 2
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 0
FT
04.09. 20:30
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 1
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 0
FT
03.09. 00:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 0
Weiz Weiz 3
FT
04.09. 15:30
Allerheiligen Allerheiligen 4
Leoben Leoben 1
FT
03.09. 00:00
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 0
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 2
FT
03.09. 00:00
Kalsdorf Kalsdorf 0
Gurten Gurten 4
FT
03.09. 00:00
Treibach Treibach 1
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 4
FT
04.09. 19:30
Ried II Ried II 3
Hertha Hertha 1
FT
04.09. 00:00
St. Anna St. Anna 1
LASK Juniors LASK Juniors 4
FT
10.09. 20:00
Leoben Leoben 6
Treibach Treibach 0
FT
10.09. 00:00
Gurten Gurten 2
Allerheiligen Allerheiligen 1
FT
10.09. 00:00
Weiz Weiz 3
Kalsdorf Kalsdorf 1
FT
10.09. 00:00
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 3
Ried II Ried II 2
FT
10.09. 00:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 2
St. Anna St. Anna 3
FT
10.09. 00:00
Hertha Hertha 3
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 2
FT
11.09. 20:00
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 5
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
FT
10.09. 19:30
LASK Juniors LASK Juniors 2
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 1
FT
17.09. 00:00
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 2
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 3
FT
17.09. 00:00
Treibach Treibach 2
Gurten Gurten 3
FT
17.09. 00:30
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 3
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 3
FT
17.09. 00:00
Weiz Weiz 1
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 3
FT
21.09. 00:00
Kalsdorf Kalsdorf 2
Allerheiligen Allerheiligen 1
FT
17.09. 00:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
LASK Juniors LASK Juniors 1
FT
17.09. 00:00
Ried II Ried II 0
Leoben Leoben 3
FT
18.09. 00:00
St. Anna St. Anna 1
Hertha Hertha 1
FT
24.09. 00:00
Leoben Leoben 3
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 0
FT
24.09. 00:00
Allerheiligen Allerheiligen 0
Treibach Treibach 1
FT
24.09. 00:00
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 2
St. Anna St. Anna 1
FT
24.09. 00:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 4
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 0
FT
24.09. 00:00
Hertha Hertha 1
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 1
FT
24.09. 21:00
LASK Juniors LASK Juniors 5
Weiz Weiz 1
FT
24.09. 21:00
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 4
Kalsdorf Kalsdorf 0
FT
24.09. 21:00
Gurten Gurten 1
Ried II Ried II 0
FT
05.10. 00:00
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 0
Gurten Gurten 1
FT
01.10. 00:30
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
Hertha Hertha 1
FT
01.10. 00:00
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 2
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 2
FT
01.10. 00:00
Kalsdorf Kalsdorf 1
Treibach Treibach 1
FT
01.10. 00:00
Weiz Weiz 2
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 4
FT
01.10. 00:00
Ried II Ried II 2
Allerheiligen Allerheiligen 0
FT
02.10. 21:00
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 3
LASK Juniors LASK Juniors 1
FT
02.10. 00:00
St. Anna St. Anna 1
Leoben Leoben 3
FT
08.10. 00:00
Allerheiligen Allerheiligen 1
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 0
FT
08.10. 00:00
Treibach Treibach 1
Ried II Ried II 2
FT
08.10. 00:00
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 3
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 0
FT
08.10. 00:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 1
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 1
FT
08.10. 22:00
Hertha Hertha 0
Weiz Weiz 3
FT
08.10. 00:00
Leoben Leoben 4
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 0
FT
08.10. 00:00
LASK Juniors LASK Juniors 0
Kalsdorf Kalsdorf 0
FT
08.10. 21:00
Gurten Gurten 1
St. Anna St. Anna 0
FT
14.10. 23:30
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 1
Treibach Treibach 1
FT
15.10. 00:00
Weiz Weiz 0
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 2
FT
15.10. 00:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 0
Leoben Leoben 1
FT
15.10. 00:00
Kalsdorf Kalsdorf 0
Ried II Ried II 1
FT
15.10. 00:00
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 1
Gurten Gurten 0
FT
15.10. 20:00
LASK Juniors LASK Juniors 2
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 1
FT
15.10. 20:00
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 0
Hertha Hertha 2
FT
16.10. 00:00
St. Anna St. Anna 0
Allerheiligen Allerheiligen 0
FT
22.10. 00:00
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 4
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 2
FT
22.10. 00:00
Leoben Leoben 2
Weiz Weiz 0
FT
22.10. 22:00
Hertha Hertha 1
LASK Juniors LASK Juniors 1
FT
22.10. 00:00
Allerheiligen Allerheiligen 0
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 2
FT
22.10. 00:00
Treibach Treibach 4
St. Anna St. Anna 2
FT
22.10. 00:00
Kalsdorf Kalsdorf 1
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 0
FT
22.10. 00:00
Ried II Ried II 3
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 2
FT
22.10. 21:00
Gurten Gurten 0
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
FT
30.10. 21:00
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt 3
Kalsdorf Kalsdorf 0
FT
29.10. 00:00
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC 2
Treibach Treibach 2
FT
29.10. 00:00
Weiz Weiz 0
Gurten Gurten 1
FT
29.10. 00:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 1
Hertha Hertha 2
FT
29.10. 00:00
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt 1
Allerheiligen Allerheiligen 0
FT
29.10. 19:30
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II 3
Leoben Leoben 0
FT
29.10. 00:30
LASK Juniors LASK Juniors 4
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg 0
FT
29.10. 23:00
St. Anna St. Anna 2
Ried II Ried II 3
04.03. 01:00 Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
04.03. 01:00 Weiz Weiz
Allerheiligen Allerheiligen
04.03. 01:00 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
Ried II Ried II
  Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
Gurten Gurten
  Hertha Hertha
Kalsdorf Kalsdorf
  LASK Juniors LASK Juniors
Leoben Leoben
  Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
Treibach Treibach
05.03. 01:00 St. Anna St. Anna
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
11.03. 01:00 Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
Hertha Hertha
11.03. 01:00 Kalsdorf Kalsdorf
St. Anna St. Anna
11.03. 01:00 Leoben Leoben
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
  SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
  Ried II Ried II
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
  Allerheiligen Allerheiligen
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
  Gurten Gurten
LASK Juniors LASK Juniors
  Treibach Treibach
Weiz Weiz
18.03. 01:00 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
St. Anna St. Anna
18.03. 01:00 Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
Gurten Gurten
18.03. 01:00 Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
Kalsdorf Kalsdorf
18.03. 01:00 Weiz Weiz
Ried II Ried II
  Hertha Hertha
Leoben Leoben
  LASK Juniors LASK Juniors
Allerheiligen Allerheiligen
  Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
  Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
Treibach Treibach
25.03. 01:00 Leoben Leoben
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
25.03. 01:00 Kalsdorf Kalsdorf
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
  Treibach Treibach
LASK Juniors LASK Juniors
  Ried II Ried II
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
  Allerheiligen Allerheiligen
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
  Gurten Gurten
Hertha Hertha
  SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
Weiz Weiz
26.03. 01:00 St. Anna St. Anna
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
01.04. 00:00 Weiz Weiz
St. Anna St. Anna
01.04. 00:00 Leoben Leoben
Kalsdorf Kalsdorf
01.04. 00:00 Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
Gurten Gurten
01.04. 00:00 Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
Treibach Treibach
  Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
  Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
  Hertha Hertha
Allerheiligen Allerheiligen
  LASK Juniors LASK Juniors
Ried II Ried II
08.04. 00:00 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
Weiz Weiz
08.04. 00:00 Kalsdorf Kalsdorf
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
  Allerheiligen Allerheiligen
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
  Ried II Ried II
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
  Gurten Gurten
Leoben Leoben
  SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
LASK Juniors LASK Juniors
  Treibach Treibach
Hertha Hertha
09.04. 00:00 St. Anna St. Anna
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
15.04. 00:00 Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
Treibach Treibach
15.04. 00:00 Weiz Weiz
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
15.04. 00:00 Leoben Leoben
Allerheiligen Allerheiligen
15.04. 00:00 Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
  LASK Juniors LASK Juniors
St. Anna St. Anna
  Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
  Gurten Gurten
Kalsdorf Kalsdorf
  Hertha Hertha
Ried II Ried II
22.04. 00:00 Kalsdorf Kalsdorf
Weiz Weiz
22.04. 00:00 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
LASK Juniors LASK Juniors
  Treibach Treibach
Leoben Leoben
  Ried II Ried II
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
  Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
  Allerheiligen Allerheiligen
Gurten Gurten
  SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
Hertha Hertha
23.04. 00:00 St. Anna St. Anna
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
29.04. 00:00 Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
29.04. 00:00 Leoben Leoben
Ried II Ried II
29.04. 00:00 Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
  Hertha Hertha
St. Anna St. Anna
  Allerheiligen Allerheiligen
Kalsdorf Kalsdorf
  Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
Weiz Weiz
  LASK Juniors LASK Juniors
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
  Gurten Gurten
Treibach Treibach
06.05. 00:00 Kalsdorf Kalsdorf
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
06.05. 00:00 Weiz Weiz
LASK Juniors LASK Juniors
06.05. 00:00 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
Hertha Hertha
  Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
  SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
Leoben Leoben
  Treibach Treibach
Allerheiligen Allerheiligen
  Ried II Ried II
Gurten Gurten
07.05. 00:00 St. Anna St. Anna
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
13.05. 00:00 Leoben Leoben
St. Anna St. Anna
13.05. 00:00 Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
13.05. 00:00 Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
Weiz Weiz
  Allerheiligen Allerheiligen
Ried II Ried II
  LASK Juniors LASK Juniors
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
  Hertha Hertha
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
  Treibach Treibach
Kalsdorf Kalsdorf
  Gurten Gurten
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
20.05. 00:00 Weiz Weiz
Hertha Hertha
20.05. 00:00 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
Leoben Leoben
20.05. 00:00 Kalsdorf Kalsdorf
LASK Juniors LASK Juniors
  Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
  Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
  Ried II Ried II
Treibach Treibach
  SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
Allerheiligen Allerheiligen
21.05. 00:00 St. Anna St. Anna
Gurten Gurten
27.05. 00:00 Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
LASK Juniors LASK Juniors
27.05. 00:00 Leoben Leoben
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
27.05. 00:00 Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
Weiz Weiz
  Treibach Treibach
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
  Ried II Ried II
Kalsdorf Kalsdorf
  Hertha Hertha
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
  Gurten Gurten
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
  Allerheiligen Allerheiligen
St. Anna St. Anna
03.06. 00:00 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
Allerheiligen Allerheiligen
03.06. 00:00 Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
03.06. 00:00 St. Anna St. Anna
Treibach Treibach
03.06. 00:00 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
Ried II Ried II
03.06. 00:00 Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
Kalsdorf Kalsdorf
03.06. 00:00 LASK Juniors LASK Juniors
Hertha Hertha
03.06. 00:00 Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
Gurten Gurten
03.06. 00:00 Weiz Weiz
Leoben Leoben
10.06. 00:00 Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
LASK Juniors LASK Juniors
10.06. 00:00 Hertha Hertha
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
10.06. 00:00 Gurten Gurten
Weiz Weiz
10.06. 00:00 Treibach Treibach
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
10.06. 00:00 Allerheiligen Allerheiligen
Union Vöcklamarkt Union Vöcklamarkt
10.06. 00:00 Leoben Leoben
Wolfsberger AC II Wolfsberger AC II
10.06. 00:00 Kalsdorf Kalsdorf
SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt
10.06. 00:00 Ried II Ried II
St. Anna St. Anna

Scheduled

Regionalliga - Mitte Round 1

We use cookies to improve your onsite experience. By understanding how you use our products, we can improve navigation, build better features, and provide you with more relevant content and marketing messages. For more information about cookies, and to manage your preferences, please see our Cookie Policy. By continuing to use this site you are agreeing to our use of cookies and personal data in accordance with our Privacy Policy. You are also agreeing to the site’s Terms of Use.