Liga Pro 2022 live scores, results - Ecuador

Liga Pro
2022/2023

Latest Scores

Liga Pro Round
FT
11.07. 04:30
Macara Macara 1
Emelec Emelec 3
FT
12.07. 07:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 0
FT
10.07. 08:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 0
LDU de Quito LDU de Quito 1
FT
11.07. 02:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 2
Cumbayá Cumbayá 0
FT
10.07. 05:30
9 de Octubre 9 de Octubre 2
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 0
FT
09.07. 07:00
Universidad Catolica Universidad Catolica 2
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
FT
11.07. 07:00
Barcelona SC Barcelona SC 0
Delfin SC Delfin SC 1
FT
10.07. 03:00
Aucas Aucas 2
Orense SC Orense SC 0
FT
17.07. 08:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 0
Barcelona SC Barcelona SC 2
FT
18.07. 02:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 3
9 de Octubre 9 de Octubre 1
FT
18.07. 04:30
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 2
Universidad Catolica Universidad Catolica 0
FT
19.07. 07:00
Delfin SC Delfin SC 0
Aucas Aucas 0
FT
18.07. 07:00
Emelec Emelec 2
Independiente del Valle Independiente del Valle 3
FT
17.07. 03:00
Orense SC Orense SC 1
Macara Macara 1
FT
17.07. 05:30
LDU de Quito LDU de Quito 1
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
FT
16.07. 07:00
Cumbayá Cumbayá 1
Gualaceo SC Gualaceo SC 2
FT
24.07. 08:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 0
Emelec Emelec 0
FT
25.07. 07:00
Barcelona SC Barcelona SC 2
9 de Octubre 9 de Octubre 2
FT
25.07. 04:30
Universidad Catolica Universidad Catolica 4
LDU de Quito LDU de Quito 0
FT
24.07. 05:30
Aucas Aucas 5
Independiente del Valle Independiente del Valle 0
FT
24.07. 03:00
Orense SC Orense SC 3
Cumbayá Cumbayá 1
FT
25.07. 02:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 0
FT
26.07. 07:00
Macara Macara 1
Delfin SC Delfin SC 2
FT
23.07. 07:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 0
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0
FT
31.07. 08:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
Barcelona SC Barcelona SC 1
FT
31.07. 03:00
Delfin SC Delfin SC 1
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 3
FT
01.08. 04:30
Macara Macara 1
Universidad Catolica Universidad Catolica 3
FT
30.07. 07:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
Aucas Aucas 2
FT
31.07. 05:30
LDU de Quito LDU de Quito 2
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 0
FT
01.08. 02:00
Cumbayá Cumbayá 1
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
FT
02.08. 07:00
9 de Octubre 9 de Octubre 0
Orense SC Orense SC 0
FT
01.08. 07:00
Emelec Emelec 2
Gualaceo SC Gualaceo SC 1
FT
07.08. 08:00
Delfin SC Delfin SC 0
Emelec Emelec 3
FT
09.08. 07:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 1
9 de Octubre 9 de Octubre 0
FT
08.08. 02:00
Aucas Aucas 1
LDU de Quito LDU de Quito 1
FT
07.08. 03:00
Orense SC Orense SC 1
Independiente del Valle Independiente del Valle 2
FT
06.08. 07:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 3
Cumbayá Cumbayá 3
FT
07.08. 05:30
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 0
Macara Macara 0
FT
08.08. 07:00
Barcelona SC Barcelona SC 4
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
FT
08.08. 04:30
Universidad Catolica Universidad Catolica 0
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 2
FT
15.08. 06:00
LDU de Quito LDU de Quito 2
Emelec Emelec 0
FT
15.08. 03:30
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 3
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 1
FT
14.08. 08:00
Barcelona SC Barcelona SC 0
Universidad Catolica Universidad Catolica 0
FT
14.08. 05:30
9 de Octubre 9 de Octubre 1
Aucas Aucas 2
FT
15.08. 01:00
Cumbayá Cumbayá 1
Macara Macara 0
FT
16.08. 07:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 3
Delfin SC Delfin SC 2
FT
13.08. 07:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
Orense SC Orense SC 1
FT
14.08. 03:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 2
Gualaceo SC Gualaceo SC 0
FT
21.08. 03:00
Orense SC Orense SC 1
Barcelona SC Barcelona SC 2
FT
25.09. 04:30
Universidad Catolica Universidad Catolica 3
9 de Octubre 9 de Octubre 0
FT
21.08. 08:00
Macara Macara 1
Aucas Aucas 1
FT
23.08. 07:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 0
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
FT
21.08. 05:30
LDU de Quito LDU de Quito 1
Cumbayá Cumbayá 0
FT
20.08. 07:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 0
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 3
FT
26.09. 03:30
Delfin SC Delfin SC 0
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0
FT
26.09. 06:00
Emelec Emelec 3
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
FT
28.08. 08:00
9 de Octubre 9 de Octubre 0
Emelec Emelec 3
FT
28.08. 05:30
Aucas Aucas 2
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 1
FT
29.08. 07:00
Barcelona SC Barcelona SC 1
LDU de Quito LDU de Quito 1
FT
29.08. 04:30
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
Universidad Catolica Universidad Catolica 2
FT
27.08. 07:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
Macara Macara 1
FT
28.08. 03:00
Cumbayá Cumbayá 2
Delfin SC Delfin SC 1
FT
30.08. 07:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 2
Orense SC Orense SC 0
FT
29.08. 02:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 2
Gualaceo SC Gualaceo SC 0
FT
04.09. 07:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 2
Barcelona SC Barcelona SC 1
FT
04.09. 04:30
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 1
9 de Octubre 9 de Octubre 1
FT
05.09. 07:00
Universidad Catolica Universidad Catolica 1
Aucas Aucas 2
FT
04.09. 02:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 2
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
FT
03.09. 07:00
Emelec Emelec 1
Cumbayá Cumbayá 0
FT
06.09. 07:00
Delfin SC Delfin SC 0
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 0
FT
05.09. 02:00
Macara Macara 3
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0
FT
05.09. 04:30
LDU de Quito LDU de Quito 1
Orense SC Orense SC 2
FT
12.09. 04:30
Aucas Aucas 1
Emelec Emelec 1
FT
11.09. 04:30
Cumbayá Cumbayá 3
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 0
FT
10.09. 07:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
LDU de Quito LDU de Quito 2
FT
13.09. 07:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
Universidad Catolica Universidad Catolica 1
FT
11.09. 07:00
Barcelona SC Barcelona SC 5
Macara Macara 3
FT
12.09. 02:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 2
Delfin SC Delfin SC 0
FT
12.09. 07:00
9 de Octubre 9 de Octubre 1
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0
FT
11.09. 02:00
Orense SC Orense SC 4
Gualaceo SC Gualaceo SC 1
FT
20.09. 00:00
Emelec Emelec 1
Barcelona SC Barcelona SC 3
FT
18.09. 03:30
Delfin SC Delfin SC 3
9 de Octubre 9 de Octubre 1
FT
18.09. 06:00
LDU de Quito LDU de Quito 2
Independiente del Valle Independiente del Valle 2
FT
17.09. 07:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
Cumbayá Cumbayá 1
FT
19.09. 03:30
Aucas Aucas 5
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 2
FT
20.09. 07:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 4
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
FT
19.09. 01:00
Universidad Catolica Universidad Catolica 2
Orense SC Orense SC 0
FT
18.09. 01:00
Macara Macara 1
Gualaceo SC Gualaceo SC 1
FT
02.10. 08:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0
Emelec Emelec 0
FT
03.10. 06:00
Barcelona SC Barcelona SC 1
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 1
FT
02.10. 05:45
9 de Octubre 9 de Octubre 2
LDU de Quito LDU de Quito 2
FT
01.10. 07:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 0
Universidad Catolica Universidad Catolica 1
FT
03.10. 03:30
Cumbayá Cumbayá 0
Aucas Aucas 0
FT
25.09. 07:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
Macara Macara 0
FT
03.10. 01:00
Orense SC Orense SC 1
Delfin SC Delfin SC 1
FT
04.10. 07:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0
FT
09.10. 06:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 2
Barcelona SC Barcelona SC 1
FT
09.10. 03:30
Macara Macara 3
9 de Octubre 9 de Octubre 1
FT
08.10. 07:00
Delfin SC Delfin SC 3
LDU de Quito LDU de Quito 0
FT
09.10. 01:00
Cumbayá Cumbayá 0
Universidad Catolica Universidad Catolica 0
FT
11.10. 07:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 0
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
FT
10.10. 03:30
Aucas Aucas 0
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0
FT
10.10. 06:00
Emelec Emelec 0
Orense SC Orense SC 0
FT
10.10. 01:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 1
Gualaceo SC Gualaceo SC 0
FT
17.10. 06:00
Universidad Catolica Universidad Catolica 2
Emelec Emelec 0
FT
16.10. 06:00
LDU de Quito LDU de Quito 2
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 0
FT
17.10. 06:00
Barcelona SC Barcelona SC 0
Aucas Aucas 2
FT
17.10. 06:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
FT
18.10. 07:00
9 de Octubre 9 de Octubre 0
Cumbayá Cumbayá 1
FT
18.10. 07:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 3
Macara Macara 1
FT
16.10. 06:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 2
Delfin SC Delfin SC 1
FT
16.10. 06:00
Orense SC Orense SC 1
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0
FT
23.10. 06:00
Cumbayá Cumbayá 1
Barcelona SC Barcelona SC 1
FT
24.10. 03:30
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
9 de Octubre 9 de Octubre 0
FT
23.10. 01:00
Macara Macara 0
LDU de Quito LDU de Quito 5
FT
24.10. 06:00
Delfin SC Delfin SC 2
Universidad Catolica Universidad Catolica 1
FT
23.10. 03:30
Emelec Emelec 3
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
FT
22.10. 07:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 3
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
FT
24.10. 06:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 1
Orense SC Orense SC 1
FT
24.10. 06:00
Aucas Aucas 3
Gualaceo SC Gualaceo SC 0
FT
20.02. 08:00
Delfin SC Delfin SC 0
Barcelona SC Barcelona SC 1
FT
22.02. 07:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 2
9 de Octubre 9 de Octubre 1
FT
20.02. 03:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
Universidad Catolica Universidad Catolica 2
FT
21.02. 02:00
Orense SC Orense SC 1
Aucas Aucas 1
FT
21.02. 07:00
Cumbayá Cumbayá 0
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
FT
19.02. 07:00
Emelec Emelec 4
Macara Macara 0
FT
21.02. 04:30
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 2
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0
FT
20.02. 05:30
LDU de Quito LDU de Quito 1
Gualaceo SC Gualaceo SC 0
FT
28.02. 07:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 0
Emelec Emelec 1
FT
27.02. 05:30
Universidad Catolica Universidad Catolica 1
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 1
FT
26.02. 07:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 2
LDU de Quito LDU de Quito 0
FT
28.02. 02:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 0
Cumbayá Cumbayá 1
FT
27.02. 08:00
Barcelona SC Barcelona SC 1
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 0
FT
28.02. 04:30
9 de Octubre 9 de Octubre 2
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0
FT
27.02. 03:00
Aucas Aucas 3
Delfin SC Delfin SC 0
FT
01.03. 07:00
Macara Macara 1
Orense SC Orense SC 0
FT
06.03. 08:00
9 de Octubre 9 de Octubre 1
Barcelona SC Barcelona SC 3
FT
05.03. 07:00
Emelec Emelec 2
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 2
FT
06.03. 05:30
LDU de Quito LDU de Quito 2
Universidad Catolica Universidad Catolica 1
FT
07.03. 07:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
Aucas Aucas 0
FT
07.03. 04:30
Delfin SC Delfin SC 1
Macara Macara 0
FT
06.03. 03:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 3
FT
07.03. 02:00
Cumbayá Cumbayá 1
Orense SC Orense SC 1
FT
08.03. 07:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 2
Gualaceo SC Gualaceo SC 1
FT
14.03. 07:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 2
Emelec Emelec 1
FT
14.03. 02:00
Orense SC Orense SC 2
9 de Octubre 9 de Octubre 1
FT
13.03. 05:30
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
LDU de Quito LDU de Quito 2
FT
13.03. 08:00
Barcelona SC Barcelona SC 2
Independiente del Valle Independiente del Valle 0
FT
13.03. 03:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 4
Cumbayá Cumbayá 2
FT
14.03. 04:30
Universidad Catolica Universidad Catolica 2
Macara Macara 2
FT
15.03. 07:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 1
Delfin SC Delfin SC 1
FT
12.03. 07:00
Aucas Aucas 0
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0
FT
20.03. 08:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
Barcelona SC Barcelona SC 1
FT
21.03. 04:30
Macara Macara 2
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 0
FT
22.03. 07:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0
Universidad Catolica Universidad Catolica 2
FT
20.03. 05:30
LDU de Quito LDU de Quito 4
Aucas Aucas 4
FT
20.03. 03:00
Cumbayá Cumbayá 2
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 0
FT
22.03. 00:00
Emelec Emelec 1
Delfin SC Delfin SC 2
FT
19.03. 07:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
Orense SC Orense SC 1
FT
21.03. 02:00
9 de Octubre 9 de Octubre 1
Gualaceo SC Gualaceo SC 1
FT
02.04. 07:00
Universidad Catolica Universidad Catolica 1
Barcelona SC Barcelona SC 2
FT
03.04. 07:00
Aucas Aucas 1
9 de Octubre 9 de Octubre 1
FT
02.04. 09:00
Emelec Emelec 2
LDU de Quito LDU de Quito 0
FT
03.04. 04:30
Gualaceo SC Gualaceo SC 1
Independiente del Valle Independiente del Valle 3
FT
05.04. 07:00
Macara Macara 0
Cumbayá Cumbayá 0
FT
04.04. 04:30
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 0
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
FT
04.04. 02:00
Orense SC Orense SC 0
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0
FT
04.04. 07:00
Delfin SC Delfin SC 0
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0
FT
11.04. 03:30
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 2
Emelec Emelec 2
FT
11.04. 01:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 0
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 0
FT
10.04. 07:30
Cumbayá Cumbayá 0
LDU de Quito LDU de Quito 2
FT
10.04. 05:00
9 de Octubre 9 de Octubre 0
Universidad Catolica Universidad Catolica 4
FT
12.04. 07:00
Aucas Aucas 2
Macara Macara 0
FT
10.04. 02:30
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
Delfin SC Delfin SC 2
FT
11.04. 06:00
Barcelona SC Barcelona SC 2
Orense SC Orense SC 0
FT
09.04. 07:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
Gualaceo SC Gualaceo SC 1
FT
18.04. 06:00
LDU de Quito LDU de Quito 2
Barcelona SC Barcelona SC 0
FT
18.04. 03:30
Emelec Emelec 2
9 de Octubre 9 de Octubre 1
FT
17.04. 05:30
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 4
Aucas Aucas 0
FT
17.04. 08:00
Universidad Catolica Universidad Catolica 3
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
FT
17.04. 03:00
Delfin SC Delfin SC 1
Cumbayá Cumbayá 1
FT
17.04. 00:30
Orense SC Orense SC 0
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 0
FT
16.04. 07:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 3
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 2
FT
18.04. 01:00
Macara Macara 0
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
FT
22.04. 06:00
Cumbayá Cumbayá 1
Emelec Emelec 1
FT
12.05. 05:00
9 de Octubre 9 de Octubre 2
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 2
FT
21.04. 03:00
Orense SC Orense SC 3
LDU de Quito LDU de Quito 0
FT
22.04. 03:30
Aucas Aucas 3
Universidad Catolica Universidad Catolica 2
FT
22.04. 01:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0
Macara Macara 0
FT
20.04. 07:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
Delfin SC Delfin SC 1
FT
21.04. 00:30
Independiente del Valle Independiente del Valle 2
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0
FT
21.04. 08:00
Barcelona SC Barcelona SC 0
Gualaceo SC Gualaceo SC 1
FT
25.04. 07:30
Macara Macara 0
Barcelona SC Barcelona SC 1
FT
24.04. 04:30
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
9 de Octubre 9 de Octubre 1
FT
25.04. 05:00
Emelec Emelec 1
Aucas Aucas 0
FT
24.04. 07:00
Delfin SC Delfin SC 0
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
FT
26.04. 07:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 4
Cumbayá Cumbayá 1
FT
25.04. 00:00
Universidad Catolica Universidad Catolica 4
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
FT
25.04. 02:30
LDU de Quito LDU de Quito 3
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 2
FT
24.04. 02:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 2
Orense SC Orense SC 1
FT
12.05. 08:00
Barcelona SC Barcelona SC 1
Emelec Emelec 1
FT
01.05. 03:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 2
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 0
FT
02.05. 07:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
LDU de Quito LDU de Quito 0
FT
02.05. 02:00
Orense SC Orense SC 1
Universidad Catolica Universidad Catolica 0
FT
01.05. 08:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 0
Aucas Aucas 1
FT
30.04. 07:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 2
Macara Macara 1
FT
01.05. 05:30
9 de Octubre 9 de Octubre 0
Delfin SC Delfin SC 1
FT
02.05. 04:30
Cumbayá Cumbayá 0
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
FT
09.05. 07:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 1
Barcelona SC Barcelona SC 4
FT
09.05. 04:30
LDU de Quito LDU de Quito 2
9 de Octubre 9 de Octubre 0
FT
10.05. 07:00
Macara Macara 0
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
FT
08.05. 05:30
Aucas Aucas 1
Cumbayá Cumbayá 0
FT
07.05. 07:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 0
FT
08.05. 08:00
Emelec Emelec 4
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 0
FT
08.05. 03:00
Delfin SC Delfin SC 2
Orense SC Orense SC 1
FT
09.05. 02:00
Universidad Catolica Universidad Catolica 3
Gualaceo SC Gualaceo SC 1
FT
16.05. 03:30
Orense SC Orense SC 2
Emelec Emelec 0
FT
17.05. 07:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 2
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 1
FT
15.05. 02:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
Aucas Aucas 1
FT
16.05. 01:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 2
Independiente del Valle Independiente del Valle 3
FT
14.05. 07:00
Universidad Catolica Universidad Catolica 1
Cumbayá Cumbayá 0
FT
15.05. 04:30
9 de Octubre 9 de Octubre 1
Macara Macara 1
FT
15.05. 07:00
LDU de Quito LDU de Quito 3
Delfin SC Delfin SC 2
FT
16.05. 06:00
Barcelona SC Barcelona SC 1
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
FT
23.05. 07:00
Aucas Aucas 2
Barcelona SC Barcelona SC 1
FT
21.05. 07:00
Cumbayá Cumbayá 3
9 de Octubre 9 de Octubre 2
FT
22.05. 08:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 2
LDU de Quito LDU de Quito 2
FT
22.05. 05:30
Emelec Emelec 0
Universidad Catolica Universidad Catolica 1
FT
23.05. 04:30
Macara Macara 3
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
FT
23.05. 07:00
Independiente del Valle Independiente del Valle 0
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
FT
24.05. 07:00
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
Orense SC Orense SC 1
FT
22.05. 03:00
Delfin SC Delfin SC 1
Gualaceo SC Gualaceo SC 0
FT
29.05. 06:00
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 1
Emelec Emelec 1
FT
29.05. 03:30
Orense SC Orense SC 0
Guayaquil City FC Guayaquil City FC 1
FT
28.05. 07:00
Gualaceo SC Gualaceo SC 1
Aucas Aucas 4
FT
30.05. 06:00
9 de Octubre 9 de Octubre 1
Independiente del Valle Independiente del Valle 1
FT
30.05. 06:00
Barcelona SC Barcelona SC 4
Cumbayá Cumbayá 0
FT
30.05. 06:00
LDU de Quito LDU de Quito 3
Macara Macara 2
FT
30.05. 06:00
Universidad Catolica Universidad Catolica 4
Delfin SC Delfin SC 2
FT
29.05. 01:00
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 1
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0
FT
07.11. 04:00
Barcelona SC Barcelona SC 0
Aucas Aucas 1
FT
14.11. 06:00
Aucas Aucas 0
Barcelona SC Barcelona SC 0
26  Gualaceo SC Gualaceo SC 1
Barcelona SC Barcelona SC 0
45  Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
LDU de Quito LDU de Quito 0
45  Delfin SC Delfin SC 1
Orense SC Orense SC 0
26  Emelec Emelec 1
Libertad Libertad 0
34  Orense SC Orense SC 0
Emelec Emelec 0
31  Cumbayá Cumbayá 0
Independiente del Valle Independiente del Valle 0
17  Barcelona SC Barcelona SC 0
Delfin SC Delfin SC 0
45  Libertad Libertad 0
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 1
21  Independiente del Valle Independiente del Valle 0
Barcelona SC Barcelona SC 0
45  Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca 0
Cumbayá Cumbayá 0
20  Emelec Emelec 0
Tecnico Universitario Tecnico Universitario 0

Scheduled

Liga Pro Round 1

We use cookies to improve your onsite experience. By understanding how you use our products, we can improve navigation, build better features, and provide you with more relevant content and marketing messages. For more information about cookies, and to manage your preferences, please see our Cookie Policy. By continuing to use this site you are agreeing to our use of cookies and personal data in accordance with our Privacy Policy. You are also agreeing to the site’s Terms of Use.