Liga 2 2022 live scores, results - Indonesia

Liga 2
2022/2023

Latest Scores

Liga 2 Round
FT
02.10. 15:00
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 2
Persikab Bandung Persikab Bandung 3
FT
02.10. 15:00
Persipa Pati Persipa Pati 3
Persekat Persekat 0
FT
04.10. 13:00
Persewar Persewar 2
Persipal Persipal 2
FT
06.10. 14:00
Sulut United Sulut United 0
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 0
FT
07.10. 18:00
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 1
Kalteng Putra Kalteng Putra 0
FT
08.10. 15:00
Persijap Persijap 2
Persekat Persekat 1
FT
08.10. 15:30
Karo United Karo United 2
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 1
FT
09.10. 15:00
Malut United Malut United 2
Nusantara United Nusantara United 1
FT
09.10. 15:00
Persikab Bandung Persikab Bandung 1
Perserang Perserang 0
FT
08.10. 15:00
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 2
Persipa Pati Persipa Pati 0
FT
09.10. 19:00
Semen Padang Semen Padang 2
PSMS Medan PSMS Medan 2
FT
08.10. 15:00
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 4
PSPS PSPS 2
FT
10.10. 15:00
Deltras Deltras 0
Persela Lamongan Persela Lamongan 1
FT
12.10. 13:00
Persewar Persewar 2
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 1
FT
10.10. 15:00
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 0
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 1
FT
12.10. 14:00
Persipal Persipal 1
Kalteng Putra Kalteng Putra 0
FT
13.10. 14:00
Sulut United Sulut United 0
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 1
FT
13.10. 15:00
Persikab Bandung Persikab Bandung 1
Malut United Malut United 1
FT
14.10. 15:00
Nusantara United Nusantara United 1
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 2
FT
14.10. 15:00
Persekat Persekat 0
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 0
FT
14.10. 15:30
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 1
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 2
FT
13.10. 19:00
Semen Padang Semen Padang 2
Karo United Karo United 1
FT
14.10. 15:00
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 1
Persijap Persijap 0
FT
15.10. 15:00
PSPS PSPS 1
PSMS Medan PSMS Medan 1
FT
15.10. 19:00
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 0
Perserang Perserang 1
FT
15.10. 15:00
Persipa Pati Persipa Pati 2
Deltras Deltras 2
FT
19.10. 14:00
Persipal Persipal 2
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 2
FT
19.10. 15:00
Kalteng Putra Kalteng Putra 4
Sulut United Sulut United 1
FT
20.10. 13:00
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 1
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 1
FT
21.10. 15:00
Malut United Malut United 1
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 1
FT
21.10. 15:00
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 1
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 3
FT
21.10. 20:30
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 1
Semen Padang Semen Padang 0
FT
22.10. 15:00
PSPS PSPS 2
Karo United Karo United 1
FT
22.10. 15:00
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 1
Persikab Bandung Persikab Bandung 0
FT
22.10. 15:00
Persijap Persijap 1
Deltras Deltras 0
FT
23.10. 16:00
PSMS Medan PSMS Medan 2
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 2
FT
23.10. 15:00
Perserang Perserang 1
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 0
FT
22.10. 15:00
Persipa Pati Persipa Pati 2
Persela Lamongan Persela Lamongan 3
FT
02.11. 13:00
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 2
Kalteng Putra Kalteng Putra 2
FT
03.11. 13:00
Persewar Persewar 2
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 1
FT
04.11. 14:00
Sulut United Sulut United 1
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 0
FT
04.11. 15:00
Nusantara United Nusantara United 3
Persikab Bandung Persikab Bandung 0
FT
04.11. 15:00
Persekat Persekat 1
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 0
FT
04.11. 15:30
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 2
Semen Padang Semen Padang 3
FT
05.11. 15:00
Malut United Malut United 3
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 0
FT
05.11. 15:30
Karo United Karo United 1
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 1
FT
05.11. 19:00
Persijap Persijap 0
Persela Lamongan Persela Lamongan 0
FT
06.11. 15:00
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 3
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 1
FT
06.11. 15:00
Deltras Deltras 2
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 1
FT
06.11. 19:00
PSPS PSPS 1
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 1
FT
07.11. 13:00
Persewar Persewar 2
Kalteng Putra Kalteng Putra 1
FT
08.12. 15:00
Perserang Perserang 3
Persikab Bandung Persikab Bandung 1
FT
08.12. 15:00
Nusantara United Nusantara United 0
Malut United Malut United 1
FT
08.12. 19:00
Deltras Deltras 2
Persipa Pati Persipa Pati 1
FT
13.12. 15:00
Perserang Perserang 3
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 0
FT
10.12. 13:00
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 3
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 1
FT
10.12. 14:00
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 2
Persipal Persipal 0
FT
10.12. 14:00
Sulut United Sulut United 0
Kalteng Putra Kalteng Putra 0
FT
13.12. 15:00
Malut United Malut United 2
Persikab Bandung Persikab Bandung 1
FT
10.12. 15:00
Persijap Persijap 2
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 0
FT
10.12. 15:30
Karo United Karo United 1
Semen Padang Semen Padang 1
FT
13.12. 15:00
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 0
Nusantara United Nusantara United 1
FT
11.12. 15:00
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 1
Persekat Persekat 0
FT
11.12. 16:00
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 5
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 1
FT
17.12. 15:00
Karo United Karo United 1
PSPS PSPS 1
FT
17.12. 15:00
Semen Padang Semen Padang 4
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 0
FT
17.12. 15:00
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 2
PSMS Medan PSMS Medan 2
FT
18.12. 15:00
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 2
Malut United Malut United 0
FT
17.12. 15:00
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 0
Perserang Perserang 1
FT
18.12. 15:00
Persikab Bandung Persikab Bandung 1
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 1
FT
17.12. 15:00
Deltras Deltras 1
Persijap Persijap 0
FT
17.12. 15:00
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 3
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 0
FT
17.12. 15:00
Persela Lamongan Persela Lamongan 1
Persipa Pati Persipa Pati 3
FT
06.01. 19:00
Semen Padang Semen Padang 1
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 1
FT
06.01. 13:00
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 1
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 0
FT
06.01. 15:00
PSMS Medan PSMS Medan 0
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 0
FT
07.01. 19:00
Malut United Malut United 0
Persela Lamongan Persela Lamongan 0
FT
06.01. 14:00
Persipal Persipal 2
Persewar Persewar 1
FT
12.01. 15:00
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 2
PSMS Medan PSMS Medan 1
FT
13.01. 15:00
Deltras Deltras 1
Malut United Malut United 1
FT
12.01. 15:00
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 3
Persipal Persipal 1
FT
13.01. 15:30
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 0
Semen Padang Semen Padang 0
FT
12.01. 13:00
Persewar Persewar 0
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 1
FT
17.01. 15:00
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 1
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 1
FT
18.01. 19:00
Deltras Deltras 1
Persela Lamongan Persela Lamongan 0
FT
17.01. 15:00
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 0
Persewar Persewar 1
FT
17.01. 19:00
Semen Padang Semen Padang 2
PSMS Medan PSMS Medan 0
FT
17.01. 13:00
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 1
Persipal Persipal 0
FT
22.01. 15:30
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 3
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 1
FT
23.01. 15:00
Persela Lamongan Persela Lamongan 0
Deltras Deltras 0
FT
22.01. 13:00
Persewar Persewar 0
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 1
FT
22.01. 15:00
PSMS Medan PSMS Medan 1
Semen Padang Semen Padang 1
FT
22.01. 14:00
Persipal Persipal 0
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 1
FT
07.01. 15:30
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 0
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 0
FT
06.01. 15:00
Nusantara United Nusantara United 7
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 3
FT
07.01. 15:00
Persijap Persijap 1
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 0
FT
07.01. 13:00
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 0
Persekat Persekat 0
FT
07.01. 15:30
Karo United Karo United 1
Perserang Perserang 3
FT
06.01. 15:00
Persikab Bandung Persikab Bandung 1
PSPS PSPS 1
FT
07.01. 15:00
Persipa Pati Persipa Pati 0
Sulut United Sulut United 0
FT
07.01. 15:00
Kalteng Putra Kalteng Putra 2
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 1
FT
12.01. 15:00
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 4
Karo United Karo United 1
FT
11.01. 15:30
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 2
Persikab Bandung Persikab Bandung 1
FT
12.01. 15:00
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 3
Persipa Pati Persipa Pati 0
FT
12.01. 15:00
Persekat Persekat 1
Kalteng Putra Kalteng Putra 1
FT
12.01. 15:00
Perserang Perserang 0
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 3
FT
11.01. 15:30
PSPS PSPS 1
Nusantara United Nusantara United 2
FT
12.01. 14:00
Sulut United Sulut United 1
Persijap Persijap 3
FT
12.01. 15:00
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 2
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 1
FT
16.01. 15:00
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 1
Perserang Perserang 0
FT
16.01. 15:30
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 1
PSPS PSPS 3
FT
17.01. 18:00
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 1
Sulut United Sulut United 2
FT
18.01. 08:00
Persekat Persekat 2
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 1
FT
16.01. 15:00
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 3
Karo United Karo United 1
FT
16.01. 15:00
Nusantara United Nusantara United 3
Persikab Bandung Persikab Bandung 2
FT
17.01. 15:00
Persijap Persijap 2
Persipa Pati Persipa Pati 0
FT
17.01. 13:00
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 1
Kalteng Putra Kalteng Putra 0
FT
21.01. 15:00
Perserang Perserang 1
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 0
FT
21.01. 15:30
PSPS PSPS 1
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 1
FT
22.01. 14:00
Sulut United Sulut United 1
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 0
FT
22.01. 15:00
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 1
Persekat Persekat 0
FT
21.01. 15:30
Karo United Karo United 1
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 3
FT
21.01. 15:00
Persikab Bandung Persikab Bandung 1
Nusantara United Nusantara United 0
FT
22.01. 15:00
Persipa Pati Persipa Pati 3
Persijap Persijap 0
FT
22.01. 15:00
Kalteng Putra Kalteng Putra 1
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 2
FT
26.01. 15:00
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 0
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 1
FT
26.01. 15:30
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 2
Nusantara United Nusantara United 2
FT
26.01. 15:00
Perserang Perserang 2
Karo United Karo United 1
FT
26.01. 15:30
PSPS PSPS 1
Persikab Bandung Persikab Bandung 1
FT
07.01. 15:00
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 1
Deltras Deltras 1
FT
13.01. 15:00
Persela Lamongan Persela Lamongan 3
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 1
FT
18.01. 15:00
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 2
Malut United Malut United 2
FT
23.01. 19:00
Malut United Malut United 2
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 0
FT
28.08. 14:15
Persipal Persipal 0
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 0
FT
28.08. 16:00
Persikab Bandung Persikab Bandung 1
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 1
FT
28.08. 19:00
Karo United Karo United 1
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 0
FT
29.08. 13:15
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 4
Kalteng Putra Kalteng Putra 0
FT
29.08. 15:15
Persekat Persekat 0
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 0
FT
29.08. 15:30
PSPS PSPS 1
Semen Padang Semen Padang 1
FT
29.08. 15:30
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 1
Perserang Perserang 0
FT
29.08. 15:30
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 2
Persijap Persijap 3
FT
29.08. 15:30
Deltras Deltras 3
Persewar Persewar 1
FT
29.08. 18:15
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 2
Persela Lamongan Persela Lamongan 1
FT
30.08. 15:15
Nusantara United Nusantara United 1
Persipa Pati Persipa Pati 2
FT
30.08. 15:15
Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo 3
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 0
FT
30.08. 18:15
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 0
PSMS Medan PSMS Medan 0
FT
03.09. 18:15
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 2
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 1
FT
04.09. 13:15
Persewar Persewar 3
Kalteng Putra Kalteng Putra 1
FT
04.09. 14:15
Persipal Persipal 1
Sulut United Sulut United 0
FT
05.09. 15:15
Deltras Deltras 3
Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo 1
FT
10.09. 13:15
Persewar Persewar 1
Persipal Persipal 1
FT
10.09. 14:15
Sulut United Sulut United 1
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 2
FT
10.09. 15:15
Perserang Perserang 1
PSPS PSPS 0
FT
10.09. 15:15
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 0
Persikab Bandung Persikab Bandung 0
FT
10.09. 15:15
Persijap Persijap 0
Nusantara United Nusantara United 1
FT
10.09. 15:15
Persekat Persekat 2
Persela Lamongan Persela Lamongan 2
FT
10.09. 15:30
PSMS Medan PSMS Medan 1
Karo United Karo United 0
FT
10.09. 16:30
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 2
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 1
FT
11.09. 13:15
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 1
Deltras Deltras 0
FT
11.09. 15:15
Persipa Pati Persipa Pati 1
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 1
FT
11.09. 15:15
Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo 3
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 2
FT
11.09. 16:00
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 0
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 0
FT
11.09. 18:15
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 1
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 1
FT
17.09. 14:15
Sulut United Sulut United 2
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 0
FT
16.09. 19:00
Semen Padang Semen Padang 3
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 0
FT
18.09. 13:15
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 1
Deltras Deltras 0
FT
18.09. 13:15
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 0
Persewar Persewar 0
FT
18.09. 15:30
Perserang Perserang 0
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 1
FT
18.09. 15:30
PSMS Medan PSMS Medan 2
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 1
FT
18.09. 16:00
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 2
PSPS PSPS 1
FT
18.09. 18:30
Kalteng Putra Kalteng Putra 0
Persipal Persipal 0
FT
22.09. 14:15
Persipal Persipal 2
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 1
FT
22.09. 15:15
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 0
Karo United Karo United 1
  Deltras Deltras
Sulut United Sulut United
FT
22.09. 15:30
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 2
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 0
FT
22.09. 15:30
Persela Lamongan Persela Lamongan 2
Persipa Pati Persipa Pati 1
FT
22.09. 18:15
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 5
Kalteng Putra Kalteng Putra 0
FT
22.09. 16:00
Semen Padang Semen Padang 5
Perserang Perserang 0
FT
22.09. 16:00
PSPS PSPS 3
PSMS Medan PSMS Medan 4
FT
23.09. 13:15
Persewar Persewar 4
Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo 1
FT
23.09. 15:15
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 0
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 0
FT
23.09. 15:15
Nusantara United Nusantara United 0
Persikab Bandung Persikab Bandung 0
FT
23.09. 16:30
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 3
Persekat Persekat 1
FT
23.09. 20:30
Persijap Persijap 1
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 0
FT
04.09. 15:15
Persijap Persijap 1
Persekat Persekat 0
FT
04.09. 16:00
Karo United Karo United 3
Perserang Perserang 0
FT
04.09. 18:15
Persela Lamongan Persela Lamongan 2
Persikab Bandung Persikab Bandung 3
FT
05.09. 15:15
Nusantara United Nusantara United 0
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 0
FT
05.09. 15:15
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 1
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 0
FT
05.09. 15:30
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 2
Semen Padang Semen Padang 2
FT
05.09. 20:30
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 0
PSMS Medan PSMS Medan 3
FT
05.09. 18:15
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 2
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 1
FT
05.09. 18:15
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 1
Persipa Pati Persipa Pati 1
FT
26.09. 16:30
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 2
PSPS PSPS 1
FT
26.09. 16:30
PSMS Medan PSMS Medan 1
Semen Padang Semen Padang 0
FT
26.09. 15:30
Perserang Perserang 2
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 1
FT
26.09. 18:15
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan 3
Deltras Deltras 1
FT
27.09. 13:15
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 1
Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo 1
FT
27.09. 14:15
Sulut United Sulut United 3
Persewar Persewar 2
FT
27.09. 15:15
Persekat Persekat 0
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 0
FT
27.09. 15:15
Persikab Bandung Persikab Bandung 0
Persijap Persijap 0
FT
27.09. 15:15
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 2
Nusantara United Nusantara United 0
FT
27.09. 18:30
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 2
Persipa Pati Persipa Pati 0
FT
27.09. 15:30
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 1
Persela Lamongan Persela Lamongan 0
  Karo United Karo United
Sriwijaya FC Sriwijaya FC
FT
30.09. 16:00
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang 1
Semen Padang Semen Padang 1
FT
30.09. 18:15
Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo 5
Kalteng Putra Kalteng Putra 0
FT
01.10. 13:15
Persewar Persewar 0
Persipura Jayapura Persipura Jayapura 0
FT
01.10. 14:15
Sulut United Sulut United 1
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor 0
FT
01.10. 14:15
Persipal Persipal 0
Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo 0
FT
01.10. 15:15
Persipa Pati Persipa Pati 2
Persikab Bandung Persikab Bandung 0
FT
01.10. 15:15
Nusantara United Nusantara United 0
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 1
FT
01.10. 15:15
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 2
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 0
FT
01.10. 15:15
Persekat Persekat 0
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 1
FT
01.10. 15:30
PSPS PSPS 0
Karo United Karo United 1
FT
01.10. 16:30
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh 1
Perserang Perserang 0
FT
01.10. 18:15
PSKC Cimahi PSKC Cimahi 0
Sriwijaya FC Sriwijaya FC 1
FT
01.10. 18:30
Persijap Persijap 2
Persela Lamongan Persela Lamongan 2
  Semen Padang Semen Padang
PSKC Cimahi PSKC Cimahi
  PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
  Persipal Persipal
Deltras Deltras
  PSCS Cilacap PSCS Cilacap
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri
  Persikab Bandung Persikab Bandung
Persekat Persekat
  Persipa Pati Persipa Pati
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
  PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
  Persijap Persijap
Persegres Gresik United Persegres Gresik United
  Persewar Persewar
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan
  Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo
Sulut United Sulut United
  Perserang Perserang
PSMS Medan PSMS Medan
  Sriwijaya FC Sriwijaya FC
PSPS PSPS
  Persela Lamongan Persela Lamongan
Nusantara United Nusantara United
  Persipura Jayapura Persipura Jayapura
Persipal Persipal
  Persekat Persekat
Persipa Pati Persipa Pati
  Karo United Karo United
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
  Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri
Persikab Bandung Persikab Bandung
  PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
Persijap Persijap
  PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan
  Persegres Gresik United Persegres Gresik United
Nusantara United Nusantara United
  PSMS Medan PSMS Medan
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang
  PSKC Cimahi PSKC Cimahi
PSPS PSPS
  Persela Lamongan Persela Lamongan
PSCS Cilacap PSCS Cilacap
  Kalteng Putra Kalteng Putra
Sulut United Sulut United
  Kalteng Putra Kalteng Putra
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor
FT
17.09. 15:15
Persekat Persekat 1
Nusantara United Nusantara United 0
FT
17.09. 18:30
Persela Lamongan Persela Lamongan 2
Persegres Gresik United Persegres Gresik United 2
FT
18.09. 15:15
Persipa Pati Persipa Pati 2
Persijap Persijap 2
FT
19.09. 15:15
Persikab Bandung Persikab Bandung 0
PSCS Cilacap PSCS Cilacap 1
FT
19.09. 16:30
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri 3
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta 0
  Karo United Karo United
Semen Padang Semen Padang
  Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo
Kalteng Putra Kalteng Putra
  Persewar Persewar
Deltras Deltras
  PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
Persikab Bandung Persikab Bandung
  PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor
Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo
  Persegres Gresik United Persegres Gresik United
Persekat Persekat
  Persipa Pati Persipa Pati
Nusantara United Nusantara United
  Persijap Persijap
PSCS Cilacap PSCS Cilacap
  Persela Lamongan Persela Lamongan
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri
  Perserang Perserang
Sriwijaya FC Sriwijaya FC
  PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang
Karo United Karo United
  Semen Padang Semen Padang
PSPS PSPS
  Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan
Persipal Persipal
  Kalteng Putra Kalteng Putra
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
  PSMS Medan PSMS Medan
PSKC Cimahi PSKC Cimahi
11.11. 15:30 Perserang Perserang
Karo United Karo United
11.11. 15:15 Persekat Persekat
Persijap Persijap
11.11. 15:15 Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo
Deltras Deltras
12.11. 13:15 Persipura Jayapura Persipura Jayapura
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan
12.11. 15:15 Persipa Pati Persipa Pati
PSCS Cilacap PSCS Cilacap
12.11. 15:15 PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
Nusantara United Nusantara United
12.11. 15:15 Persegres Gresik United Persegres Gresik United
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri
12.11. 18:30 PSMS Medan PSMS Medan
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
12.11. 18:30 Kalteng Putra Kalteng Putra
Persewar Persewar
13.11. 14:15 Sulut United Sulut United
Persipal Persipal
13.11. 15:15 Persikab Bandung Persikab Bandung
Persela Lamongan Persela Lamongan
13.11. 16:00 PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang
PSKC Cimahi PSKC Cimahi
13.11. 18:30 Semen Padang Semen Padang
Sriwijaya FC Sriwijaya FC
18.11. 15:15 Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri
Persipa Pati Persipa Pati
18.11. 15:30 PSPS PSPS
Perserang Perserang
18.11. 18:30 PSCS Cilacap PSCS Cilacap
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
19.11. 13:15 Persipura Jayapura Persipura Jayapura
Sulut United Sulut United
19.11. 15:15 Sriwijaya FC Sriwijaya FC
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang
19.11. 15:15 PSKC Cimahi PSKC Cimahi
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
19.11. 15:15 Nusantara United Nusantara United
Persijap Persijap
19.11. 18:30 Karo United Karo United
PSMS Medan PSMS Medan
19.11. 18:30 Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan
Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo
20.11. 14:15 Persipal Persipal
Persewar Persewar
20.11. 15:15 Persikab Bandung Persikab Bandung
Persegres Gresik United Persegres Gresik United
20.11. 17:00 Deltras Deltras
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor
20.11. 18:30 Persela Lamongan Persela Lamongan
Persekat Persekat
25.11. 15:30 Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan
Sulut United Sulut United
25.11. 15:30 PSPS PSPS
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang
26.11. 13:15 Persewar Persewar
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor
26.11. 14:15 Persipal Persipal
Kalteng Putra Kalteng Putra
26.11. 15:15 PSKC Cimahi PSKC Cimahi
Perserang Perserang
26.11. 15:15 Persijap Persijap
Persipa Pati Persipa Pati
26.11. 15:15 PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri
26.11. 15:30 PSCS Cilacap PSCS Cilacap
Persikab Bandung Persikab Bandung
26.11. 15:30 Deltras Deltras
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
26.11. 16:00 Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
Semen Padang Semen Padang
27.11. 16:15 Sriwijaya FC Sriwijaya FC
PSMS Medan PSMS Medan
27.11. 16:15 Nusantara United Nusantara United
Persekat Persekat
27.11. 16:15 Persegres Gresik United Persegres Gresik United
Persela Lamongan Persela Lamongan
02.12. 14:15 PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor
Persipal Persipal
02.12. 16:15 Perserang Perserang
Semen Padang Semen Padang
02.12. 16:15 Persekat Persekat
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
02.12. 16:15 Kalteng Putra Kalteng Putra
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan
02.12. 20:00 Karo United Karo United
PSKC Cimahi PSKC Cimahi
03.12. 15:15 Sulut United Sulut United
Deltras Deltras
03.12. 16:15 Persegres Gresik United Persegres Gresik United
PSCS Cilacap PSCS Cilacap
03.12. 16:15 Persikab Bandung Persikab Bandung
Nusantara United Nusantara United
03.12. 16:15 Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri
Persijap Persijap
03.12. 16:15 Persipa Pati Persipa Pati
Persela Lamongan Persela Lamongan
03.12. 16:15 Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo
Persewar Persewar
03.12. 16:30 PSMS Medan PSMS Medan
PSPS PSPS
03.12. 17:30 Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
Sriwijaya FC Sriwijaya FC
06.12. 19:30 Semen Padang Semen Padang
Karo United Karo United
07.12. 19:30 Kalteng Putra Kalteng Putra
Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo
09.12. 17:00 PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang
Perserang Perserang
09.12. 19:30 PSCS Cilacap PSCS Cilacap
Persekat Persekat
09.12. 20:00 Persijap Persijap
Persikab Bandung Persikab Bandung
10.12. 14:15 PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor
Kalteng Putra Kalteng Putra
10.12. 14:15 Persewar Persewar
Sulut United Sulut United
10.12. 16:15 Persipa Pati Persipa Pati
Persegres Gresik United Persegres Gresik United
10.12. 16:15 Nusantara United Nusantara United
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri
10.12. 16:15 Deltras Deltras
Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan
10.12. 16:15 Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
10.12. 16:30 Sriwijaya FC Sriwijaya FC
Karo United Karo United
10.12. 16:30 Persela Lamongan Persela Lamongan
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
10.12. 17:00 PSPS PSPS
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
11.12. 16:15 Semen Padang Semen Padang
PSMS Medan PSMS Medan
15.12. 16:15 Semen Padang Semen Padang
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang
15.12. 16:15 Persikab Bandung Persikab Bandung
Persipa Pati Persipa Pati
15.12. 16:15 PSCS Cilacap PSCS Cilacap
Nusantara United Nusantara United
15.12. 19:30 Sriwijaya FC Sriwijaya FC
PSKC Cimahi PSKC Cimahi
15.12. 19:30 Kalteng Putra Kalteng Putra
Deltras Deltras
16.12. 14:15 PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor
Sulut United Sulut United
16.12. 14:15 Persipura Jayapura Persipura Jayapura
Persewar Persewar
16.12. 16:15 Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri
Persekat Persekat
16.12. 16:15 Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo
Persipal Persipal
16.12. 16:30 Karo United Karo United
PSPS PSPS
16.12. 17:00 Perserang Perserang
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
16.12. 17:30 Persela Lamongan Persela Lamongan
Persijap Persijap
17.12. 17:30 PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
Persegres Gresik United Persegres Gresik United
20.12. 17:00 PSKC Cimahi PSKC Cimahi
Semen Padang Semen Padang
21.12. 14:15 Persipura Jayapura Persipura Jayapura
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor
21.12. 15:15 Sulut United Sulut United
Putra Delta Sidoarjo Putra Delta Sidoarjo
21.12. 16:15 PSMS Medan PSMS Medan
Perserang Perserang
21.12. 16:15 Persegres Gresik United Persegres Gresik United
Persijap Persijap
21.12. 16:15 Nusantara United Nusantara United
Persela Lamongan Persela Lamongan
21.12. 16:15 Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri
PSCS Cilacap PSCS Cilacap
21.12. 16:30 Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang
21.12. 19:15 Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan
Persewar Persewar
21.12. 19:30 Deltras Deltras
Persipal Persipal
22.12. 16:15 Persekat Persekat
Persikab Bandung Persikab Bandung
22.12. 17:00 PSPS PSPS
Sriwijaya FC Sriwijaya FC
22.12. 19:30 PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
Persipa Pati Persipa Pati
07.01. 15:15 Persiba Balikpapan Persiba Balikpapan
PSBS Biak Numfor PSBS Biak Numfor
07.01. 15:15 Sulut United Sulut United
Kalteng Putra Kalteng Putra
07.01. 15:15 Persipal Persipal
Persipura Jayapura Persipura Jayapura
07.01. 16:15 Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
Karo United Karo United
07.01. 16:15 PSPS PSPS
PSKC Cimahi PSKC Cimahi
07.01. 16:15 PSDS Deli Serdang PSDS Deli Serdang
PSMS Medan PSMS Medan
08.01. 16:15 Persipa Pati Persipa Pati
Persekat Persekat
08.01. 16:15 Persikab Bandung Persikab Bandung
Putra Sinar Giri Putra Sinar Giri
08.01. 16:15 Nusantara United Nusantara United
Persegres Gresik United Persegres Gresik United
08.01. 17:30 Persijap Persijap
PSIM Yogyakarta PSIM Yogyakarta
08.01. 19:30 PSCS Cilacap PSCS Cilacap
Persela Lamongan Persela Lamongan

Scheduled

Liga 2 Round 1

We use cookies to improve your onsite experience. By understanding how you use our products, we can improve navigation, build better features, and provide you with more relevant content and marketing messages. For more information about cookies, and to manage your preferences, please see our Cookie Policy. By continuing to use this site you are agreeing to our use of cookies and personal data in accordance with our Privacy Policy. You are also agreeing to the site’s Terms of Use.