Austria Football Football Live Scores, Livescore

FT
23.07. 00:00
Bischofshofen Bischofshofen 4
Wals-Grünau Wals-Grünau 1
FT
22.07. 23:30
Salzburger AK Salzburger AK 0
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden 1
FT
23.07. 22:00
Golling Golling 3
Anif Anif 3
FT
23.07. 22:30
Austria Salzburg Austria Salzburg 1
Kuchl Kuchl 0
FT
23.07. 22:00
UFC Hallein UFC Hallein 2
Seekirchen Seekirchen 1
FT
24.07. 00:30
Grödig Grödig 0
TSV St. Johann TSV St. Johann 1
FT
30.07. 00:00
Seekirchen Seekirchen 2
Salzburger AK Salzburger AK 1
FT
30.07. 22:00
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden 4
Golling Golling 0
FT
31.07. 22:00
Kuchl Kuchl 6
UFC Hallein UFC Hallein 1
FT
30.07. 22:00
TSV St. Johann TSV St. Johann 0
Austria Salzburg Austria Salzburg 1
FT
23.08. 22:30
Anif Anif 1
Bischofshofen Bischofshofen 3
FT
31.07. 15:30
Wals-Grünau Wals-Grünau 1
Grödig Grödig 4
FT
07.09. 23:00
Bischofshofen Bischofshofen 1
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden 0
FT
06.08. 00:00
Grödig Grödig 0
Anif Anif 3
FT
06.08. 22:00
Golling Golling 1
Seekirchen Seekirchen 5
FT
06.08. 22:30
Austria Salzburg Austria Salzburg 2
Wals-Grünau Wals-Grünau 1
FT
06.08. 00:30
Kuchl Kuchl 1
TSV St. Johann TSV St. Johann 1
FT
06.08. 00:00
UFC Hallein UFC Hallein 0
Salzburger AK Salzburger AK 6
FT
13.08. 00:00
Seekirchen Seekirchen 2
Bischofshofen Bischofshofen 1
FT
13.08. 00:00
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden 5
Grödig Grödig 0
FT
12.08. 23:00
Salzburger AK Salzburger AK 4
Golling Golling 3
FT
13.08. 00:30
Wals-Grünau Wals-Grünau 1
Kuchl Kuchl 2
FT
13.08. 00:00
TSV St. Johann TSV St. Johann 1
UFC Hallein UFC Hallein 0
FT
12.08. 22:30
Anif Anif 1
Austria Salzburg Austria Salzburg 1
FT
15.08. 22:00
Bischofshofen Bischofshofen 3
Salzburger AK Salzburger AK 0
FT
15.08. 22:00
Austria Salzburg Austria Salzburg 1
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden 0
FT
15.08. 22:00
Kuchl Kuchl 0
Anif Anif 2
FT
15.08. 22:00
TSV St. Johann TSV St. Johann 1
Wals-Grünau Wals-Grünau 2
FT
15.08. 22:00
UFC Hallein UFC Hallein 0
Golling Golling 5
FT
16.08. 00:00
Grödig Grödig 1
Seekirchen Seekirchen 2
FT
21.08. 00:30
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden 3
Kuchl Kuchl 0
FT
20.08. 22:00
Salzburger AK Salzburger AK 2
Grödig Grödig 0
FT
20.08. 20:00
Golling Golling 0
Bischofshofen Bischofshofen 5
FT
20.08. 00:00
Seekirchen Seekirchen 2
Austria Salzburg Austria Salzburg 2
FT
20.08. 00:30
Wals-Grünau Wals-Grünau 4
UFC Hallein UFC Hallein 0
FT
20.08. 19:00
Anif Anif 3
TSV St. Johann TSV St. Johann 0
FT
27.08. 00:00
TSV St. Johann TSV St. Johann 2
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden 1
FT
27.08. 22:00
Austria Salzburg Austria Salzburg 2
Salzburger AK Salzburger AK 1
FT
28.08. 00:00
Grödig Grödig 0
Golling Golling 0
FT
27.08. 00:00
Kuchl Kuchl 0
Seekirchen Seekirchen 4
FT
27.08. 00:00
Wals-Grünau Wals-Grünau 4
Anif Anif 1
FT
28.08. 20:30
UFC Hallein UFC Hallein 1
Bischofshofen Bischofshofen 6
FT
03.09. 00:00
Bischofshofen Bischofshofen 3
Grödig Grödig 2
FT
04.09. 20:30
Pinzgau Saalfelden Pinzgau Saalfelden 2
Wals-Grünau Wals-Grünau 1
FT
03.09. 00:00
Salzburger AK Salzburger AK 2
Kuchl Kuchl 2
FT
04.09. 22:00
Golling Golling 1
Austria Salzburg Austria Salzburg 4
FT
03.09. 00:30
Seekirchen Seekirchen 4
TSV St. Johann TSV St. Johann 0
FT
04.09. 16:00
Anif Anif 1
UFC Hallein UFC Hallein 1
FT
10.09. 21:00
Austria Salzburg Austria Salzburg 3
Bischofshofen Bischofshofen 4
FT
12.11. 19:30
Kuchl Kuchl 6
Golling Golling 1
FT
22.07. 23:15
SVG Reichenau SVG Reichenau 5
Imst Imst 2
FT
27.07. 00:30
Hall Hall 0
Kufstein Kufstein 4
FT
23.07. 00:30
Wörgl Wörgl 1
Kitzbühel Kitzbühel 0
FT
23.07. 23:30
Fügen Fügen 0
Kundl Kundl 2
FT
24.07. 22:00
Telfs Telfs 1
Schwaz Schwaz 1
FT
22.07. 23:00
Silz / Mötz Silz / Mötz 3
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 0
FT
30.07. 00:00
Schwaz Schwaz 6
Silz / Mötz Silz / Mötz 3
FT
30.07. 00:00
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 0
Hall Hall 0
FT
30.07. 00:30
Kundl Kundl 1
SVG Reichenau SVG Reichenau 2
FT
30.07. 21:00
Kitzbühel Kitzbühel 2
Fügen Fügen 0
FT
31.07. 15:30
Kufstein Kufstein 2
Wörgl Wörgl 1
FT
31.07. 16:00
Imst Imst 4
Telfs Telfs 4
FT
05.08. 23:15
SVG Reichenau SVG Reichenau 1
Kitzbühel Kitzbühel 2
FT
06.08. 00:30
Wörgl Wörgl 1
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 2
FT
06.08. 00:00
Schwaz Schwaz 0
Imst Imst 2
FT
06.08. 22:00
Silz / Mötz Silz / Mötz 6
Hall Hall 3
FT
05.08. 00:30
Fügen Fügen 2
Kufstein Kufstein 2
FT
06.08. 00:30
Kundl Kundl 2
Telfs Telfs 2
FT
13.08. 00:30
Kitzbühel Kitzbühel 1
Telfs Telfs 2
FT
13.08. 00:00
Kufstein Kufstein 1
SVG Reichenau SVG Reichenau 0
FT
12.08. 23:30
Imst Imst 1
Silz / Mötz Silz / Mötz 2
FT
13.08. 00:30
Kundl Kundl 1
Schwaz Schwaz 4
FT
13.08. 00:00
Hall Hall 0
Wörgl Wörgl 3
FT
13.08. 00:00
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 0
Fügen Fügen 2
FT
15.08. 22:00
Kundl Kundl 0
Imst Imst 2
FT
15.08. 22:00
Silz / Mötz Silz / Mötz 5
Wörgl Wörgl 1
FT
15.08. 22:30
Fügen Fügen 4
Hall Hall 1
FT
15.08. 22:00
Telfs Telfs 0
Kufstein Kufstein 3
FT
15.08. 15:30
SVG Reichenau SVG Reichenau 1
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 1
FT
15.08. 22:00
Schwaz Schwaz 3
Kitzbühel Kitzbühel 1
FT
20.08. 00:30
Wörgl Wörgl 1
Fügen Fügen 3
FT
20.08. 20:30
Kitzbühel Kitzbühel 1
Imst Imst 1
FT
24.08. 00:30
Kufstein Kufstein 2
Schwaz Schwaz 1
FT
20.08. 00:30
Kundl Kundl 1
Silz / Mötz Silz / Mötz 1
FT
20.08. 00:00
Hall Hall 0
SVG Reichenau SVG Reichenau 2
FT
21.08. 16:00
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 2
Telfs Telfs 3
FT
26.08. 23:00
SVG Reichenau SVG Reichenau 0
Wörgl Wörgl 2
FT
27.08. 23:00
Imst Imst 5
Kufstein Kufstein 0
FT
27.08. 00:30
Kundl Kundl 0
Kitzbühel Kitzbühel 0
FT
27.08. 22:00
Silz / Mötz Silz / Mötz 2
Fügen Fügen 1
FT
28.08. 22:00
Telfs Telfs 5
Hall Hall 3
FT
28.08. 22:00
Schwaz Schwaz 4
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 0
FT
03.09. 20:30
Kitzbühel Kitzbühel 0
Silz / Mötz Silz / Mötz 1
FT
02.09. 23:30
Kufstein Kufstein 3
Kundl Kundl 0
FT
03.09. 00:30
Fügen Fügen 1
SVG Reichenau SVG Reichenau 3
FT
03.09. 00:00
Hall Hall 1
Schwaz Schwaz 8
FT
04.09. 16:00
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 4
Imst Imst 3
FT
04.09. 22:00
Wörgl Wörgl 2
Telfs Telfs 0
FT
10.09. 00:00
Schwaz Schwaz 4
Wörgl Wörgl 0
FT
10.09. 00:00
Kitzbühel Kitzbühel 0
Kufstein Kufstein 2
FT
26.08. 21:00
Neulengbach W Neulengbach W 1
First Vienna W First Vienna W 2
FT
26.08. 18:00
Sturm Graz W Sturm Graz W 5
Lustenau / Dornbirn Lustenau / Dornbirn 0
FT
26.08. 18:00
Kleinmünchen / BW Linz Kleinmünchen / BW Linz 5
Bergheim W Bergheim W 0
FT
25.08. 23:00
Austria Wien W Austria Wien W 0
St. Pölten W St. Pölten W 1
FT
27.08. 19:00
Wacker Innsbruck W Wacker Innsbruck W 0
Altach / Vorderland W Altach / Vorderland W 8
FT
03.09. 16:00
Lustenau / Dornbirn Lustenau / Dornbirn 1
Kleinmünchen / BW Linz Kleinmünchen / BW Linz 1
FT
03.09. 16:00
Austria Wien W Austria Wien W 6
Wacker Innsbruck W Wacker Innsbruck W 0
FT
02.09. 19:00
St. Pölten W St. Pölten W 5
First Vienna W First Vienna W 1
FT
01.09. 23:00
Altach / Vorderland W Altach / Vorderland W 2
Sturm Graz W Sturm Graz W 0
FT
02.09. 18:00
Bergheim W Bergheim W 1
Neulengbach W Neulengbach W 4
FT
07.10. 21:00
Neulengbach W Neulengbach W 2
Austria Wien W Austria Wien W 0
FT
08.10. 19:00
Bergheim W Bergheim W 2
Lustenau / Dornbirn Lustenau / Dornbirn 1
FT
07.10. 18:00
Kleinmünchen / BW Linz Kleinmünchen / BW Linz 7
Wacker Innsbruck W Wacker Innsbruck W 0
FT
08.10. 17:45
First Vienna W First Vienna W 1
Altach / Vorderland W Altach / Vorderland W 2
FT
14.10. 19:00
Altach / Vorderland W Altach / Vorderland W 5
Bergheim W Bergheim W 0
FT
15.10. 16:00
St. Pölten W St. Pölten W 4
Lustenau / Dornbirn Lustenau / Dornbirn 2
FT
14.10. 19:30
Sturm Graz W Sturm Graz W 2
Kleinmünchen / BW Linz Kleinmünchen / BW Linz 0
FT
15.10. 16:00
Wacker Innsbruck W Wacker Innsbruck W 0
Neulengbach W Neulengbach W 2
FT
14.10. 17:00
Austria Wien W Austria Wien W 1
First Vienna W First Vienna W 3
FT
21.10. 17:00
Lustenau / Dornbirn Lustenau / Dornbirn 1
Altach / Vorderland W Altach / Vorderland W 3
FT
22.10. 17:00
Kleinmünchen / BW Linz Kleinmünchen / BW Linz 0
St. Pölten W St. Pölten W 2
FT
21.10. 19:00
Bergheim W Bergheim W 1
Austria Wien W Austria Wien W 6
FT
22.10. 16:00
First Vienna W First Vienna W 6
Wacker Innsbruck W Wacker Innsbruck W 0
FT
21.10. 21:00
Neulengbach W Neulengbach W 0
Sturm Graz W Sturm Graz W 1
FT
05.11. 19:00
Wacker Innsbruck W Wacker Innsbruck W 2
Bergheim W Bergheim W 5
FT
05.11. 18:45
Austria Wien W Austria Wien W 4
Lustenau / Dornbirn Lustenau / Dornbirn 1
FT
04.11. 17:00
Kleinmünchen / BW Linz Kleinmünchen / BW Linz 0
Neulengbach W Neulengbach W 2
FT
28.08. 18:00
Kleinmünchen / BW Linz Kleinmünchen / BW Linz 0
Sturm Graz W Sturm Graz W 3
FT
27.08. 19:45
Altenmarkt W Altenmarkt W 0
St. Pölten W St. Pölten W 9
FT
27.08. 20:30
Altach / Vorderland W Altach / Vorderland W 2
Bergheim W Bergheim W 0
FT
27.08. 16:00
Neulengbach W Neulengbach W 0
Austria Wien W Austria Wien W 1
FT
09.10. 18:00
First Vienna W First Vienna W 3
Wacker Innsbruck W Wacker Innsbruck W 0
FT
10.09. 19:15
Altenmarkt W Altenmarkt W 0
First Vienna W First Vienna W 2
FT
10.09. 23:00
St. Pölten W St. Pölten W 3
Austria Wien W Austria Wien W 0
FT
11.09. 17:30
Sturm Graz W Sturm Graz W 4
Altach / Vorderland W Altach / Vorderland W 1
FT
10.09. 19:00
Bergheim W Bergheim W 0
Neulengbach W Neulengbach W 3
FT
10.09. 19:00
Wacker Innsbruck W Wacker Innsbruck W 0
Kleinmünchen / BW Linz Kleinmünchen / BW Linz 2
FT
18.09. 00:45
Altach / Vorderland W Altach / Vorderland W 9
Wacker Innsbruck W Wacker Innsbruck W 0
FT
18.09. 18:00
Kleinmünchen / BW Linz Kleinmünchen / BW Linz 2
Altenmarkt W Altenmarkt W 1
FT
17.09. 19:00
Austria Wien W Austria Wien W 7
Bergheim W Bergheim W 0
FT
17.09. 22:00
Neulengbach W Neulengbach W 1
Sturm Graz W Sturm Graz W 1
FT
16.09. 01:30
First Vienna W First Vienna W 1
St. Pölten W St. Pölten W 4
FT
25.09. 19:30
Sturm Graz W Sturm Graz W 2
Austria Wien W Austria Wien W 1
FT
24.09. 19:00
First Vienna W First Vienna W 0
Kleinmünchen / BW Linz Kleinmünchen / BW Linz 0
FT
25.09. 16:00
Wacker Innsbruck W Wacker Innsbruck W 0
Neulengbach W Neulengbach W 4
FT
25.09. 16:00
Altenmarkt W Altenmarkt W 0
Altach / Vorderland W Altach / Vorderland W 6
FT
24.09. 23:00
St. Pölten W St. Pölten W 6
Bergheim W Bergheim W 0
FT
01.10. 19:00
Austria Wien W Austria Wien W 3
Wacker Innsbruck W Wacker Innsbruck W 0
FT
19.08. 23:00
Gerasdorf Stammersdorf Gerasdorf Stammersdorf 3
ASV 13 ASV 13 0
FT
19.08. 23:00
Wienerberg Wienerberg 3
Union Mauer Union Mauer 3
FT
20.08. 21:00
Post Post 1
Austria XIII Austria XIII 3
FT
20.08. 21:00
1980 Wien 1980 Wien 3
Favoritner AC Favoritner AC 4
FT
19.08. 23:00
Donau Donau 2
Slovan HAC Slovan HAC 0
FT
20.08. 00:00
Schwechat Schwechat 2
Mannswörth Mannswörth 0
FT
20.08. 22:00
Stadlau Stadlau 0
Simmeringer SC Simmeringer SC 2
FT
20.08. 21:00
Dinamo Helfort Dinamo Helfort 0
Vorwärts Brigittenau Vorwärts Brigittenau 1
FT
27.08. 21:00
Austria XIII Austria XIII 0
Donau Donau 2
FT
27.08. 21:00
Favoritner AC Favoritner AC 2
Schwechat Schwechat 0
FT
26.08. 23:00
Mannswörth Mannswörth 3
Wienerberg Wienerberg 2
FT
27.08. 22:00
Union Mauer Union Mauer 1
Stadlau Stadlau 1
FT
28.08. 15:30
Vorwärts Brigittenau Vorwärts Brigittenau 2
1980 Wien 1980 Wien 1
FT
27.08. 21:30
Simmeringer SC Simmeringer SC 0
Post Post 2
FT
25.08. 01:00
Gerasdorf Stammersdorf Gerasdorf Stammersdorf 0
Dinamo Helfort Dinamo Helfort 0
FT
27.08. 21:00
ASV 13 ASV 13 3
Slovan HAC Slovan HAC 2
FT
03.09. 21:00
Wienerberg Wienerberg 1
Favoritner AC Favoritner AC 3
FT
03.09. 21:00
Dinamo Helfort Dinamo Helfort 8
ASV 13 ASV 13 0
FT
03.09. 21:00
Stadlau Stadlau 2
Mannswörth Mannswörth 2
FT
03.09. 21:00
Donau Donau 2
Simmeringer SC Simmeringer SC 1
FT
03.09. 21:00
1980 Wien 1980 Wien 1
Gerasdorf Stammersdorf Gerasdorf Stammersdorf 1
FT
04.09. 15:30
Slovan HAC Slovan HAC 5
Austria XIII Austria XIII 0
FT
03.09. 21:00
Post Post 0
Union Mauer Union Mauer 5
FT
02.09. 23:00
Schwechat Schwechat 3
Vorwärts Brigittenau Vorwärts Brigittenau 1
FT
10.09. 20:30
Simmeringer SC Simmeringer SC 1
Slovan HAC Slovan HAC 3
FT
09.09. 23:00
Gerasdorf Stammersdorf Gerasdorf Stammersdorf 1
Schwechat Schwechat 3
FT
10.09. 21:00
Dinamo Helfort Dinamo Helfort 1
1980 Wien 1980 Wien 1
FT
10.09. 21:00
ASV 13 ASV 13 0
Austria XIII Austria XIII 3
FT
10.09. 19:00
Union Mauer Union Mauer 4
Donau Donau 2
FT
11.09. 15:30
Vorwärts Brigittenau Vorwärts Brigittenau 2
Wienerberg Wienerberg 5
FT
09.09. 23:00
Mannswörth Mannswörth 2
Post Post 3
FT
10.09. 19:00
Favoritner AC Favoritner AC 1
Stadlau Stadlau 7
FT
17.09. 21:00
Wienerberg Wienerberg 0
Gerasdorf Stammersdorf Gerasdorf Stammersdorf 2
FT
17.09. 00:00
Schwechat Schwechat 2
Dinamo Helfort Dinamo Helfort 1
FT
17.09. 21:00
1980 Wien 1980 Wien 4
ASV 13 ASV 13 3
FT
17.09. 20:00
Stadlau Stadlau 1
Vorwärts Brigittenau Vorwärts Brigittenau 1
FT
17.09. 20:00
Post Post 0
Favoritner AC Favoritner AC 2
FT
16.09. 23:00
Donau Donau 6
Mannswörth Mannswörth 0
FT
17.09. 21:00
Austria XIII Austria XIII 5
Simmeringer SC Simmeringer SC 2
FT
18.09. 15:30
Slovan HAC Slovan HAC 1
Union Mauer Union Mauer 1
FT
23.09. 23:00
Mannswörth Mannswörth 2
Slovan HAC Slovan HAC 2
FT
25.09. 15:30
Vorwärts Brigittenau Vorwärts Brigittenau 3
Post Post 2
FT
24.09. 20:30
Dinamo Helfort Dinamo Helfort 3
Wienerberg Wienerberg 1
FT
24.09. 19:00
Favoritner AC Favoritner AC 2
Donau Donau 1
FT
24.09. 19:00
Union Mauer Union Mauer 4
Austria XIII Austria XIII 0
FT
24.09. 20:30
1980 Wien 1980 Wien 1
Schwechat Schwechat 2
FT
24.09. 21:00
ASV 13 ASV 13 1
Simmeringer SC Simmeringer SC 0
FT
23.09. 23:00
Gerasdorf Stammersdorf Gerasdorf Stammersdorf 0
Stadlau Stadlau 1
FT
02.10. 18:00
Wienerberg Wienerberg 0
1980 Wien 1980 Wien 1
FT
01.10. 20:30
Simmeringer SC Simmeringer SC 1
Union Mauer Union Mauer 1
FT
22.07. 23:15
Höchst Höchst 1
Hard Hard 6
FT
23.07. 23:30
Austria Lustenau II Austria Lustenau II 2
Koblach Koblach 1
FT
23.07. 22:00
Alberschwende Alberschwende 4
Nenzing Nenzing 1
FT
23.07. 23:00
Brederis Brederis 1
Lochau Lochau 1
FT
23.07. 22:00
Fussach Fussach 0
Hittisau Hittisau 1
FT
23.07. 22:00
Ludesch Ludesch 0
Bizau Bizau 2
FT
23.07. 20:00
Hörbranz Hörbranz 4
Bezau Bezau 1
FT
23.07. 21:00
Lustenau Lustenau 3
Andelsbuch Andelsbuch 0
FT
29.07. 23:45
Lochau Lochau 2
Alberschwende Alberschwende 2
FT
30.07. 00:00
Hittisau Hittisau 2
Höchst Höchst 2
FT
29.07. 23:45
Koblach Koblach 5
Bezau Bezau 3
FT
30.07. 22:00
Hörbranz Hörbranz 3
Fussach Fussach 1
FT
30.07. 23:00
Bizau Bizau 5
Austria Lustenau II Austria Lustenau II 0
FT
30.07. 23:00
Hard Hard 5
Brederis Brederis 1
FT
31.07. 21:00
Andelsbuch Andelsbuch 4
Ludesch Ludesch 0
FT
31.07. 22:00
Nenzing Nenzing 1
Lustenau Lustenau 2
FT
06.08. 23:00
Brederis Brederis 2
Alberschwende Alberschwende 3
FT
06.08. 22:00
Fussach Fussach 4
Koblach Koblach 2
FT
06.08. 23:00
Bezau Bezau 3
Bizau Bizau 0
FT
06.08. 20:30
Austria Lustenau II Austria Lustenau II 2
Andelsbuch Andelsbuch 3
FT
06.08. 22:00
Ludesch Ludesch 1
Nenzing Nenzing 1
FT
06.08. 21:00
Lustenau Lustenau 1
Lochau Lochau 1
FT
05.08. 23:30
Hard Hard 6
Hittisau Hittisau 2
FT
06.08. 22:00
Höchst Höchst 1
Hörbranz Hörbranz 2
FT
13.08. 22:00
Nenzing Nenzing 3
Austria Lustenau II Austria Lustenau II 3
FT
13.08. 22:00
Andelsbuch Andelsbuch 7
Bezau Bezau 2
FT
14.08. 22:00
Bizau Bizau 3
Fussach Fussach 4
FT
12.08. 23:30
Koblach Koblach 0
Höchst Höchst 1
FT
13.08. 22:00
Hörbranz Hörbranz 2
Hard Hard 0
FT
13.08. 00:00
Hittisau Hittisau 1
Brederis Brederis 3
FT
14.08. 16:00
Alberschwende Alberschwende 1
Lustenau Lustenau 1
FT
13.08. 23:00
Lochau Lochau 1
Ludesch Ludesch 0
FT
31.08. 23:00
Brederis Brederis 0
Lustenau Lustenau 3
FT
20.08. 22:00
Fussach Fussach 1
Andelsbuch Andelsbuch 1
FT
19.08. 23:30
Nenzing Nenzing 1
Bezau Bezau 4
FT
01.09. 00:00
Austria Lustenau II Austria Lustenau II 0
Lochau Lochau 4
FT
21.08. 16:00
Ludesch Ludesch 2
Alberschwende Alberschwende 3
FT
20.08. 19:00
Hittisau Hittisau 1
Hörbranz Hörbranz 4
FT
30.08. 23:00
Hard Hard 5
Koblach Koblach 0
FT
21.08. 15:30
Höchst Höchst 2
Bizau Bizau 1
FT
24.08. 23:00
Nenzing Nenzing 2
Fussach Fussach 0
FT
24.08. 23:30
Andelsbuch Andelsbuch 3
Höchst Höchst 5
FT
24.08. 23:45
Bizau Bizau 2
Hard Hard 2
FT
23.08. 23:30
Koblach Koblach 2
Hittisau Hittisau 1
FT
24.08. 00:00
Hörbranz Hörbranz 3
Brederis Brederis 1
FT
23.08. 23:30
Lustenau Lustenau 1
Ludesch Ludesch 4
FT
23.08. 23:30
Alberschwende Alberschwende 3
Austria Lustenau II Austria Lustenau II 1
FT
24.08. 23:30
Lochau Lochau 2
Bezau Bezau 0
FT
27.08. 22:00
Brederis Brederis 1
Ludesch Ludesch 1
FT
27.08. 22:00
Fussach Fussach 1
Lochau Lochau 6
FT
29.07. 00:00
Kematen Kematen 0
Kitzbühel Kitzbühel 1
FT
30.07. 15:30
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 1
Telfs Telfs 2
FT
30.07. 22:30
Ebbs Ebbs 3
Kundl Kundl 2
FT
05.08. 00:00
Kitzbühel Kitzbühel 0
Fügen Fügen 1
FT
04.08. 23:30
Völs Völs 0
Kundl Kundl 2
FT
06.08. 22:00
Wörgl Wörgl 1
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 3
FT
06.08. 22:00
Telfs Telfs 2
Innsbrucker AC Innsbrucker AC 2
FT
06.08. 22:30
Ebbs Ebbs 4
Kematen Kematen 2
FT
12.08. 00:00
Fügen Fügen 4
Ebbs Ebbs 2
FT
12.08. 00:30
Kundl Kundl 3
Kematen Kematen 0
FT
11.08. 23:00
Völs Völs 1
Telfs Telfs 0
FT
12.08. 22:30
Innsbrucker AC Innsbrucker AC 1
Wörgl Wörgl 3
FT
12.08. 23:30
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 3
Volders Volders 0
FT
15.08. 22:00
Wörgl Wörgl 3
Völs Völs 3
FT
15.08. 00:30
Telfs Telfs 1
Kundl Kundl 0
FT
15.08. 22:30
Kitzbühel Kitzbühel 0
Swarovski Tirol II Swarovski Tirol II 0
FT
15.08. 00:00
Kematen Kematen 3
Fügen Fügen 2
FT
15.08. 15:30
Volders Volders 3
Innsbrucker AC Innsbrucker AC 2
FT
29.07. 23:30
Mils Mils 3
SV Innsbruck SV Innsbruck 0
FT
30.07. 23:00
Prutz / Serfaus Prutz / Serfaus 3
Natters Natters 1
FT
30.07. 00:30
Kematen Kematen 3
Völs Völs 3
FT
30.07. 21:00
Kirchbichl Kirchbichl 1
Wacker Innsbruck (Am) Wacker Innsbruck (Am) 0
FT
30.07. 22:00
Innsbrucker AC Innsbrucker AC 2
Mayrhofen Mayrhofen 2
FT
30.07. 23:30
St. Johann in Tirol St. Johann in Tirol 6
Union Innsbruck Union Innsbruck 1
FT
29.07. 23:30
Münster Münster 1
Oberperfuss Oberperfuss 0
FT
31.07. 22:00
Ebbs Ebbs 2
Volders Volders 2
FT
05.08. 23:30
Volders Volders 1
Münster Münster 1
FT
07.08. 22:00
Union Innsbruck Union Innsbruck 5
Natters Natters 2
FT
06.08. 23:30
Mayrhofen Mayrhofen 1
Prutz / Serfaus Prutz / Serfaus 2
FT
06.08. 23:00
SV Innsbruck SV Innsbruck 0
Ebbs Ebbs 2
FT
05.08. 23:30
Völs Völs 3
Kirchbichl Kirchbichl 1
FT
06.08. 00:30
Wacker Innsbruck (Am) Wacker Innsbruck (Am) 1
Mils Mils 1
FT
06.08. 21:30
Oberperfuss Oberperfuss 0
Innsbrucker AC Innsbrucker AC 3
FT
06.08. 23:30
St. Johann in Tirol St. Johann in Tirol 1
Kematen Kematen 1
FT
13.08. 23:30
Natters Natters 3
Mayrhofen Mayrhofen 2
FT
12.08. 23:00
Innsbrucker AC Innsbrucker AC 3
Volders Volders 2
FT
12.08. 23:30
Mils Mils 1
Völs Völs 3
FT
12.08. 23:30
Münster Münster 2
SV Innsbruck SV Innsbruck 3
FT
13.08. 22:00
Ebbs Ebbs 1
Wacker Innsbruck (Am) Wacker Innsbruck (Am) 2
FT
13.08. 23:00
Prutz / Serfaus Prutz / Serfaus 2
Oberperfuss Oberperfuss 5
FT
13.08. 00:30
Kematen Kematen 3
Union Innsbruck Union Innsbruck 2
FT
13.08. 23:00
Kirchbichl Kirchbichl 2
St. Johann in Tirol St. Johann in Tirol 2
FT
14.09. 01:00
Mayrhofen Mayrhofen 7
Union Innsbruck Union Innsbruck 1
FT
20.08. 00:30
St. Johann in Tirol St. Johann in Tirol 6
Mils Mils 1
FT
20.08. 00:30
Kematen Kematen 3
Kirchbichl Kirchbichl 3
FT
20.08. 00:00
Oberperfuss Oberperfuss 1
Natters Natters 1
FT
20.08. 00:30
SV Innsbruck SV Innsbruck 1
Innsbrucker AC Innsbrucker AC 3
FT
20.08. 22:30
Völs Völs 4
Ebbs Ebbs 2
FT
20.08. 00:30
Wacker Innsbruck (Am) Wacker Innsbruck (Am) 2
Münster Münster 0
FT
20.08. 22:30
Volders Volders 3
Prutz / Serfaus Prutz / Serfaus 1
FT
29.07. 23:30
Judenburg Judenburg 0
Frauental Frauental 3
FT
30.07. 00:00
Voitsberg Voitsberg 6
Bruck an der Mur Bruck an der Mur 0
FT
31.07. 00:00
Fürstenfeld Fürstenfeld 0
Lafnitz II Lafnitz II 2
FT
30.07. 00:00
Ilz Ilz 2
Wildon Wildon 1
FT
30.07. 00:00
Mettersdorf Mettersdorf 4
Liezen Liezen 1
FT
30.07. 00:00
UFC Fehring UFC Fehring 2
Köflach Köflach 0
FT
30.07. 00:00
Gnas Gnas 1
Union RB Weinland Gamlit Union RB Weinland Gamlit 1
FT
30.07. 00:00
Lebring Lebring 2
TuS Heiligenkreuz TuS Heiligenkreuz 3
FT
05.08. 23:30
Judenburg Judenburg 2
UFC Fehring UFC Fehring 3
FT
05.08. 23:30
Frauental Frauental 1
Lafnitz II Lafnitz II 0
FT
06.08. 00:00
Union RB Weinland Gamlit Union RB Weinland Gamlit 2
Ilz Ilz 0
FT
06.08. 00:00
Liezen Liezen 2
Gnas Gnas 2
FT
06.08. 00:00
TuS Heiligenkreuz TuS Heiligenkreuz 0
Mettersdorf Mettersdorf 0
FT
06.08. 00:00
Bruck an der Mur Bruck an der Mur 4
Fürstenfeld Fürstenfeld 1
FT
06.08. 23:00
Wildon Wildon 0
Voitsberg Voitsberg 1
FT
06.08. 00:00
Köflach Köflach 1
Lebring Lebring 0
FT
12.08. 23:30
Voitsberg Voitsberg 3
Union RB Weinland Gamlit Union RB Weinland Gamlit 2
FT
13.08. 00:00
UFC Fehring UFC Fehring 2
Frauental Frauental 2
FT
13.08. 00:00
Mettersdorf Mettersdorf 0
Köflach Köflach 0
FT
13.08. 00:00
Fürstenfeld Fürstenfeld 4
Wildon Wildon 1
FT
13.08. 00:00
Gnas Gnas 2
TuS Heiligenkreuz TuS Heiligenkreuz 0
FT
13.08. 00:00
Ilz Ilz 3
Liezen Liezen 3
FT
13.08. 00:00
Lebring Lebring 3
Judenburg Judenburg 2
FT
14.08. 00:00
Lafnitz II Lafnitz II 3
Bruck an der Mur Bruck an der Mur 4
FT
20.08. 00:00
Union RB Weinland Gamlit Union RB Weinland Gamlit 1
Fürstenfeld Fürstenfeld 1
FT
20.08. 00:00
Frauental Frauental 0
Bruck an der Mur Bruck an der Mur 3
FT
20.08. 22:00
Wildon Wildon 0
Lafnitz II Lafnitz II 2
FT
20.08. 00:00
Köflach Köflach 2
Gnas Gnas 2
FT
20.08. 00:00
Liezen Liezen 0
Voitsberg Voitsberg 4
FT
20.08. 00:00
UFC Fehring UFC Fehring 3
Lebring Lebring 0
FT
20.08. 00:00
TuS Heiligenkreuz TuS Heiligenkreuz 3
Ilz Ilz 6
FT
19.08. 23:00
Judenburg Judenburg 1
Mettersdorf Mettersdorf 6
FT
27.08. 00:00
Voitsberg Voitsberg 2
TuS Heiligenkreuz TuS Heiligenkreuz 1
FT
27.08. 00:00
Ilz Ilz 0
Köflach Köflach 1
FT
27.08. 00:00
Mettersdorf Mettersdorf 3
UFC Fehring UFC Fehring 1
FT
27.08. 00:00
Gnas Gnas 2
Judenburg Judenburg 1
FT
27.08. 00:00
Fürstenfeld Fürstenfeld 2
Liezen Liezen 0
FT
27.08. 00:00
Bruck an der Mur Bruck an der Mur 1
Wildon Wildon 3
FT
27.08. 00:00
Lebring Lebring 4
Frauental Frauental 0
FT
27.08. 00:00
Lafnitz II Lafnitz II 3
Union RB Weinland Gamlit Union RB Weinland Gamlit 3
FT
03.09. 00:00
Union RB Weinland Gamlit Union RB Weinland Gamlit 2
Bruck an der Mur Bruck an der Mur 0
FT
03.09. 00:00
UFC Fehring UFC Fehring 1
Gnas Gnas 3
FT
03.09. 00:00
Köflach Köflach 3
Voitsberg Voitsberg 2
FT
03.09. 00:00
Liezen Liezen 1
Lafnitz II Lafnitz II 5
FT
03.09. 00:00
Frauental Frauental 0
Wildon Wildon 4
FT
03.09. 00:00
TuS Heiligenkreuz TuS Heiligenkreuz 3
Fürstenfeld Fürstenfeld 1
FT
04.09. 20:00
Judenburg Judenburg 2
Ilz Ilz 3
FT
03.09. 00:00
Lebring Lebring 1
Mettersdorf Mettersdorf 2
FT
10.09. 00:00
Voitsberg Voitsberg 4
Judenburg Judenburg 0
FT
10.09. 00:00
Fürstenfeld Fürstenfeld 1
Köflach Köflach 0
FT
06.08. 00:00
Adnet Adnet 1
Bürmoos Bürmoos 1
FT
05.08. 23:30
Hallwang Hallwang 2
Straßwalchen Straßwalchen 0
FT
07.08. 22:00
Bramberg Bramberg 2
Puch Puch 0
FT
06.08. 00:00
Bergheim Bergheim 1
ASV Salzburg ASV Salzburg 1
FT
06.08. 00:30
Altenmarkt Altenmarkt 1
Siezenheim Siezenheim 4
FT
06.08. 22:00
Thalgau Thalgau 3
SV Schwarzach SV Schwarzach 1
FT
06.08. 00:30
Neumarkt Neumarkt 0
Eugendorf Eugendorf 3
FT
13.08. 00:00
Bürmoos Bürmoos 0
Bergheim Bergheim 0
FT
13.08. 00:30
Altenmarkt Altenmarkt 1
Adnet Adnet 3
FT
13.08. 01:00
SV Schwarzach SV Schwarzach 1
Bramberg Bramberg 1
FT
13.08. 00:00
ASV Salzburg ASV Salzburg 2
Neumarkt Neumarkt 2
FT
13.08. 00:00
Puch Puch 3
Hallwang Hallwang 2
FT
13.08. 00:30
Eugendorf Eugendorf 0
Thalgau Thalgau 1
FT
12.08. 23:30
Siezenheim Siezenheim 0
Straßwalchen Straßwalchen 1
FT
20.08. 00:00
Straßwalchen Straßwalchen 5
Puch Puch 2
FT
20.08. 22:00
Bergheim Bergheim 5
Altenmarkt Altenmarkt 2
FT
20.08. 00:00
Hallwang Hallwang 0
SV Schwarzach SV Schwarzach 3
FT
20.08. 00:30
Neumarkt Neumarkt 2
Bürmoos Bürmoos 2
FT
20.08. 00:00
Adnet Adnet 1
Siezenheim Siezenheim 1
FT
20.08. 17:00
Thalgau Thalgau 5
ASV Salzburg ASV Salzburg 0
FT
21.08. 22:00
Bramberg Bramberg 1
Eugendorf Eugendorf 2
FT
27.08. 01:00
ASV Salzburg ASV Salzburg 2
Bramberg Bramberg 1
FT
27.08. 01:00
SV Schwarzach SV Schwarzach 2
Straßwalchen Straßwalchen 1
FT
27.08. 22:00
Bürmoos Bürmoos 5
Thalgau Thalgau 0
FT
27.08. 00:00
Adnet Adnet 3
Bergheim Bergheim 1
FT
27.08. 00:30
Altenmarkt Altenmarkt 2
Neumarkt Neumarkt 3
FT
27.08. 22:00
Siezenheim Siezenheim 2
Puch Puch 0
FT
27.08. 00:30
Eugendorf Eugendorf 1
Hallwang Hallwang 1
FT
03.09. 00:00
Straßwalchen Straßwalchen 1
Eugendorf Eugendorf 4
FT
03.09. 00:30
Neumarkt Neumarkt 2
Adnet Adnet 1
FT
04.09. 22:00
Bramberg Bramberg 2
Bürmoos Bürmoos 2
FT
03.09. 00:00
Bergheim Bergheim 3
Siezenheim Siezenheim 2
FT
03.09. 00:00
Hallwang Hallwang 3
ASV Salzburg ASV Salzburg 1
FT
03.09. 19:00
Thalgau Thalgau 2
Altenmarkt Altenmarkt 1
FT
03.09. 00:00
Puch Puch 1
SV Schwarzach SV Schwarzach 1
FT
11.09. 16:00
Adnet Adnet 0
Thalgau Thalgau 1
FT
11.09. 16:00
Bürmoos Bürmoos 4
Hallwang Hallwang 0
FT
10.09. 00:00
ASV Salzburg ASV Salzburg 1
Straßwalchen Straßwalchen 2
FT
11.09. 18:00
Siezenheim Siezenheim 1
SV Schwarzach SV Schwarzach 0
FT
11.09. 22:00
Altenmarkt Altenmarkt 0
Bramberg Bramberg 5
FT
10.09. 00:30
Eugendorf Eugendorf 1
Puch Puch 2
FT
10.09. 00:30
Bergheim Bergheim 1
Neumarkt Neumarkt 6
FT
17.09. 00:00
Puch Puch 2
ASV Salzburg ASV Salzburg 2
FT
17.09. 00:30
SV Schwarzach SV Schwarzach 0
Eugendorf Eugendorf 4
FT
17.09. 19:00
Hallwang Hallwang 0
Altenmarkt Altenmarkt 0
FT
17.09. 19:00
Thalgau Thalgau 7
Bergheim Bergheim 2
FT
17.09. 23:00
Bramberg Bramberg 4
Adnet Adnet 0
FT
17.09. 22:00
Straßwalchen Straßwalchen 0
Bürmoos Bürmoos 1
FT
24.09. 22:00
Bürmoos Bürmoos 1
Puch Puch 0
FT
05.08. 00:30
Union Perg Union Perg 2
Pregarten Pregarten 1
FT
05.08. 23:00
Bad Ischl Bad Ischl 2
Weißkirchen / Allhaming Weißkirchen / Allhaming 0
FT
06.08. 00:00
Wohnbau Dietach Wohnbau Dietach 4
Mondsee Mondsee 2
FT
06.08. 00:00
Union Edelweiß Union Edelweiß 5
Stadl-Paura Stadl-Paura 0
FT
06.08. 00:00
SV Wallern SV Wallern 1
St. Valentin St. Valentin 0
FT
06.08. 00:30
Ostermiething Ostermiething 0
Wels Wels 3
FT
06.08. 22:00
St. Martin i.M. St. Martin i.M. 1
Grün Weiß Micheldorf Grün Weiß Micheldorf 1
FT
06.08. 23:00
Friedburg / Pöndorf Friedburg / Pöndorf 1
Oedt Oedt 2
FT
12.08. 23:00
St. Valentin St. Valentin 6
Bad Ischl Bad Ischl 1
FT
13.08. 00:00
Mondsee Mondsee 0
SV Wallern SV Wallern 2
FT
13.08. 00:00
Stadl-Paura Stadl-Paura 0
St. Martin i.M. St. Martin i.M. 11
FT
13.08. 00:00
Wels Wels 3
Friedburg / Pöndorf Friedburg / Pöndorf 3
FT
13.08. 00:30
Weißkirchen / Allhaming Weißkirchen / Allhaming 2
Union Edelweiß Union Edelweiß 2
FT
13.08. 22:00
Oedt Oedt 6
Wohnbau Dietach Wohnbau Dietach 2
FT
12.08. 23:30
Grün Weiß Micheldorf Grün Weiß Micheldorf 6
Union Perg Union Perg 1
FT
13.08. 23:00
Pregarten Pregarten 3
Ostermiething Ostermiething 0
FT
19.08. 23:00
Friedburg / Pöndorf Friedburg / Pöndorf 0
Wohnbau Dietach Wohnbau Dietach 7
FT
20.08. 00:00
SV Wallern SV Wallern 2
Oedt Oedt 0
FT
21.08. 00:00
Union Perg Union Perg 4
Stadl-Paura Stadl-Paura 0
FT
19.08. 23:00
Bad Ischl Bad Ischl 3
Mondsee Mondsee 0
FT
07.09. 00:30
St. Martin i.M. St. Martin i.M. 2
Weißkirchen / Allhaming Weißkirchen / Allhaming 1
FT
20.08. 00:30
Ostermiething Ostermiething 2
Grün Weiß Micheldorf Grün Weiß Micheldorf 2
FT
20.08. 00:00
Wels Wels 1
Pregarten Pregarten 4
FT
20.08. 00:00
Union Edelweiß Union Edelweiß 1
St. Valentin St. Valentin 0
FT
27.08. 00:00
Grün Weiß Micheldorf Grün Weiß Micheldorf 8
Wels Wels 0
FT
27.08. 00:00
Stadl-Paura Stadl-Paura 0
Ostermiething Ostermiething 11
FT
30.08. 22:00
St. Valentin St. Valentin 2
St. Martin i.M. St. Martin i.M. 0
FT
27.08. 00:00
Oedt Oedt 3
Bad Ischl Bad Ischl 2
FT
27.08. 00:00
Wohnbau Dietach Wohnbau Dietach 6
SV Wallern SV Wallern 0
FT
27.08. 00:30
Weißkirchen / Allhaming Weißkirchen / Allhaming 1
Union Perg Union Perg 1
FT
27.08. 22:00
Mondsee Mondsee 1
Union Edelweiß Union Edelweiß 1
FT
27.08. 01:00
Pregarten Pregarten 1
Friedburg / Pöndorf Friedburg / Pöndorf 4
FT
03.09. 21:00
Bad Ischl Bad Ischl 1
Wohnbau Dietach Wohnbau Dietach 5
FT
02.09. 22:00
Friedburg / Pöndorf Friedburg / Pöndorf 2
SV Wallern SV Wallern 3
FT
02.09. 00:30
Pregarten Pregarten 3
Grün Weiß Micheldorf Grün Weiß Micheldorf 2
FT
03.09. 00:00
Wels Wels 7
Stadl-Paura Stadl-Paura 0
FT
03.09. 01:00
Union Perg Union Perg 1
St. Valentin St. Valentin 1
FT
03.09. 00:30
Ostermiething Ostermiething 1
Weißkirchen / Allhaming Weißkirchen / Allhaming 1
FT
03.09. 00:00
St. Martin i.M. St. Martin i.M. 0
Mondsee Mondsee 0
FT
03.09. 21:00
Union Edelweiß Union Edelweiß 1
Oedt Oedt 2
FT
10.09. 23:00
Wohnbau Dietach Wohnbau Dietach 2
Union Edelweiß Union Edelweiß 3
FT
10.09. 00:00
Stadl-Paura Stadl-Paura 0
Pregarten Pregarten 1
FT
10.09. 00:30
Weißkirchen / Allhaming Weißkirchen / Allhaming 4
Wels Wels 1
FT
10.09. 21:00
SV Wallern SV Wallern 4
Bad Ischl Bad Ischl 1
FT
09.09. 23:30
Grün Weiß Micheldorf Grün Weiß Micheldorf 0
Friedburg / Pöndorf Friedburg / Pöndorf 2
FT
10.09. 21:00
St. Valentin St. Valentin 0
Ostermiething Ostermiething 1
FT
10.09. 23:00
Mondsee Mondsee 1
Union Perg Union Perg 1
FT
10.09. 21:00
Oedt Oedt 2
St. Martin i.M. St. Martin i.M. 2
FT
17.09. 00:00
Wels Wels 1
St. Valentin St. Valentin 2
FT
16.09. 00:30
Union Edelweiß Union Edelweiß 2
SV Wallern SV Wallern 3
FT
15.08. 22:30
Mannersdorf Mannersdorf 2
Langenrohr Langenrohr 0
FT
15.08. 22:30
Kottingbrunn Kottingbrunn 3
Kilb Kilb 1
FT
15.08. 22:30
Spratzern Spratzern 0
Retz Retz 1
FT
15.08. 22:30
Ortmann Ortmann 2
Ardagger Ardagger 0
FT
17.08. 00:30
Zwettl Zwettl 1
St. Pölten II St. Pölten II 0
FT
15.08. 22:30
USC Rohrbach USC Rohrbach 1
Gloggnitz Gloggnitz 0
FT
15.08. 22:30
Haitzendorf Haitzendorf 3
Waidhofen / Thaya Waidhofen / Thaya 1
FT
13.08. 00:30
Mannersdorf Mannersdorf 1
Retz Retz 0
FT
13.08. 01:00
Waidhofen / Thaya Waidhofen / Thaya 0
Schrems Schrems 2
FT
13.08. 22:30
Gloggnitz Gloggnitz 3
Kottingbrunn Kottingbrunn 3
FT
13.08. 00:30
Kilb Kilb 0
Ortmann Ortmann 1
FT
13.08. 00:30
Ardagger Ardagger 2
Haitzendorf Haitzendorf 1
FT
13.08. 22:30
St. Pölten II St. Pölten II 2
USC Rohrbach USC Rohrbach 3
FT
12.08. 23:00
Spratzern Spratzern 2
Zwettl Zwettl 1
FT
20.08. 01:15
Ortmann Ortmann 0
Gloggnitz Gloggnitz 3
FT
20.08. 00:30
USC Rohrbach USC Rohrbach 2
Spratzern Spratzern 1
FT
21.08. 22:00
Haitzendorf Haitzendorf 4
Kilb Kilb 1
FT
20.08. 00:30
Retz Retz 1
Langenrohr Langenrohr 1
FT
20.08. 00:30
Kottingbrunn Kottingbrunn 3
St. Pölten II St. Pölten II 2
FT
20.08. 00:30
Schrems Schrems 2
Ardagger Ardagger 3
FT
20.08. 00:30
Zwettl Zwettl 2
Mannersdorf Mannersdorf 0
FT
27.08. 00:30
Mannersdorf Mannersdorf 0
USC Rohrbach USC Rohrbach 0
FT
28.08. 22:00
St. Pölten II St. Pölten II 1
Ortmann Ortmann 0
FT
27.08. 22:00
Spratzern Spratzern 1
Kottingbrunn Kottingbrunn 3
FT
27.08. 00:30
Retz Retz 0
Zwettl Zwettl 2
FT
27.08. 22:00
Gloggnitz Gloggnitz 2
Haitzendorf Haitzendorf 1
FT
27.08. 00:30
Langenrohr Langenrohr 2
Waidhofen / Thaya Waidhofen / Thaya 1
FT
27.08. 00:30
Kilb Kilb 0
Schrems Schrems 0
FT
03.09. 01:00
Schrems Schrems 0
Gloggnitz Gloggnitz 2
FT
04.09. 21:30
Haitzendorf Haitzendorf 1
St. Pölten II St. Pölten II 4
FT
03.09. 00:30
Ortmann Ortmann 2
Spratzern Spratzern 1
FT
03.09. 00:30
Zwettl Zwettl 2
Langenrohr Langenrohr 1
FT
03.09. 00:30
USC Rohrbach USC Rohrbach 1
Retz Retz 1
FT
03.09. 00:30
Waidhofen / Thaya Waidhofen / Thaya 1
Ardagger Ardagger 2
FT
03.09. 00:30
Kottingbrunn Kottingbrunn 2
Mannersdorf Mannersdorf 0
FT
10.09. 00:30
Langenrohr Langenrohr 0
Ardagger Ardagger 1
FT
10.09. 00:30
Zwettl Zwettl 5
USC Rohrbach USC Rohrbach 0
FT
10.09. 00:30
Mannersdorf Mannersdorf 0
Ortmann Ortmann 2
FT
10.09. 21:30
Retz Retz 0
Kottingbrunn Kottingbrunn 3
FT
10.09. 21:30
Spratzern Spratzern 1
Haitzendorf Haitzendorf 4
FT
10.09. 00:30
Kilb Kilb 0
Waidhofen / Thaya Waidhofen / Thaya 0
FT
11.09. 21:30
St. Pölten II St. Pölten II 3
Schrems Schrems 2
FT
17.09. 22:00
Ardagger Ardagger 1
Kilb Kilb 1
FT
17.09. 00:30
Kottingbrunn Kottingbrunn 0
Zwettl Zwettl 2
FT
17.09. 01:00
Waidhofen / Thaya Waidhofen / Thaya 2
Gloggnitz Gloggnitz 0
FT
18.09. 21:00
Haitzendorf Haitzendorf 7
Mannersdorf Mannersdorf 0
FT
17.09. 00:30
Ortmann Ortmann 1
Retz Retz 3
FT
17.09. 00:30
USC Rohrbach USC Rohrbach 0
Langenrohr Langenrohr 1
FT
17.09. 00:30
Schrems Schrems 3
Spratzern Spratzern 1
FT
24.09. 00:30
Zwettl Zwettl 0
Ortmann Ortmann 1
FT
22.07. 23:30
St. Jakob Rosental St. Jakob Rosental 1
Maria Saal Maria Saal 3
FT
23.07. 00:00
Völkermarkt Völkermarkt 2
Spittal Spittal 1
FT
23.07. 00:00
Feldkirchen Kärnten Feldkirchen Kärnten 1
Bleiburg Bleiburg 1
FT
23.07. 00:09
KAC KAC 2
Wolfsberg Wolfsberg 0
FT
23.07. 19:00
Austria Klagenfurt II Austria Klagenfurt II 4
Köttmannsdorf Köttmannsdorf 0
FT
23.07. 07:00
St. Andrä St. Andrä 0
Kraig Kraig 2
FT
24.07. 23:00
Lendorf Lendorf 2
SC Landskron SC Landskron 2
FT
23.07. 23:00
Gmünd Gmünd 2
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 1
FT
30.07. 00:00
Lendorf Lendorf 4
St. Andrä St. Andrä 3
FT
30.07. 00:00
Kraig Kraig 3
Gmünd Gmünd 0
FT
30.07. 00:00
Wolfsberg Wolfsberg 2
Ferlach Ferlach 1
FT
29.07. 23:30
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 1
Feldkirchen Kärnten Feldkirchen Kärnten 2
FT
30.07. 22:30
Bleiburg Bleiburg 0
St. Jakob Rosental St. Jakob Rosental 0
FT
30.07. 23:00
Maria Saal Maria Saal 1
Austria Klagenfurt II Austria Klagenfurt II 5
FT
30.07. 22:30
Köttmannsdorf Köttmannsdorf 4
KAC KAC 1
FT
29.07. 23:30
SC Landskron SC Landskron 2
Spittal Spittal 1
FT
05.08. 23:30
St. Jakob Rosental St. Jakob Rosental 2
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 1
FT
06.08. 00:00
Feldkirchen Kärnten Feldkirchen Kärnten 2
Kraig Kraig 0
FT
06.08. 00:09
KAC KAC 3
Maria Saal Maria Saal 2
FT
06.08. 00:00
St. Andrä St. Andrä 2
SC Landskron SC Landskron 2
FT
06.08. 23:00
Austria Klagenfurt II Austria Klagenfurt II 3
Bleiburg Bleiburg 2
FT
06.08. 23:00
Gmünd Gmünd 0
Lendorf Lendorf 0
FT
06.08. 00:00
Völkermarkt Völkermarkt 3
Wolfsberg Wolfsberg 2
FT
05.08. 23:00
Ferlach Ferlach 3
Köttmannsdorf Köttmannsdorf 3
FT
12.08. 23:00
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 2
Austria Klagenfurt II Austria Klagenfurt II 0
FT
13.08. 00:00
St. Andrä St. Andrä 5
Gmünd Gmünd 1
FT
13.08. 00:00
Wolfsberg Wolfsberg 2
Spittal Spittal 3
FT
12.08. 23:00
Maria Saal Maria Saal 4
Ferlach Ferlach 1
FT
13.08. 00:00
Lendorf Lendorf 2
Feldkirchen Kärnten Feldkirchen Kärnten 4
FT
12.08. 23:00
Köttmannsdorf Köttmannsdorf 3
Völkermarkt Völkermarkt 0
FT
13.08. 00:00
Kraig Kraig 0
St. Jakob Rosental St. Jakob Rosental 4
FT
12.08. 23:00
Bleiburg Bleiburg 0
KAC KAC 1
FT
15.08. 19:30
Ferlach Ferlach 2
Bleiburg Bleiburg 1
FT
15.08. 23:00
Völkermarkt Völkermarkt 1
Maria Saal Maria Saal 2
FT
15.08. 23:00
Feldkirchen Kärnten Feldkirchen Kärnten 5
St. Andrä St. Andrä 0
FT
15.08. 22:00
Gmünd Gmünd 1
SC Landskron SC Landskron 2
FT
15.08. 23:30
St. Jakob Rosental St. Jakob Rosental 1
Lendorf Lendorf 0
FT
17.08. 00:09
KAC KAC 1
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 2
FT
15.08. 23:00
Austria Klagenfurt II Austria Klagenfurt II 0
Kraig Kraig 1
FT
16.08. 00:00
Spittal Spittal 2
Köttmannsdorf Köttmannsdorf 1
FT
19.08. 23:00
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt 1
Ferlach Ferlach 1
FT
20.08. 23:00
St. Andrä St. Andrä 4
St. Jakob Rosental St. Jakob Rosental 3
FT
21.08. 22:00
Kraig Kraig 1
KAC KAC 3